• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Cuckold stories

Discuţii generale
Trebuie să fiţi înregistraţi şi conectaţi pentru a accesa această secţiune

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Cuckold stories

Mesajde horia13 » Lun Iul 22, 2019 11:26 pm

Salutare. Sunt foarte nerabdator sa va povestesc despre mine si sotia mea.

Asa cum am scris si la prezentare, sunt labagiu de pe la 12 ani, muist de la 34 și cuckold de la 47. Trebuie sa va marturisesc ca in acest moment sunt in delegatie la Timisoara iar sotia mea urmeaza sa primeasca acasa la noi pe noul ei amant pe care l-a cunoscut acum cateva zile pe un site de intalniri. Am sa va scriu amanuntele in cateva zile, dupa ce le aflu si eu.

Pentru inceput am sa va spun cate ceva despre mine, apoi mai multe despre sotia mea si sper sa fiti incantati de cele scrise si sa fie un bun material de laba. Am sa postez si poze cu ea dezbracata daca imi este permis. As vrea sa o expun cat mai mult fara cenzura pentru a fi recunoscuta pe strada si eventual agatata si fututa. Eu sunt super excitat si deja am avut o ejaculare de dimineata la gandul ca am sa va impartasesc povestirile mele. Probabil ca pana ce termin de scris am sa mai fac o laba, poate chiar doua sau trei.

Am inceput de tanar, pe la 12 ani simteam o placere sa ma mangai la puta si incet, incet am invatat cum sa o fac cat mai bine, iar pe la 14 ani cred am inceput sa si ejaculez. Prin clasa a VIII-a m-am masturbat cu un coleg la el acasa si ne-am dat drum peste chilotii surorii lui. Apoi la 17 ani am futut prima data o fata. I-am dat si muie si am simtit cat de bine este sa-ti suga cineva pula. Am incercat si singur, cu chiu, cu vai mi-am luat capul pulii in gura si de mai multe ori am ejaculat in gura mea si pe fata. Mi-a placut gustul de sperma si am inceput dupa fiecare futai sa o ling pe prietena mea in pizda si sa-i curat sperma care se scurgea din ea. Cand imi dadeam drumul in gura ei ii spuneam sa nu inghita inca, ne sarutam si imparteam sperma, apoi inghiteam amandoi. O futeam si ii dadeam muie aproape in fiecare zi, ma mir cum nu a ramas gravida, iar dupa un an am plecat in armata iar ea a inceput sa se futa cu altul si ne-am despartit.

Dupa armata am cunoscut-o pe prima mea sotie si inainte de Revolutie a ramas gravida si am avut primul copil, o fata. Am avut o viata sexuala destul de perversa, ne futeam si prin parcuri, pe unde apucam, odata am futut-o pe masa in bucatarie si a lesinat de placere. Altadata i-am dat intr-o noapte 8 numere. Sugea si pula dar nu inghitea sperma, insa eu am ramas fidel placerilor mele si o lingeam dupa ce imi dadeam drumul in pizda ei. Intre timp am mai cunoscut doua tipe pe care l-am futut ocazional, pe una am dezvirginat-o in tren cand am plecat intr-o delegatie la Resita. Dupa 15 ani ne-am despartit dupa ce am aflat ca a fost fututa la posta de doi vecini intr-o noapte, la o petrecere unde m-am imbatat si am adormit in alta camera.

Foarte curand am cunoscut o tipa nomfomana cu care am stat 7 luni, timp in care o futeam in fiecare noapte de 3-4 ori si tot nesatula era. A doua zi la munca imi cadea capul pe birou de oboseala. Nu am mai rezistat si ne-am despartit. Dupa vreo cativa ani ne-am mai intalnit odata si am futut-o si in cur, a fost prima mea experienta anala, ca sa zic asa, dar cam plina de cacat.

