• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Sex/fantezii cu mama

Filmuleţe şi poze excitatante pentru labagii

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde eneal » Joi Mai 19, 2022 1:32 pm

Multi de aici se excita la povesti inventate mintindu-se ca sunt adevarate. In realitate, extrem de rar exista asa ceva, sex cu mama. Eu propun sa se mentioneze cand este fantezia si cand realitate, cu sinceritate. Va voi spune si eu povestea mea care este adevarata. Cand eram mic 4, 5 sau 6 ani, imi aduc aminte foarte vag fazele acestea, de aceea nu pot spune precis nici varsta, dar cred ca undeva intre 4-6 ani. Deseori mama se spala la pizda in lighean de fata cu mine. Imi amintesc ca era o femeie chubby si era paroasa la pizda. O alta faza a fost ca mama m-a luat o data sau de mai multe ori, nu imi amintesc bine, dar cel putin o data s-a intamplat la baia comunala a orasului cand era program pentru femei. Acolo am vazut o multime de femei goale de toate varstele. Imi aduc aminte ca ma uitam fascinat la pizdele lor, lucru care imi dadea o stare de placere. Posibil sa fi simtit usoara excitare, nu sunt sigur, dar placere stiu sigur ca era la vederea pizdelor. Cam asta a fost tot. Nici vorba de altceva. De la acele imagini de mic copil cu mama goala, am o atractie fata de femeile chubby, bbw, cu sanii mari si paroase la pizda. Deseori cand fac laba acestea sunt categoriile preferate la care ma uit. Am o alta intamplare care merge mai departe de atat, insa nu se incadreaza la aceasta categorie. Ma gandesc sa o postez pe o alta pagina a acestui site

Va salut, stimati labagii!
eneal
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 251
Membru din: Mar Aug 25, 2020 1:16 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Reclame

Video Chat Forum

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde ibnlab » Joi Mai 19, 2022 1:45 pm

eneal » Joi Mai 19, 2022 2:32 pm scrie:Multi de aici se excita la povesti inventate mintindu-se ca sunt adevarate. In realitate, extrem de rar exista asa ceva, sex cu mama. Eu propun sa se mentioneze cand este fantezia si cand realitate, cu sinceritate. Va voi spune si eu povestea mea care este adevarata. Cand eram mic 4, 5 sau 6 ani, imi aduc aminte foarte vag fazele acestea, de aceea nu pot spune precis nici varsta, dar cred ca undeva intre 4-6 ani. Deseori mama se spala la pizda in lighean de fata cu mine. Imi amintesc ca era o femeie chubby si era paroasa la pizda. O alta faza a fost ca mama m-a luat o data sau de mai multe ori, nu imi amintesc bine, dar cel putin o data s-a intamplat la baia comunala a orasului cand era program pentru femei. Acolo am vazut o multime de femei goale de toate varstele. Imi aduc aminte ca ma uitam fascinat la pizdele lor, lucru care imi dadea o stare de placere. Posibil sa fi simtit usoara excitare, nu sunt sigur, dar placere stiu sigur ca era la vederea pizdelor. Cam asta a fost tot. Nici vorba de altceva. De la acele imagini de mic copil cu mama goala, am o atractie fata de femeile chubby, bbw, cu sanii mari si paroase la pizda. Deseori cand fac laba acestea sunt categoriile preferate la care ma uit. Am o alta intamplare care merge mai departe de atat, insa nu se incadreaza la aceasta categorie. Ma gandesc sa o postez pe o alta pagina a acestui site

Va salut, stimati labagii!


Superba descriere a mamei! Mi-a sculat-o rau :wanker: Ador bbw-urile! mersi de share.
Avatar utilizator
ibnlab
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 1957
Membru din: Mie Feb 17, 2021 8:39 pm
Nume real: Lăbar cronic
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde teobogdi » Joi Mai 19, 2022 8:06 pm

