• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Confesie sunt o curva pe internet

Doar aici gay, lesby, shemale

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Confesie sunt o curva pe internet

Mesajde SissyBoyBigAssBi » Dum Ian 28, 2024 11:02 pm

De ceva vreme folosesc site ul Dirty roullette sa fac laba cu oameni de acolo, imi place rau de tot sa dau laba cu barbati mai ales sa le fiu eu materialul de laba ,sa fiu curva lor sa fac tot ce mi se spune. Imi place cand barbatii maturi cu pule mare imi zic sa ma intorc sa imi vada curu si dupa le fac twerk si aud aceasi reactia "ce bun esti" in timp ce o freaca mai tare,imi place un barbat matur vocal sa ma faca pizda lui sa imi zica ce sa fac sa stau in genunchi cu limba scoasa pt pula. Majoritatea dintre tatici imi zic sa imi bag degetele in cur cativa m au pus sa ling dupa,un baiat m a pus sa ma scuip in timp ce faceam laba peste tot pe corp,cel mai mult imi place cand sunt injurat si mi se zice sa fac mult chestii cum ar fi sa dau laba in timp ce imi bag 2 degete in cur si gem. Imi place sa gem ca o femeie pt pula ma excita si il excita si pe el,mai ales cand mi se zice geme mai tare ce mult vreau sa te fut. Un barbat m a pus sa latru si sa fac ca o pisica in timp ce imi dau laba in genunchi si fac ca si cum il calaresc era asa de hot avea pula asa mare dubla cat a mea si foarte groasa si a dat drumu asa mult. Cel mai mult ma exciteaza barbatii maritati (imi dau seama de la verigheta),altceva ce ma mai excita e sa ma imbrac in fata mi am luat o bustiera roz si doua perechi de chiloti tanga o pereche roz si una neagra,imi vine perfect pe curul meu bombat de femeie si imi place cum se simte sincer ma duc pe site si ii fac pe barbati sa isi dea drumu cand le pun,cand ma joc cu sfarcurile si ne dam laba impreuna si ma roaga sa vin cu limba mai aproape sa isi dea drumu pe fata mea. E o placere nu sunt gay de aia nu ma intalnesc cu nici unul desi am primit o gramada de avansuri sa vin la ei sa ne futem sau in masina sa facem sex pervers desi ma excita sa ma gandesc . Cred ca am un cock fetish ,dar imi dau laba mereu sunt si gooner. A mai folosit cineva sit-ul vrea sa isi zica experientele.
SissyBoyBigAssBi
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 12
Membru din: Mie Sep 28, 2022 4:06 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 1

Reclame

Video Chat Forum

Re: Confesie sunt o curva pe internet

Mesajde Alexscl » Lun Ian 29, 2024 7:31 pm

Si eu m-am mai jucat pe dirty roulette. Ma excita maxim sa vad cum ejaculeaza pentru mine.
Imi plac cei dominanti, care imi vorbesc dirty si vor sa ma stimulez anal. Eu incep cu ceva lubrifiant si 1-2 degete, apoi trec la diverse obiecte care largesc mai bine gaura si ma penetrez pana ma termin.
N-am nicio experienta cu barbati real life. Mi-ar placea sa incerc si o intalnire reala, sa fiu dominat, umilit.
Alexscl
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 6
Membru din: Sâm Noi 18, 2023 11:31 am
Localitate: Bucuresti
Nume real: Alex
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 0

Re: Confesie sunt o curva pe internet

Mesajde Capulpulii » Lun Ian 29, 2024 11:00 pm

Meama chiar sunteti labari. Bah voi nu o aveti parte de sex real pana la final
Capulpulii
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 77
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 8:12 pm
Localitate: Bucuresti
Nume real: Astra han
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Confesie sunt o curva pe internet

Mesajde Curioss » Mar Ian 30, 2024 12:04 pm

Si mie imi place exact la fel
Curioss
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 19
Membru din: Sâm Dec 03, 2022 5:14 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 1

Re: Confesie sunt o curva pe internet

Mesajde HighHeelsLover » Joi Feb 01, 2024 3:08 pm

Mi-am pus si eu ciorapi plasa o data si am stat asa picior peste picior. O gramada de barbati in varsta m-au luat drept femeie si s-au labit la bulanele mele.
Imi caut si niste tocuri acum, sa fie pachetul complet.
HighHeelsLover
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 3
Membru din: Joi Feb 01, 2024 3:04 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 0

Re: Confesie sunt o curva pe internet

Mesajde labar2018 » Sâm Feb 03, 2024 2:35 am

SissyBoyBigAssBi scrie:De ceva vreme folosesc site ul Dirty roullette sa fac laba cu oameni de acolo, imi place rau de tot sa dau laba cu barbati mai ales sa le fiu eu materialul de laba ,sa fiu curva lor sa fac tot ce mi se spune. ...


iti multumesc ca ai postat si ca ai impartasit siteul am intrat si eu pe el si ma masturbez cu alti barbati e super sa vezi atati barbati carora le place pula
labar2018
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 28
Membru din: Vin Noi 30, 2018 7:18 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 3873

Re: Confesie sunt o curva pe internet

Mesajde dangaymuist » Sâm Mar 23, 2024 8:56 pm

Eu am trecut la un alt nivel si m-am expus/am fost expus pe net pe diverse site-uri si caut in mod activ sa sug pula si sa fiu filmat si sa fiu in continuare expus ca material de laba pt altii.
Avatar utilizator
dangaymuist
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Mar 23, 2024 8:12 pm
Localitate: Bucuresti
Nume real: Dan
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 2


Înapoi la Gay Zone

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Coko99, MichaelM şi 263 vizitatori

  • Reclame