• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Material de pe social media

Filmuleţe şi poze excitatante pentru labagii

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Material de pe social media

Mesajde blckg6 » Lun Feb 13, 2023 5:02 pm

imgur.com/gallery/joFUiwl
blckg6
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 21
Membru din: Sâm Feb 11, 2023 4:49 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 22432

Reclame

Video Chat Forum

Re: Material de pe social media

Mesajde Sorin99 » Mie Feb 15, 2023 12:39 pm

Avatar utilizator
Sorin99
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 104
Membru din: Vin Apr 05, 2019 2:58 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 22384



Re: Material de pe social media

Mesajde Marsram » Mar Feb 21, 2023 2:35 am

Kendal - o tipă din State cu care am mai schimbat niște vorbe, mai mult sexuale, acu câțiva ani. :wanker:
Zicea că e nimfomană nesătulă și se masturbează și de mai multe ori pe zi. Și era și exhibiționistă, masturbându-se uneori la fereastră în motelurile unde se mai caza când se deplasa cu serviciul. Avea și fantezii cu incest și povestea cum se masturba pe ascuns în casă la ai ei când mai merga în vizită, gândindu-se la tatăl ei și cum ar fi dacă ar prinde-o.
Era o tipă faină și fină în rest, după cum îmi reieșea.
Îi plăcea sexul mult, chiar rough sex, dar și să fie ținută în brațe și mângâiată.
Și zicea că îi place mult analul, dar nu era ea prea fan s-o ia din cur în gură, nu că nu ar face-o, dar cică nu e ceva s-o excite pe ea. :atm:

Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Marsram
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 332
Membru din: Lun Oct 03, 2022 10:04 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Material de pe social media

Mesajde Sorin99 » Mar Feb 21, 2023 10:30 pm

Marsram » 21 Feb 2023, 02:35 scrie:Kendal - o tipă din State cu care am mai schimbat niște vorbe, mai mult sexuale, acu câțiva ani. :wanker:
Zicea că e nimfomană nesătulă și se masturbează și de mai multe ori pe zi. Și era și exhibiționistă, masturbându-se uneori la fereastră în motelurile unde se mai caza când se deplasa cu serviciul. Avea și fantezii cu incest și povestea cum se masturba pe ascuns în casă la ai ei când mai merga în vizită, gândindu-se la tatăl ei și cum ar fi dacă ar prinde-o.
Era o tipă faină și fină în rest, după cum îmi reieșea.
Îi plăcea sexul mult, chiar rough sex, dar și să fie ținută în brațe și mângâiată.
Și zicea că îi place mult analul, dar nu era ea prea fan s-o ia din cur în gură, nu că nu ar face-o, dar cică nu e ceva s-o excite pe ea. :atm:

Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine

Bună rău . Ma excita tare picioarele ei superbe in poza aia cu pedi neagră ... :wanker:
Avatar utilizator
Sorin99
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 104
Membru din: Vin Apr 05, 2019 2:58 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 22384

Re: Material de pe social media

Mesajde Marsram » Dum Mar 05, 2023 10:50 am

Miruna :wanker:

Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Marsram
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 332
Membru din: Lun Oct 03, 2022 10:04 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Material de pe social media

Mesajde wytgs » Dum Mar 05, 2023 12:16 pm

buna rau Miruna, as vrea sa ii fac cunostiinta cu pompierul meu cu un ochi :D
wytgs
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 167
Membru din: Mar Noi 29, 2022 9:08 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 22433

Re: Material de pe social media

Mesajde Marsram » Dum Mar 05, 2023 1:26 pm

wytgs » Dum Mar 05, 2023 12:16 pm scrie:buna rau Miruna, as vrea sa ii fac cunostiinta cu pompierul meu cu un ochi :D

:)) :)) :)) Da, da
Avatar utilizator
Marsram
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 332
Membru din: Lun Oct 03, 2022 10:04 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Material de pe social media

Mesajde Xinnicut » Mar Mar 07, 2023 12:51 pm

Xinnicut
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 41
Membru din: Mie Noi 03, 2021 9:23 pm
Localitate: Oradea
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 0

Re: Material de pe social media

Mesajde Davidoff1155 » Mar Mar 07, 2023 8:17 pm

Diana :wanker: :wanker: :wanker:

Imagine
Davidoff1155
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 262
Membru din: Sâm Apr 30, 2022 11:59 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Material de pe social media

Mesajde faustinul » Mar Mar 07, 2023 8:31 pm

Buna Diana
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: Material de pe social media