eneal » Joi Mai 19, 2022 1:32 pm scrie:Multi de aici se excita la povesti inventate mintindu-se ca sunt adevarate. In realitate, extrem de rar exista asa ceva, sex cu mama. Eu propun sa se mentioneze cand este fantezia si cand realitate, cu sinceritate. Va voi spune si eu povestea mea care este adevarata. Cand eram mic 4, 5 sau 6 ani, imi aduc aminte foarte vag fazele acestea, de aceea nu pot spune precis nici varsta, dar cred ca undeva intre 4-6 ani. Deseori mama se spala la pizda in lighean de fata cu mine. Imi amintesc ca era o femeie chubby si era paroasa la pizda. O alta faza a fost ca mama m-a luat o data sau de mai multe ori, nu imi amintesc bine, dar cel putin o data s-a intamplat la baia comunala a orasului cand era program pentru femei. Acolo am vazut o multime de femei goale de toate varstele. Imi aduc aminte ca ma uitam fascinat la pizdele lor, lucru care imi dadea o stare de placere. Posibil sa fi simtit usoara excitare, nu sunt sigur, dar placere stiu sigur ca era la vederea pizdelor. Cam asta a fost tot. Nici vorba de altceva. De la acele imagini de mic copil cu mama goala, am o atractie fata de femeile chubby, bbw, cu sanii mari si paroase la pizda. Deseori cand fac laba acestea sunt categoriile preferate la care ma uit. Am o alta intamplare care merge mai departe de atat, insa nu se incadreaza la aceasta categorie. Ma gandesc sa o postez pe o alta pagina a acestui site

Va salut, stimati labagii!

sa stii ca totusi exista..nu neaparat de ordinul miilor dar exista, cazuri concrete sau sa fi fost martor la asa ceva, iti dai seama ca nu am avut cum..dar din povesti sau mici intamplari .Cu ani in urma iesisem la bere cu colegii de servicii, printre noi si unul mult mai mic.care dupa cateva berii ne-a spus ca abia asteapta sa faca 18 ani sa poata sa o futa si el pe maicasa ca fratii lui.Pe el il trimitea la culcare in alta camera si ei ramaneau cu maicasa.Normal ca el se uita pe ascuns si mai era prins.. si i s-a spus ca dupa ce face 18 ani o sa poata si el, cred ca pe atunci avea 16-17 ani.
O alta faza: veneam de la servici (era tarziu, noapte) m-am dat jos din autobuz si in fata mea s=a dat jos si o vecina cu fiisu (cam la 18-19 ani) eueram mai in spate si mergeam mai pitit. dupa pomi cu gandul sa-i ajung si sa-i sperii, ei in fata mea, la un moment dat se opresc se uita, vad ca nu e nimeni, intuneric si se saruta..isi lua limba in gura..am ramas blocat.., am stat ascuns, pana cand ei au intrat pe strada pe care locuiam..
Ma dadusem si eu la vecina, chiar mi-a spus ca pot veni oricand la ea (barbatusau era un betiv si numai avea grija de ea) dar m-am retras, imi era rusine ca poate se prind vecini, poate afla si barbatusau.etc
teobogdi
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 297
Membru din: Mie Noi 24, 2021 8:10 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1131

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde cos122 » Mie Mai 25, 2022 11:04 pm

Si eu pot sa zic ca am o fantezie cu mama. sa va spun si povestea mea
De cand aveam eu 12-13 ani tata s a facut sofer si statea mai mult plecat. Si mama, ca orice femeie avea nevoi. Pe mine cand ma punea la somn noaptea aveam momente cand pur si simplu nu imi era somn si faceam orice altceva in pat decat sa dorm. Si asa am prins intr o noapte cand am auzit eu zgomot pe hol (venise un prieten de-a lu mama in vizita la ea). Initial nu mi am dat seama, nu am bagat de seama (in mintea mea de copil ma gandeam ca are nevoie de ceva, nu stiu ce gandeam pe atunci), doar ca curios fiind am mai stat treaz sa vad de ce are nevoie pana cand au inceput sa se auda zgomote din dormitor si chiar imi placea cum se auzea :)). De atunci stateam mai mereu noaptea sa vad daca mai vine cineva pe la ea sa aud si voiam sa vad cat mai mult.
Si acum am gasit o cu cont pe tinder :))
cos122
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 10
Membru din: Mie Dec 08, 2021 4:14 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 100

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde ibnlab » Mie Mai 25, 2022 11:08 pm

cos122 » Joi Mai 26, 2022 12:04 am scrie:Si eu pot sa zic ca am o fantezie cu mama. sa va spun si povestea mea
De cand aveam eu 12-13 ani tata s a facut sofer si statea mai mult plecat. Si mama, ca orice femeie avea nevoi. Pe mine cand ma punea la somn noaptea aveam momente cand pur si simplu nu imi era somn si faceam orice altceva in pat decat sa dorm. Si asa am prins intr o noapte cand am auzit eu zgomot pe hol (venise un prieten de-a lu mama in vizita la ea). Initial nu mi am dat seama, nu am bagat de seama (in mintea mea de copil ma gandeam ca are nevoie de ceva, nu stiu ce gandeam pe atunci), doar ca curios fiind am mai stat treaz sa vad de ce are nevoie pana cand au inceput sa se auda zgomote din dormitor si chiar imi placea cum se auzea :)). De atunci stateam mai mereu noaptea sa vad daca mai vine cineva pe la ea sa aud si voiam sa vad cat mai mult.
Si acum am gasit o cu cont pe tinder :))


