• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Sauna soho unirii

Doar aici gay, lesby, shemale

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Sauna soho unirii

Mesajde Capulpulii » Joi Apr 20, 2023 11:39 pm

Vine cineva miercurea viitoare in soho? Eu ajung pe la 18 si stau pana la 20:30.
Capulpulii
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 77
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 8:12 pm
Localitate: Bucuresti
Nume real: Astra han
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 10000

Reclame

Video Chat Forum

Re: Sauna soho unirii

Mesajde Geofain » Sâm Apr 22, 2023 12:55 am

Mai vine și altcineva cu iubita luni seară? Hai să fie cel puțin vreo 3-4 fete...
Geofain
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 17
Membru din: Mar Ian 03, 2023 12:40 am
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -3206

Re: Sauna soho unirii

Mesajde Wanker » Sâm Apr 22, 2023 12:48 pm

Am fost joia asta, pe 20, erau vreo 10-12 oameni, 3 sau 4 seniori, vreo 2 3 tineri în jur de 20 de ani și câțiva la 30 și de ani, am venit la 22 și am plecat pe la 23 30 și mai veneau oameni.
Locația este foarte bună, curat, miros plăcut, muzica nu am băgat de seamă, dar era ceva gen mixuri, la recepție primești șlapi, prosop și un prezervativ fără sa ceri, la dușuri sunt dispensoare de gel de duș deci nu trebuie sa vii cu nimic de acasă.
Oamenii sunt prietenoși, iar cei mai experimentați se bagă în seamă dar dacă ii refuzi prietenos nu insistă și au fost amabili (2 in cazul meu) deci dacă vii și aștepți sa fii abordat bănuiesc ca se găsesc câțiva.
Am folosit doar saunele și terasa de fumat, terasa acoperită și încălzită ceea ce mi-a plăcut deși afară era răcoare puteai sta în prosop liniștit pe terasă, nu se vede afară deoarece este îngrădită cu ceva pânză.
Majoritatea vin la futut ma gândesc, nu am văzut pe nimeni cu o sticla de apă deși este indicat sa bei apă când faci saună, dar ma rog fiecare cum știe.
Cu siguranță voi reveni, am venit doar pentru saună și sa vad ceva puli și am fost satisfăcut, dacă voiam sex sau alte chestii probabil se rezolva și asta.
În concluzie recomand, chiar și pentru indeciși ca mine.
Wanker
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 3
Membru din: Vin Apr 21, 2023 10:27 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 2

Re: Sauna soho unirii

Mesajde Buc55 » Dum Apr 23, 2023 9:10 pm

Merge cineva in seara asta? Vreau și eu sa incerc sa văd cum e
Buc55
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 6
Membru din: Sâm Feb 11, 2023 2:34 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 0

Re: Sauna soho unirii

Mesajde Geofain » Dum Apr 23, 2023 10:25 pm

Cine vine mâine (luni) seară!
Geofain
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 17
Membru din: Mar Ian 03, 2023 12:40 am
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -3206

Re: Sauna soho unirii

Mesajde Capulpulii » Mar Apr 25, 2023 12:38 pm

Maine (miercuri) vine careva vp/p in soho de pe la 1730?
Capulpulii
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 77
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 8:12 pm
Localitate: Bucuresti
Nume real: Astra han
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Sauna soho unirii

