• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

V-a facut vreodata masaj erotic un barbat?

Doar aici gay, lesby, shemale

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

V-a facut vreodata masaj erotic un barbat?

Mesajde tarrysoto » Mie Feb 09, 2022 9:33 am

Imagine
nu prea exista maseuri pentru barbati la noi, iar cei de prin anunturi sunt in general ciudati. ati fost vreodata?
Ultima oară modificat de deniswinch pe Sâm Feb 12, 2022 9:06 am, modificat 1 dată în total.
Motiv: Reparare link
tarrysoto
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 187
Membru din: Mar Ian 04, 2022 10:12 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1129

Reclame

Video Chat Forum

Re: V-a facut vreodata masaj erotic un barbat?

Mesajde deniswinch » Sâm Feb 12, 2022 9:08 am

Nu, n-am fost, dar as merge.
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: V-a facut vreodata masaj erotic un barbat?

Mesajde mache_007ro » Mie Feb 16, 2022 9:20 am

Am fost eu odata la un tip, acum vreo 8 ani, cred.
Am gasit un anunt pe AT, locatia tipului era intr-o garsoniera intr-un bloc mai dubios, dar foarte curata si primitoare. Nu mai stiu zona... Tipul era pe la 25-27, arata ok si stia meserie.
Masajul a fost fff misto, finalizarea a fost CIM, din initiativa lui, fara ca eu sa fi cerut.
Regret ca nu i-am pastrat contactul :)
mache_007ro
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 47
Membru din: Vin Aug 13, 2021 7:07 am
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 312

Re: V-a facut vreodata masaj erotic un barbat?

Mesajde tarrysoto » Mie Feb 16, 2022 9:30 am

ahh... iti citesc anuntul si o iau la laba... a fost si el in curul gol? ti-a facut masaj cu corpul lui, cu bucile, cu pula?....
e posibil sa fi fost la baba novac, bloc de 4 etaje?
tarrysoto
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 187
Membru din: Mar Ian 04, 2022 10:12 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1129

Re: V-a facut vreodata masaj erotic un barbat?

Mesajde mache_007ro » Mie Feb 16, 2022 10:50 am

Nu, cred că a fost undeva prin Tineretului, dacă țin minte bine.
Masajul nu a fost neapărat body, cât mai mult cu mâinile. Dar știa foarte bine ce făcea, crede-mă...
M-am uitat acum pe Publi24, așa de curiozitate. Sunt multe anunțuri de tipi care fac masaj erotic și nu sunt toate dubioase. Eu zic că merită încercat.
mache_007ro
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 47
Membru din: Vin Aug 13, 2021 7:07 am
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 312

Re: V-a facut vreodata masaj erotic un barbat?

Mesajde tarrysoto » Mie Feb 16, 2022 11:32 am

da, e unul la baba novac care parea ok. m-as duce, dar in acelas timp as vrea f mult sa ma intorc acasa cu ambii rinichi Ș)))
tarrysoto
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 187
Membru din: Mar Ian 04, 2022 10:12 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1129

Re: V-a facut vreodata masaj erotic un barbat?

