• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

weekend de swing / MMF

Discuţii generale
Trebuie să fiţi înregistraţi şi conectaţi pentru a accesa această secţiune

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: weekend de swing / MMF

Mesajde mache_007ro » Mar Mar 19, 2024 1:42 pm

Am zis să revin cu vești, poate pot părea interesante sau incitante.
Weekendul trecut am mers iar toți trei la București să o ardem în cluburi de swing. Vineri seara am fost în Bad Romance, unde am socializat la parter, apoi am urcat toți trei la etaj, unde ne-am instalat pe un pat enorm dintr-o camera fără ușă și ne-am futut vreo 40 de minute. Au fost câțiva tipi singuri care ne-au privit în timp ce se masturbau, au fost chiar și câteva tipe care se uitau la noi din ușă și se atingeau. A fost extrem de incitant și de sexy să fim priviți și admirați, dar nu am vrut să ne terminăm, am vrut să rămânem încărcați sexual. Am continuat seara la cazare, unde au fost și interacțiuni bi între mine și el, pentru că la club nu am vrut să ne expunem, politica de acolo nu e deloc bi friendly pentru bărbați.
Sâmbătă seara am fost în alt club, unde era mai puțină lume, iar atmosfera nu mai era așa mișto ca în Bad Romance, dar am continuat din nou să ne-o tragem la cazare.
Duminică după amiază am ajuns acasă, toți trei cu chef de futut. Pentru că luni nu trebuia să fim la joburi de la prima oră, am continuat cu vinuri și șampanii, în living. Aici a fost minunat faptul că eu stăteam pe un scaun și mă masturbam în timp ce ea îl călărea pe canapeau, în fața mea. Din când în când ieșea din pula lui, venea la mine, mă sugea, apoi se întorcea la el. Cred că a fost una dintre cele mai sexy chestii pe care le-am trăit, ever. Să poți să te masturbezi în timp ce partenera îl călărește pe unul în fața ta, iar ea să vină să ți-o sugă și să facă naveta între puli este senzațional. Este o experiență ce ține de plăcerea de a te masturba, de a fi voyeur, de swing, de a te putea lăsa să fii vulnerabil.
Revin când mai am vești spectaculoase...
mache_007ro
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 48
Membru din: Vin Aug 13, 2021 7:07 am
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 312

Reclame

Video Chat Forum

Re: weekend de swing / MMF

Mesajde Mike_XXX » Mar Mar 19, 2024 2:36 pm

Ce norocos poți fi!...
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2444
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: weekend de swing / MMF

Mesajde Andrei1977 » Mar Mar 19, 2024 4:37 pm

Frumoasa experienta.
Andrei1977
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 20
Membru din: Lun Mai 17, 2021 4:18 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 3869

Re: weekend de swing / MMF

Mesajde gaijinlife » Mar Mar 26, 2024 2:35 pm

mache_007ro scrie:Am zis să revin cu vești, poate pot părea interesante sau incitante.
Weekendul trecut am mers iar toți trei la București să o ardem în cluburi de swing. Vineri seara am fost în Bad Romance, unde am socializat la parter, apoi am urcat toți trei la etaj, unde ne-am instalat pe un pat enorm dintr-o camera fără ușă și ne-am futut vreo 40 de minute. Au fost câțiva tipi singuri care ne-au privit în timp ce se masturbau, au fost chiar și câteva tipe care se uitau la noi din ușă și se atingeau. A fost extrem de incitant și de sexy să fim priviți și admirați, dar nu am vrut să ne terminăm, am vrut să rămânem încărcați sexual. Am continuat seara la cazare, unde au fost și interacțiuni bi între mine și el, pentru că la club nu am vrut să ne expunem, politica de acolo nu e deloc bi friendly pentru bărbați.
Sâmbătă seara am fost în alt club, unde era mai puțină lume, iar atmosfera nu mai era așa mișto ca în Bad Romance, dar am continuat din nou să ne-o tragem la cazare.
Duminică după amiază am ajuns acasă, toți trei cu chef de futut. Pentru că luni nu trebuia să fim la joburi de la prima oră, am continuat cu vinuri și șampanii, în living. Aici a fost minunat faptul că eu stăteam pe un scaun și mă masturbam în timp ce ea îl călărea pe canapeau, în fața mea. Din când în când ieșea din pula lui, venea la mine, mă sugea, apoi se întorcea la el. Cred că a fost una dintre cele mai sexy chestii pe care le-am trăit, ever. Să poți să te masturbezi în timp ce partenera îl călărește pe unul în fața ta, iar ea să vină să ți-o sugă și să facă naveta între puli este senzațional. Este o experiență ce ține de plăcerea de a te masturba, de a fi voyeur, de swing, de a te putea lăsa să fii vulnerabil.
Revin când mai am vești spectaculoase...


Felicitari! Un cuplu super deschis la nou!
gaijinlife
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 100
Membru din: Sâm Mar 18, 2017 6:18 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 105

Re: weekend de swing / MMF

Mesajde faker223 » Lun Apr 01, 2024 8:29 pm

frumoasa povestea
faker223
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 104
Membru din: Lun Apr 01, 2024 7:16 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 0

Re: weekend de swing / MMF

Mesajde Aligator705 » Mar Apr 09, 2024 11:56 am

Interesantă poveste
Aligator705
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 14
Membru din: Vin Aug 11, 2023 12:23 am
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -3751

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
Anterior

Înapoi la Cafeneaua labagiilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 322 vizitatori

  • Reclame