• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Sex in 3

Doar aici gay, lesby, shemale

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Sex in 3

Mesajde tarrysoto » Lun Feb 28, 2022 10:16 am

am facut-o de cateva ori. o data, cu un cuplu, 49 ani ambii, el hetero, pe mihai bravu, intre dimitrov si obor. cereau destul de mult, dar i-am intrebat daca accepta 50 lei (era acum vreo 15 ani) sa ma uit la ei cum se fut si sa fac laba. culmea, au acceptat imediat. ea era miniona, plinuta dar nu grasa, tate mari si doar putin lasate, plus ingrijita. el statura medie, nu inspira nimic. dupa putina discutie, s-au ridicat, el in spatele ei, i-a pus mainile pe umeri, i-a lasat bretelele jos, dezgloindu-i umerii, si si-au luat limba in gura. m-au invitat in dormitor. venisem cu pula sculata, dar acum aproape ejaculam de pofta. m-am dezbracat eu primul, apoi ei, el avea pula destul de mica, ea era epilata, arata bine rau. el s-a intins pe spate, ea s-a prins de tablia patului si i-a pus pizda pe gura.
- ah, i-ai pus pizda pe gura! am zis, in timp ce mi-o luam la laba, in picioare, langa pat.
- dhaa... ah... mi-o linge... ah.. in fiehhcare ... zi, a raspuns ea in pofte.
dupa care s-a asezat pe marginea patului, si el in picioare i-a dat muie. o tragea de cap, ea gemea, eu ii indemnam: hai, da-i muie, umple-i gura! etc.
nu mai stiu exact ce au facut; tin minte ca vorbeam cu ei si am zis ca data viitoare o fut si eu, ea a zis "da, vreau pula de la tine, sa mi-o bagi pana la coaie in timp ce sotul ma fute in gura"; la un moment dat m-am asezat si eu pe pat, langa ei, le simteam caldura corpurilor. din pacate, nu s-au si futut, asa cum credeam, ci el s-a prefacut ca-si da drumul in gura ei. m-am prins, dar nu conta, era superb oricum, se prefaceau bine, mai ales ea, asa ca mi-am dat drumul pe fatza, pe piept, peste tot. mi-a placut ca s-au uitat la mine cu placere cand stropeam. apoi am plecat in extaz :)))
tarrysoto
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 187
Membru din: Mar Ian 04, 2022 10:12 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1129

Reclame

Video Chat Forum

Re: Sex in 3

Mesajde deniswinch » Lun Feb 28, 2022 1:34 pm

Bravo, eu zic ca a fost o experienta placuta :D
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Sex in 3

Mesajde DarthBane17 » Lun Feb 28, 2022 6:50 pm

Ar fi dispus cineva sa facem sex in 4.Caut 3 baieti virili si dotati.Sunt din Timisoara, am loc ?
DarthBane17
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Feb 28, 2022 6:47 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 0

Anterior

Înapoi la Gay Zone

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 23 vizitatori

  • Reclame