• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Cea mai nebunească poveste adevărată de laba a voastră

Filmuleţe şi poze excitatante pentru labagii

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Cea mai nebunească poveste adevărată de laba a voastră

Mesajde tarrysoto » Lun Ian 10, 2022 3:40 pm

stiu ca o sa sara lumea ca e o inventie... nu e. e adevarat ca ne imaginam multe, dar uneori, chiar si povestile labagiilor sunt adevarate ;) asta e a mea ce mai tare; daca vreti, va invit sa le impartasiti pe ale voastre. (promit sa citesc cu pula in mana, cum sper ca faceti si voi acum) Deci asta vara eram in eforie nord, la plaja cu namol terapeutic de pe malul lacului. cu o seara inainte imi luasem limba in gura cu o tipa pe care o agatasem in bar. uratica, dar nu mai faceam nazuri. din pacate, n- avrut sa se futa. asa am ajuns dimineata pe plaja de la lac, cu coaiele pline. eram la pielea goala, intins, cautand macar o milfa pana-n 55 ani, orice era bun :)) Sau macar o laba cu un alt labagiu... dar nimic. Si deodata mai in fatza se ridica una de pe cearsaf, cu spatele la mine. cur superb, blonzat, tanlines, era putin plinuta, dar nu rau. si oricum era goala... ma gandeeam daca ma pot ascunde undeva ca s-o frec cu ochii la curul ei, dar nu aveam unde, cand deodata se intoarce. si constat uimit ca o cunosteam. fusese iubita unui prieten, o stiam bine, era buna, dar nu=mi trecuse prin cap vreodata sa ma dau la ea. mi s-a sculat pula pe loc, m-am acoperit cu prosopul, stateam in fund, cu genunchii la piept, si ma gandeam ca daca mai sta ea asa un minut-doua, imi dau drumul fara sa ma ating. pana la urma m-a vazut, a venit la mine, ooo, bunaaa etc etc. m-am prins ca era putin luata in freza, cat sa fie vesela. am vorbit putin, m-a inyrebat de ce nu m aridic, i-am zis ca nu pot :))) cred ca a inteles, dar nu a lasat sa se vada. dupa cateva minute a plecta la prietenele ei. era si mai rau acum :))) nu imi venea sa-i propun sa ne futem, ar fi fost ciudat, nu indrazneam. atunci m-am dus in paduricea de langa plaja, avand grija sa vada ca ma duc acolo. pentru cine stie plaja, e o zona cu pomi, boscheti etc numai buna pentru laba, futaiuri, muie, orice, mai ales ca acolo oamenii vin cu namol pe fatza, deci incognito. m-am dus acolo, dar ma muncea incdoiala: daca nu vine?! in fond de ce ar veni?! o frecam si asteptam.... si chiar a venit! cred ca mai bause o bere intre timp :))) M-am scuzat, ca si cum nu ma asteptm, sa ma vada, aveam pula sculata, am scuns-o cu mainile. ea a ras si a zis ca si-a dat sdeama ce efect a avut asupra mea s ama vada goala. dar ca nu se poate culca cu mine.... dar daca vreau s ama eliberez, nu are nimci impotriva. si uite asa mi-a luat pula in palma, a frecat-o, a scuipat pe ea, zicea "asa, asa, da din cur, inchipuiet-i ca futi! hai, da-ti drumul, goleste-ti coaiele!" si chiar mi-am dat drumul destul de repede, au sarit valuri de sperma, si pe jos, si pe ea, a fost superb. apoi s-a dus la plaja din nou. i-am zis ca nu mi-am golit coaiele, a ras, dar poai am stat degeaba, nu a mai venit. pana la urma am frecat-o cu un barbat la vreo 60 ani, cu pula mare, ne-am stropit cu sperma reciproc. e cu gandul la ea....
voi ce povesti de laba aveti?
tarrysoto
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 187
Membru din: Mar Ian 04, 2022 10:12 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1129

