• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Sex/fantezii cu mama

Filmuleţe şi poze excitatante pentru labagii

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Bibi » Sâm Feb 19, 2022 6:46 pm

Super tare, m am racorit" adevarat!
Bibi
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 323
Membru din: Dum Aug 23, 2020 12:45 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 6618

Reclame

Video Chat Forum

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde bob21cm » Mie Feb 23, 2022 2:12 pm

Hrnynightelf » Mie Feb 16, 2022 11:19 am scrie:UPDATE!!!
De la seara aia in care m-a chemat mama la ea in camera si am avut norocul sa-mi indeplinesc una din cele mai mari fantezii, recent am ajuns dincolo de imposibil.
Acum 2 zile a fost Valentine’s Day, aveam in plan ca eu si cu iubita mea sa sarbatorim impreuna si spre seara sa ne retragem la mine pentru a petrece ceva timp mai intim. Toate pareau ca o sa fie ok, nicio problema din nicio directie... atata ca in dimineata de Valentine’s Day primesc un mesaj de la ea cum ca vrea sa ne despartim. Am fost socat, nu intelegeam ce s-a intamplat sau daca e o gluma proasta, dar era pe bune. In ziua aceea am fost distrus.
Dupa putin timp vine mama acasa si ma gaseste in cea mai proasta dispozitie a mea, suparat si dezamagit, cu ochii rosii de la plans. Vine la mine si ma intreaba ce-am patit. Ii explic ca iubita mea mi-a dat dimineata mesaj cum ca vrea sa ne despartim. Mama stia ca asteptam ziua aia si ca aveam un plan sa fie o zi cat mai buna, dar s-au ruinat toate.
Mama: “Nu-mi vine sa cred ca a facut una ca asta!”
Eu: “Nu inteleg de ce, n-am gresit cu nimic, n-am suparat-o niciodata ca sa se ajunga la asta”
Mama: “Off, lasa lasa, o sa se rezolve...”
Eu: “Ce sa se rezolve ca e gata, mi s-au dus dracului toate ideile de le aveam pentru azi cu ea”
Mama: “Stai linistit, stiu cum o sa se rezolve”
Eu: “Mda...bine... nu mai are niciun sens”
Dupa care a plecat din camera mea. In fine mai toata ziua am fost cu moralul la pamant, sora mea era plecata cu niste prietene si a ramas peste noapte la una dintre ele, deci am ramas numai noi doi in toata casa.
Spre seara, stateam si ma uitam la un film, stateam in pat si ulterior am vrut sa ma pun sa dorm, dar nu puteam, asa ca pur si simplu stateam in pat si ma uitam la tavan, cand deodata, aud clanta usii. Se deschide usa si intra mama, initial am zis ca a venit sa ma intrebe daca vreau sa mai mananc vreo ceva. Avea pe ea un halat de baie. O vad si ii zic “nu nu imi e foame, nu ma intreba daca vreau sa mai mananc vreo ceva” , dar ea zice “stai linistit ca n-am venit sa te intreb de mancare” , la care eu “ ok pai si atunci care-i faza ? “ , dupa care o vad ca da un zambet scurt, si isi da jos halatul...
