• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Cand o fata v-a facut laba prima data? Cum a fost?

Filmuleţe şi poze excitatante pentru labagii

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Cand o fata v-a facut laba prima data? Cum a fost?

Mesajde teobogdi » Vin Dec 03, 2021 5:26 am

Inspirat de un topic citit aici si bnentelees de amintiri, vreau sa povestim ( sa ne amintim aici de prima laba care ne-a fost facuta de o fata.
Cred ca aveam 13-14 ani, la bunici dormeam cu verisoara-mea ( ea cu 2 ani mai mare), mai din joaca mai de adevaratelea ne si pupam, chiar ne bagam si limba in gura, radeam, povestam, adormeam greu.
Mie normal ca mi se scula (eram practicant de laba deja) si ea din cand in cand imi punea mana pe pula si radea "ha, ha iar ti s-a sculat" Asa intr-o noapte, asa intr-o alta noapte, cand intr-o noapte dupa ce mi-a pus mana pe pula, eu imediat am pus mana peste mana ei si nu am lasat-o sa si-o mai ea repede, asa cum facea de obicei si am incercat sa-o ghidez cum sa mi-o frece, am inceput eu sa mi-o frec cu mana ei, a aceptat si a inceput timida sa mi-o tina cu degetele si sa mi-o frece usor, o super placere, chiar daca era cu mana deasupra chilotilor, era ceva magnific, o placere cum nu ai cuvinte sa o descrii.Cand era mai frumos si mai bine s-a oprit si a zis "gata".Am simtit ca innebunesc "mai vreau, nu am terminat" i-am spus.A inceput sa rada "pai cat mai vrei? si si-a pus mana iar pe pula mea si a inceput iar sa-o frece usor.Fiind super excitat am pus-o sa mi-o stranga cu toate degetele(cu palma ) si sa se miste mai rapid si intr-un final am terminat.
Nu s-a mai repetat in vacanta aceea, chiar ne-a trebuit cateva zile sa ne "refacem" prietenia, sa incepem iar sa jucam carti si ce mai facem noi in vacanta.
Dar in vacanta urmatoare (vacanta de vara) lucrurile au mai evoluat un pic, dar asta in alta poveste si poate chiar al topic.
teobogdi
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 297
Membru din: Mie Noi 24, 2021 8:10 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1131

Reclame

Video Chat Forum

Re: Cand o fata v-a facut laba prima data? Cum a fost?

Mesajde teobogdi » Mar Dec 14, 2021 8:18 pm

nimeni numai completeaza aici?
teobogdi
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 297
Membru din: Mie Noi 24, 2021 8:10 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1131

Re: Cand o fata v-a facut laba prima data? Cum a fost?

Mesajde 1stuartmillers » Vin Feb 09, 2024 6:38 pm

Eu nu am avut norocul asta
1stuartmillers
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 97
Membru din: Vin Feb 09, 2024 4:22 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 4

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid

Înapoi la Material de labă

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: dndfan, DotNetDotCom.org [Bot], Hmihmi, labprof, Mondialu, Ozura, Trendiction [Bot] şi 558 vizitatori

  • Reclame