• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Masturbare în public

Discuţii generale
Trebuie să fiţi înregistraţi şi conectaţi pentru a accesa această secţiune

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

V-aţi masturbat vreodată într-un loc public?

Puteţi selecta 1 opţiune

 
 
Vezi rezultatele

Re: Masturbare în public

Mesajde Anduxxl » Mar Iul 13, 2021 1:02 pm

Si eu. Data locul si ora?
Anduxxl
 

Reclame

Video Chat Forum

Re: Masturbare în public

Mesajde deniswinch » Joi Iul 15, 2021 4:54 pm

Cummon » 09 Mar 2021, 21:46 scrie:Am dat o gramada de labe in spatele geamurilor fumuri de la masina. Parcat lânga trotuar, lumea trecea iar eu :wanker:

Ai mai luat-o la :wanker: in spatele geamurilor fumurii ale masinii?
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Masturbare în public

Mesajde Zeul Internetului » Lun Aug 02, 2021 7:56 pm

Să parchezi lîngă un liceu. Să vezi acolo MATERIAL DE LABĂ. Live!
Avatar utilizator
Zeul Internetului
★administrator★
★administrator★
 
Mesaje: 8439
Membru din: Lun Dec 26, 2016 8:59 am
Localitate: Constanţa
Nume real: Daniel
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000


Re: Masturbare în public

Mesajde erogen24 » Lun Oct 25, 2021 1:05 pm


E un fel de labă și asta, una chinuită. Mai bine găsea alt loc și o făcea cu pula la vedere.
erogen24
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 856
Membru din: Mie Oct 07, 2020 5:02 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Masturbare în public

Mesajde deniswinch » Mar Oct 26, 2021 7:58 am

erogen24 » 25 Oct 2021, 13:05 scrie:

E un fel de labă și asta, una chinuită. Mai bine găsea alt loc și o făcea cu pula la vedere.


Mi se pare putin cam extrem ca cineva sa se masturbeze in astfel de locuri publice, in vazul tuturor.
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Masturbare în public

Mesajde erogen24 » Mar Oct 26, 2021 12:07 pm

deniswinch » Mar Oct 26, 2021 8:58 am scrie:
erogen24 » 25 Oct 2021, 13:05 scrie:

E un fel de labă și asta, una chinuită. Mai bine găsea alt loc și o făcea cu pula la vedere.


Mi se pare putin cam extrem ca cineva sa se masturbeze in astfel de locuri publice, in vazul tuturor.

Nu e bine, se uită bătrânii și copiii ca la un nebun. Mi-ar place și mie să fac laba cu public(spectatori). Să fie vreo două-trei femei prezente, una dintre ele să-mi dea chiloții după ce-i bagă-n pizdă și-n cur, să mi-o trag în fața lor și ele să se uite cu atenție la mine și să vadă pula roșie și tare ca parul cum stropește cu spermă locul respectiv. Altfel, nu cred că merită efortul.
erogen24
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 856
Membru din: Mie Oct 07, 2020 5:02 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Masturbare în public

Mesajde deniswinch » Mie Oct 27, 2021 8:10 am

erogen24 » 26 Oct 2021, 12:07 scrie:
deniswinch » Mar Oct 26, 2021 8:58 am scrie:
erogen24 » 25 Oct 2021, 13:05 scrie:

E un fel de labă și asta, una chinuită. Mai bine găsea alt loc și o făcea cu pula la vedere.


Mi se pare putin cam extrem ca cineva sa se masturbeze in astfel de locuri publice, in vazul tuturor.

Nu e bine, se uită bătrânii și copiii ca la un nebun. Mi-ar place și mie să fac laba cu public(spectatori). Să fie vreo două-trei femei prezente, una dintre ele să-mi dea chiloții după ce-i bagă-n pizdă și-n cur, să mi-o trag în fața lor și ele să se uite cu atenție la mine și să vadă pula roșie și tare ca parul cum stropește cu spermă locul respectiv. Altfel, nu cred că merită efortul.