Cand am vazut-o am ramas masca, purta doar un costum in genul astuia ( https://imgur.com/a/T8ULuf2 ), dupa care am intrebat-o “ce-i cu costumul asta?” la care ea “ ti-am zis ca stiu cum o sa rezolvam” , dupa care eu “ stai ca nu intele...” si vine spre mine, ma saruta o data dupa care se duce cu mana tot mai jos, imi da pantalonii jos, si chilotii, si incepe sa mi-o frece. Mi-o freaca ea putin acolo si dupa o vad ca mi-o ia in gura... si incepe ea acolo sa mi-o suga de numa numa de nu-mi venea sa cred cat de bine se simte, si cat de bine suge. Isi daduse jos chilotii si sutienul ala, la care ea “happy valentine’s day draga” si se pune peste mine in 69.
Nu-mi venea sa cred ca am ajuns sa-i ling pizda mamei, avea un fund asa de catifelat si pizda epilata complet, si am inceput s-o ling in timp ce ea imi sugea pula acolo, ii lingeam pizda si ii bagam si degetele putin si gemea, dupa care se opreste si o intreb “s-a intamplat ceva?” la care ea ” nu, acum vreau sa ma futi” si o vad ca se pune capra. O frec putin pe la pizda cu capul pulii si dupa imi dau seama, si ii zic “ dar n-avem prezervative” la care ea “n-ai nevoie, cu mine n-ai voie sa folosesti prezervative”.
Auzind asta clar, in secunda 2 i-am infipt-o direct in pizda si ea incepe sa geama. Sincer nu stiu ce-a fost cu mine in seara aia ca parca o futeam mai ceva ca pe fosta prietena. Ii dadeam si ii dadeam, dupa care am tras-o la marginea patului, am pus-o pe spate si i-am deschis picioarele si o futeam, o vedeam cum gemea si cum ii dansau tatele, dupa care ii iau picioarele si i le ling putin, dar dupa scurt timp i-am dat jos si ciorapii aia pentru prefer sa sa-i simt picioarele fara vreun obstacol cum ar fi ciorapii aia.
Inainte sa-mi dau drumul, ma intind in pat si ea se urca pe mine, voia sa ma calareasca, se pune ea acolo, si eu ii iau tatele alea si incep sa i le strang si sa i le sug. Sta ea acolo cat sta si dupa ii zic “imi dau drumul” la care ea instant se pune sa-mi suga pula iar, si bai sincer femeia chiar stia ce face, adica isi plimba limba si buzele pe pula mea de ma abtineam sa nu imi dau drumul, dar n-am putut, si cand mi-am dat drumul, am luat-o de cap si i-am bagat-o cat de tare am putut in gura.
Sincer vorbind, n-am crezut vreodata ca o sa ajung sa-i gust pizda si sa o fut vreodata pe mama, ok am avut marele noroc sa am parte de picioarele ei, dar asta n-as fi crezut ca o sa se intample. Probabil si ea a vrut si a asteptat oportunitatea de a face asta, cine stie. Cert e ca dupa asta eu eram mega obosit, nici ea nu mai avea foarte multa energie in ea, asa ca dupa aia eu m-am intins in pat si ulterior mi-am luat somn, si ea si-a luat halatul pe ea si s-a dus in camera ei. Era frumos sa fi stat amandoi imbratisati dupa aia dar daca venea sora mea si ne gasea asa cred ca era putin aiurea.


