• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Sauna soho unirii

Doar aici gay, lesby, shemale

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Sauna soho unirii

Mesajde vlad1265 » Lun Mar 13, 2023 3:46 pm

Salut, cat este intrarea astazi?
vlad1265
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 4
Membru din: Dum Feb 26, 2023 7:34 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Video Chat Forum

Re: Sauna soho unirii

Mesajde Razvanel30 » Lun Mar 13, 2023 4:03 pm

80, cred că miercuri e mai ieftin
Razvanel30
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 19
Membru din: Mar Ian 31, 2023 5:14 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 2

Re: Sauna soho unirii

Mesajde Capulpulii » Lun Mar 13, 2023 10:57 pm

Ce de cupluri normale azi. Au fost sj totusi au lipsit cu desavarsire.
Cupluri de gay au fost, dar normale...
Capulpulii
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 77
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 8:12 pm
Localitate: Bucuresti
Nume real: Astra han
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Sauna soho unirii

Mesajde faustinul » Mar Mar 14, 2023 1:06 pm

dar ce e normal si ce e anormal in ziua de azi?
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: Sauna soho unirii

Mesajde Qwerty78 » Mar Mar 14, 2023 3:02 pm

Deci cu toată organizarea nu a fost mixt.... Se lasă greu fetele....
Qwerty78
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 1
Membru din: Dum Ian 01, 2023 2:00 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 0

Re: Sauna soho unirii

Mesajde Capulpulii » Mar Mar 14, 2023 8:54 pm

Am vb cu baietii de la receptie si mi-au conformat ceea ce banuiam. Si anume, ca rar, chiar foarte rar ajunge vreo pizda p-avolo lunea.
CPL nu mai zici nimic? Sau esti inca extaziat de la cata pula ai luat?
Capulpulii
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 77
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 8:12 pm
Localitate: Bucuresti
Nume real: Astra han
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Sauna soho unirii

Mesajde Cpl.71 » Mie Mar 15, 2023 7:01 am

Corect și decent ar fi ca fiecare să își spună experiența (reală și personală) pe care a avut-o în ziua (seara) când a fost la Soho Sauna (adik: cam ce participare a fost, detalii pro / contra despre locație sau alte detalii pe care le dorește)... NU să fie "agresivi" din taste cu alte persoane pe care nu le cunosc și cu care nu au avut vre-un dialog !
- În general nu întru în discuții reale sau virtuale cu astfel de persoane, pentru că o discuție pe un forum chat (virtuală) ar trebuii să fie constructivă, nu distructivă și să păstreze o limită de decență (chiar și minimă) !
Cpl.71
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 57
Membru din: Joi Feb 02, 2023 1:38 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 11

Re: Sauna soho unirii

Mesajde Capulpulii » Mie Mar 15, 2023 7:16 am

Era sigur. Faci pe desteptul doar. Dar, esti doar un insolent cu impresii de mare destept. Tu nu ai fost nicaieri.
De ce sa ne spunem experinta de luni, cand tocmai cel care a propus iesirea se da pe cur si se face ca nu s-a intamplat nimic.
Maxim sictir.
Eram sigur ca asa se va intampla. Ca vor lipsi doamnele si ca cep care a dat ideea nici macar nu a fost acolo.
Asa ca imi confirmi seriozitatea ta. A fost precum cuplurile lunea in sobo, adica lipseste cu desavarsire.


Nu va mai luati dupa ce zice asta.
Capulpulii
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 77
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 8:12 pm
Localitate: Bucuresti
Nume real: Astra han
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Sauna soho unirii

Mesajde Cpl.71 » Mie Mar 15, 2023 9:20 am

Părerea mea despre locația Soho Sauna este următoarea:
1) Este o locație decentă, curată și care dispune de multe zone pentru relaxare și / sau mai mult, în funcție de dorințele, fanteziile fiecăruia.
2) Personalul de la recepție / staf-ul locației vă poate ajuta cu toate detaliile de care aveți nevoie.
3) Participarea într-o anumită zi, poate fi mai mare sau mai redusă (dar niciodată nu vei fi singura persoană prezentă). Locația este eminamente "only men"
... dar ce cca. 6 luni, a fost "deschisă" și o zi mixtă (Luni intre orele 17:00 și 01:00).
4) În zilele de luni, atunci când este liber pentru intrare mixtă - pot fi prezente și cupluri (F/B) - dar la fel de bine pot fi și zile de luni, în care să nu fie nici-un cuplu, deoarece nu s-a făcut o reclamă / promovare pe site-urile de swing și nu s-a promovat acest lucru prea mult în on-line (fapt recunoscut și de staf-ul locației cu care am avut discuții în acest sens)