Apoi la 35 de ani am cunoscut-o pe cea de-a doua sotie, am futut-o si a ramas gravida, un baiat. Ne-am casatorit si mi-am spus ca este timpul sa imi fac o familie statornica. Dupa o perioada relativ calma am inceput sa ma plictisesc. Cu sotia faceam sex doar in pozitia misionarul dupa ce ma sugea un pic si ii dadeam si eu cateva limbi. Terminam foarte repede, nu pentru ca mi-ar fi placut foarte mult, ci pentru ca subconstientul vroia sa scap mai repede.

Dupa cativa ani am cunoscut la munca o pizda matura care s-ar fi futut si pe 5 lei. Am reusit sa o conving relativ usor sa faca tot ce vroiam eu. Imi sugea pula si inghitea toata sperma, o futeam ore in sir fara sa imi dau drumul, zicea ca sunt nebun, o futeam in cur dupa ce isi facea clisma ca sa nu mai patesc ceea ce am patit cu nimfomana. Timp de 6 luni am futut la ea mai mult decat la toate femeile dinainte. Intr-o zi cand stiam ca sotia nu vine acasa, fiind la o prietena pentru niste dosare de la munca, mi-am adus amanta acasa sa o fut. O greseala capitala. Dupa ce am inceput cu o muie si mi-am dat drumul la ea in gura, am inceput sa o sarut si sa ne mozolim cu sperma. Atunci a intrat nevasta mea pe usa si ne-a vazut dezbracati si manjiti de sperma pe fata. A inlemnit. A scos-o de par pe amanta din casa si mie mi-a dat un sut in coaie. Dupa cateva zile am stat de vorba si mi-a zis ca ma iarta dar sa-i fac si ei ce ii faceam amantei. Asa ca am inceput sa-i dau muie cu finalizare in gura si pe fata, sa o fut in cur si am mai plusat cu cateva chestii soft BDSM, o plesneam peste cur si sani cu putere, o trageam de par, o scuipam in gura si ii vorbeam foarte obscen, o muscam de sfarcuri si de lindic pana urla de durere, apoi avea niste orgasme cum nu a avut in viata ei de taranca cu cei 5 parteneri dinaintea mea. Insa eu nu eram satisfacut. Nu imi placea. Dupa vreo trei luni am hotarat sa ne despartim.

Sunt la a treia casatorie iar sotia mea este hotwife, sotie libertina, adica tot un fel de curva dar mai stilata si cu bun simt. Am cunoscut-o pe un site de sex si ne-am placut cand i-am spus ca nu ma deranjeaza daca se fute si cu altii iar ea a fost perfect deacord. Mi-a zis ca se fute cu propietarul unde sta pt chirie dar nu ii place de el ca este libidinos. Ne-am mutat impreuna tot cu chirie pe care o platim tot cu pizda ei. Salariul meu se duce pe cheltuielile curente. Am aflat ca fata ei de 17 ani, din prima casatorie, este curva prin Pantelimon, Colentina si Afumati, iar cand implineste 18 ani vrea sa plece in Anglia sa se prostitueze pe bani adevarati.

Culmea este ca actuala sotie a avut doar 4 parteneri inaintea mea. Primul sot din Buzau a plecat dupa doi ani in Spania la munca si ea s-a mutat la Iasi unde a cunoscut un tip. Dupa 3 ani a plecat si ala in Italia si ea a venit in Bucuresti unde a cunoscut pe altul. Fiind un betiv l-a parasit si s-a mutat cu chirie la libidinosul care o futea pt chirie. Dupa un an m-a cunoscut pe mine. Am hotarat sa incercam swingul insa nu ne-au placut cele cateva cupluri cu care ne-am intalnit doar la o cafea. Am facut primul threesome cu un tip mai tinerel decat noi dupa care a hotarat sa se intalneasca singura cu alti barbati.