Mesajde Blues » Lun Feb 21, 2022 1:17 pm

Am fost si eu odata, acum vreo cativa ani. Faza a fost cam asa: fusesem intr-un week-end la soacra-mea si ma apucase harnicia. Baut fiind, am cazut de pe scara (nu recomand excesele de harnicie). Toate bune si frumoase, dar la cateva zile, tot simteam dureri de spate. Am zis ca un masaj imi rezolva problema, asa ca am inceput sa caut in AT. Tot cautand, am dat de un tip care zicea ca are nu stiu ce diplome, scoli de masaj facute si ca era maseur la nu stiu ce club sportiv. Am sunat, am stabilit o intalnire si m-am prezentat la el acasa. La prima sedinta m-a intins si m-a tras de oase de m-a gasit dracii. Ziceai ca as fi vreun dusman de-al lui si vrea sa se razbune. Mi-a zis ca ce am eu, nu se rezolva intr-o singura sedinta si a avut dreptate. Dupa vreo doua sedinte de masaj cat de cat normal (nu ma mai chinuia asa tare si incepusem si eu sa simt ca ma lasau durerile), am simtit si altfel de atingeri in timpul sedintei. Precizez ca eu am fost gol de la prima sedinta. El ma acoperea pe cur cu un prosop. Cam pe la a patra sedinta, a inceput sa ma maseze si pe buci. Era o senzatie misto. Eu nefiind la prima experienta cu un tip (inainte cu vreo doi ani de asta, avusesem o experienta destul de lunga cu un cuplu casatorit in care el era bi), incepuse sa imi placa din ce in ce mai mult atingerea lui. Simteam o usoara excitare. Desi durerea imi disparuse complet, am decis sa continui sedintele cu el, ca imi placea cum ma atingea si ma masa. Tipul, datorita pregatirii si experientei pe care o avea, s-a prins ca nu mai am nici un fel de problema medicala, dar nu a zis nimic. A inceput sa ma cheme la masaj cand nu era prietena lui acasa. Primul masaj facut cand era el singur in casa, s-a desfasurat in pat, nu pe masa de masaj si a inceput sa fie din ce in ce mai erotic. Folosea mai mult ulei si insista mai mult pe fund. Cel mai tare m-am excitat cand a inceput sa imi maseze usor gaura curului... se juca asa finut cu degetul, fara sa il bage, incat in prima faza am crezut ca ma linge. S-a dezbracat si el, s-a uns cu ulei si s-a intins peste mine, eu fiind cu fata in jos. A inceput sa se frece de mine si ma treceau toti fiorii cand ii simteam pula fierbinte intgre buci si pe spate. Dupa putin timp m-a intors cu fata in sus si a inceput sa ma maseze si pe piept, picioare, dupa care ma mangaia pe coaie si pe pula. A frecat-o putin cu mana, dupa care a inceput sa o linga si sa o suga. Nu pot sa descriu in cuvinte cam ce misto era senzatia... Am terminat destul de repede in gura lui.Urmatoarele doua sedinte s-au desfasurat tot cam in acelasi stil, cu deosebirea ca i-o sugeam si eu. Din pacate, odata cu pierderea telefonului, am pirerdut si numarul lui. Am cautat degeaba prin AT, ca nu mai avea anunt.Asa ca daca gasiti un tip ok, care sa stie si masaj, nu doar laba, eu va recomand sa incercati. Ceea ce veti simti e mult diferit ce ceea ce simti can esti masat de o femeie.
Blues
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 177
Membru din: Sâm Oct 23, 2021 7:40 pm
Localitate: Buzau
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -1130

Re: V-a facut vreodata masaj erotic un barbat?

