• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Convingerea sotiei

Discuţii generale
Trebuie să fiţi înregistraţi şi conectaţi pentru a accesa această secţiune

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Convingerea sotiei

Mesajde ibnlab » Joi Ian 27, 2022 3:21 pm

Unudoi12 » Joi Ian 27, 2022 4:02 pm scrie:Haideți sa va împărtășesc o secventa de acum 2 săptămâni.
Se întâmplă totul la o cabana. Un tip s-a îmbătat foarte puternic, încât a trebuit sa îl duc într-o camera sa îl pun în pat,nu ii era rău dar nu mai putea sta. O chem pe iubita sa ma ajute, îl pun în pat și îl ajutam sa și dea tricoul jos pt ca era foarte cald, îmi cere sa i aduc niște apa,iubita mea rămâne cu el. Ma duc sa ii aduc apa de jos, am mai stat la țigară, m am mai luat cu vorba, ajung în vreo 20 de minute, ușa la camera între deschisa, menționez ca era un mic holisor pana sa vezi patul, nu s a auzit când am întrat, fiind și gălăgie și am prins toată acțiunea! Nu știu ce au vorbit înainte, dar tipul își da pantalonii jos și rămâne în chiloți cu pula sculata în pat și se mângâia, a mea stătea la marginea patului și se uita. El era foarte beat, abia ținea ochii deschiși, nu cred ca conștientiza ca mai era și ea acolo. "ce faci acolo?" ii spune ea, atunci el surprins ca nu e singur, a deschis ochii și a văzut o, i a închis, capul culcat și a scos pula afara și a început sa și facă laba, ea speriata ca poate vin, i a zis sa înceteze, însă lui nu ii pasa, i-a zis sa pună mana pe ea. Și ce credeți? Chiar a pus mana și a început sa i facă laba. Omul meu gemea puternic, a mea vizibil e citata, i a luat mâna și se pipaia cu ea pe cur și tate, se punea cu tatele pe fata lui, nu mai putea, și a pus niște scuipat pe mana și a început sa îl labeasca puternic, deci se auzea fenomenal,in maxim 20 de secunde și a dat drumu pe el și a adormit, a mea se pregătea sa iasă, asa ca am ieșit repede și ne am întâlnit pe scări, spunându mi ca a adormit și saa nu i mai duc. De atunci dau 3 4 labe pe zi numai cu gândul la asta. Ce părere aveți de experienta? Sa ii propun cu tupeu ceva serios?


o iau la laba ahhhhhhhh!
Avatar utilizator
ibnlab
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 1957
Membru din: Mie Feb 17, 2021 8:39 pm
Nume real: Lăbar cronic
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Reclame

Video Chat Forum

Re: Convingerea sotiei

Mesajde Mike_XXX » Joi Ian 27, 2022 4:20 pm

E timpul să -ți inviți amicul la o băută acasă la voi...
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2437
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Convingerea sotiei

Mesajde Jjardel » Joi Ian 27, 2022 4:54 pm

Grozava întâmplare. As vrea sa mi se întâmple și mie asta sunt curios de ce senzație ai.:))
Jjardel
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 153
Membru din: Joi Mai 13, 2021 7:30 am
Localitate: Neamt
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4404

Re: Convingerea sotiei

Mesajde Unudoi12 » Joi Ian 27, 2022 4:58 pm

Am avut 2 senzații : și curios și excitat maxim, bine ca m am abținut, poate stricam momentul
Unudoi12
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 174
Membru din: Mar Noi 16, 2021 10:35 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -3275

Re: Convingerea sotiei

Mesajde Jjardel » Joi Ian 27, 2022 5:13 pm

Întradevăr, dar eu zic sa incepi sa ii bati anumite apropouri poate mai vrea ea și îi e urat sa zică
Jjardel
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 153
Membru din: Joi Mai 13, 2021 7:30 am
Localitate: Neamt
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4404

Re: Convingerea sotiei

Mesajde Unudoi12 » Joi Ian 27, 2022 5:22 pm

As avea o reținere ținând cont ca e amicul meu, probabil nu și amintește nimic, dar cu un străin n as avea nicio problema
Unudoi12
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 174
Membru din: Mar Noi 16, 2021 10:35 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -3275

Re: Convingerea sotiei

Mesajde Mike_XXX » Vin Ian 28, 2022 10:42 am

E ciudat un lucru: de obicei starea de ebrietate împiedică erecțiile...
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2437
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Convingerea sotiei

