• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Sex/fantezii cu mama

Filmuleţe şi poze excitatante pentru labagii

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Bibi » Mar Ian 25, 2022 12:18 am

Teobogdi, am facut o super laba la povestea ta. Mulțumesc! Super tare!
Bibi
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 324
Membru din: Dum Aug 23, 2020 12:45 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 6618

Reclame

Video Chat Forum

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Hrnynightelf » Mar Ian 25, 2022 7:43 am

Salut, vazand ca v-a placut intamplarea mea am facut rost de o poza in care picioarele alea seamana destul de mult cu cele ale maica-mii.
https://imgur.com/a/aCM6lrz
Hrnynightelf
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 244
Membru din: Joi Ian 20, 2022 3:01 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3382

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde bob21cm » Mar Ian 25, 2022 11:52 am

Hrnynightelf » Mar Ian 25, 2022 8:43 am scrie:Salut, vazand ca v-a placut intamplarea mea am facut rost de o poza in care picioarele alea seamana destul de mult cu cele ale maica-mii.
https://imgur.com/a/aCM6lrz


urmaresc
bob21cm
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 211
Membru din: Lun Oct 11, 2021 11:00 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -6041

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Operator » Mar Ian 25, 2022 12:06 pm

Foarte tare
Operator
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 108
Membru din: Sâm Ian 15, 2022 1:50 pm
Localitate: Resita
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -4996

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde faustinul » Mar Ian 25, 2022 6:14 pm

Spune-i lui maica-ta ca niste baeti vrea sa o fută
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Hrnynightelf » Mar Ian 25, 2022 7:18 pm

Pare rau man, va trebui sa te multumesti doar cu o laba
Hrnynightelf
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 244
Membru din: Joi Ian 20, 2022 3:01 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3382

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde IanX » Mie Ian 26, 2022 5:19 pm

La 14 ani am avut un accident nasol care s-a soldat cu fractură la ambele brațe. Am stat o luna cu mâinile-n ghips... Maică-mea și-a luat concediu ca să stea cu mine fiindcă eram complet neputincios: trebuia să-mi dea de mancare, să mă îmbrace, să mă dezbrace, dar și unele chestii mai---sensibile; să mă spele, să mă șteargă la fund, să mă țină de pulă când voiam să ma piș.... Mai nasol era că eram deja, de vreun an, labagiu convins. Iar dimineața, când mă ducea la baie, era destul de penibil să mă țină de pula sculată, și mă excitam îngrozitor. După vreo trei zile, eram într-o permanentă stare de excitare și mă dureau coaiele groaznic. Maică-mea m-a auzit intr-o noapte plângând de durere și neputință și m-a întrebat ce am. N-am vrut să-i spun din prima dar a insistat și i-am spus ce ma doare...
-Of - a zis - păi nu se poate așa, nu pot să te văd cum te chinui...
Mi-a tras pantalonii de pijama, m-a luat de pulă, a belit-o...Era ca de piatră! A început s-o frece. "E mai bine?" -"Daaaa, nu te opri!"
"Mai repede... te rog!!" Orgasmul meu a luat-o pe nepregătite. A luat un jet pe față, apoi a pus mâna căuș pe capul pulii și cu cealaltă a "stors" celelalte 6-7 jeturi.
"Vezi să nu te scape gura la cineva!" - mi-a spus. "Când te mai...chinuie, să-mi spui..."
O luna de zile mi-a făcut laba zilnic
(va urma, dacă vreți și voi...)
IanX
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 117
Membru din: Joi Noi 18, 2021 2:28 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde cristopher » Mie Ian 26, 2022 5:55 pm

continua! :D
cristopher
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 154
Membru din: Dum Ian 01, 2017 2:54 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 903

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Operator » Mie Ian 26, 2022 6:04 pm

Exact continua
Operator
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 108
Membru din: Sâm Ian 15, 2022 1:50 pm
Localitate: Resita
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -4996

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde teobogdi » Joi Ian 27, 2022 4:00 pm