Mesajde Xinnicut » Vin Mar 10, 2023 11:02 pm

Xinnicut
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 41
Membru din: Mie Noi 03, 2021 9:23 pm
Localitate: Oradea
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 0

Re: Material de pe social media

Mesajde Marsram » Vin Mar 17, 2023 11:03 am

Rebecca - flexibilă și futăcioasă
MILF englezoaică, fostă dansatoare, acum e profesoară de yoga și sexterapist. Din ce am aruncat un ochi pe ce le învață pe femei la sexterapie reiese că pe lângă futai și orgasme, îi place să se masturbeze - mai ales clitoridian și zice că masturbarea clitoridiană nu ar trebui să fie doar preludiu ci chiar parte din ludiul propriu-zis ca astfel femele să aibă orgasm, îi plac limbile în pizdă și se fute și în cur. Vorbește și de sexul între femei dar nu mi-a reieșit din scurta mea cercetare dacă a și dat limbi în pizdă femeilor. E măritată și se fute des cu soțul ei.
La cât e de flexibilă, eu mai ales în cur aș fute-o în tot felul de poziții acrobatice, mângâind-o la lindic cum îi place, și apoi s-o apuc de păr și s-o fut în gură. :atm:

Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Marsram
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 332
Membru din: Lun Oct 03, 2022 10:04 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Material de pe social media

Mesajde oliviamakesmehorny » Vin Mar 17, 2023 7:28 pm

Marsram » Vin Mar 17, 2023 11:03 am scrie:Rebecca - flexibilă și futăcioasă
MILF englezoaică, fostă dansatoare, acum e profesoară de yoga și sexterapist. Din ce am aruncat un ochi pe ce le învață pe femei la sexterapie reiese că pe lângă futai și orgasme, îi place să se masturbeze - mai ales clitoridian și zice că masturbarea clitoridiană nu ar trebui să fie doar preludiu ci chiar parte din ludiul propriu-zis ca astfel femele să aibă orgasm, îi plac limbile în pizdă și se fute și în cur. Vorbește și de sexul între femei dar nu mi-a reieșit din scurta mea cercetare dacă a și dat limbi în pizdă femeilor. E măritată și se fute des cu soțul ei.
La cât e de flexibilă, eu mai ales în cur aș fute-o în tot felul de poziții acrobatice, mângâind-o la lindic cum îi place, și apoi s-o apuc de păr și s-o fut în gură. :atm:

Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine

Foarte flexibila fata
oliviamakesmehorny
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 120
Membru din: Mie Feb 01, 2023 3:53 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 1

Re: Material de pe social media

Mesajde Davidoff1155 » Vin Mar 17, 2023 11:30 pm

:wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine
Davidoff1155
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 262
Membru din: Sâm Apr 30, 2022 11:59 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Material de pe social media

Mesajde oliviamakesmehorny » Sâm Mar 18, 2023 3:29 am

Davidoff1155 » Vin Mar 17, 2023 11:30 pm scrie::wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Mai ai cu ea?

Imagine
oliviamakesmehorny
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 120
Membru din: Mie Feb 01, 2023 3:53 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 1

Re: Material de pe social media

Mesajde Parolistul2023 » Lun Mar 20, 2023 3:25 am

astea flexibile is ceva de vis
Parolistul2023
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 98
Membru din: Lun Mar 20, 2023 2:23 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 0

Re: Material de pe social media

Mesajde ioanangel » Lun Mar 20, 2023 10:10 am

Up
ioanangel
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 102
Membru din: Vin Ian 24, 2020 12:03 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -3226

Re: Material de pe social media

Mesajde Marsram » Lun Mar 20, 2023 10:36 am

Parolistul2023 » Lun Mar 20, 2023 3:25 am scrie:astea flexibile is ceva de vis

Am avut din adolescență fantezii cu femei flexibile, cu șpagat, etc.
Din păcate nu am și avut încă ocazia să mi le și îndeplinesc deși am cunoscut câteva tipe și am avut amice care erau foarte flexibile, una chiar era gimnastă și ar fi vrut ceva futai cu mine dar s-a nimerit atunci momentul nepotrivit.
Avatar utilizator
Marsram
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 332
Membru din: Lun Oct 03, 2022 10:04 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Material de labă

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Amg007, catxx18, DrPula, eneal, flo007, Kriszti12, Majestic-12 [Bot], RazvanBI, RushHourr, Samoara, sas111, Trendiction [Bot] şi 152 vizitatori

  • Reclame