Bravo, am tras o laba buna!

Continue tot asa si povesteste si nou!
bob21cm
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 211
Membru din: Lun Oct 11, 2021 11:00 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -6041

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde teobogdi » Mie Feb 23, 2022 6:06 pm

teobogdi » Joi Feb 17, 2022 7:18 am scrie:
Hrnynightelf » Mie Feb 16, 2022 10:19 am scrie:UPDATE!!!
De la seara aia in care m-a chemat mama la ea in camera si am avut norocul sa-mi indeplinesc una din cele mai mari fantezii, recent am ajuns dincolo de imposibil.
Acum 2 zile a fost Valentine’s Day, aveam in plan ca eu si cu iubita mea sa sarbatorim impreuna si spre seara sa ne retragem la mine pentru a petrece ceva timp mai intim. Toate pareau ca o sa fie ok, nicio problema din nicio directie... atata ca in dimineata de Valentine’s Day primesc un mesaj de la ea cum ca vrea sa ne despartim. Am fost socat, nu intelegeam ce s-a intamplat sau daca e o gluma proasta, dar era pe bune. In ziua aceea am fost distrus.
Dupa putin timp vine mama acasa si ma gaseste in cea mai proasta dispozitie a mea, suparat si dezamagit, cu ochii rosii de la plans. Vine la mine si ma intreaba ce-am patit. Ii explic ca iubita mea mi-a dat dimineata mesaj cum ca vrea sa ne despartim. Mama stia ca asteptam ziua aia si ca aveam un plan sa fie o zi cat mai buna, dar s-au ruinat toate.
Mama: “Nu-mi vine sa cred ca a facut una ca asta!”
Eu: “Nu inteleg de ce, n-am gresit cu nimic, n-am suparat-o niciodata ca sa se ajunga la asta”
Mama: “Off, lasa lasa, o sa se rezolve...”
Eu: “Ce sa se rezolve ca e gata, mi s-au dus dracului toate ideile de le aveam pentru azi cu ea”
Mama: “Stai linistit, stiu cum o sa se rezolve”
Eu: “Mda...bine... nu mai are niciun sens”
Dupa care a plecat din camera mea. In fine mai toata ziua am fost cu moralul la pamant, sora mea era plecata cu niste prietene si a ramas peste noapte la una dintre ele, deci am ramas numai noi doi in toata casa.
Spre seara, stateam si ma uitam la un film, stateam in pat si ulterior am vrut sa ma pun sa dorm, dar nu puteam, asa ca pur si simplu stateam in pat si ma uitam la tavan, cand deodata, aud clanta usii. Se deschide usa si intra mama, initial am zis ca a venit sa ma intrebe daca vreau sa mai mananc vreo ceva. Avea pe ea un halat de baie. O vad si ii zic “nu nu imi e foame, nu ma intreba daca vreau sa mai mananc vreo ceva” , dar ea zice “stai linistit ca n-am venit sa te intreb de mancare” , la care eu “ ok pai si atunci care-i faza ? “ , dupa care o vad ca da un zambet scurt, si isi da jos halatul...
Cand am vazut-o am ramas masca, purta doar un costum in genul astuia ( https://imgur.com/a/T8ULuf2 ), dupa care am intrebat-o “ce-i cu costumul asta?” la care ea “ ti-am zis ca stiu cum o sa rezolvam” , dupa care eu “ stai ca nu intele...” si vine spre mine, ma saruta o data dupa care se duce cu mana tot mai jos, imi da pantalonii jos, si chilotii, si incepe sa mi-o frece. Mi-o freaca ea putin acolo si dupa o vad ca mi-o ia in gura... si incepe ea acolo sa mi-o suga de numa numa de nu-mi venea sa cred cat de bine se simte, si cat de bine suge. Isi daduse jos chilotii si sutienul ala, la care ea “happy valentine’s day draga” si se pune peste mine in 69.
Nu-mi venea sa cred ca am ajuns sa-i ling pizda mamei, avea un fund asa de catifelat si pizda epilata complet, si am inceput s-o ling in timp ce ea imi sugea pula acolo, ii lingeam pizda si ii bagam si degetele putin si gemea, dupa care se opreste si o intreb “s-a intamplat ceva?” la care ea ” nu, acum vreau sa ma futi” si o vad ca se pune capra. O frec putin pe la pizda cu capul pulii si dupa imi dau seama, si ii zic “ dar n-avem prezervative” la care ea “n-ai nevoie, cu mine n-ai voie sa folosesti prezervative”.
Auzind asta clar, in secunda 2 i-am infipt-o direct in pizda si ea incepe sa geama. Sincer nu stiu ce-a fost cu mine in seara aia ca parca o futeam mai ceva ca pe fosta prietena. Ii dadeam si ii dadeam, dupa care am tras-o la marginea patului, am pus-o pe spate si i-am deschis picioarele si o futeam, o vedeam cum gemea si cum ii dansau tatele, dupa care ii iau picioarele si i le ling putin, dar dupa scurt timp i-am dat jos si ciorapii aia pentru prefer sa sa-i simt picioarele fara vreun obstacol cum ar fi ciorapii aia.
Inainte sa-mi dau drumul, ma intind in pat si ea se urca pe mine, voia sa ma calareasca, se pune ea acolo, si eu ii iau tatele alea si incep sa i le strang si sa i le sug. Sta ea acolo cat sta si dupa ii zic “imi dau drumul” la care ea instant se pune sa-mi suga pula iar, si bai sincer femeia chiar stia ce face, adica isi plimba limba si buzele pe pula mea de ma abtineam sa nu imi dau drumul, dar n-am putut, si cand mi-am dat drumul, am luat-o de cap si i-am bagat-o cat de tare am putut in gura.
Sincer vorbind, n-am crezut vreodata ca o sa ajung sa-i gust pizda si sa o fut vreodata pe mama, ok am avut marele noroc sa am parte de picioarele ei, dar asta n-as fi crezut ca o sa se intample. Probabil si ea a vrut si a asteptat oportunitatea de a face asta, cine stie. Cert e ca dupa asta eu eram mega obosit, nici ea nu mai avea foarte multa energie in ea, asa ca dupa aia eu m-am intins in pat si ulterior mi-am luat somn, si ea si-a luat halatul pe ea si s-a dus in camera ei. Era frumos sa fi stat amandoi imbratisati dupa aia dar daca venea sora mea si ne gasea asa cred ca era putin aiurea.