IanX » Mie Ian 26, 2022 5:19 pm scrie:La 14 ani am avut un accident nasol care s-a soldat cu fractură la ambele brațe. Am stat o luna cu mâinile-n ghips... Maică-mea și-a luat concediu ca să stea cu mine fiindcă eram complet neputincios: trebuia să-mi dea de mancare, să mă îmbrace, să mă dezbrace, dar și unele chestii mai---sensibile; să mă spele, să mă șteargă la fund, să mă țină de pulă când voiam să ma piș.... Mai nasol era că eram deja, de vreun an, labagiu convins. Iar dimineața, când mă ducea la baie, era destul de penibil să mă țină de pula sculată, și mă excitam îngrozitor. După vreo trei zile, eram într-o permanentă stare de excitare și mă dureau coaiele groaznic. Maică-mea m-a auzit intr-o noapte plângând de durere și neputință și m-a întrebat ce am. N-am vrut să-i spun din prima dar a insistat și i-am spus ce ma doare...
-Of - a zis - păi nu se poate așa, nu pot să te văd cum te chinui...
Mi-a tras pantalonii de pijama, m-a luat de pulă, a belit-o...Era ca de piatră! A început s-o frece. "E mai bine?" -"Daaaa, nu te opri!"
"Mai repede... te rog!!" Orgasmul meu a luat-o pe nepregătite. A luat un jet pe față, apoi a pus mâna căuș pe capul pulii și cu cealaltă a "stors" celelalte 6-7 jeturi.
"Vezi să nu te scape gura la cineva!" - mi-a spus. "Când te mai...chinuie, să-mi spui..."
O luna de zile mi-a făcut laba zilnic
(va urma, dacă vreți și voi...)

clar, continua..acum nu prea cred ca e adevarat, dar oricum e foarte excitant
si da amanunte..cum ti-a facut laba zilnic? in loc sa-ti dea de mancare iti punea mana direct pe pula si ti-o freca..? nu vorbeati si voi?
Nu se excita si ea?
teobogdi
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 297
Membru din: Mie Noi 24, 2021 8:10 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1131

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde faustinul » Joi Ian 27, 2022 6:37 pm

normal ca se excita si ea, pana la urma i-a supt-o, n-a avut de ales
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde faustinul » Joi Ian 27, 2022 6:37 pm

imi pare rau ca v-am dezvaluit deznodamantul
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Bibi » Joi Feb 03, 2022 10:53 pm

Ianx, continua. Eu am si inceput sa o frec...
Bibi
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 324
Membru din: Dum Aug 23, 2020 12:45 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 6618

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Hrnynightelf » Mie Feb 16, 2022 10:19 am