Frumos. Las-o sa se infinga in pula cat poate duce, in toate gaurile.
Avatar utilizator
ibnlab
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 1957
Membru din: Mie Feb 17, 2021 8:39 pm
Nume real: Lăbar cronic
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde teobogdi » Joi Mai 26, 2022 3:17 pm

cos122 » Mie Mai 25, 2022 11:04 pm scrie:Si eu pot sa zic ca am o fantezie cu mama. sa va spun si povestea mea
De cand aveam eu 12-13 ani tata s a facut sofer si statea mai mult plecat. Si mama, ca orice femeie avea nevoi. Pe mine cand ma punea la somn noaptea aveam momente cand pur si simplu nu imi era somn si faceam orice altceva in pat decat sa dorm. Si asa am prins intr o noapte cand am auzit eu zgomot pe hol (venise un prieten de-a lu mama in vizita la ea). Initial nu mi am dat seama, nu am bagat de seama (in mintea mea de copil ma gandeam ca are nevoie de ceva, nu stiu ce gandeam pe atunci), doar ca curios fiind am mai stat treaz sa vad de ce are nevoie pana cand au inceput sa se auda zgomote din dormitor si chiar imi placea cum se auzea :)). De atunci stateam mai mereu noaptea sa vad daca mai vine cineva pe la ea sa aud si voiam sa vad cat mai mult.
Si acum am gasit o cu cont pe tinder :))

pai ai cartile facute..
spune-i ca stii de aventurile ei..si vezi ce iti ofera in schimb..
teobogdi
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 297
Membru din: Mie Noi 24, 2021 8:10 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1131

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde cos122 » Joi Mai 26, 2022 3:52 pm

O las, o las. Din ce stiu chiar se infige in toate gaurile.

Am impresia ca stie asta. Oricum umbla foarte mult in chiloti prin fata mea de mi se scoala instant. Mai ales cand imi aduc aminte si cand gemea cand era calare pe pula
cos122
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 10
Membru din: Mie Dec 08, 2021 4:14 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 100

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde ibnlab » Joi Mai 26, 2022 3:58 pm

cos122 » Joi Mai 26, 2022 4:52 pm scrie:O las, o las. Din ce stiu chiar se infige in toate gaurile.

Am impresia ca stie asta. Oricum umbla foarte mult in chiloti prin fata mea de mi se scoala instant. Mai ales cand imi aduc aminte si cand gemea cand era calare pe pula


:wanker: :wanker: Frumos, si bravo ei!
Avatar utilizator
ibnlab
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 1957
Membru din: Mie Feb 17, 2021 8:39 pm
Nume real: Lăbar cronic
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Hrnynightelf » Sâm Mai 28, 2022 7:57 am

cos122 » Joi Mai 26, 2022 12:04 am scrie:Si eu pot sa zic ca am o fantezie cu mama. sa va spun si povestea mea
De cand aveam eu 12-13 ani tata s a facut sofer si statea mai mult plecat. Si mama, ca orice femeie avea nevoi. Pe mine cand ma punea la somn noaptea aveam momente cand pur si simplu nu imi era somn si faceam orice altceva in pat decat sa dorm. Si asa am prins intr o noapte cand am auzit eu zgomot pe hol (venise un prieten de-a lu mama in vizita la ea). Initial nu mi am dat seama, nu am bagat de seama (in mintea mea de copil ma gandeam ca are nevoie de ceva, nu stiu ce gandeam pe atunci), doar ca curios fiind am mai stat treaz sa vad de ce are nevoie pana cand au inceput sa se auda zgomote din dormitor si chiar imi placea cum se auzea :)). De atunci stateam mai mereu noaptea sa vad daca mai vine cineva pe la ea sa aud si voiam sa vad cat mai mult.
Si acum am gasit o cu cont pe tinder :))

Bai ce tare
Hrnynightelf
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 242
Membru din: Joi Ian 20, 2022 3:01 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3380