... eu personal am fost de 3 (trei) ori în Soho, doar lunea în ziua mixtă - și doar o singură dată am văzut să fie prezent un cuplu (acest fapt a fost confirmat aici pe forum de userul Senocrat - care a fost și el prezent în acea zi de luni)... iar ca participare "only men" pot spune că au fost prezenți între minim 5 - 6 și maxim 10 B (mă refer strict la zilele în care am fost eu personal - nu cunosc ce participare este într-o altă zi, în afară de luni).

Decizia de a vizita sau nu, locația Soho, aparține fiecăruia - la fel și ziua pe care și-o alege pentru participare !

P.S.: ... propunerea mea de acum câteva zile, de a ne "organiza" să mergem mai mulți în Soho, a fost următoarea: # Hai să facem o "mică organizare" pentru data de LUNI 13 MARTIE, (ziua mixtă) de la ora 19:00 - 19:30 să mergem la SOHO Sauna & Spa București
- Deci, ne vedem acolo !

Inițial câțiva useri au răspuns afirmativ, ulterior și-au anunțat indisponibilitate de participare. Alții au decis să nu răspundă afirmativ sau negativ, dar au venit incognito.
Propunerea mea pentru a "ne organiza" la o ieșeală în Soho, nu s-a referit nici-o clipă, că eu personal voi aduce cupluri (F/B) sau femei single pentru acea seară... ci a fost doar strict,, o mică organizare pentru cei de aici care ar dorii să vină.
Și... DA, eu personal am fost prezent în acea zi în Soho - dar faptul că unele persoane nu m-au recunoscut sau nu au știut care din cei prezenți sunt eu, se datorează motivului că, pentru această "mică organizare" nu a zis (scris) și cum să ne cunoaștem sau recunoaștem cei de pe aici, care vom fi prezenți în acea zi. Adik să ne ținem prosopul pe cap și nu "pi cur" sau să ținem un ziar sub braț. Am considerat că persoanele care au disponibilitate de a participa în acea zi "organizată" vor discuta între ele prin mesaje private cum să se găsească / recunoască prin Soho.
Cpl.71
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 57
Membru din: Joi Feb 02, 2023 1:38 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 11

Re: Sauna soho unirii

Mesajde faustinul » Mie Mar 15, 2023 11:34 am

Locul e pentru poponari, mergeti daca vreti s-o luati in cur, nu sa futeti femei.
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: Sauna soho unirii

Mesajde Capulpulii » Mie Mar 15, 2023 1:24 pm

Cpl.71 » Mie Mar 15, 2023 9:20 am scrie:Părerea mea despre locația Soho Sauna este următoarea:
1) Este o locație decentă, curată și care dispune de multe zone pentru relaxare și / sau mai mult, în funcție de dorințele, fanteziile fiecăruia.
2) Personalul de la recepție / staf-ul locației vă poate ajuta cu toate detaliile de care aveți nevoie.
3) Participarea într-o anumită zi, poate fi mai mare sau mai redusă (dar niciodată nu vei fi singura persoană prezentă). Locația este eminamente "only men"
... dar ce cca. 6 luni, a fost "deschisă" și o zi mixtă (Luni intre orele 17:00 și 01:00).
4) În zilele de luni, atunci când este liber pentru intrare mixtă - pot fi prezente și cupluri (F/B) - dar la fel de bine pot fi și zile de luni, în care să nu fie nici-un cuplu, deoarece nu s-a făcut o reclamă / promovare pe site-urile de swing și nu s-a promovat acest lucru prea mult în on-line (fapt recunoscut și de staf-ul locației cu care am avut discuții în acest sens)

... eu personal am fost de 3 (trei) ori în Soho, doar lunea în ziua mixtă - și doar o singură dată am văzut să fie prezent un cuplu (acest fapt a fost confirmat aici pe forum de userul Senocrat - care a fost și el prezent în acea zi de luni)... iar ca participare "only men" pot spune că au fost prezenți între minim 5 - 6 și maxim 10 B (mă refer strict la zilele în care am fost eu personal - nu cunosc ce participare este într-o altă zi, în afară de luni).

