• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Sex/fantezii cu mama

Filmuleţe şi poze excitatante pentru labagii

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Andrei438 » Dum Iun 05, 2022 4:58 pm

Facem fraților un grup ceva? Sa trimitem poze acolo?
Andrei438
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 3
Membru din: Mar Apr 26, 2022 11:34 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -3872

Reclame

Video Chat Forum

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde strumpfhose » Dum Iun 05, 2022 6:04 pm

Salutare, daca este cineva interesat sa tinem legatura / discutam facem laba impreuna astept un mesaj privat. Am 4 perechi de bikinii de la o "teens" plus poze cu ea la care ne putem masturba si asa mai departe.Imi puteti trimite mesaj in privat daca sunteti persoane serioase, precizez ca pot trimite bikinii sa va bucurati si voi de ei.Mai seara de seara creez camera pe unsee si in curand urmeaza un grup de telegram sa fie mai usor.
strumpfhose
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 151
Membru din: Mie Mai 06, 2020 11:03 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 13869

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde prototype » Mar Iun 07, 2022 11:35 am

Andrei438 » Dum Iun 05, 2022 5:58 pm scrie:Facem fraților un grup ceva? Sa trimitem poze acolo?

intrasem pe un grup de telegram, dar am iesit pentru ca din 15 persoane cate erau, doar eu si cu owneru postam, restu erau doar ca sa se labeasca probabil... dar sa dea share la fantezii le e frica.
Avatar utilizator
prototype
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 80
Membru din: Mar Apr 19, 2022 10:18 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 2742

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde ibnlab » Mar Iun 07, 2022 11:53 am

Andrei438 » Dum Iun 05, 2022 5:58 pm scrie:Facem fraților un grup ceva? Sa trimitem poze acolo?


Am fost in vreo 2 grupuri d'astea. toate au murit dupa 2-3 posturi. nu pot intelege de ce nu postati aici si tot vreti sa faceti grupuri peste grupuri?!?!?!

Nu o sa reusiti in veci sa cresteti la dimensiunile forumului astuia.
Avatar utilizator
ibnlab
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 1957
Membru din: Mie Feb 17, 2021 8:39 pm
Nume real: Lăbar cronic
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde teobogdi » Mar Iun 07, 2022 11:12 pm

ibnlab » Mar Iun 07, 2022 11:53 am scrie:
Andrei438 » Dum Iun 05, 2022 5:58 pm scrie:Facem fraților un grup ceva? Sa trimitem poze acolo?


Am fost in vreo 2 grupuri d'astea. toate au murit dupa 2-3 posturi. nu pot intelege de ce nu postati aici si tot vreti sa faceti grupuri peste grupuri?!?!?!

Nu o sa reusiti in veci sa cresteti la dimensiunile forumului astuia.

ai un un Da de la mine
sunt de aceeasi parere,
cand exista un forum..ne apucam sa facem grupuri..
teobogdi
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 297
Membru din: Mie Noi 24, 2021 8:10 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1131

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde teobogdi » Mar Iun 07, 2022 11:13 pm

Hrnynightelf » Mie Iun 01, 2022 5:00 pm scrie:
danielandrei6922 » Mie Iun 01, 2022 5:56 pm scrie:Hrnynightelf ceva noutăți? Nu ai mai scris de mult

Nah, nimic spectacoios pana acum, totul merge bine toata lumea e happy

tot liniste pe la tine?
nu ai mai incercat nimic?
teobogdi
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 297
Membru din: Mie Noi 24, 2021 8:10 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1131

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Hrnynightelf » Mie Iun 08, 2022 6:12 am

teobogdi » Mie Iun 08, 2022 12:13 am scrie:
Hrnynightelf » Mie Iun 01, 2022 5:00 pm scrie:
danielandrei6922 » Mie Iun 01, 2022 5:56 pm scrie:Hrnynightelf ceva noutăți? Nu ai mai scris de mult

Nah, nimic spectacoios pana acum, totul merge bine toata lumea e happy

tot liniste pe la tine?
nu ai mai incercat nimic?