Mesajde tednet » Vin Ian 28, 2022 12:17 pm

Unudoi12 » Joi Ian 27, 2022 4:58 pm scrie:Am avut 2 senzații : și curios și excitat maxim, bine ca m am abținut, poate stricam momentul


Eu zic ca ai făcut rau ca te-ai abținut, trebuia sa mergi acolo și săi spui ca te-a excitat maxim sa Continue iar tu sa privești sau chiar sa participi și tu iar ea sa Continue in timp ce tu te ocupai de ea. In felul asta tu i-ai creat un avantaj sa zic așa prietenului tău in sensul ca o poate aborda fiind treaz, i-ai dat ei ocazia sa te minta, in fine este parerea mea, eu zic ca trebuia sa intri si tu in scena.
tednet
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 80
Membru din: Joi Iun 24, 2021 4:08 pm
Localitate: Craiova
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 2679

Re: Convingerea sotiei

Mesajde Blues » Vin Ian 28, 2022 5:02 pm

Subscriu la cele spuse de tednet!
Blues
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 177
Membru din: Sâm Oct 23, 2021 7:40 pm
Localitate: Buzau
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -1130

Re: Convingerea sotiei

Mesajde ibnlab » Vin Ian 28, 2022 7:03 pm

Mike_XXX » Vin Ian 28, 2022 11:42 am scrie:E ciudat un lucru: de obicei starea de ebrietate împiedică erecțiile...


de acord cu Mike. Dar na, cine stie...
Avatar utilizator
ibnlab
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 1957
Membru din: Mie Feb 17, 2021 8:39 pm
Nume real: Lăbar cronic
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Convingerea sotiei

Mesajde Unudoi12 » Sâm Ian 29, 2022 1:43 pm

Nu generalizați, eu când sunt beat am pula tun
Unudoi12
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 174
Membru din: Mar Noi 16, 2021 10:35 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -3275

Re: Convingerea sotiei

Mesajde Unudoi12 » Sâm Ian 29, 2022 1:45 pm

Nu confundați cu alte substanțe
Unudoi12
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 174
Membru din: Mar Noi 16, 2021 10:35 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -3275

Re: Convingerea sotiei

Mesajde tednet » Sâm Ian 29, 2022 2:13 pm

Unudoi12 » Sâm Ian 29, 2022 1:45 pm scrie:Nu confundați cu alte substanțe

Corect și culmea este ca termin foarte greu cel puțin așa este la mine
tednet
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 80
Membru din: Joi Iun 24, 2021 4:08 pm
Localitate: Craiova
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 2679

Re: Convingerea sotiei

Mesajde Ant123 » Dum Feb 06, 2022 10:43 pm

Un site/grup/aplicatie pentru a găsit cupluri swing? Mulțumesc
Ant123
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 12
Membru din: Dum Apr 04, 2021 6:17 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 100

Re: Convingerea sotiei

Mesajde faustinul » Mar Feb 08, 2022 3:45 pm

Ant123 » Dum Feb 06, 2022 11:43 pm scrie:Un site/grup/aplicatie pentru a găsit cupluri swing? Mulțumesc

sunt
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: Convingerea sotiei

Mesajde Ant123 » Mie Feb 09, 2022 6:43 am

Bun, răspuns! Ai nota 4! Jos!
Ant123
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 12
Membru din: Dum Apr 04, 2021 6:17 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 100

Re: Convingerea sotiei

Mesajde adyeder » Mie Feb 09, 2022 10:15 am

Caut un cuplu open mind matur din Ploiești
adyeder
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 16
Membru din: Joi Mar 08, 2018 2:20 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1046

Re: Convingerea sotiei

Mesajde faustinul » Sâm Feb 12, 2022 2:40 pm

Ant123 » Mie Feb 09, 2022 7:43 am scrie:Bun, răspuns! Ai nota 4! Jos!

mai masturbezi?
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: Convingerea sotiei

