• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Prima experienta gay sexuala / anala

Doar aici gay, lesby, shemale

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Prima experienta gay sexuala / anala

Mesajde IanX » Mie Ian 17, 2024 1:04 pm

La 16 ani. Cu un vecin de 14. Amândoi răvășiți de hormoni. Ne petreceam timpul impreună, când la mine, când la el, în momentele în care părintii nu erau acasă și, de multe ori discuțiile noastre deviau spre chestiuni sexuale. Și, așa cum cred că au făcut foarte mulți băieți la vârsta aia, ne-am scos pulele să ni le comparăm. A mea era un pic mai lungă, dar mult mai groasă. A lui era, în schimb, foarte fermă în erecție, când i se scula i se lipea practic de burtă... Am început apoi sa ne hârjonim în pielea goală în pat. Era un fel de joacă, mimam sexul, dar era destul de plăcut. În jocul ăsta, eu mi-am asumat de la început rolul femeii; el se urca pe mine și eu desfăceam picioarele în timp ce el dădea din cur frecându-și pula de mine. Mă punea să stau și pe burtă și-mi băga pula între buci, fără să mă penetreze propriu zis. În paranteză fie spus, am văzut că în toate experiențele voastre de debut anal, n-ați pomenit nimic de lubrifiant, ceea ce mi se pare teribil de ciudat - e absolut imposibil sa faci sex anal "pe uscat" !
Într-o zi, când ne "jucam" noi așa, prietenul meu a zis că vrea sa mi-o bage-n cur de-adevăratelea; s-a dus la baie și a luat un flacon de cremă Doina cu care s-a dat pe pulă... Eu stăteam întins pe burtă și-mi tineam bucile depărtate cu mâinile, că să vadă cum și unde-si potrivește instrumentul. S-a urcat călare pe mine, și-a luat pula-n mână și a lipit glandul belit de găurica mea strâmtă. Apoi a început sa împingă. Eu eram cu fața îngropată in pernă, gemeam de durere...A început să intre încet în timp ce eu simțeam că ma desface în doua !A intrat tot capul și cu o miscare bruscă instinctivă, mi-a băgat-o mai mult de jumătate. Am urlat de durere: "SCOATE_O!!!". Mă dezvirginase si m-a durut îngrozitor. A scos-o și durerea m-a lăsat. A inceput să se roage de mine să-l las să mai încerce o dată, promițând a va fi mai atent. Mi-era frică, dar o curiozitate perversă m-a determinat sa accept; m-am pus iar în poziție, el s-a mai dat un pic cu crema, s-a urcat pe mine și a început iar să mi-o bage. Mă durea în continuare dar ma căzneam sa rezist. În cele din urmă, mi-a spus, mirat: "Ți-am băgat-o toată!". Dealtfel, îi simțeam coaiele presându-mi bucile și il simteam in mine ca un enorm corp străin, o presiune imensă.A mai scos-o un pic, nu de tot, doar câțiva centimetri, a băgat-o iar toată și mi-am dat seama că, atunci când o mișca, presiunea scade. I-am zis "Nu te opri, hai, fute-ma!" Și a început sa dea din cur iar durerea si presiunea au cedat, deși înca nu eram foarte confortabil. Tot mai repede și mai viguros își îndesa pula-n curul meu pâna când m-am relaxat îndeajuns încât să simt plăcerea. La un moment dat, în focul futaiului, i-a ieșit complet și când a împins iar a dat pe lânga, mi-a băgat-o intre coapse. "Vezi c-a ieșit, bag-o la loc!"- i-am spus. "Îți place, curvă?" - a râs el mirat. Și-a băgat-o iar. De data asta a intrat mult mai ușor. El gâfâia la urechea mea, eu gemeam, și pula lui pistona curul ca o masina de cusut! Mișcările lui deveneau spasmodice si necontrolate, mă futea animalic până când mi-a zis, printre gâfâieli: "Îmi vinee...Vrei s-o scot sau termin în tine...?" - "Dă-ți drumu-n mine!" - i-am zis. Voiam să am experiența completă. Câteva mișcări si am simțit pula lui cum zvâcnește adânc in mine și jeturile care mă loveau fierbinti in adâncuri. Cam asta a fost dezvirginarea mea...
Au urmat doi ani în care am fost amanta lui, curva lui. Mă futea când voia, de 2-3 ori pe săptamână. Când știa că sunt singur acasă, imi dadea telefon si-mi spunea "Vezi că vin să te fut!". M-a futut în toate pozitiile, mi-a ejaculat in cur, pe burtă, pe buci, pe față, în gură... Nu mai era nicio durere, niciun disconfort, doar plăcere pură!
IanX
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 117
Membru din: Joi Noi 18, 2021 2:28 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 10000

Reclame

Video Chat Forum
Anterior

Înapoi la Gay Zone

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 129 vizitatori

  • Reclame