Pentru moment cred ca este suficient, am sa va povestesc in zilele urmatoare intalnirile sotiei mele cu cei 8 amanti din ultimii 5 ani si cu mai multe amanunte urmatoarele intalniri cu amantul cel nou.
horia13
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 58
Membru din: Dum Iul 21, 2019 3:27 pm
Localitate: Bucuresti
Nume real: Horia
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 1379

Reclame

Video Chat Forum

Re: Cuckold stories

Mesajde invisibleoff » Mar Iul 23, 2019 8:42 am

Sper totusi ca totul este o fantezie ..
invisibleoff
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 110
Membru din: Joi Dec 28, 2017 10:03 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -6226

Re: Cuckold stories

Mesajde horia13 » Mar Iul 23, 2019 9:13 am

Chiar nu este doar o fantezie, este despre viata mea si prin ce aventuri am trecut. Daca este greu de crezut nu este vina mea. Sunt om matur si chiar nu glumesc si nu ma joc cu vorbele.
horia13
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 58
Membru din: Dum Iul 21, 2019 3:27 pm
Localitate: Bucuresti
Nume real: Horia
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 1379

Re: Cuckold stories

Mesajde Mike_XXX » Mar Iul 23, 2019 9:24 am

Chiar nu are relevanță dacă e sau nu fantezie - suntem pe un sait de labagii, așadar orice material original este foarte binevenit!
Eu unul îți mulțumesc pentru povestire și abia aștept urmarea!
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2414
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Cuckold stories

Mesajde hhblizzard » Mar Iul 23, 2019 3:22 pm

Foarte interesant. Așteptăm noi detalii!
hhblizzard
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 329
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 2:41 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 8441

Re: Cuckold stories

Mesajde horia13 » Mie Iul 24, 2019 8:40 am

Asa cum v-am promis, pun cateva poze cu sotia mea dezbracata, sunt facute acum 5 ani cand avea 45 de ani, in casa celui care o futea pentru chirie si cand a devenit hotwife le-am afisat pe diverse site-uri pentru a gasi parteneri sa o futa. De atunci s-a mai ingrasat un pic si nu a mai vrut sa se expuna. Ultima poza este de anul trecut facuta pentru un tip care vroia sa o futa dar nu i-a placut de ea, voi ce parere aveti? Daca va place de ea am sa mai postez. Sper sa va placa si sa faceti multa laba. Deasemenea apreciez si eventuale tributuri de la cei care le face placere. Daca o recunoaste cineva sunt curios sa aflu de unde si in ce imprejurari. Urmeaza sa va povestesc despre prima intalnire cu noul ei amant.

Profilul este:
https://www.eroprofile.com/mirella48

Pagina cu poze:
https://www.eroprofile.com/m/photos/alb ... Labagiilor
Ultima oară modificat de horia13 pe Mie Iul 24, 2019 9:04 am, modificat de 3 ori în total.
horia13
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 58
Membru din: Dum Iul 21, 2019 3:27 pm
Localitate: Bucuresti
Nume real: Horia
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 1379

Re: Cuckold stories

Mesajde Mike_XXX » Mie Iul 24, 2019 8:51 am

Nu știu unde le-ai pus, dar mie îmi arată „410 gone” la toate.
Dă numele de user de pe eroprofile și le căutăm noi, dacă sunt acolo.
PS sau verifică-ți setările de confidențialitate din cont (cine are dreptul să vadă pozele).
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2414
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Cuckold stories

Mesajde horia13 » Mie Iul 24, 2019 9:05 am

OK, sper ca am rezolvat problema si se pot vedea acum.
horia13
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 58
Membru din: Dum Iul 21, 2019 3:27 pm
Localitate: Bucuresti
Nume real: Horia
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 1379

Re: Cuckold stories

Mesajde Mike_XXX » Mie Iul 24, 2019 9:30 am

Acum da - să-ți trăiască! numa' bună de tot ce zice ea... :P
Îi pup lindicul, virtual... :*
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2414
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Cuckold stories

Mesajde horia13 » Mie Iul 24, 2019 9:33 am

Mike_XXX » Mie Iul 24, 2019 10:30 am scrie:Acum da - să-ți trăiască! numa' bună de tot ce zice ea... :P
Îi pup lindicul, virtual... :*


Multumesc!
horia13
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 58
Membru din: Dum Iul 21, 2019 3:27 pm
Localitate: Bucuresti
Nume real: Horia
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 1379

Re: Cuckold stories

Mesajde horia13 » Mie Iul 24, 2019 1:20 pm

Am sa va povestesc prima intalnire a sotiei mele cu noul ei amant asa cum mi-a spus ea ca s-a intamplat.