Mesajde arthur_alex » Mar Apr 25, 2023 2:40 pm

Am fost si eu la Soho anul trecut prin August. Sunt casatorit, eram curios.
Am primit papuci, o bratara si un prosop si un prezervativ. Curatenie 8/10, atmosfera 9/10.
Casa e un adevarat labirint cu saune, jacuzii, zona de discoteca, cabine pentru sex care se inchid cu un fel de masa de masaj sau pat de o persoana, glory hole, dungeon pentru fanii BDSM, un fel de labirint intunecat la subsol.
Erau vreo 20-30 de persoane, mare parte din ei straini/turisti, erau si atletici, si mai plinuti, si tipi normali, era si un negru. In general lumea e decenta, civilizata, nu trage nimeni de tine. Majoritatea sunt fie sunt curiosi, fie asteapta sa fie abordati. Socializa doar cine era implicat intr-o actiune, in rest se cam plimba toti singuri dintr-o camera in alta.In general toti stau in prosop, unii erau in prosop si la sauna, eu il tineam doar sub fund. Nu am vazut pe nimeni sa isi fluture pula in vant pe acolo, nici eu nu mi-am facut laba singur de nebun in locurile comune. Am abordat un tip caruia I-am dat o muie in labirintul intunecat de jos. Cat s-a petrecut actiunea, zici ca ceilalti aveau senzor ca s-au si strans 5-6 tipi curiosi care au privit actiunea. Nu am putut sa termin, cand am vazut atatia care se uita la mine, am tras proposul pe mine, i-am zis celui care mi-o sugea ca am o urgenta la baie si am disparut. Probabil s-a prins ca eram stanjenit, nici nu am mai interactionat deloc cu el toata seara. Pentru mine a fost putin ciudat, nu sunt obisnuit.
M-am mai plimbat putin pe acolo, mi-am luat ceva de baut si am intrat in vorba cu un asiatic la vreo 30 de ani destul de simpatic si aranjat. Am mai stat pe la saune, pe la dus, ne-am facut laba reciproc in locuri ferite si intunecate apoi am mers intr-una din camerele de sus care se inchid. Ne-am supt-o reciproc. Deoarece avea pula mai degraba mica (si nu m-ar fi durut), i-am zis sa ma futa. Inainte sa o bage mi-a lins bine curul, dar din pacate a obtinut cam greu o erectie pe care oricum nu a putut sa o sustina prea mult timp. Am incercat sa il fut si eu, dar nu aveam lubrifiant si a zis ca il doare destul de tare, asa ca am terminat cu o laba pe curul lui. Tipul era gay, desi i-am spus de la inceput ca sunt bi, a incercat sa ma sarute sau diverse mangaieri mai tandre, dar a inteles si a fost decent cand i-am zis ca nu vreau. Am stat vreo 20 de minute acolo in cabina privata timp in care au incercat usa si au batut o usa o gramada de persoane, probabil se prinsese-ra ca suntem acolo si voiau sa intre. Acuma nu cred ca intra nimeni cu forta sa violeze pe careva, dar totusi mie nu mi-a placut insista unora de a capata atentie.
Per total a fost interesant, cand mai scap de acasa cred ca o mai ma duc dar o sa incerc sa mai merg cu o persoana serioasa pe care sa o cunosc in prealabil. Am mai avut experiente cu barbati dar in cu totul alt mediu, in apartamente, intimitate, etc, de aceea pentru a mine a fost o experienta putin ciudata dar totodata foarte incintanta. Data viitoare o sa ma duc cu mai multe prezervative dupa mine si cu lubrifiant. Probabil poti sa cumperi de la receptie dar acolo e si barul si sunt mai multe persoane si nu intimitatea tinde spre 0. Eu sunt in continuare deschis la experiente noi bi, de preferat tot cu barbati bi casatoriti deoarece inteleg exact contextul si situatia si privim lucrurile in acelasi mod.
Mi-ar placea sa mai aud si alte povestiri de la sauna, pana la urma suntem anonomi aici si putem fi sinceri.
arthur_alex
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 4
Membru din: Mar Apr 25, 2023 2:07 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 1

Re: Sauna soho unirii

Mesajde Blues » Mar Apr 25, 2023 3:37 pm

Vine careva in seara asta la sauna?
Blues
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 177
Membru din: Sâm Oct 23, 2021 7:40 pm
Localitate: Buzau
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -1130

Re: Sauna soho unirii

Mesajde cosminsoloo » Vin Apr 28, 2023 3:31 pm

Astazi vine cineva? Eu sunt v, dar mi-ar placea sa mai fie un v sau p si sa sugem impreuna o pula, sa ne sarutam si lingem ca lezbienele :)
cosminsoloo
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 5
Membru din: Mie Apr 26, 2023 1:44 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 0

Re: Sauna soho unirii

Mesajde micmicmic » Sâm Apr 29, 2023 8:29 pm

cineva in seara asta la sauna?
micmicmic
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Oct 29, 2022 1:52 am
Localitate: Bucuresti
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 1

Re: Sauna soho unirii

Mesajde ursulbrun » Lun Mai 01, 2023 9:38 pm

Undeva începând cu 8 mai, nu știu sigur 8,9, 10 mai, o să anunț din timp aici, ajung și eu la Soho. Îmi doresc de la trei tipi in sus cu care să mă fut. Sunt versatil însă , de data asta, vreau să fiu futut. Am o fantezie, să fiu futut de , cel puțin trei tip ( să-i sug pe doi în timp ce al treilea mă fute). O să vă sug pe toți până vă dați drumul o dată ca, după, să mă puteți fute până îmi dau și eu drumu fără să fiu atins pe pula. Vreau să ne vedem in încăperea cu leagăn de la subsol. Dacă este cineva aici cu pula mare, fără că ceilalți să vă simțiți lezați (o să vă sug și o să mă fut cu toți indiferent de mărime) îl invit cu rugămintea de a fi atent și răbdător până mă deschid pe dimensiunea lui ( nu am experiență cu puli mari... chiar și dildo-urile cu care am avut de a face au fost de maxim 18 x 4 cm). Nu în ultimul rând prezervativ pentru futai, vă sug fără prezervativ condiția fiind igiena (nu știu cum o să fiu cu finalizarea orală pentru că nu am mai supt până la final,, dacă nu pot, vă termin pe mine prin labă sau muie gen limbi pe capul pulii până terminați fără a vă lua sperma in gura). Îmi doresc cs toți să fiți cu bun simț. Nu-mi plac chestiile dure, violente, etc. Vreau să fiu futut, pur și simplu, de oameni mișto. Vreau să am orgasm fără să mi se atingă pula, doar prin futai, după ce îmi dau drumul prima dată, îmi doresc să fiu supt in timp ce sunt futut. Am o constituție ușor altletică, adică sunt înalt( 184 cm) și slab (77 kg). Ulterior, după seara asta, vedem dacă ne întâlnim și în afara Soho, partenera mea își dorește o experiență cu o altă femeie și cu in alt tip (de genul swing), sarcina de a găsi cuplul îmi revine (vrem un cuplu cu amândoi bi). Revenind la seara de 8,9,10, nu-mi place sexul dur, alert decât dacă ști să-mi stimulezi prostata, altfel cu răbdare este perfect... Așa că ne vedem in cur...ând in încăperea cu legăn de la subsolul Soho.
ursulbrun
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 43
Membru din: Mie Oct 07, 2020 6:45 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Sauna soho unirii

