• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

As vrea niste sfaturi

Doar aici gay, lesby, shemale

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

As vrea niste sfaturi

Mesajde shino20 » Joi Feb 13, 2020 4:14 pm

Hei, salut, sunt nou pe aici si din cate am vazut acest forum e destul de unit asa ca m-am gandit sa va cer ajutorul, desigur daca doriti sa ma ajutati. Eu am inceput sa fiu bisexual, sa imi placa si baietii, si am un prieten caruia ii plac doar fetele si nu stiu daca e si el bisexual deșii ma indoiesc, si nu stiu cum as putea sa il intreb sau sa il conving sa ne intalnim si sa facem niste chestii, imi e si un pic rusine sa ii spun direct.

Voi citi cu atentie toate sfaturile
shino20
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 4
Membru din: Dum Dec 22, 2019 10:39 am
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 400

Reclame

Video Chat Forum

Re: As vrea niste sfaturi

Mesajde Mike_XXX » Vin Feb 14, 2020 8:42 am

Câți ani ai?
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2414
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: As vrea niste sfaturi

Mesajde shino20 » Vin Feb 14, 2020 1:14 pm

am 17
shino20
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 4
Membru din: Dum Dec 22, 2019 10:39 am
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 400

Re: As vrea niste sfaturi

Mesajde Andreirem » Vin Feb 14, 2020 11:33 pm

La vârsta aia îmi făceam demult labă reciprocă cu prietenii. Îi spui că e păcat să nu experimentați lucruri noi și începeți cu o labă. Restul vine de la sine. Va sugeți si restul vine de la sine. Ca sfat, sa va documentați inainte. Folositi lubrifiant, igiena înainte și după, "preludiul" dacă sunteți virgini în dos....
De unde ești? Dacă nu vrea prietenul o rezolvi cu noi. Aici găsești puli si gaoaze pe săturate.
Avatar utilizator
Andreirem
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 176
Membru din: Joi Dec 19, 2019 1:56 pm
Localitate: Bucuresti
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -4999

Re: As vrea niste sfaturi

Mesajde Mike_XXX » Dum Feb 16, 2020 8:50 pm

Și eu eram deja „veteran” la labă cu prietenii înainte chiar de 17 ani. Dar mi s-a întâmplat și în jurul acelei vârste să o fac cu (alți) doi prieteni despre care știam sigur că sunt hetero.
Deci... se poate.
Dar noi am rămas numai la labă.
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2414
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: As vrea niste sfaturi

Mesajde shino20 » Mie Feb 19, 2020 12:50 pm

Cam si eu as vrea sa raman doar la laba
shino20
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 4
Membru din: Dum Dec 22, 2019 10:39 am
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 400

Re: As vrea niste sfaturi

Mesajde Mike_XXX » Mie Feb 19, 2020 1:05 pm

Adevărul că la început e chiar foarte mișto și așa. Eventual, cu timpul, dacă mai repetați experiența, se poate ajunge și la ceva sex oral, măcar ca să vedeți cum este. Dar nu e musai.
Cu unul dintre cei doi cu care am făcut-o pe la 18 ani chestia s-a întâmplat destul de firesc. Tipul a rămas odată să doarmă la mine și eu eram al naibii de excitat și i-am spus că am nevoie să fac o labă ca să pot adormi mai ușor. El a râs și nu a avut nimic împotrivă. Apoi l-am întrebat dacă nu face și el la fel, că nu cred că acasă nu freacă pula. Și după aia a fost suficient să-i sugerez să „facem schimb” de instrumente.
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2414
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: As vrea niste sfaturi

Mesajde Andreirem » Mie Feb 19, 2020 3:49 pm

Este foarte plăcut. Păcat să nu trăiești asemenea experiente. Dacă vrei o încercăm împreună.
Avatar utilizator
Andreirem
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 176
Membru din: Joi Dec 19, 2019 1:56 pm
Localitate: Bucuresti
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -4999

Re: As vrea niste sfaturi

Mesajde Mike_XXX » Mie Feb 19, 2020 4:15 pm

Mă tem că el ar vrea cu un anume băiat, nu cu oricare că mă ofeream și eu voluntar în cazul ăsta.
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2414
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: As vrea niste sfaturi

Mesajde shino20 » Joi Feb 20, 2020 2:53 pm

Multumesc mult baieti de ajutor, momentan as vrea doar cu un anume baiat pana ma fac mai comod cu lucrul asta de a ne face si de a ne suge pulele
shino20
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 4
Membru din: Dum Dec 22, 2019 10:39 am
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 400

Re: As vrea niste sfaturi

Mesajde Mike_XXX » Joi Feb 20, 2020 3:18 pm

Baftă!
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2414
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: As vrea niste sfaturi