Ba da, mic spoiler, intr-o zi eram toti acasa si cum nu puteam face nimic a venit mama si a zis cica "hai sa mergem pana la kaufland sa facem cumparaturile". Eh faza e ca n-am mai ajuns la kaufland ca in loc de dreapta a facut stanga si am nimerit altundeva
Hrnynightelf
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 242
Membru din: Joi Ian 20, 2022 3:01 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3380

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Mike_XXX » Mie Iun 08, 2022 7:17 am

Hopaaaa...
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2415
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde eneal » Mie Iun 08, 2022 9:15 am

De aceeasi parere sunt si eu, sa nu cream atatea canale, il avem pe acesta care este foarte bun.
eneal
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 251
Membru din: Mar Aug 25, 2020 1:16 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde eneal » Joi Iun 09, 2022 8:44 am

A văzut-o cineva pe mama goală a unui prieten/coleg de şcoală, în copilărie?

Eu pe la 14 ani eram singur la apartamentul din care ne-am mutat şi a venit o vecină, cam la 40 ani atunci să ia nişte materiale de construcţii ce au mai rămas prin apartament. Eram numai eu cu ea şi aveam nişte gânduri de futut din cauza contextului în care eram, noi doi singuri în apartament şi a îmbrăcămintei ei, ceva rochie de casa subţire tare şi un pic transparentă. Mi-ar fi plăcut să se întâmple ceva erotic între noi sau să ne futem. Din păcate n-am avut curajul să iau vreo iniţiativă. Nici ea n-a zis nimic, asa ca am rămas să fac laba ulterior.
eneal
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 251
Membru din: Mar Aug 25, 2020 1:16 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde prototype » Joi Iun 09, 2022 11:46 am

eneal » Joi Iun 09, 2022 9:44 am scrie:A văzut-o cineva pe mama goală a unui prieten/coleg de şcoală, în copilărie?

Eu pe la 14 ani eram singur la apartamentul din care ne-am mutat şi a venit o vecină, cam la 40 ani atunci să ia nişte materiale de construcţii ce au mai rămas prin apartament. Eram numai eu cu ea şi aveam nişte gânduri de futut din cauza contextului în care eram, noi doi singuri în apartament şi a îmbrăcămintei ei, ceva rochie de casa subţire tare şi un pic transparentă. Mi-ar fi plăcut să se întâmple ceva erotic între noi sau să ne futem. Din păcate n-am avut curajul să iau vreo iniţiativă. Nici ea n-a zis nimic, asa ca am rămas să fac laba ulterior.

si eu ma excit cand stiu ca sunt singur cu persoana pe care as vrea sa o fut
Am fost cu o matusa singuri acasa, trebuia sa plecam a doua zi cu trenul la tara si am dormit la ea o seara. Evident ca se tinea bine matusa, avea niste buci numa bune de scuturat pl intre ele. Gasisem sutienul ei in baie, am dat o laba de toata frumusetea si am spermat pe chilotii ei. Din pacate nu a vrut sa dormim in acelasi pat, asa ca am ramas cu laba :))
Avatar utilizator
prototype
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 80
Membru din: Mar Apr 19, 2022 10:18 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 2742

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde qawsedrf » Joi Iun 09, 2022 9:35 pm

mama stie ca am fantezii cu ea si ca imi dau laba pe chilotii ei,asa ca intr-o seara vine la mine si ma intreba daca am luat eu perechea ei de chilotii ca nu o mai gaseste si ii spun ca da.Dupa ce i-o dau inapoi ma asteptam sa plece,dar ma mai mai intreaba ce imi place la ca totusi are o varsta si nu mai arata wow.Eu ii spun ca imi place cum arata si mai ales mirosul pizdei ei.Se ridica si imi zice vad ca chilotii astia i-ai folosit deja,intrebandu-ma daca mai am alta pereche.Eu zic ca nu mai am,ea oftand zice ok hai ca ti dau pe astia de pe mine,eu crezand ca se duce la baie sa ii dea jos si ca mi aduce,dar de unde isi da panatalonii jos acolo dupa chilotii si mi arunca mie. In aceste momente cand isi da chilotii jos ii vad si pizda si zic frumos,frumos,mama auzind ce am spus imi se pune in pat si isi desface picioarele zicand te las sa vezi daca iti place atat de mult dar nimic mai mult.Eu am intrebat macar pot sa ating si ea zice ok dar numai putin.O ating putin si dintr-o data fara se se astepte incep sa o ling.Ma asteptam sa zica ceva dar nimic asa ca am continuat inca ceva timp.Dupa cateva minute bune mama zice hai gata ma duc sa ma culc si ca a fost frumos ce s-a intamplat si cand o sa ma mai simt obosita si plictisita poate se va mai repeta
qawsedrf
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 221
Membru din: Lun Ian 11, 2021 2:18 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde ibnlab » Joi Iun 09, 2022 9:55 pm