Este excitant sa faci laba si sa ejaculezi in timp ce esti privit, dar cum zici tu erogen24, intr-un mediu mai restrans. Adica intr-un loc retras si cu un public redus.
Plus, nu stiu, dar laba facuta asa in public, nu cred ca va atrage vreodata admiratia vreunei femei.
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Masturbare în public

Mesajde erogen24 » Mie Oct 27, 2021 10:42 am

deniswinch » Mie Oct 27, 2021 9:10 am scrie:
erogen24 » 26 Oct 2021, 12:07 scrie:
deniswinch » Mar Oct 26, 2021 8:58 am scrie:
erogen24 » 25 Oct 2021, 13:05 scrie:

E un fel de labă și asta, una chinuită. Mai bine găsea alt loc și o făcea cu pula la vedere.


Mi se pare putin cam extrem ca cineva sa se masturbeze in astfel de locuri publice, in vazul tuturor.

Nu e bine, se uită bătrânii și copiii ca la un nebun. Mi-ar place și mie să fac laba cu public(spectatori). Să fie vreo două-trei femei prezente, una dintre ele să-mi dea chiloții după ce-i bagă-n pizdă și-n cur, să mi-o trag în fața lor și ele să se uite cu atenție la mine și să vadă pula roșie și tare ca parul cum stropește cu spermă locul respectiv. Altfel, nu cred că merită efortul.


Este excitant sa faci laba si sa ejaculezi in timp ce esti privit, dar cum zici tu erogen24, intr-un mediu mai restrans. Adica intr-un loc retras si cu un public redus.
Plus, nu stiu, dar laba facuta asa in public, nu cred ca va atrage vreodata admiratia vreunei femei.

:)]-
erogen24
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 856
Membru din: Mie Oct 07, 2020 5:02 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Masturbare în public

Mesajde Sexsimbol69 » Mar Noi 02, 2021 9:46 pm

Eu doar pe balcon si in toaletele din locuri publice
Sexsimbol69
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 96
Membru din: Mar Noi 02, 2021 6:24 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -8868

Re: Masturbare în public

Mesajde erogen24 » Mar Noi 02, 2021 11:19 pm

Sexsimbol69 » Mar Noi 02, 2021 10:46 pm scrie:Eu doar pe balcon si in toaletele din locuri publice

Asta nu-nseamnă că faci laba în public. Oricum, să ai parte de plăcere și să-ți fie de bine!
erogen24
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 856
Membru din: Mie Oct 07, 2020 5:02 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Masturbare în public

Mesajde mmihai176 » Sâm Noi 06, 2021 12:15 am

eu am facut laba in apa in mare si am ejaculat in apa, dar cu pula sub nivelu apei. ma holbam la 2 muieri cu tate mari aflate la 5-6 metri de mine care erau topless fiindca eram in zona de nudisti
acum imi pare rau ca nu le-am aratat pula sculata de sub apa sincer...sa o vada sa vad erecta si tare in toata splendoarea ei, sa vad ce ar fi zis. eventual sa o si frec cu pasiune
Avatar utilizator
mmihai176
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 233
Membru din: Lun Aug 30, 2021 2:54 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 6137

Re: Masturbare în public

Mesajde erogen24 » Sâm Noi 06, 2021 7:28 pm

mmihai176 » Sâm Noi 06, 2021 1:15 am scrie:eu am facut laba in apa in mare si am ejaculat in apa, dar cu pula sub nivelu apei. ma holbam la 2 muieri cu tate mari aflate la 5-6 metri de mine care erau topless fiindca eram in zona de nudisti
acum imi pare rau ca nu le-am aratat pula sculata de sub apa sincer...sa o vada sa vad erecta si tare in toata splendoarea ei, sa vad ce ar fi zis. eventual sa o si frec cu pasiune

Era bine să ai posibilitatea să faci laba în fața lor. Dar mai întâi trebuia să discuți cu ele, să le spui că le apreciezi și că-ți place cum arată, pe urmă, încet și cu diplomație, nu brusc, le spuneai că ești excitat și că trebuie să-ți satisfaci necesitatea fiziologică. Dacă le promiteai că ești și tu atent cu ele, adică le dădeai bani, băuturi, sucuri, cafele etc., așa poate-aveai noroc să te lase să faci laba în fața lor. Altfel, dacă o făceai brusc, fără acceptul lor, riscai să provoci scandal, să primești amendă și să fi dat afară din acea zonă. Oricum, a fost bine și-așa. Pe viitor poate ești mai îndrăzneț și încerci ceva mai mult. Spor la labă!
erogen24
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 856
Membru din: Mie Oct 07, 2020 5:02 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Masturbare în public

Mesajde Zeul Internetului » Sâm Noi 13, 2021 4:07 pm

Și eu am făcut-o în mare. Am zis anterior.
Avatar utilizator
Zeul Internetului
★administrator★
★administrator★
 
Mesaje: 8439
Membru din: Lun Dec 26, 2016 8:59 am
Localitate: Constanţa
Nume real: Daniel
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Masturbare în public

Mesajde erogen24 » Sâm Noi 13, 2021 6:23 pm

Zeul Internetului » Sâm Noi 13, 2021 5:07 pm scrie:Și eu am făcut-o în mare. Am zis anterior.