UPDATE!!!
De la seara aia in care m-a chemat mama la ea in camera si am avut norocul sa-mi indeplinesc una din cele mai mari fantezii, recent am ajuns dincolo de imposibil.
Acum 2 zile a fost Valentine’s Day, aveam in plan ca eu si cu iubita mea sa sarbatorim impreuna si spre seara sa ne retragem la mine pentru a petrece ceva timp mai intim. Toate pareau ca o sa fie ok, nicio problema din nicio directie... atata ca in dimineata de Valentine’s Day primesc un mesaj de la ea cum ca vrea sa ne despartim. Am fost socat, nu intelegeam ce s-a intamplat sau daca e o gluma proasta, dar era pe bune. In ziua aceea am fost distrus.
Dupa putin timp vine mama acasa si ma gaseste in cea mai proasta dispozitie a mea, suparat si dezamagit, cu ochii rosii de la plans. Vine la mine si ma intreaba ce-am patit. Ii explic ca iubita mea mi-a dat dimineata mesaj cum ca vrea sa ne despartim. Mama stia ca asteptam ziua aia si ca aveam un plan sa fie o zi cat mai buna, dar s-au ruinat toate.
Mama: “Nu-mi vine sa cred ca a facut una ca asta!”
Eu: “Nu inteleg de ce, n-am gresit cu nimic, n-am suparat-o niciodata ca sa se ajunga la asta”
Mama: “Off, lasa lasa, o sa se rezolve...”
Eu: “Ce sa se rezolve ca e gata, mi s-au dus dracului toate ideile de le aveam pentru azi cu ea”
Mama: “Stai linistit, stiu cum o sa se rezolve”
Eu: “Mda...bine... nu mai are niciun sens”
Dupa care a plecat din camera mea. In fine mai toata ziua am fost cu moralul la pamant, sora mea era plecata cu niste prietene si a ramas peste noapte la una dintre ele, deci am ramas numai noi doi in toata casa.
Spre seara, stateam si ma uitam la un film, stateam in pat si ulterior am vrut sa ma pun sa dorm, dar nu puteam, asa ca pur si simplu stateam in pat si ma uitam la tavan, cand deodata, aud clanta usii. Se deschide usa si intra mama, initial am zis ca a venit sa ma intrebe daca vreau sa mai mananc vreo ceva. Avea pe ea un halat de baie. O vad si ii zic “nu nu imi e foame, nu ma intreba daca vreau sa mai mananc vreo ceva” , dar ea zice “stai linistit ca n-am venit sa te intreb de mancare” , la care eu “ ok pai si atunci care-i faza ? “ , dupa care o vad ca da un zambet scurt, si isi da jos halatul...
Cand am vazut-o am ramas masca, purta doar un costum in genul astuia ( https://imgur.com/a/T8ULuf2 ), dupa care am intrebat-o “ce-i cu costumul asta?” la care ea “ ti-am zis ca stiu cum o sa rezolvam” , dupa care eu “ stai ca nu intele...” si vine spre mine, ma saruta o data dupa care se duce cu mana tot mai jos, imi da pantalonii jos, si chilotii, si incepe sa mi-o frece. Mi-o freaca ea putin acolo si dupa o vad ca mi-o ia in gura... si incepe ea acolo sa mi-o suga de numa numa de nu-mi venea sa cred cat de bine se simte, si cat de bine suge. Isi daduse jos chilotii si sutienul ala, la care ea “happy valentine’s day draga” si se pune peste mine in 69.
Nu-mi venea sa cred ca am ajuns sa-i ling pizda mamei, avea un fund asa de catifelat si pizda epilata complet, si am inceput s-o ling in timp ce ea imi sugea pula acolo, ii lingeam pizda si ii bagam si degetele putin si gemea, dupa care se opreste si o intreb “s-a intamplat ceva?” la care ea ” nu, acum vreau sa ma futi” si o vad ca se pune capra. O frec putin pe la pizda cu capul pulii si dupa imi dau seama, si ii zic “ dar n-avem prezervative” la care ea “n-ai nevoie, cu mine n-ai voie sa folosesti prezervative”.
Auzind asta clar, in secunda 2 i-am infipt-o direct in pizda si ea incepe sa geama. Sincer nu stiu ce-a fost cu mine in seara aia ca parca o futeam mai ceva ca pe fosta prietena. Ii dadeam si ii dadeam, dupa care am tras-o la marginea patului, am pus-o pe spate si i-am deschis picioarele si o futeam, o vedeam cum gemea si cum ii dansau tatele, dupa care ii iau picioarele si i le ling putin, dar dupa scurt timp i-am dat jos si ciorapii aia pentru prefer sa sa-i simt picioarele fara vreun obstacol cum ar fi ciorapii aia.
Inainte sa-mi dau drumul, ma intind in pat si ea se urca pe mine, voia sa ma calareasca, se pune ea acolo, si eu ii iau tatele alea si incep sa i le strang si sa i le sug. Sta ea acolo cat sta si dupa ii zic “imi dau drumul” la care ea instant se pune sa-mi suga pula iar, si bai sincer femeia chiar stia ce face, adica isi plimba limba si buzele pe pula mea de ma abtineam sa nu imi dau drumul, dar n-am putut, si cand mi-am dat drumul, am luat-o de cap si i-am bagat-o cat de tare am putut in gura.
Sincer vorbind, n-am crezut vreodata ca o sa ajung sa-i gust pizda si sa o fut vreodata pe mama, ok am avut marele noroc sa am parte de picioarele ei, dar asta n-as fi crezut ca o sa se intample. Probabil si ea a vrut si a asteptat oportunitatea de a face asta, cine stie. Cert e ca dupa asta eu eram mega obosit, nici ea nu mai avea foarte multa energie in ea, asa ca dupa aia eu m-am intins in pat si ulterior mi-am luat somn, si ea si-a luat halatul pe ea si s-a dus in camera ei. Era frumos sa fi stat amandoi imbratisati dupa aia dar daca venea sora mea si ne gasea asa cred ca era putin aiurea.
Hrnynightelf
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 244
Membru din: Joi Ian 20, 2022 3:01 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3382