Felicitarii,
ideea este sa continuati..
si de ce nu? sa ajungi sa o futi si pe sora ta.
Se pare ca mammei tale ii place mult sa-si traiasca viata,

Cum merge treaba?
ai mai futut-o?
Cum se comporta?
Sora ta? si-a dat seama ca ai futut-o?
Eu am mai spus-o, daca aveam o sora sigur o futeam (bineteles daca o simteam si pe ea ca vrea, cat de cat)
teobogdi
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 297
Membru din: Mie Noi 24, 2021 8:10 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1131

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Hrnynightelf » Mie Feb 23, 2022 7:58 pm

Bai da, am mai futut-o o data ca am prins oportunitatea, momentan ea se fereste cat se poate de sora mea sa nu afle vreo ceva, sex sex am mai facut o data, in rest asa cand mai prindeam mici ocazii imi mai dadea cate un blowjob rapid sau uneori ii mai prindeam cate o palma peste cur si arunca cate un gemat si dupa aia radea :). Sora mea inca nu banuieste nimic, am incercat sa ma dau la ea dar cand am ajuns la chilotii ei s-a dat in spate si n-a vrut de nicio culoare, asa ca n-am insistat.
Hrnynightelf
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 242
Membru din: Joi Ian 20, 2022 3:01 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3380

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde teobogdi » Mie Feb 23, 2022 8:55 pm

Hrnynightelf » Mie Feb 23, 2022 7:58 pm scrie:Bai da, am mai futut-o o data ca am prins oportunitatea, momentan ea se fereste cat se poate de sora mea sa nu afle vreo ceva, sex sex am mai facut o data, in rest asa cand mai prindeam mici ocazii imi mai dadea cate un blowjob rapid sau uneori ii mai prindeam cate o palma peste cur si arunca cate un gemat si dupa aia radea :). Sora mea inca nu banuieste nimic, am incercat sa ma dau la ea dar cand am ajuns la chilotii ei s-a dat in spate si n-a vrut de nicio culoare, asa ca n-am insistat.

dar da mai multe detalii:
cum ai futut-o? unde, in bucatarie ai pus-o capra? te-ai dus peste ea in dormitor..?
nu ti-a sugerat sa o futi si pe sora ta?
ce ar zice daca ar afla?
teobogdi
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 297
Membru din: Mie Noi 24, 2021 8:10 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1131

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Hrnynightelf » Mie Feb 23, 2022 9:09 pm

Deci nush ce ora era ca nu m-am uitat la ceas, da m-am dus la ea si i-am zis " auzi ai chef sa vedem un film ? Am gasit unul misto ". A zis ca da si a venit la mine in camera, sora mea era la ea asculta muzica sau naiba stie ce facea. Probabil era deja pana in 9 seara sau putin peste, stam noi pe pat si ii dau drumul la film. Eu comedia aia am mai vazut-o de vreo 2 ori dar zau ca n-am cum sa ma satur de ea, e prea funny. Stam noi acolo, ne uitam, radem, si mai spre final cand 2 dintre personajele principale stateau la o masa si il asteptau pe al treilea il vad pe asta ca vine si era super happy mosu, la care unul dintre ei " De ce e Albert asa de energic ? " la care celalalt " face sex " la care eu spre mama " Si tu ;) " la care mama " Heh :) " .