qawsedrf » Joi Iun 09, 2022 10:35 pm scrie:mama stie ca am fantezii cu ea si ca imi dau laba pe chilotii ei,asa ca intr-o seara vine la mine si ma intreba daca am luat eu perechea ei de chilotii ca nu o mai gaseste si ii spun ca da.Dupa ce i-o dau inapoi ma asteptam sa plece,dar ma mai mai intreaba ce imi place la ca totusi are o varsta si nu mai arata wow.Eu ii spun ca imi place cum arata si mai ales mirosul pizdei ei.Se ridica si imi zice vad ca chilotii astia i-ai folosit deja,intrebandu-ma daca mai am alta pereche.Eu zic ca nu mai am,ea oftand zice ok hai ca ti dau pe astia de pe mine,eu crezand ca se duce la baie sa ii dea jos si ca mi aduce,dar de unde isi da panatalonii jos acolo dupa chilotii si mi arunca mie. In aceste momente cand isi da chilotii jos ii vad si pizda si zic frumos,frumos,mama auzind ce am spus imi se pune in pat si isi desface picioarele zicand te las sa vezi daca iti place atat de mult dar nimic mai mult.Eu am intrebat macar pot sa ating si ea zice ok dar numai putin.O ating putin si dintr-o data fara se se astepte incep sa o ling.Ma asteptam sa zica ceva dar nimic asa ca am continuat inca ceva timp.Dupa cateva minute bune mama zice hai gata ma duc sa ma culc si ca a fost frumos ce s-a intamplat si cand o sa ma mai simt obosita si plictisita poate se va mai repeta


Ai ceva poze cu ea, sa o dau la laba?
Avatar utilizator
ibnlab
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 1957
Membru din: Mie Feb 17, 2021 8:39 pm
Nume real: Lăbar cronic
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde teobogdi » Vin Iun 10, 2022 6:16 am

qawsedrf » Joi Iun 09, 2022 9:35 pm scrie:mama stie ca am fantezii cu ea si ca imi dau laba pe chilotii ei,asa ca intr-o seara vine la mine si ma intreba daca am luat eu perechea ei de chilotii ca nu o mai gaseste si ii spun ca da.Dupa ce i-o dau inapoi ma asteptam sa plece,dar ma mai mai intreaba ce imi place la ca totusi are o varsta si nu mai arata wow.Eu ii spun ca imi place cum arata si mai ales mirosul pizdei ei.Se ridica si imi zice vad ca chilotii astia i-ai folosit deja,intrebandu-ma daca mai am alta pereche.Eu zic ca nu mai am,ea oftand zice ok hai ca ti dau pe astia de pe mine,eu crezand ca se duce la baie sa ii dea jos si ca mi aduce,dar de unde isi da panatalonii jos acolo dupa chilotii si mi arunca mie. In aceste momente cand isi da chilotii jos ii vad si pizda si zic frumos,frumos,mama auzind ce am spus imi se pune in pat si isi desface picioarele zicand te las sa vezi daca iti place atat de mult dar nimic mai mult.Eu am intrebat macar pot sa ating si ea zice ok dar numai putin.O ating putin si dintr-o data fara se se astepte incep sa o ling.Ma asteptam sa zica ceva dar nimic asa ca am continuat inca ceva timp.Dupa cateva minute bune mama zice hai gata ma duc sa ma culc si ca a fost frumos ce s-a intamplat si cand o sa ma mai simt obosita si plictisita poate se va mai repeta

frumos
sigur o sa se mai repete
teobogdi
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 297
Membru din: Mie Noi 24, 2021 8:10 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1131