Mesajde tarrysoto » Lun Feb 21, 2022 2:58 pm

Blues » Lun Feb 21, 2022 2:17 pm scrie:Am fost si eu odata, acum vreo cativa ani. Faza a fost cam asa: fusesem intr-un week-end la soacra-mea si ma apucase harnicia. Baut fiind, am cazut de pe scara (nu recomand excesele de harnicie). Toate bune si frumoase, dar la cateva zile, tot simteam dureri de spate. Am zis ca un masaj imi rezolva problema, asa ca am inceput sa caut in AT. Tot cautand, am dat de un tip care zicea ca are nu stiu ce diplome, scoli de masaj facute si ca era maseur la nu stiu ce club sportiv. Am sunat, am stabilit o intalnire si m-am prezentat la el acasa. La prima sedinta m-a intins si m-a tras de oase de m-a gasit dracii. Ziceai ca as fi vreun dusman de-al lui si vrea sa se razbune. Mi-a zis ca ce am eu, nu se rezolva intr-o singura sedinta si a avut dreptate. Dupa vreo doua sedinte de masaj cat de cat normal (nu ma mai chinuia asa tare si incepusem si eu sa simt ca ma lasau durerile), am simtit si altfel de atingeri in timpul sedintei. Precizez ca eu am fost gol de la prima sedinta. El ma acoperea pe cur cu un prosop. Cam pe la a patra sedinta, a inceput sa ma maseze si pe buci. Era o senzatie misto. Eu nefiind la prima experienta cu un tip (inainte cu vreo doi ani de asta, avusesem o experienta destul de lunga cu un cuplu casatorit in care el era bi), incepuse sa imi placa din ce in ce mai mult atingerea lui. Simteam o usoara excitare. Desi durerea imi disparuse complet, am decis sa continui sedintele cu el, ca imi placea cum ma atingea si ma masa. Tipul, datorita pregatirii si experientei pe care o avea, s-a prins ca nu mai am nici un fel de problema medicala, dar nu a zis nimic. A inceput sa ma cheme la masaj cand nu era prietena lui acasa. Primul masaj facut cand era el singur in casa, s-a desfasurat in pat, nu pe masa de masaj si a inceput sa fie din ce in ce mai erotic. Folosea mai mult ulei si insista mai mult pe fund. Cel mai tare m-am excitat cand a inceput sa imi maseze usor gaura curului... se juca asa finut cu degetul, fara sa il bage, incat in prima faza am crezut ca ma linge. S-a dezbracat si el, s-a uns cu ulei si s-a intins peste mine, eu fiind cu fata in jos. A inceput sa se frece de mine si ma treceau toti fiorii cand ii simteam pula fierbinte intgre buci si pe spate. Dupa putin timp m-a intors cu fata in sus si a inceput sa ma maseze si pe piept, picioare, dupa care ma mangaia pe coaie si pe pula. A frecat-o putin cu mana, dupa care a inceput sa o linga si sa o suga. Nu pot sa descriu in cuvinte cam ce misto era senzatia... Am terminat destul de repede in gura lui.Urmatoarele doua sedinte s-au desfasurat tot cam in acelasi stil, cu deosebirea ca i-o sugeam si eu. Din pacate, odata cu pierderea telefonului, am pirerdut si numarul lui. Am cautat degeaba prin AT, ca nu mai avea anunt.Asa ca daca gasiti un tip ok, care sa stie si masaj, nu doar laba, eu va recomand sa incercati. Ceea ce veti simti e mult diferit ce ceea ce simti can esti masat de o femeie.

superb! felicitari!
(mi s-a sculat puloiul citind)
tarrysoto
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 187
Membru din: Mar Ian 04, 2022 10:12 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1129

Re: V-a facut vreodata masaj erotic un barbat?

Mesajde rob2876 » Vin Apr 29, 2022 9:08 pm

Frumoasa povestioara :) eu fac astfel de masaj si stiu exact ce spui. Sa stii ca si masseur-ul are placerea lui simtindu-ti corpul excitat, se excita si el
rob2876
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 6
Membru din: Mar Apr 06, 2021 7:02 am
Localitate: Cluj-Napoca
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -16554

Re: V-a facut vreodata masaj erotic un barbat?

Mesajde Antonio144 » Vin Apr 29, 2022 10:24 pm

Cineva din Buc care face masaj?
Antonio144
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 18
Membru din: Mar Iun 13, 2017 7:24 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -3872

Re: V-a facut vreodata masaj erotic un barbat?

Mesajde faustinul » Sâm Apr 30, 2022 1:07 am

M-am excitat
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: V-a facut vreodata masaj erotic un barbat?

Mesajde Vestrum » Mie Iul 13, 2022 8:40 pm

Nu am fost niciodata la masaj erotic, dar cand faceam sala mult mai serios faceam si masaje sportive saptamanale pentru a preveni accidentarile. 99% dintre masseuri nu sunt deranjati daca mi se scula pula in timp ce ma masau in anumite zone.