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Shiner » Sâm Mai 28, 2022 8:06 am

Când eram tânăr făceam des laba cu gând la maica.mea
Shiner
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 798
Membru din: Mie Mar 02, 2022 8:23 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 2741

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde csabi33 » Sâm Mai 28, 2022 8:25 am

Shiner » Sâm Mai 28, 2022 9:06 am scrie:Când eram tânăr făceam des laba cu gând la maica.mea

misto, te-a prins vreodata? :))
csabi33
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 371
Membru din: Sâm Feb 05, 2022 12:46 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -8869

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde ibnlab » Sâm Mai 28, 2022 8:28 am

Shiner » Sâm Mai 28, 2022 9:06 am scrie:Când eram tânăr făceam des laba cu gând la maica.mea


frumos!
Avatar utilizator
ibnlab
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 1957
Membru din: Mie Feb 17, 2021 8:39 pm
Nume real: Lăbar cronic
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde eneal » Sâm Mai 28, 2022 8:31 am

Shiner, ce scenarii iti rulau prin minte mai exact? Eu visez uneori,cam 1-2 ori pe an, ca fac sex cu maica-mea sau alte ipostaze erotice.

Imi place ca suntem cativa labagii ce scriem de dimineata pe acest forum :)) Mi-ar placea sa avem o comunicare mai stransa si o comunitate mai inchegata, a labagiilor nebunatici.
eneal
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 251
Membru din: Mar Aug 25, 2020 1:16 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Hrnynightelf » Sâm Mai 28, 2022 8:32 am

Ar fi o idee faina
Hrnynightelf
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 242
Membru din: Joi Ian 20, 2022 3:01 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3380

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde ibnlab » Sâm Mai 28, 2022 8:38 am

Fanteziile / intamplarile cu mame la care unii fac share aici sunt fff excitante. Cata laba am facut pe sectiunea asta si inca mai mulg!
Avatar utilizator
ibnlab
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 1957
Membru din: Mie Feb 17, 2021 8:39 pm
Nume real: Lăbar cronic
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde csabi33 » Sâm Mai 28, 2022 8:39 am

eneal » Sâm Mai 28, 2022 9:31 am scrie:Shiner, ce scenarii iti rulau prin minte mai exact? Eu visez uneori,cam 1-2 ori pe an, ca fac sex cu maica-mea sau alte ipostaze erotice.

Imi place ca suntem cativa labagii ce scriem de dimineata pe acest forum :)) Mi-ar placea sa avem o comunicare mai stransa si o comunitate mai inchegata, a labagiilor nebunatici.

un grup fb , de ex?
csabi33
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 371
Membru din: Sâm Feb 05, 2022 12:46 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -8869

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde ibnlab » Sâm Mai 28, 2022 8:39 am

eneal » Sâm Mai 28, 2022 9:31 am scrie:Shiner, ce scenarii iti rulau prin minte mai exact? Eu visez uneori,cam 1-2 ori pe an, ca fac sex cu maica-mea sau alte ipostaze erotice.

Imi place ca suntem cativa labagii ce scriem de dimineata pe acest forum :)) Mi-ar placea sa avem o comunicare mai stransa si o comunitate mai inchegata, a labagiilor nebunatici.


Ai ceva poze cu ea, eneal? :x
Avatar utilizator
ibnlab
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 1957
Membru din: Mie Feb 17, 2021 8:39 pm
Nume real: Lăbar cronic
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde prototype » Sâm Mai 28, 2022 8:57 am

eneal » Joi Mai 19, 2022 2:32 pm scrie:Multi de aici se excita la povesti inventate mintindu-se ca sunt adevarate. In realitate, extrem de rar exista asa ceva, sex cu mama. Eu propun sa se mentioneze cand este fantezia si cand realitate, cu sinceritate. Va voi spune si eu povestea mea care este adevarata. Cand eram mic 4, 5 sau 6 ani, imi aduc aminte foarte vag fazele acestea, de aceea nu pot spune precis nici varsta, dar cred ca undeva intre 4-6 ani. Deseori mama se spala la pizda in lighean de fata cu mine. Imi amintesc ca era o femeie chubby si era paroasa la pizda. O alta faza a fost ca mama m-a luat o data sau de mai multe ori, nu imi amintesc bine, dar cel putin o data s-a intamplat la baia comunala a orasului cand era program pentru femei. Acolo am vazut o multime de femei goale de toate varstele. Imi aduc aminte ca ma uitam fascinat la pizdele lor, lucru care imi dadea o stare de placere. Posibil sa fi simtit usoara excitare, nu sunt sigur, dar placere stiu sigur ca era la vederea pizdelor. Cam asta a fost tot. Nici vorba de altceva. De la acele imagini de mic copil cu mama goala, am o atractie fata de femeile chubby, bbw, cu sanii mari si paroase la pizda. Deseori cand fac laba acestea sunt categoriile preferate la care ma uit. Am o alta intamplare care merge mai departe de atat, insa nu se incadreaza la aceasta categorie. Ma gandesc sa o postez pe o alta pagina a acestui site

Va salut, stimati labagii!