S-au cunoscut pe un site de intalniri intime si dupa cateva mesaje au facut schimb de poze pe mail apoi au inceput sa converseze pe whatsapp. Dupa ce s-au cunoascut mai bine au stabilit sa se intalneasca la o cafea si daca este totul ok sa mearga la un hotel sau sa inchirieze un apartament. Sotia mea mi-a cerut acordul si i-a spus ca este mai bine sa vina la ea pt ca eu sunt plecat in delegatie si cu banii pe care i-ar fi cheltuit sa-i cumpere ei ceva frumos. Luni seara tipul s-a prezentat la usa ei cu un buchet frumos de flori si o sticla cu crema de whisky. Sotia mea il astepta intr-un tricou lung peste fund, in niste papuci cu toc foarte sexy, fara chiloti si sutiem. Au stat un pic de vorba la un pahar cu crema de whisky apoi ea l-a trimis la baie sa faca un dus. Cand el s-a intors dezbracat si cu pula sculata ea il astepta in pat dezbracata. Dupa ce s-au sarutat cateva minute si s-au mangaiat peste tot, el s-a infipt direct intre picioarele ei cu limba si a inceput sa-i framante labiile si clitorisul pana a avut primul orgasm. Dupa aceea ea a inceput sa-l suga si dupa cca 5 minute a ejaculat in gura ei. Fiind foarte excitata a inghitit toata sperma din gura.

Dupa ce au fumat o tigara si au mai baut un pic a inceput din nou sa-l suga pana i s-a intarit bine pula. Apoi s-a suit peste el si a inceput sa se miste usor in pula lui, lasandu-se in ea pana intra toata in pizda apoi se ridica si se lasa din nou foarte, foarte usor. Dupa cateva minute tipul a ejaculat din nou, spunandu-i ca nu a mai futut asa o pizda buna. Alta pauza de tigara urmata de alta muie pentru revigorare.

Dupa ce i-a facut pula beton a luat-o pe la spate. A futut-o asa cam o jumatate de ora apoi a pus-o in pozitia misionarului. A mai futut-o 15-20 de min dupa care si-a dat drumul din nou in ea. De data aceasta fara sa mai faca pauza ea s-a suit deasupra lui in pozitia 69 si a lasat sa-i curga spema din pizda in gura lui in timp ce a inceput sa-i suga pula flasca si plina de sperma. In mai putin de 10 minute i s-a sculat din nou si ea a inceput sa o frece si sa o suga cu putere din ce in ce mai rapid. El continua sa-i dea limbi in pizda iar cand ea a ajuns din nou la al patrulea orgasm si-a dat si el drumu tot in gura ei, iar ea evident ca a ighitit tot.

Tot futaiul a durat cam 3 ore dupa care au mai stat un pic de vorba apoi el a plecat motivand ca il asteapta sotia acasa. Ea ar fi vrut ca el sa ramana peste noapte si sa o mai futa insa a fost destul de satisfacuta mai ales ca i-a lasat si 300 de lei cadou. Cand m-am intors din delegatie mi-a povestit tot ce s-a intamplat in timp ce imi facea laba si mi-am dat drumul in gura ei, insa nu a inghitit si mi-a scuipat mie sperma in gura sa o inghit. Apoi am luat-o la pula si am terminat in pizda dupa care am luat-o la lins pana a terminat si ea.

A ramas pentru weekendul urmator sa mergem amandoi la un resort unde lucreaza el, la piscina, sa ma cunoasca si pe mine, acolo are si o camera unde poate sa o futa si sa vedem daca ea accepta macar sa privesc si eu si sa fac laba sau ma trimite acasa sa ma labuiesc pana vine si ea a doua zi acasa. Am sa va tin la curent cu ce se mai intampla.
horia13
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 58
Membru din: Dum Iul 21, 2019 3:27 pm
Localitate: Bucuresti
Nume real: Horia
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 1379

Re: Cuckold stories

Mesajde Mike_XXX » Mie Iul 24, 2019 1:35 pm

Mmmmm... ce mi se sculă și mie...
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2414
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Cuckold stories

Mesajde horia13 » Mie Iul 24, 2019 2:12 pm

Mike_XXX » Mie Iul 24, 2019 2:35 pm scrie:Mmmmm... ce mi se sculă și mie...