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Mike_XXX » Mie Feb 16, 2022 10:30 am

Eu cred că ți-a fost frică să nu vrea și ea....
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2436
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Hrnynightelf » Mie Feb 16, 2022 2:05 pm

Iti dai seama, n-aveam cum sa ma duc la ea out of nowhere si sa fiu gen "hei mama, vrei sa ne futem?" :))
Hrnynightelf
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 244
Membru din: Joi Ian 20, 2022 3:01 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3382

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Mike_XXX » Mie Feb 16, 2022 2:58 pm

Mă refeream la sora ta, apropo de finalul poveștii.
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2436
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Hrnynightelf » Mie Feb 16, 2022 3:18 pm

Aa ok, credeam ca te referi la story-ul de mai sus.
Hrnynightelf
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 244
Membru din: Joi Ian 20, 2022 3:01 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3382

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde teobogdi » Joi Feb 17, 2022 7:18 am

Hrnynightelf » Mie Feb 16, 2022 10:19 am scrie:UPDATE!!!
De la seara aia in care m-a chemat mama la ea in camera si am avut norocul sa-mi indeplinesc una din cele mai mari fantezii, recent am ajuns dincolo de imposibil.
Acum 2 zile a fost Valentine’s Day, aveam in plan ca eu si cu iubita mea sa sarbatorim impreuna si spre seara sa ne retragem la mine pentru a petrece ceva timp mai intim. Toate pareau ca o sa fie ok, nicio problema din nicio directie... atata ca in dimineata de Valentine’s Day primesc un mesaj de la ea cum ca vrea sa ne despartim. Am fost socat, nu intelegeam ce s-a intamplat sau daca e o gluma proasta, dar era pe bune. In ziua aceea am fost distrus.
Dupa putin timp vine mama acasa si ma gaseste in cea mai proasta dispozitie a mea, suparat si dezamagit, cu ochii rosii de la plans. Vine la mine si ma intreaba ce-am patit. Ii explic ca iubita mea mi-a dat dimineata mesaj cum ca vrea sa ne despartim. Mama stia ca asteptam ziua aia si ca aveam un plan sa fie o zi cat mai buna, dar s-au ruinat toate.
Mama: “Nu-mi vine sa cred ca a facut una ca asta!”
Eu: “Nu inteleg de ce, n-am gresit cu nimic, n-am suparat-o niciodata ca sa se ajunga la asta”
Mama: “Off, lasa lasa, o sa se rezolve...”
Eu: “Ce sa se rezolve ca e gata, mi s-au dus dracului toate ideile de le aveam pentru azi cu ea”
Mama: “Stai linistit, stiu cum o sa se rezolve”
Eu: “Mda...bine... nu mai are niciun sens”
Dupa care a plecat din camera mea. In fine mai toata ziua am fost cu moralul la pamant, sora mea era plecata cu niste prietene si a ramas peste noapte la una dintre ele, deci am ramas numai noi doi in toata casa.
Spre seara, stateam si ma uitam la un film, stateam in pat si ulterior am vrut sa ma pun sa dorm, dar nu puteam, asa ca pur si simplu stateam in pat si ma uitam la tavan, cand deodata, aud clanta usii. Se deschide usa si intra mama, initial am zis ca a venit sa ma intrebe daca vreau sa mai mananc vreo ceva. Avea pe ea un halat de baie. O vad si ii zic “nu nu imi e foame, nu ma intreba daca vreau sa mai mananc vreo ceva” , dar ea zice “stai linistit ca n-am venit sa te intreb de mancare” , la care eu “ ok pai si atunci care-i faza ? “ , dupa care o vad ca da un zambet scurt, si isi da jos halatul...