Intre timp am mai incercat s-o pipai putin, s-o iau de tate etc, dar mereu mi-a zis " stai ma lasa-ma sa vedem filmul si dupa aia ". Se termina filmul, era deja tarziu, si o intreb pe mama asa in soapta " oare a adormit X ? " , ea " mai nu stiu, mergi si verifica lumina din camera ei dar mergi tiptil ". Ma duc eu tiptil, trec de sufragerie, ajung la camera ei si era bezna, semn ca s-a culcat, ajung in camera mea si ii zic " s-a culcat " si dupa ma duc putin pana la baie. Cand ma intorc, o gasesc asa... ( https://ibb.co/y4b6JcK ) gen in pozitia aia, am zis gata s-a activat. Ma duc la ea pe pat, o iau, o sarut, ii dau bluza jos, ii iau tatele alea la supt, dupa care ii dau jos pantalonii si ii vad iar chilotii si coapsele alea superbe, albe, ii mangai coapsele pe interior putin, dupa care ii pun mana pe chiloti, ii trag in jos si ii vad pizda, o miros putin si ii dau o limba dupa care ii dau jos chilotii complet. Era aproape goala complet, dar mai avea sosetele in picioare, Ii apuc picioarele si ii scot sosetele alea si ii vad picioarele albe cu pedichiura aia rosie pe care stie c-o ador ( https://ibb.co/w6CFBNF ). Incep sa-i mangai piciorusele si dupa aia sa i le ling ca nu mai aveam rabdare. Ii ling talpile incet si incepe sa geama, dupa care ii iau si degetelele, iar cu celalalt picior imi freca pula prin pantaloni. Dupa aia ii deschid picioarele, ma duc la ea ii dau un sarut si dupa aia ma bag direct s-o ling la pizda. O lingeam si o lingeam si incepea deja sa se ude. Ii tineam coapsele cu bratele si ii mancam pizda.
Dupa vreo cateva minute si dupa ce isi da drumul o data se ridica si ma impinge pe spate, mi-a dat pantalonii aia jos zici ca era urgenta si a sarit direct cu gura pe pula, dupa aia am tras-o la marginea patului si am incercat sa o pun intr-o pozitie de genul ( https://ibb.co/Ks5DvZR ), si ii bagam pula pe gat in continuu, imi placea s-o aud cum se ineaca cu ea.
Dupa ce mi-a supt-o de n-am mai stiut ce-i cu mine, am pus-o capra, i-am dat 2 palme peste buci dupa care am mangaiat-o o data la pizda si dupa aia am intrat in ea. Am inceput s-o fut si nu imi venea sa cred ca parca se simtea mai bine ca prima data, poate e si faptul ca acum nu mai aveam emotii, ba mai mult, nu-mi vine sa cred cat de bine se simte pizda mamei comparativ cu celelalte iubite pe care le-am avut. O futeam acolo si gemea, si dupa aia a luat-o putin valul si a tipat mai tare, la care eu instant " mai incet ca o trezesti pe X ". Dupa aia m-am pus putin sa-i ling iar pizda, ea stand capra, stau eu acolo si ii dau limbi la pizda, si dupa ii dau vreo doua limbi si la anus, la care ea " oh wow, dar ce faci acolo ? " la care eu " mm iti place ? " , ea " nu cred ca am incercat asta vreodata ". O mai ling eu putin si dupa incerc sa-i bag un deget in fund, cand i l-am bagat, pentru o secunda a amutit, dupa care a gemut dar dupa am inceput sa-i misc degetul in fund si o vedeam ca e jumate placere jumate durere, dar cumva spre surprinderea mea, era curata inauntru, ceea ce mi-a placut maxim.
Ii bag eu degetul in fundulet si ea geme dar dupa auzim usa de la camera sora-mii la care noi instant sarim, ne bagam sub patura si ne prefacem ca dormim, semn ca sora mea dintr-un oarecare motiv s-a trezit. Da sa se duca spre baie dar se opreste la camera unde eram noi, vede ca dormim lemn, asa ca se duce la baie si dupa aia ajunge inapoi in camera ei. Cand am auzit usa ca s-a inchis mama a dat jos patura de pe noi, s-a rotit spre mine, si-a pus un picior peste, mi-a luat pula si a bagat-o in pizda, dupa care eu o mana o tineam pe bucile ei, cu cealalta ma jucam cu o tata de-a ei si in tot acest timp ne sarutam. O fut asa cateva minute si dupa ii zic " imi dau drumul " la care ea " unde vrei sa-ti dai drumul ? " la care eu " treci in genunchi ". Se pune ea in genunchi pe pat, mi-o frec rapid si dupa imi dau drumul pe fata ei, nu de alta dar ador s-o vad cu sperma pe fata, zambeste putin si dupa se apuca s-o guste, dupa care ne luam in brate si ne bagam la somn asa.
Bai nush dar sincer ador sexul cu ea, si de cand am inceput sa facem asta parca suntem si mai conectati unul cu celalalt. Cumva parca relatia noastra s-a imbunatatit cu mult de cand am facut pasul asta, dar cine stie, poate doar mi se pare mie. Oricum cam asta s-a intamplat aseara
Hrnynightelf
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 242
Membru din: Joi Ian 20, 2022 3:01 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3380