Dar mie, dupa ce am postat acum si mi-am adus aminte de tot ce mi-a povestit sotia aseara cand am venit acasa, m-am dus la wc-ul de la munca si am facut o laba rapida, am ejaculat in 2 min.
horia13
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 58
Membru din: Dum Iul 21, 2019 3:27 pm
Localitate: Bucuresti
Nume real: Horia
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 1379

Re: Cuckold stories

Mesajde horia13 » Mie Iul 24, 2019 4:00 pm

Cum am devenit muist. Prin 2001 cand inca mai eram cu prima sotie m-am gandit ca mi-ar place sa sug si pula. Pe un site de gay am cunoscut un tip care nu stiam cine este si cu ce se ocupa. M-a invitat la el acasa si dupa ce am stat un pic de vorba ne-am dezbracat si prima data mi-a supt-o el si am ejaculat pe fata lui, nu a vrut sa inghita, apoi i-am supt eu pula si i-am inghitit toata sperma. Mi-am dat seama ca nu este asa de rau, chiar mi-a placut mult, mai ales sa o simt pula tare in gura si sperma calda. Mai tarziu am aflat ca era Razvan Ciobanu.

A doua experienta am avut-o acum doi ani cand actuala sotie a plecat de sarbatori la fata ei in Anglia. Tot pe un site de gay am cunoscut un tip care era in aceeasi situatie ca mine, sotia lui plecase de sarbatori la copii in Italia iar el era singur. Ne-am intalnit, am mers la el si cum am ajuns ne-am dezbracat imediat si am inceput sa ne sugem. Eu nu am putut sa ejaculez, cred ca nu stia prea bine sa o suga, era cam disperat, insa a terminat la mine in gura si am inghitit tot. Mi-a placut mult si cand am ajuns acasa inca mai aveam gustul de sperma in gura si am facut laba pana am terminat cu jeturi puternice intr-o farfurie (era la indemana) apoi am lins toata sperma.
horia13
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 58
Membru din: Dum Iul 21, 2019 3:27 pm
Localitate: Bucuresti
Nume real: Horia
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 1379

Re: Cuckold stories

Mesajde horia13 » Mie Iul 24, 2019 5:09 pm

Am uitat sa precizez ca nici una dintre sotii nu stie ca sunt bisexual. Doar amanta din timpul celei de-a doua casnicii care si-o mai tragea si cu altii, i-am propus sa o fut impreuna cu alti barbati si sa sugem pula impreuna, dar nu a acceptat. In rest accepta orice. Daca actuala sotie ar fi de acord sa privesc cand este fututa cu siguranta ar afla pentru ca dupa ce i-as linge sperma din pizda as suge si pula amantului ei impreuna cu ea sa-l pregatim pentru urmatorul numar. Poate am o sansa la viitoarele intalniri.
horia13
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 58
Membru din: Dum Iul 21, 2019 3:27 pm
Localitate: Bucuresti
Nume real: Horia
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 1379

Re: Cuckold stories

Mesajde horia13 » Joi Iul 25, 2019 5:36 am

Pentru placerea labagiilor va prezint câteva clipuri cu mine și soția mea

https://eroprofile.com/p/videos/profile/mirella48
horia13
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 58
Membru din: Dum Iul 21, 2019 3:27 pm
Localitate: Bucuresti
Nume real: Horia
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 1379