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde corpodean_daniel » Sâm Iun 11, 2022 1:38 pm

teobogdi » Vin Iun 10, 2022 7:16 am scrie:
qawsedrf » Joi Iun 09, 2022 9:35 pm scrie:mama stie ca am fantezii cu ea si ca imi dau laba pe chilotii ei,asa ca intr-o seara vine la mine si ma intreba daca am luat eu perechea ei de chilotii ca nu o mai gaseste si ii spun ca da.Dupa ce i-o dau inapoi ma asteptam sa plece,dar ma mai mai intreaba ce imi place la ca totusi are o varsta si nu mai arata wow.Eu ii spun ca imi place cum arata si mai ales mirosul pizdei ei.Se ridica si imi zice vad ca chilotii astia i-ai folosit deja,intrebandu-ma daca mai am alta pereche.Eu zic ca nu mai am,ea oftand zice ok hai ca ti dau pe astia de pe mine,eu crezand ca se duce la baie sa ii dea jos si ca mi aduce,dar de unde isi da panatalonii jos acolo dupa chilotii si mi arunca mie. In aceste momente cand isi da chilotii jos ii vad si pizda si zic frumos,frumos,mama auzind ce am spus imi se pune in pat si isi desface picioarele zicand te las sa vezi daca iti place atat de mult dar nimic mai mult.Eu am intrebat macar pot sa ating si ea zice ok dar numai putin.O ating putin si dintr-o data fara se se astepte incep sa o ling.Ma asteptam sa zica ceva dar nimic asa ca am continuat inca ceva timp.Dupa cateva minute bune mama zice hai gata ma duc sa ma culc si ca a fost frumos ce s-a intamplat si cand o sa ma mai simt obosita si plictisita poate se va mai repeta

frumos
sigur o sa se mai repete



Foarte frumoase povestiri... dar mai postati si voi ce mamici aveti prin cartiere profesoare etc... bunaciuni cu cur masiv
corpodean_daniel
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 139
Membru din: Dum Oct 31, 2021 4:45 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 2740

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde LexJoanBull » Sâm Iun 11, 2022 5:02 pm

qawsedrf » Joi Iun 09, 2022 9:35 pm scrie:mama stie ca am fantezii cu ea si ca imi dau laba pe chilotii ei,asa ca intr-o seara vine la mine si ma intreba daca am luat eu perechea ei de chilotii ca nu o mai gaseste si ii spun ca da.Dupa ce i-o dau inapoi ma asteptam sa plece,dar ma mai mai intreaba ce imi place la ca totusi are o varsta si nu mai arata wow.Eu ii spun ca imi place cum arata si mai ales mirosul pizdei ei.Se ridica si imi zice vad ca chilotii astia i-ai folosit deja,intrebandu-ma daca mai am alta pereche.Eu zic ca nu mai am,ea oftand zice ok hai ca ti dau pe astia de pe mine,eu crezand ca se duce la baie sa ii dea jos si ca mi aduce,dar de unde isi da panatalonii jos acolo dupa chilotii si mi arunca mie. In aceste momente cand isi da chilotii jos ii vad si pizda si zic frumos,frumos,mama auzind ce am spus imi se pune in pat si isi desface picioarele zicand te las sa vezi daca iti place atat de mult dar nimic mai mult.Eu am intrebat macar pot sa ating si ea zice ok dar numai putin.O ating putin si dintr-o data fara se se astepte incep sa o ling.Ma asteptam sa zica ceva dar nimic asa ca am continuat inca ceva timp.Dupa cateva minute bune mama zice hai gata ma duc sa ma culc si ca a fost frumos ce s-a intamplat si cand o sa ma mai simt obosita si plictisita poate se va mai repeta


Bravo. Sa ai noroc sa ți se mai întâmple
LexJoanBull
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 123
Membru din: Sâm Mai 14, 2022 8:42 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1129

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde danielandrei6922 » Sâm Iun 11, 2022 5:30 pm

Hrnynightelf suna bine deja, ce zici tu acolo
danielandrei6922
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 4
Membru din: Mie Iun 01, 2022 12:13 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 100

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde milffucker21 » Mar Iun 14, 2022 11:37 pm

cine are fantezii cu mama lui, sau a reusit ceva?
milffucker21
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 29
Membru din: Mar Iun 14, 2022 11:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 7907

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Shiner » Mie Iun 15, 2022 5:32 am

Eu am
Shiner
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 800
Membru din: Mie Mar 02, 2022 8:23 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 2741

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde ADEVARUL » Mie Iun 15, 2022 7:25 am

Nu as putea. Dar fiecare cu pasarica lui
ADEVARUL
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 308
Membru din: Dum Mai 07, 2017 6:04 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -15100

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Material de labă

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: AlbertoM11, Bing [Bot], eastbig2, Evaphi, Facebook [Bot], JasonHiree, Shy97 şi 193 vizitatori

  • Reclame