• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Povestiri erotice (reale/ficțiune/fantezii/întâmplări)

Filmuleţe şi poze excitatante pentru labagii

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Povestiri erotice (reale/ficțiune/fantezii/întâmplări)

Mesajde Labadinmetrou » Dum Mai 17, 2020 10:58 pm

Psycho » Joi Oct 26, 2017 9:45 pm scrie:Imagine


O mica povestire din Iunie anul acesta,ziua in care am fost invitat la un majorat al fratelui unui prieten de al meu bun.Bineinteles ca nici nu am stat pe ganduri si am acceptat invitatia de a merge,pentru ca stiam ca acolo vor fi destule fete imbracate care mai decare mai sexy si era pacat sa ratez o seara asa minunata,pentru a strange destul material vizual pentru mine.Tin sa precizez ca nu imi dadusem drumu de aproximativ 2 saptamani si eram ca full.Odata ajuns la majoratul respectiv,am ramas socat pentru ca erau destul de multe fete foarte sexy si imbracate care mai decare mai provocator,dar toata seara mi-a fost atintita privirea catre domnisoara din poza de mai sus.
Domnisoara de mai sus este Loredana din ce am aflat de la persoanele de acolo,este de etnie(tiganca) dar foarte romanizata si foarte finuta.Va spun ca toata noaptea am stat si am privit-o din cap pana in picioare,salivand la dres.ul ei negru si lucios,dar si foarte fin.Eram pur si simplu socat de cat de bine ii vine mulat pe picioarele ei lungi si ce bine se imbina cu tocurile pe care le avea(argintii cu toc foarte inalt).
Privind ore insiri dupa ea,imi imaginam cum ar arata jeturile mele de sperma pe picioarele ei superbe,si pe dres.ul acela negru care merita sa fie stropit de multe jeturi de sperma,dar bineinteles ca astea erau doar visele mele si nu as fi avut ocazie niciodata sa o ating cum trebuie.Tipa a dansat toata seara,si la un moment dat sa descaltat pentru a putea dansa mai bine.Odata ce sa descaltat,au iesit la iveala niste degete superbe cu o pedichiura de culoare rosie,care se imbina super cu dres.ul mulat pe degete si foarte lucios.
Pe scurt,la un moment dat domnisoara a disparut din peisaj si sa intors inapoi la dans fara dres.uri pe ea,moment in care am ramas pur si simplu blocat si socat pentru ca nu putea sa imi treaca prin minte ce s.ar fi putut intampla cu dres.ul ei.Dupa inca cateva pahare de bautura si meditand la problema asta,mi-am dat seama ca a renuntat la ele pentru ca probabil erau putin rupte sau ceva sa intamplat cu ele,asa ca nu am mai stat pe ganduri si am dat o fuga la baia fetelor(baie in care m-am chinuit sa intru aproximativ 30 de minute pentru a nu fi vazut,pentru ca era o agitatie foarte mare in zona aceea).Odata intrat mi-am aruncat privirea catre cosul de gunoi,loc unde am vazut perechea de dres.uri proaspat aruncate.Am actionat rapid si le-am luat bagandu-le in buzunar si asteptand cu nerabdare sa ajung acasa sa imi onorez "premiul".
La majorat am mai stat maxim jumatate de ora pentru ca gandul meu era doar la dres.urile ce le aveam in buzunar,si la pula mea care imi zvacnea de placere in pantaloni.
Odata ajuns acasa,m-am dezbracat complet si am scos din buzunar perechea de dres.uri.Erau pur si simplu superbe,bagandu-mi mana in ele pana in zona degetelor,am observat din nou acel luciu impresionat,si finetea lor.
Nu am mai stat pe ganduri,le-am infasurat pe pula si am inceput o sesiune de masturbare de aproximativ 20 de minute gandindu-ma numai la Loredana si la picioarele ei superbe,si la ce bine ar fi aratat dres.urile ei rupte in zona pizdii,in timp ce eu as fi penetrato bine de tot pe la spate,sa ii dau sa sara din pantofi.
Dupa aproximativ 30 de minute de laba,am explodat pur si simplu pe dres.urile ei,lasand 6 jeturi sanatoase de sperma calda.De atunci si pana astazi inca am perechea ei de dres.uri,si inca ii admir poza din seara aceea.

V-am lasat o poza cu ea din seara aceea,sper sa va placa si sper sa imi scuzati greselile gramaticale,dar scriu dupa telefon. :)]-

Poti sa repostezi poza, te rog?
Labadinmetrou
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 16
Membru din: Mar Mai 14, 2019 6:16 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 203

Reclame

Video Chat Forum

Re: Povestiri erotice (reale/ficțiune/fantezii/întâmplări)

Mesajde teobogdi » Sâm Noi 27, 2021 7:53 am

Si eu as vrea sa vad poza..
teobogdi
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 297
Membru din: Mie Noi 24, 2021 8:10 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1131

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
Anterior

Înapoi la Material de labă

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: alingoia, borktark1, catxx18, ciprianyo, JasonHiree, labazilniccc, rolironim, wellmk şi 147 vizitatori

  • Reclame