Re: Cuckold stories

Mesajde horia13 » Joi Iul 25, 2019 3:46 pm

Primul threesome. Am ales amandoi un tip tanar de pe site-urile de dating si l-am adus acasa. Dupa o mica discutie, ne-am dezbracat, sotia l-a sarutat cu pasiune, apoi s-a asezat in genunchi cu amandoi in fata si ne-a supt cam 10 minute alternativ. A incercat si cu amandoi odata insa nu putea sa bage amandoua pulile in gura, doar ne lingea pe capete. Apoi tanarul a pus-o pe pat si a futut-o in timp ce eu i-am dat muie. Tanarul i-a tras-o in pozitia misionarul timp de jumatate de ora iar eu am terminat la ea in gura, pe fata si pe sani in 5 minute, apoi am sarutat-o si i-am lins sperma de pa sani, i-am supt sfarcurile, i-am masturbat clitorisul cu mana in timp ce el o penetra si i-am privit asteptand ca el sa termine in pizda ei. Cum a scos pula din pizda am inceput sa o ling si sa inghit sperma care se scurgea din ea.

A fost o prima experienta de acest gen care mi-a plăcut, insa ea nu s-a putut bucura de un orgasm cutremurator asa cum si-ar fi dorit din cauza emotiilor pe care le-a avut. Cu toate ca este deschisa si libertina mi-a spus ca ii este jena sa fie fututa in fata mea, nu se simte confortabil, nu se poate manifesta si se inhiba. Atunci am fost de acord sa o faca singura cu conditia sa-mi povesteasca totul in timp ce eu fac laba si ejaculez pe ea sau in gura ei.
horia13
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 58
Membru din: Dum Iul 21, 2019 3:27 pm
Localitate: Bucuresti
Nume real: Horia
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 1379

Re: Cuckold stories

Mesajde horia13 » Joi Iul 25, 2019 8:16 pm

horia13
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 58
Membru din: Dum Iul 21, 2019 3:27 pm
Localitate: Bucuresti
Nume real: Horia
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 1379

Re: Cuckold stories

Mesajde horia13 » Vin Iul 26, 2019 10:24 am

Am observat ca link-urile la pagini nu afiseaza corect pe tel sau tableta. Deci ramane tot pagina cu profilul unde se vad prezentarea, pozele si clipurile:
https://www.eroprofile.com/mirella48

In timpul saptamanii nu prea primesc pizda sotiei decat sa o ling dupa ce vine de la futut. In rest laba la greu si cateodata ma ajuta si ea sau imi face o muie. Doar in weekend am voie sa o fut daca nu este la intalnire dar si atunci doar cum spune zarul. De ceva timp avem un zar care are 6 posibilitati: muie cu laba, limbi si laba, poz misionarului, capra, cowgirl (ea calare) si nimic. Ce pica aia fac. Daca pica nimic nici laba nu am voie. In rest ea poate sa decida ce si cand am voie. I-am propus sa-mi ia o cusca pentru pula dar a zis ca deocamdata ma lasa liber sa pot sa fac cata laba vreau. Si asa pe ea nu o satisfac si termin prea repede in pizda. Laba dureaza mai mult si ii place sa stie ca imi beau singur sperma pe langa faptul ca o ling pe a altora de la ea din pizda daca nu se scurge pana ajunge acasa. As vrea tare mult sa-i spun ca sunt bisexual si mi-ar place sa sug pula impreuna cu ea, dar las timpul sa decida cand o sa se hotarasca sa ma lase sa privesc si eu cum este fututa.
horia13
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 58
Membru din: Dum Iul 21, 2019 3:27 pm
Localitate: Bucuresti
Nume real: Horia
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 1379

Re: Cuckold stories

Mesajde Mike_XXX » Vin Iul 26, 2019 11:12 am

horia13 » 26 Iul 2019, 10:24 scrie:As vrea tare mult sa-i spun ca sunt bisexual si mi-ar place sa sug pula impreuna cu ea...

Cum se împacă afirmația asta, cu astălaltă:
horia13 scrie:Primul threesome. ... Cum a scos pula din pizda am inceput sa o ling si sa inghit sperma care se scurgea din ea.


Sau ai vrut să spui că o lingeai pe ea, nu pe el?
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2414
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
Următorul

Înapoi la Cafeneaua labagiilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: labprof, versatil_casatorit şi 84 vizitatori

  • Reclame