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde OneHope » Joi Feb 24, 2022 3:28 pm

Mai taie din ele ,da-le drecu
OneHope
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 7
Membru din: Vin Dec 03, 2021 2:05 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3872

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Hrnynightelf » Joi Feb 24, 2022 3:34 pm

Plm ori varianta scurta ori varianta detaliata.
Hrnynightelf
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 242
Membru din: Joi Ian 20, 2022 3:01 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3380

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde OneHope » Joi Feb 24, 2022 3:45 pm

Eu mă refeream sa termini că vrajeala asta ieftină
OneHope
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 7
Membru din: Vin Dec 03, 2021 2:05 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3872

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Hrnynightelf » Joi Feb 24, 2022 3:53 pm

Da ma bine, asa e ai dreptate, am uitat ca imi supraveghezi casa 24/7, te rog sa ma scuzi
Hrnynightelf
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 242
Membru din: Joi Ian 20, 2022 3:01 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3380

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde OneHope » Joi Feb 24, 2022 4:00 pm

Da frate sigur e real,de asta eviți să pui o poza cu maica ta
OneHope
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 7
Membru din: Vin Dec 03, 2021 2:05 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3872

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Hrnynightelf » Joi Feb 24, 2022 4:08 pm

Ok pun poze, dar in niciun caz nu-i arat fata, asta e categoric exclus, asta e ea ( https://imgur.com/a/8AiOycV ). Sunt poze luate de pe social media-ul ei.
Hrnynightelf
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 242
Membru din: Joi Ian 20, 2022 3:01 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3380

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde teobogdi » Joi Feb 24, 2022 8:32 pm

Hrnynightelf » Joi Feb 24, 2022 4:08 pm scrie:Ok pun poze, dar in niciun caz nu-i arat fata, asta e categoric exclus, asta e ea ( https://imgur.com/a/8AiOycV ). Sunt poze luate de pe social media-ul ei.

pare tanara de tot, in plus e buna rau..
banuiesc ca este divortata..
crezi ca se fute si inafara casei?
nu ai fi gelos daca ai stii ca se fute si cu altii?
si la fel ea, cum crezi ca ar face daca ar afla ca ai fute-o si pe sorata?
teobogdi
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 297
Membru din: Mie Noi 24, 2021 8:10 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1131