Laba trebuie făcută oriunde și oricând, important este să existe disponibilitate și timp.
erogen24
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 856
Membru din: Mie Oct 07, 2020 5:02 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Masturbare în public

Mesajde deniswinch » Lun Noi 15, 2021 11:11 am

Masturbarea in public este o chestie de exhibitionism.
Cred ca majoritatea celor care o fac, asteapta sa fie surprinsi sau priviti de necunoscuti. Personal, cand o fac in locuri publice, adrenalina este mult mai mare, pulsul imi este ridicat, excitatia pe masura, si intotdeauna sper ca cineva sa vina sa mi se alature :) Uneori am noroc, alteori nu.
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Masturbare în public

Mesajde erogen24 » Lun Noi 15, 2021 2:05 pm

deniswinch » Lun Noi 15, 2021 12:11 pm scrie:Masturbarea in public este o chestie de exhibitionism.
Cred ca majoritatea celor care o fac, asteapta sa fie surprinsi sau priviti de necunoscuti. Personal, cand o fac in locuri publice, adrenalina este mult mai mare, pulsul imi este ridicat, excitatia pe masura, si intotdeauna sper ca cineva sa vina sa mi se alature :) Uneori am noroc, alteori nu.

Ai dreptate. La fel am simțit și eu când am făcut laba într-o toaletă publică dintr-o policlinică. M-așteptam să mă surprindă o femeie, dar, din păcate, a intrat un bărbat cu niște ochelari imenși, probabil că nu prea mai vedea bine și nici nu cred c-a observat ce făceam. Mai am făcut-o odată într-un tren, dar nici acolo n-am avut noroc, n-a intrat nimeni să mă vadă. În prezent, aș dori să găsesc o femeie, două femei sau chiar mai multe care să mă privească în timp ce fac laba. Deci, ar fi un fel de labă în public sau cu spectatori selectați cu atenție.
erogen24
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 856
Membru din: Mie Oct 07, 2020 5:02 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Masturbare în public

Mesajde Andreas » Dum Noi 21, 2021 8:01 pm

eu am făcut-o in parc
Andreas
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 33
Membru din: Vin Noi 19, 2021 10:30 pm
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 4169

Re: Masturbare în public

Mesajde Andreas » Dum Noi 21, 2021 8:03 pm

Am făcut-o in parc si in toaletele din mall.
Andreas
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 33
Membru din: Vin Noi 19, 2021 10:30 pm
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 4169

Re: Masturbare în public

Mesajde qawsedrf » Dum Noi 21, 2021 8:39 pm

Am incercat recent intr-un tufis unde stiam ca trec trisisti sa se pise.Am inceput sa fac laba si vad un tiris cum se intoarce spre mine cu pula in mana,nu zic nimic ma cheama spre el si ma intreaba daca am fantezii cu pisat eu ii spun ca da asa ca ma aseaza in genunchi si incepe sa se pise pe mine si sa imi dea cu pula pe la gura.Dupa aceia ma cheama cu el in tir ca si cum sa ma sterg de pisat dar in tot acest timp el era cu pula pe afara si sculata avea cam 17cm si il intreb daca vrea sa ne masturbam reciproc,el spune ca bine dar nimic mai mult.Dupa cateva minute el nu a mai rezistat si a inceput sa imi suga pula si sa ma pupe.De aici am inceput sa ma futa si dupa se termina in mine incepea sa ma linga si ne sarutam cu sperma,dupa am facut si eu la fel sa il fut si sa il sarut.Dupa ce am terminat am adormit cu pula in mana a fiecaruia.Dimineata cand ne-am trezit ca ramas bun ne-am facut o muie reciproca
qawsedrf
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 221
Membru din: Lun Ian 11, 2021 2:18 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 10000

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Cafeneaua labagiilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: mircea45 şi 57 vizitatori

  • Reclame