Mesajde Andreirem » Mie Mai 03, 2023 11:13 pm

Interesante povesti. O sa incerc si eu locatia. Poate chiar cu cineva de pe aici.
Avatar utilizator
Andreirem
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 176
Membru din: Joi Dec 19, 2019 1:56 pm
Localitate: Bucuresti
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -4998

Re: Sauna soho unirii

Mesajde Razvanel30 » Vin Mai 05, 2023 11:24 am

Dacă ar fi să merg în seara asta, care ar fi ora cea mai potrivita să fie ceva acțiune pe acolo. Nu pot sta mai mult de o oră și de aceea intreb
Razvanel30
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 19
Membru din: Mar Ian 31, 2023 5:14 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 2

Re: Sauna soho unirii

Mesajde ursulbrun » Sâm Mai 06, 2023 1:17 pm

Salutare! Un coleg de forum mi-a recomandat, printr-un mesaj privat, să trec miercurea prin Soho, a spus că sunt mai mulți vizitatori. Și voi sunteți de aceeași părere? In ce încăpere este mai confortabil pentru o partida de sex in grup (3,4,5 tipi)? Cum le dau de înțeles mai multor tipi că vreau să mi-o tragă în același timp?
ursulbrun
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 43
Membru din: Mie Oct 07, 2020 6:45 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Sauna soho unirii

Mesajde Capulpulii » Sâm Mai 06, 2023 1:37 pm

ursulbrun » Sâm Mai 06, 2023 1:17 pm scrie:Salutare! Un coleg de forum mi-a recomandat, printr-un mesaj privat, să trec miercurea prin Soho, a spus că sunt mai mulți vizitatori. Și voi sunteți de aceeași părere? In ce încăpere este mai confortabil pentru o partida de sex in grup (3,4,5 tipi)? Cum le dau de înțeles mai multor tipi că vreau să mi-o tragă în același timp?


Salutare.
Iti recomand zona de bdsm sau la etaj in camera de gangbang. In camerele separate de sex mai mult de 3some nu poti face.
La partea a doua, cred ca doar cineva de pe aici pasiv te poate ajuta cu sfaturi.
Vezi ca nu ai unde sa te clismezi acolo si nici gel nu primesti. E bine sa vi pregatit deja.
Capulpulii
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 77
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 8:12 pm
Localitate: Bucuresti
Nume real: Astra han
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Sauna soho unirii

Mesajde Geofain » Lun Mai 08, 2023 6:51 pm

Cine vine în seara asta la Soho? Ne strângem mai multe cupluri?
Geofain
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 17
Membru din: Mar Ian 03, 2023 12:40 am
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -3206

Re: Sauna soho unirii

Mesajde kalwar » Joi Mai 11, 2023 3:00 am

am vorbit cu faustinul vine in seara asta sa suga pula la câini dar suge si la altii daca sunt in zona
kalwar
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Mai 11, 2023 2:59 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 0

Re: Sauna soho unirii

Mesajde Geofain » Joi Mai 11, 2023 2:56 pm

Geofain » Lun Mai 08, 2023 7:51 pm scrie:Cine vine în seara asta la Soho? Ne strângem mai multe cupluri?


Cei care ați fost luni seară, știți ce distracție maximă a fost... Când repetăm atmosfera?
Geofain
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 17
Membru din: Mar Ian 03, 2023 12:40 am
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -3206

Re: Sauna soho unirii

Mesajde mai multa laba » Vin Mai 12, 2023 6:09 pm

Se poate face multa laba si se poate ejacula pe faustinul. Un bukkake.
mai multa laba
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Mai 12, 2023 6:09 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 0

Re: Sauna soho unirii

Mesajde ursulbrun » Vin Mai 12, 2023 9:54 pm

Geofain » Joi Mai 11, 2023 3:56 pm scrie:
Geofain » Lun Mai 08, 2023 7:51 pm scrie:Cine vine în seara asta la Soho? Ne strângem mai multe cupluri?


Cei care ați fost luni seară, știți ce distracție maximă a fost... Când repetăm atmosfera?

Povestește-ne cum a fost. Miercuri ar fi trebuit să ajung și eu însă a intervenit ceva neprevăzut și nu am mai fost.
ursulbrun
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 43
Membru din: Mie Oct 07, 2020 6:45 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 10000

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Gay Zone

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: DotNetDotCom.org [Bot], Sergent69 şi 37 vizitatori

  • Reclame