Unul dintre ei care este halterofil de performanta, zicea ca tuturor colegilor lui li se scoala cand ii maseaza mai ales ca ei nu au voie (in principiu) sa faca laba sau sex mai ales in perioada dinainte de competitii. Tot el mi-a facut masaj complet in sensul ca ma atingea peste tot, pe fese, intre fese, pe coaie, pe pula, dar niciodata nu a facut vreo aluzie sexuala sau vreo miscare mai dubioasa (sa mi-o frece sau sa insiste mai mult in zonele intime). Nu am vrut nici eu sa ii fac vreo aluzie si sincer sa fiu imi placea mai mult tot ce se intampla natural fara sa fortam nici o actiune pe care poate celalalt nu era pregatit sa o faca.

Un alt masseur cu care faceam deja de vreo 4 luni masaje saptamanale, la ultimul masaj cand iar a vazut ca mi s-a sculat a aruncat o aluzie de genul "vad ca esti mereu tensionat peste tot nu doar la muschi" si atunci am profitat de ocazie sa zic "din cauza ca nu are cine sa ma detensioneze si in zona aia" si el a continuat jocul, deja era clar ce vrea "daca nu te deranjeaza te pot detensiona eu". Cand a vazut ca sunt de acord a inceput sa mi-o frece si in cele din urma sa mi-o suga dar din pacate nu am putut sa imi dau drumul si din ziua respectiva nu a mai vrut sa vina sa imi faca masaj :shock: Omul avea vreo 30 de ani, era insurat si avea copil acasa; fusese pe la ceva emisiune tv impreuna cu nevastasa, probabil i-a fost rusine de ce a facut. Inainte sa plece a zis ca a mai incercat asta o singura data in liceu.

Un singur masseur dintre toti care au fost pe la mine era gay si a fost destul de direct, imi zicea ca ii place maxim cum arat, ca pt el este o placere sa maseze un corp ca al meu, aluzii de genul. Mana lui niciodata nu imi ogolea coaiele sau pula (cum facea orice alt masseur) cand ma masa in zona respectiva, ba din contra parca mereu se misca mai incet cand ajungea sa atinga coaiele sau pula. Cand a vazut ca nu fac nici un gest de respingere a prins curaj si a inceput sa ma atinga tot mai mult si sa imi frece pula, gaura curului, coaiele, pana imi dadeam drumul pe mine si apoi tot el ma stergea de sperma. Niciodata nu a pus gura pe pula mea sau pe sperma mea, probabil avea si el o limita.

Nu am mai facut sala la modul foarte serios de la inceputul pandemiei si tot de atunci nu am mai avut nevoie de masaje, dar pot sa bat la pariu ca acum sunt si mai multi maseuri care ar vrea sa faca mai mult decat masaj, mai ales cand le place corpul persoanei pe care o maseaza. Iar la masaj erotic nu as merge pt ca sunt genul de persoana care nu vrea sa planifice treburile astea, daca se intampla de la sine ca in cazurile de mai sus atunci e perfect, dar nu vreau sa merg la masaj ca la curve cu ideea sa ma termin. Nici la curve nu am mers niciodata :)) nu e nevoie sa dau bani ca sa primesc sex de orice fel.
Toti avem fetishuri si vrem sa credem ce este necesar si sa ne jucam rolul pt a ne satisface placerile ascunse. :wanker:
Vestrum
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 102
Membru din: Mie Iul 13, 2022 3:20 pm
Localitate: Bucuresti
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -8867

Re: V-a facut vreodata masaj erotic un barbat?

Mesajde Mike_XXX » Joi Iul 14, 2022 7:18 am

Frumos povestit.
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2414
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: V-a facut vreodata masaj erotic un barbat?

Mesajde adr » Sâm Sep 03, 2022 12:31 am

foarte faine experientele voastre de la masaj ;;)
adr
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 3
Membru din: Dum Mar 06, 2022 1:41 am
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 0

Re: V-a facut vreodata masaj erotic un barbat?