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Hrnynightelf » Joi Feb 24, 2022 9:01 pm

Pai batrana nu-i, si femeia se mentine calumea gen, cu sala etc.
De futut sincer m-a surprins, pt ca dupa seara aia, mi-a zis ca s-a simtit foarte bine si ca n-a mai facut sex cativa ani buni. Cine stie probabil nu se prea intelege ea cu faza de dating sau ceva.
Asa, cat despre sora mea, nu stie nimic, nici macar faza aia de am facut-o cu ea atunci, n-are habar, dar chestia e ca se fereste sa nu afle vreo ceva la modul extrem, adica evita sa ridice orice suspiciune. De aia nici nu facem prea des lucruri impreuna, doar cand apucam.
Hrnynightelf
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 242
Membru din: Joi Ian 20, 2022 3:01 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3380

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Bibi » Joi Feb 24, 2022 11:08 pm

Doamne în ce hal m-a excitat povestea ta și normal ca
m-am terminat... App, arata super mama ta!
Bibi
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 323
Membru din: Dum Aug 23, 2020 12:45 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 6618

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Hrnynightelf » Vin Feb 25, 2022 9:37 am

Ma bucur sa aud asta
Hrnynightelf
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 242
Membru din: Joi Ian 20, 2022 3:01 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3380

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde teobogdi » Sâm Feb 26, 2022 7:26 am

Hrnynightelf » Joi Feb 24, 2022 9:01 pm scrie:Pai batrana nu-i, si femeia se mentine calumea gen, cu sala etc.
De futut sincer m-a surprins, pt ca dupa seara aia, mi-a zis ca s-a simtit foarte bine si ca n-a mai facut sex cativa ani buni. Cine stie probabil nu se prea intelege ea cu faza de dating sau ceva.
Asa, cat despre sora mea, nu stie nimic, nici macar faza aia de am facut-o cu ea atunci, n-are habar, dar chestia e ca se fereste sa nu afle vreo ceva la modul extrem, adica evita sa ridice orice suspiciune. De aia nici nu facem prea des lucruri impreuna, doar cand apucam.

cand ai noutati, mai povesteste-ne aici.
cat mai detaliat..
teobogdi
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 297
Membru din: Mie Noi 24, 2021 8:10 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1131

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Hrnynightelf » Sâm Feb 26, 2022 8:51 am

Sigur, nicio problema, dar momentan nu sunt acasa, in schimb m-am uitat zilele astea prin albumele uitate prin telefon si ghici ce-am gasit. O poza mai veche, decupata dintr-o poza de-a mamei cu picioarele ei in ceva tocuri si obisnuiam sa-mi dau laba la greu pe poza aia facandu-mi fel si fel de scenarii. Asta asa legat de prima intamplare cu ea cu seara aia si picioarele ei. Daca sunteti interesati o sa las poza aici sa vedeti ce si cum.
Hrnynightelf
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 242
Membru din: Joi Ian 20, 2022 3:01 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3380

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Andrei.55 » Sâm Feb 26, 2022 11:50 am

Dau link în privat (imgur) cu mama mea nu nude
Andrei.55
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Feb 26, 2022 11:29 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 0

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Bagaciosu » Dum Feb 27, 2022 11:18 pm

Hrnynightelf » Joi Feb 24, 2022 5:08 pm scrie:Ok pun poze, dar in niciun caz nu-i arat fata, asta e categoric exclus, asta e ea ( https://imgur.com/a/8AiOycV ). Sunt poze luate de pe social media-ul ei.

Mai pune și tu poze cu ea sa ne labim și noi, fa și tu poze la câteva perechi de chiloți.
Avatar utilizator
Bagaciosu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 120
Membru din: Joi Iun 24, 2021 5:32 am
Localitate: Ploiesti
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 2746

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Material de labă

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot], JasonHiree, Noir09, Roberth, sebybebel, Shiner şi 117 vizitatori

  • Reclame