Decizia de a vizita sau nu, locația Soho, aparține fiecăruia - la fel și ziua pe care și-o alege pentru participare !

P.S.: ... propunerea mea de acum câteva zile, de a ne "organiza" să mergem mai mulți în Soho, a fost următoarea: # Hai să facem o "mică organizare" pentru data de LUNI 13 MARTIE, (ziua mixtă) de la ora 19:00 - 19:30 să mergem la SOHO Sauna & Spa București
- Deci, ne vedem acolo !

Inițial câțiva useri au răspuns afirmativ, ulterior și-au anunțat indisponibilitate de participare. Alții au decis să nu răspundă afirmativ sau negativ, dar au venit incognito.
Propunerea mea pentru a "ne organiza" la o ieșeală în Soho, nu s-a referit nici-o clipă, că eu personal voi aduce cupluri (F/B) sau femei single pentru acea seară... ci a fost doar strict,, o mică organizare pentru cei de aici care ar dorii să vină.
Și... DA, eu personal am fost prezent în acea zi în Soho - dar faptul că unele persoane nu m-au recunoscut sau nu au știut care din cei prezenți sunt eu, se datorează motivului că, pentru această "mică organizare" nu a zis (scris) și cum să ne cunoaștem sau recunoaștem cei de pe aici, care vom fi prezenți în acea zi. Adik să ne ținem prosopul pe cap și nu "pi cur" sau să ținem un ziar sub braț. Am considerat că persoanele care au disponibilitate de a participa în acea zi "organizată" vor discuta între ele prin mesaje private cum să se găsească / recunoască prin Soho.




Am zis eu ca aduci tu cupluri? Esti total pe langa! Si garantat nu ai fost acolo.
Capulpulii
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 77
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 8:12 pm
Localitate: Bucuresti
Nume real: Astra han
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Sauna soho unirii

Mesajde Capulpulii » Mie Mar 15, 2023 1:25 pm

faustinul » Mie Mar 15, 2023 11:34 am scrie:Locul e pentru poponari, mergeti daca vreti s-o luati in cur, nu sa futeti femei.


Mergem sa o si dam la gura si cur. Unii dintre noi.
Capulpulii
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 77
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 8:12 pm
Localitate: Bucuresti
Nume real: Astra han
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Sauna soho unirii

Mesajde faustinul » Mie Mar 15, 2023 2:58 pm

de acord
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: Sauna soho unirii

Mesajde Razvanel30 » Joi Mar 16, 2023 6:57 pm

Este cineva sau merge cineva în seara asta?
Razvanel30
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 19
Membru din: Mar Ian 31, 2023 5:14 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 2

Re: Sauna soho unirii

Mesajde odiseu14 » Joi Mar 16, 2023 7:56 pm

Haideti sa stabilim inca o zi in care sa mergem mai multi, ce ziceti?
Cine ar vrea sa vina
De notat ca eu sunt activ deci ne trebuie minim un pasiv
odiseu14
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 130
Membru din: Mar Ian 03, 2023 10:19 pm
Localitate: Bucuresti
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 6

Re: Sauna soho unirii

Mesajde faustinul » Joi Mar 16, 2023 8:00 pm

sa-l futem toti in cur? Userul Cpl.71 :D :D :D
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: Sauna soho unirii

Mesajde odiseu14 » Joi Mar 16, 2023 8:01 pm

Imi place ca mereu esti caterinca faustinul, imi place atitudinea ta :)
odiseu14
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 130
Membru din: Mar Ian 03, 2023 10:19 pm
Localitate: Bucuresti
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 6

Re: Sauna soho unirii

Mesajde faustinul » Vin Mar 17, 2023 4:16 pm

Diseara merg la Soho sa dau cu pula in populatie
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: Sauna soho unirii

Mesajde Capulpulii » Vin Mar 17, 2023 6:03 pm

faustinul » Vin Mar 17, 2023 4:16 pm scrie:Diseara merg la Soho sa dau cu pula in populatie

Tot vei da. Vineri si sambata este plin de adoratori de pula.

Eu merg doar miercurea. Nah, e intrarea mai ieftina si imi place sa dau pula la maturi.
Capulpulii
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 77
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 8:12 pm
Localitate: Bucuresti
Nume real: Astra han
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Sauna soho unirii

Mesajde faustinul » Sâm Mar 18, 2023 9:17 pm

Traiasca curu!
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Gay Zone

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Alupigus123 şi 22 vizitatori

  • Reclame