Cand am vazut-o am ramas masca, purta doar un costum in genul astuia ( https://imgur.com/a/T8ULuf2 ), dupa care am intrebat-o “ce-i cu costumul asta?” la care ea “ ti-am zis ca stiu cum o sa rezolvam” , dupa care eu “ stai ca nu intele...” si vine spre mine, ma saruta o data dupa care se duce cu mana tot mai jos, imi da pantalonii jos, si chilotii, si incepe sa mi-o frece. Mi-o freaca ea putin acolo si dupa o vad ca mi-o ia in gura... si incepe ea acolo sa mi-o suga de numa numa de nu-mi venea sa cred cat de bine se simte, si cat de bine suge. Isi daduse jos chilotii si sutienul ala, la care ea “happy valentine’s day draga” si se pune peste mine in 69.
Nu-mi venea sa cred ca am ajuns sa-i ling pizda mamei, avea un fund asa de catifelat si pizda epilata complet, si am inceput s-o ling in timp ce ea imi sugea pula acolo, ii lingeam pizda si ii bagam si degetele putin si gemea, dupa care se opreste si o intreb “s-a intamplat ceva?” la care ea ” nu, acum vreau sa ma futi” si o vad ca se pune capra. O frec putin pe la pizda cu capul pulii si dupa imi dau seama, si ii zic “ dar n-avem prezervative” la care ea “n-ai nevoie, cu mine n-ai voie sa folosesti prezervative”.
Auzind asta clar, in secunda 2 i-am infipt-o direct in pizda si ea incepe sa geama. Sincer nu stiu ce-a fost cu mine in seara aia ca parca o futeam mai ceva ca pe fosta prietena. Ii dadeam si ii dadeam, dupa care am tras-o la marginea patului, am pus-o pe spate si i-am deschis picioarele si o futeam, o vedeam cum gemea si cum ii dansau tatele, dupa care ii iau picioarele si i le ling putin, dar dupa scurt timp i-am dat jos si ciorapii aia pentru prefer sa sa-i simt picioarele fara vreun obstacol cum ar fi ciorapii aia.
Inainte sa-mi dau drumul, ma intind in pat si ea se urca pe mine, voia sa ma calareasca, se pune ea acolo, si eu ii iau tatele alea si incep sa i le strang si sa i le sug. Sta ea acolo cat sta si dupa ii zic “imi dau drumul” la care ea instant se pune sa-mi suga pula iar, si bai sincer femeia chiar stia ce face, adica isi plimba limba si buzele pe pula mea de ma abtineam sa nu imi dau drumul, dar n-am putut, si cand mi-am dat drumul, am luat-o de cap si i-am bagat-o cat de tare am putut in gura.
Sincer vorbind, n-am crezut vreodata ca o sa ajung sa-i gust pizda si sa o fut vreodata pe mama, ok am avut marele noroc sa am parte de picioarele ei, dar asta n-as fi crezut ca o sa se intample. Probabil si ea a vrut si a asteptat oportunitatea de a face asta, cine stie. Cert e ca dupa asta eu eram mega obosit, nici ea nu mai avea foarte multa energie in ea, asa ca dupa aia eu m-am intins in pat si ulterior mi-am luat somn, si ea si-a luat halatul pe ea si s-a dus in camera ei. Era frumos sa fi stat amandoi imbratisati dupa aia dar daca venea sora mea si ne gasea asa cred ca era putin aiurea.

Felicitarii,
ideea este sa continuati..
si de ce nu? sa ajungi sa o futi si pe sora ta.
Se pare ca mammei tale ii place mult sa-si traiasca viata,
teobogdi
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 297
Membru din: Mie Noi 24, 2021 8:10 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1131

Re: Sex/fantezii cu mama

Mesajde Hrnynightelf » Joi Feb 17, 2022 7:50 am

Multumesc mult, da am de gand s-o fut si pe sora mea, pe ea oricum o vedeam mai des stand in bikini prin casa si ma excita grav, cat despre mama, cred ca voia de ceva vreme, probabil dupa seara aia in care am avut prima chestie cu ea, acum a gasit o portita libera si a profitat cum trebuie, sincer ma bucur din plin
Hrnynightelf
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 244
Membru din: Joi Ian 20, 2022 3:01 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3382

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Material de labă

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: dariusandrei87, Google [Bot], Mnbvcxz, nicxxx, papanel8, Yandex [Bot] şi 154 vizitatori

  • Reclame