Mesajde Stres89 » Mie Mar 04, 2020 7:58 pm

Daca-mi permiteti ( Mike_XXX si Andreirem), as vrea sa completez cele enuntate mai sus...pe o nota mai relaxata...Juniorul shino20 are nevoie, pe langa dorinta, hotarare si curaj, de cat mai multe scenarii (rețete), din care sa aleaga si sa se aleaga cu ce-si doreste... Eu o sa-i prezint urmatoarea varianta: O invitatie banala (pentru rezolvarea unei probleme legate de scoala, a unei probleme tehnice la calculator, etc.- eventual un hobby comun) poate continua cu vizionarea unui film ,,de specialitate" (de recomandat, cu scene de orientare hetero, pentru a nu-l ,, speria" pe prieten :shock: ), stropit cu o bere/alta bautura agreata de el, (sau invers, intai berea si apoi filmul, nu conteaza ordinea :) ) este inceputul perfect, indiferent de orientarea sexuala a respectivului prieten. Apoi totul vine de la sine, creste gradul de excitare, te trec toate caldurile/apele, scula nu mai incape in pantalon, trebuie scoasa afara si etc. Un sfat: Nu te napusti pe el de la inceput, lasa-l sa te studieze, lasa-i libertate de miscare, vezi cum reactioneaza, apoi treci mai departe...Daca sunteti suficient de excitati si (cat de cat) pe aceeasi ,,frecventa", totul vine de la sine, nu e nimic complicat. Dupa o astfel de experienta, prietenia voastra trece la un alt nivel, puteti sa experimentati si ale lucruri, dar la fel de bine, poate insemna si sfarsitul relatiei voastre. Cam asta am avut de spus, sper sa mai primesti si alte sfaturi care sa-ti fie de folos. Succes! Asteptam cu nerabdare sa ne povestesti cum a decurs prima ta experienta... :bye:
Avatar utilizator
Stres89
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 218
Membru din: Lun Aug 27, 2018 5:05 pm
Localitate: București
Nume real: Valentin
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -4999

Re: As vrea niste sfaturi

Mesajde Mike_XXX » Mie Mar 04, 2020 8:10 pm

Stres89 » 04 Mar 2020, 19:58 scrie:... Asteptam cu nerabdare sa ne povestesti cum a decurs prima ta experienta... :bye:


Eu sper și doresc doar un lucru: să ne spună cum a fost mai bine a doua sau a treia repriză, nu prima, că aia e mai cu stângăcii... ;)
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2414
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: As vrea niste sfaturi

Mesajde Stres89 » Mie Mar 04, 2020 9:12 pm

Mike_XXX » 04 Mar 2020 20:10 scrie:
Stres89 » 04 Mar 2020, 19:58 scrie:... Asteptam cu nerabdare sa ne povestesti cum a decurs prima ta experienta... :bye:


Eu sper și doresc doar un lucru: să ne spună cum a fost mai bine a doua sau a treia repriză, nu prima, că aia e mai cu stângăcii... ;)


Sper sa reuseasca, Juniorul shino20 ....
Toate sunt deosebite, chiar daca nu au aceeasi intensitate...Dovada este ca nu le-am uitat nici acum, dupa atatia ani...
Noi am fost niste norocosi, fata de generatiile astea, dominate de tehnologie.... Pe vremea noastra se punea accentul pe prieteni, pe relatiile dintre noi, asa ne-am format, am legat prietenii, am inceput sa (ne)exploram sexualitatea si sa experimentam, impreuna cu prietenii... Ce vremuri frumoase si cat de repede a trecut timpul... :-? :((
Avatar utilizator
Stres89
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 218
Membru din: Lun Aug 27, 2018 5:05 pm
Localitate: București
Nume real: Valentin
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -4999

Re: As vrea niste sfaturi

Mesajde deniswinch » Mie Iul 01, 2020 9:51 pm

Stres89 » Mie Mar 04, 2020 9:12 pm scrie:
Mike_XXX » 04 Mar 2020 20:10 scrie:
Stres89 » 04 Mar 2020, 19:58 scrie:... Asteptam cu nerabdare sa ne povestesti cum a decurs prima ta experienta... :bye:


Eu sper și doresc doar un lucru: să ne spună cum a fost mai bine a doua sau a treia repriză, nu prima, că aia e mai cu stângăcii... ;)


Sper sa reuseasca, Juniorul shino20 ....
Toate sunt deosebite, chiar daca nu au aceeasi intensitate...Dovada este ca nu le-am uitat nici acum, dupa atatia ani...
Noi am fost niste norocosi, fata de generatiile astea, dominate de tehnologie.... Pe vremea noastra se punea accentul pe prieteni, pe relatiile dintre noi, asa ne-am format, am legat prietenii, am inceput sa (ne)exploram sexualitatea si sa experimentam, impreuna cu prietenii... Ce vremuri frumoase si cat de repede a trecut timpul... :-? :((


Stres89 simt o oarecare nostalgie :)
Eh...nu cred ca esti batran si nu cred nici ca ai vrea sa ai vreo 20 de ani in vremurile astea :D
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: As vrea niste sfaturi

Mesajde poissop » Vin Iul 03, 2020 9:35 pm

Nu ai nimic de pierdut, doar spune-i
poissop
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 98
Membru din: Joi Apr 23, 2020 1:08 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1125


Înapoi la Gay Zone

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot], MichaelM, Yandex [Bot] şi 21 vizitatori

  • Reclame