Mesajde Zeul Internetului » Vin Mar 25, 2022 6:09 am

Unudoi12 » Joi Ian 27, 2022 3:02 pm scrie:Haideți sa va împărtășesc o secventa de acum 2 săptămâni.
Se întâmplă totul la o cabana. Un tip s-a îmbătat foarte puternic, încât a trebuit sa îl duc într-o camera sa îl pun în pat,nu ii era rău dar nu mai putea sta. O chem pe iubita sa ma ajute, îl pun în pat și îl ajutam sa și dea tricoul jos pt ca era foarte cald, îmi cere sa i aduc niște apa,iubita mea rămâne cu el. Ma duc sa ii aduc apa de jos, am mai stat la țigară, m am mai luat cu vorba, ajung în vreo 20 de minute, ușa la camera între deschisa, menționez ca era un mic holisor pana sa vezi patul, nu s a auzit când am întrat, fiind și gălăgie și am prins toată acțiunea! Nu știu ce au vorbit înainte, dar tipul își da pantalonii jos și rămâne în chiloți cu pula sculata în pat și se mângâia, a mea stătea la marginea patului și se uita. El era foarte beat, abia ținea ochii deschiși, nu cred ca conștientiza ca mai era și ea acolo. "ce faci acolo?" ii spune ea, atunci el surprins ca nu e singur, a deschis ochii și a văzut o, i a închis, capul culcat și a scos pula afara și a început sa și facă laba, ea speriata ca poate vin, i a zis sa înceteze, însă lui nu ii pasa, i-a zis sa pună mana pe ea. Și ce credeți? Chiar a pus mana și a început sa i facă laba. Omul meu gemea puternic, a mea vizibil e citata, i a luat mâna și se pipaia cu ea pe cur și tate, se punea cu tatele pe fata lui, nu mai putea, și a pus niște scuipat pe mana și a început sa îl labeasca puternic, deci se auzea fenomenal,in maxim 20 de secunde și a dat drumu pe el și a adormit, a mea se pregătea sa iasă, asa ca am ieșit repede și ne am întâlnit pe scări, spunându mi ca a adormit și saa nu i mai duc. De atunci dau 3 4 labe pe zi numai cu gândul la asta. Ce părere aveți de experienta? Sa ii propun cu tupeu ceva serios?

Mi s-a sculat pula, în timp ce citeam aceste rînduri. Mersi.
Avatar utilizator
Zeul Internetului
★administrator★
★administrator★
 
Mesaje: 8524
Membru din: Lun Dec 26, 2016 8:59 am
Localitate: Constanţa
Nume real: Daniel
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Convingerea sotiei

Mesajde teobogdi » Dum Apr 03, 2022 6:35 am

Unudoi12 » Joi Ian 27, 2022 3:02 pm scrie:Haideți sa va împărtășesc o secventa de acum 2 săptămâni.
Se întâmplă totul la o cabana. Un tip s-a îmbătat foarte puternic, încât a trebuit sa îl duc într-o camera sa îl pun în pat,nu ii era rău dar nu mai putea sta. O chem pe iubita sa ma ajute, îl pun în pat și îl ajutam sa și dea tricoul jos pt ca era foarte cald, îmi cere sa i aduc niște apa,iubita mea rămâne cu el. Ma duc sa ii aduc apa de jos, am mai stat la țigară, m am mai luat cu vorba, ajung în vreo 20 de minute, ușa la camera între deschisa, menționez ca era un mic holisor pana sa vezi patul, nu s a auzit când am întrat, fiind și gălăgie și am prins toată acțiunea! Nu știu ce au vorbit înainte, dar tipul își da pantalonii jos și rămâne în chiloți cu pula sculata în pat și se mângâia, a mea stătea la marginea patului și se uita. El era foarte beat, abia ținea ochii deschiși, nu cred ca conștientiza ca mai era și ea acolo. "ce faci acolo?" ii spune ea, atunci el surprins ca nu e singur, a deschis ochii și a văzut o, i a închis, capul culcat și a scos pula afara și a început sa și facă laba, ea speriata ca poate vin, i a zis sa înceteze, însă lui nu ii pasa, i-a zis sa pună mana pe ea. Și ce credeți? Chiar a pus mana și a început sa i facă laba. Omul meu gemea puternic, a mea vizibil e citata, i a luat mâna și se pipaia cu ea pe cur și tate, se punea cu tatele pe fata lui, nu mai putea, și a pus niște scuipat pe mana și a început sa îl labeasca puternic, deci se auzea fenomenal,in maxim 20 de secunde și a dat drumu pe el și a adormit, a mea se pregătea sa iasă, asa ca am ieșit repede și ne am întâlnit pe scări, spunându mi ca a adormit și saa nu i mai duc. De atunci dau 3 4 labe pe zi numai cu gândul la asta. Ce părere aveți de experienta? Sa ii propun cu tupeu ceva serios?

Normal...
teobogdi
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 297
Membru din: Mie Noi 24, 2021 8:10 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1131

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Cafeneaua labagiilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Andrei1977, danis, elHombresito, Yandex [Bot] şi 85 vizitatori

  • Reclame