Si eu am avut experienta asta cand eram mic, cand mergeam pe litoral si ne cazam la hotel, mama cand intra sa faca dush, ma lua si pe mine cu ea si i-am vazut si eu flocii de la pizda. La vremea aceea nu cred ca ma excitam sa vad asa ceva, dar acum cand stau si ma gandesc, ma excit si imi dau o laba cu gandul la pizda ei. In prezent mai mult de laba cu chilotii ei purtati, n-am ce sa fac. Chiar si pe cei curati ii iau si imi frec pula de ei si apoi stiu ca ii poarta, ma excita treaba asta :D
Avatar utilizator
prototype
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 80
Membru din: Mar Apr 19, 2022 10:18 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 2742

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde ibnlab » Sâm Mai 28, 2022 9:02 am

prototype » Sâm Mai 28, 2022 9:57 am scrie:
eneal » Joi Mai 19, 2022 2:32 pm scrie:Multi de aici se excita la povesti inventate mintindu-se ca sunt adevarate. In realitate, extrem de rar exista asa ceva, sex cu mama. Eu propun sa se mentioneze cand este fantezia si cand realitate, cu sinceritate. Va voi spune si eu povestea mea care este adevarata. Cand eram mic 4, 5 sau 6 ani, imi aduc aminte foarte vag fazele acestea, de aceea nu pot spune precis nici varsta, dar cred ca undeva intre 4-6 ani. Deseori mama se spala la pizda in lighean de fata cu mine. Imi amintesc ca era o femeie chubby si era paroasa la pizda. O alta faza a fost ca mama m-a luat o data sau de mai multe ori, nu imi amintesc bine, dar cel putin o data s-a intamplat la baia comunala a orasului cand era program pentru femei. Acolo am vazut o multime de femei goale de toate varstele. Imi aduc aminte ca ma uitam fascinat la pizdele lor, lucru care imi dadea o stare de placere. Posibil sa fi simtit usoara excitare, nu sunt sigur, dar placere stiu sigur ca era la vederea pizdelor. Cam asta a fost tot. Nici vorba de altceva. De la acele imagini de mic copil cu mama goala, am o atractie fata de femeile chubby, bbw, cu sanii mari si paroase la pizda. Deseori cand fac laba acestea sunt categoriile preferate la care ma uit. Am o alta intamplare care merge mai departe de atat, insa nu se incadreaza la aceasta categorie. Ma gandesc sa o postez pe o alta pagina a acestui site

Va salut, stimati labagii!


Si eu am avut experienta asta cand eram mic, cand mergeam pe litoral si ne cazam la hotel, mama cand intra sa faca dush, ma lua si pe mine cu ea si i-am vazut si eu flocii de la pizda. La vremea aceea nu cred ca ma excitam sa vad asa ceva, dar acum cand stau si ma gandesc, ma excit si imi dau o laba cu gandul la pizda ei. In prezent mai mult de laba cu chilotii ei purtati, n-am ce sa fac. Chiar si pe cei curati ii iau si imi frec pula de ei si apoi stiu ca ii poarta, ma excita treaba asta :D


Chiar si dupa atatia ani inca dai la laba pe ea cu chilotii ei. Ce excitant... A lasat o amprenta adanca in tine!
Avatar utilizator
ibnlab
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 1957
Membru din: Mie Feb 17, 2021 8:39 pm
Nume real: Lăbar cronic
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Shiner » Sâm Mai 28, 2022 9:07 am

Aveam tot felul de țânțarii cu ea,de la futut cu mine pana la futut cu colegii
Shiner
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 798
Membru din: Mie Mar 02, 2022 8:23 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 2741

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Material de labă

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: alingoia, Andreitest, Bing [Bot], eastbig2, Martino28, seb99xxx, Stefan80, Trendiction [Bot], ursul_brun şi 163 vizitatori

  • Reclame