Reclame

Video Chat Forum

Re: Cea mai nebunească poveste adevărată de laba a voastră

Mesajde teobogdi » Vin Ian 14, 2022 9:55 am

tarrysoto » Lun Ian 10, 2022 3:40 pm scrie:stiu ca o sa sara lumea ca e o inventie... nu e. e adevarat ca ne imaginam multe, dar uneori, chiar si povestile labagiilor sunt adevarate ;) asta e a mea ce mai tare; daca vreti, va invit sa le impartasiti pe ale voastre. (promit sa citesc cu pula in mana, cum sper ca faceti si voi acum) Deci asta vara eram in eforie nord, la plaja cu namol terapeutic de pe malul lacului. cu o seara inainte imi luasem limba in gura cu o tipa pe care o agatasem in bar. uratica, dar nu mai faceam nazuri. din pacate, n- avrut sa se futa. asa am ajuns dimineata pe plaja de la lac, cu coaiele pline. eram la pielea goala, intins, cautand macar o milfa pana-n 55 ani, orice era bun :)) Sau macar o laba cu un alt labagiu... dar nimic. Si deodata mai in fatza se ridica una de pe cearsaf, cu spatele la mine. cur superb, blonzat, tanlines, era putin plinuta, dar nu rau. si oricum era goala... ma gandeeam daca ma pot ascunde undeva ca s-o frec cu ochii la curul ei, dar nu aveam unde, cand deodata se intoarce. si constat uimit ca o cunosteam. fusese iubita unui prieten, o stiam bine, era buna, dar nu=mi trecuse prin cap vreodata sa ma dau la ea. mi s-a sculat pula pe loc, m-am acoperit cu prosopul, stateam in fund, cu genunchii la piept, si ma gandeam ca daca mai sta ea asa un minut-doua, imi dau drumul fara sa ma ating. pana la urma m-a vazut, a venit la mine, ooo, bunaaa etc etc. m-am prins ca era putin luata in freza, cat sa fie vesela. am vorbit putin, m-a inyrebat de ce nu m aridic, i-am zis ca nu pot :))) cred ca a inteles, dar nu a lasat sa se vada. dupa cateva minute a plecta la prietenele ei. era si mai rau acum :))) nu imi venea sa-i propun sa ne futem, ar fi fost ciudat, nu indrazneam. atunci m-am dus in paduricea de langa plaja, avand grija sa vada ca ma duc acolo. pentru cine stie plaja, e o zona cu pomi, boscheti etc numai buna pentru laba, futaiuri, muie, orice, mai ales ca acolo oamenii vin cu namol pe fatza, deci incognito. m-am dus acolo, dar ma muncea incdoiala: daca nu vine?! in fond de ce ar veni?! o frecam si asteptam.... si chiar a venit! cred ca mai bause o bere intre timp :))) M-am scuzat, ca si cum nu ma asteptm, sa ma vada, aveam pula sculata, am scuns-o cu mainile. ea a ras si a zis ca si-a dat sdeama ce efect a avut asupra mea s ama vada goala. dar ca nu se poate culca cu mine.... dar daca vreau s ama eliberez, nu are nimci impotriva. si uite asa mi-a luat pula in palma, a frecat-o, a scuipat pe ea, zicea "asa, asa, da din cur, inchipuiet-i ca futi! hai, da-ti drumul, goleste-ti coaiele!" si chiar mi-am dat drumul destul de repede, au sarit valuri de sperma, si pe jos, si pe ea, a fost superb. apoi s-a dus la plaja din nou. i-am zis ca nu mi-am golit coaiele, a ras, dar poai am stat degeaba, nu a mai venit. pana la urma am frecat-o cu un barbat la vreo 60 ani, cu pula mare, ne-am stropit cu sperma reciproc. e cu gandul la ea....
voi ce povesti de laba aveti?

frumos
dar de ce nu vrut sa se futa?
teobogdi
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 297
Membru din: Mie Noi 24, 2021 8:10 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1131

Re: Cea mai nebunească poveste adevărată de laba a voastră

Mesajde tarrysoto » Vin Ian 14, 2022 10:23 am

banuiesc ca nu ma vedea ca pe un partener de sex, sau nu eram genul ei. ma simpatiza, asa, dar nu cat sa ma futa. sau poate nu era genul sa sara in pula la oricine, mai ales la un prieten
tarrysoto
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 187
Membru din: Mar Ian 04, 2022 10:12 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1129

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid

Înapoi la Material de labă

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot], badared, ecks, Trendiction [Bot], viorelgn şi 179 vizitatori

  • Reclame