Mesajde ericomara » Dum Ian 08, 2023 9:29 pm

Eu doresc un masaj, caci n-am mai facut unul de cateva luni.
Intrucat am revenit in Bucuresti de curand, dupa o luna pauza, nu mai sunt "la zi" cu contactele.
Nici nu ma intereseaza tufisurile (no offense!), dar nu sunt genul sa sar pe corcodus.
Asadar, rogu-va, dragi pretini si tovarasi de laba:
cunoasteti vreun maseur serios, full body, cu deochi la oute si gaurica? :x
ericomara
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 31
Membru din: Vin Dec 30, 2022 5:11 pm
Localitate: Bucuresti
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 3

Re: V-a facut vreodata masaj erotic un barbat?

Mesajde peppermint078 » Dum Ian 15, 2023 10:29 pm

Ma pricep sa fac masaj (il consider hobby) asa cu creme, uleiuri si unele dispozitive, dar nu dispun de loc.
peppermint078
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 33
Membru din: Lun Ian 09, 2023 3:10 pm
Localitate: Bucuresti
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -3221

Re: V-a facut vreodata masaj erotic un barbat?

Mesajde faustinul » Dum Ian 15, 2023 10:37 pm

nu si nici nu-mi doresc. sa treaca direct la supt pula.
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: V-a facut vreodata masaj erotic un barbat?

Mesajde faustinul » Dum Ian 15, 2023 10:41 pm

Vestrum » Mie Iul 13, 2022 9:40 pm scrie:
Nici la curve nu am mers niciodata :)) nu e nevoie sa dau bani ca sa primesc sex de orice fel.


ce gandire gresita ai. noi nu dam bani la curve sa se futa cu noi, noi le dam bani sa se care dupa ce s-au futut. e plin de pizda nefututa, dar e greu sa scapi de ea dupa.
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: V-a facut vreodata masaj erotic un barbat?

Mesajde redbeer » Dum Ian 22, 2023 11:29 am

a fost careva ? pe publi elena-ladyboy-travestita-crossdress . are poze faine
redbeer
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Mar 27, 2021 6:00 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 0

Re: V-a facut vreodata masaj erotic un barbat?

Mesajde qawsedrf » Sâm Ian 28, 2023 4:01 pm

Pana acum o saptamana nu imi facuse niciun barbat dar femeia la care ma duceam eu de obicei cand aveam probleme cu spatele sau chestii de genul era in concediu asa ca am zis sa incerc.Ma duc la el acasa totul bine organizat masa speciala pentru masaj nu stiu ce uleiuri si diferite chestii.Ma pune sa ma dezbrac si imi spune daca vrei poti sa dai si chilotii jos ca oricum stai pe burta.eu ii zic ok .Incepe sa ma maseze dupa ce ma maseaza pe spate trece la cur instant mi s-a sculat pula si cred ca a vazut asta(si il aud cum zice intoarcete)Ma intorc eu cu pula sculata nu zicem niciunul nimic.Ma maseaza pe maini si dupa aiceia trece din nou la picioare si ajunge aproape de pula cand vad ca o ia in mana si o maseaza.(eu zic ok )Dar dupa cateva secunde incepe sa imi dea laba iar eu incep sa gem .Cand a vazut ca gem si-a dat tricoul si pantalonii jos si el :x si ma pune sa ma intorc din nou.Si a dat cu ceva ulei pe pula si ma intreaba da sau nu (in momentul ala nu stiam la ce se refera) si eu zic ca da.Cum a auzit ca am zis da direct mi-a bagat pula in cur.El a spus ca nu face asta de obicei dar cand a vazut ca imi place atat de mult cand ma atinge a zis sa incerce sa vada ce iese:))
qawsedrf
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 221
Membru din: Lun Ian 11, 2021 2:18 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 10000

Următorul

Înapoi la Gay Zone

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Andrei1977 şi 21 vizitatori

  • Reclame