• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Iubita si clubul

Discuţii generale
Trebuie să fiţi înregistraţi şi conectaţi pentru a accesa această secţiune

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Mar Aug 29, 2023 10:49 am

am stabilit ca nu o sa mai fie pentru ca nu e ok pentru relatia noastra...eu cred ca a incercat destule chestii si ca nu o sa mai fie curioasa. chiar am facut amandoi de toate
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Reclame

Video Chat Forum

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Mar Aug 29, 2023 10:53 am

eu am 26 de ani iar ea 24, daca pana sa fim impreuna nu am experimentat prea multe, acum sigur am facut tot ce era posibil si nu mai avem curiozitati (asa cred eu). deci cam gata cu orgiile si ne focusam pe relatia noastra
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Mar Aug 29, 2023 10:56 am

totusi au fost 3-4 zile foarte excitante si pline de sex. haideti cu intrebari daca vreti sa aflati ce s-a intamplat
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde luxlux2488 » Mar Aug 29, 2023 1:47 pm

Nu mai poti sa te focusezi pe relatia ta cu ea, odata ce ai gustat unele placeri.
O sa mai vrei :)
luxlux2488
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 28
Membru din: Mar Ian 31, 2023 4:36 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 0

Re: Iubita si clubul

Mesajde Mike_XXX » Mar Aug 29, 2023 2:15 pm

Asta ziceam și eu...
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2447
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Iubita si clubul

Mesajde ursubrun45 » Mar Aug 29, 2023 2:47 pm

spune ne cu cati s a futut
ce le a facut
cati au spart o separat si/sau deodata
ursubrun45
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 358
Membru din: Joi Noi 04, 2021 1:04 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3978

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Mar Aug 29, 2023 6:48 pm

nu stiu asta exact, nu am stat mereu impreuna, iti dai seama, dar cel putin 10 pentru ca am jucat un joc. am facut un fel de concurs ca sa aflam care fata se fute cel mai bine (tot numarul si oral si sex) si care baiat se fute cel mai bine (la fel oral si sex). fiecare am pus 200 de lei ca sa participam (din 25 au participat 10 baieti si 8 fete, au ramas 2 fete si 5 baieti care nu au vrut sa participe) si fiecare baiat a facut sex cu fiecare fata si asa mai departe. la final am pus intr-o cutie niste hartii cu numele fetei/baiatului care ni s-a parut ca se futea mai bine si am numarat cine avea mai multe. iubita mea avea numele de 8 ori iar fosta prietena a ei cea mai buna de 2 ori (doar ele au fost votate). eu am avut numele de 3 ori iar celelalte 5 biletele aveau numele altui baiat de acolo. iubita mea si cu baiatul ala au castigat practic 3600 de lei pe care i-au impartit in jumatate si s-au retras intr-o camera pentru o partida (foarte zgomotoasa). le-am intrebat pe fete din curiozitate si au zis ca m-ar fi votat pe mine, dar tipul ala o are mult mai mare si se simtea mai bine ( din ce am inteles e norocosul posesor al unui ciocan de 25cm)
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde marco`ss » Mar Aug 29, 2023 10:24 pm

noi asteptam ca a luat mai multe pule in cur, ca sa futut (prietena ta)cu o pula in pizda si una in cur deodata.Un cocktail de sperme combinate inghitite.Niste detalii mai picate.Nu a fost sex anal acolo ?Tresome ?Ne-ar fi incantat si niste poze de acolo "blurate fata" normal.Intreb-o cate pule a luat ?Eu unul asteptam un adevarat dezmat din ce ai povestit tu pana aicI
marco`ss
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 19
Membru din: Sâm Ian 27, 2018 6:29 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -333207

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Mie Aug 30, 2023 12:11 am

sincer sa fiu nu stiu tot ce a facut, de multe ori am fost eu in camera cu niste fete sau a fost ea cu niste baieti. eu stiu cat eram toti in grup ce s-a intamplat si cateva chestii pe care mi le-a spus ea atunci. legat de futut in cur...era foarte beata si mi-a zis ca s-ar fute grav in fund si mi-a lasat impresia ca vrea sa o faca cu mine, dar cand i-am propus sa mergem s-a ridicat s-a dus la prietenul ei si l-a sarutat pasional dupa care l-a luat de mana si in timp ce se indrepta spre camera si-a dat jos fusta (o fusta in butoni care se deschide toata daca tragi). sunt absolut sigur ca s-a futut anal atunci, cert e ca in timp ce era in camera cu prietenul ei, a venit un baiat la mine si mi-a prezentat-o pe iubita lui (o mare bunaciune) si m-a intrebat daca poate sa mearga si el in camera la iubita mea. am prins-o de fund pe iubita lui, am tras-o spre mine si i-am spus sa isi faca de cap. cand a iesit din camera impreuna cu iubita mea a avut surpriza sa o vada pe iubita lui cum imi sugea pula in sufragerie (am citit gelozie atat in ochii lui cat si in ochii iubitei mele). tipa nu s-a oprit pana cand nu am terminat in gura ei si ce mi-a placut foarte tare e ca a inghitit (fara sa ii cer macar) in fata iubitului ei.
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Mie Aug 30, 2023 12:12 am

avand in vedere ca nici eu nu stiu tot ce a facut iubita mea si ma gandesc ca asta e cel mai interesant, astept intrebari de la voi pe care sa i le pun...curaj!!
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Mie Aug 30, 2023 12:16 am

astept sa vad interesati de aceasta intamplare pentru ca cel putin mie mi se pare ceva foarte misto...daca vad ca sunt doritori o sa povestesc totul detaliat si o sa incerc sa aflu de la iubita mea ce a mai facut
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde adyxzh » Mie Aug 30, 2023 3:06 pm

Foarte tare petrecerea!
1.cam câte fete ai futut? Ai încercat și tu anal cu ele?
2.ai futut in grup?
3.a fost un concurs sau mai mult o gelozie cu și fata de iubita ta?
4.chiar ai vrea sa știi, Tot ce a făcut iubita? Ți-ai dori?
5.au fost creampie, oral creampie, etc?
adyxzh
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 213
Membru din: Dum Mai 28, 2017 10:29 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 11984

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Mie Aug 30, 2023 3:40 pm

1.am facut sex cu aproape toate, una singura nu a vrut. tipa respectiva e impreuna cu un baiat si a venit cu el la petrecere pentru fanteziile lui, adica el futea tot ce avea chef si facea tot ce voia iar ea doar se uita sau se baga la un threesome cu el si inca o alta fata maxim. nu prea au fost doritoare fetele de anal..aici intervine iubita mea care facea sex anal cu cei cu pula mai subtire, era foarte dorita pentru anal, baietii au incercat si sa o imbete mai tare ca sa accepte, dar ea facea doar cu cei mai subtiri in penis.
2.asta clar, au fost foarte multe grupuri in care am futut si multe combinatii...a fost si un concurs intre iubita mea si fosta cea mai buna prietena a ei cine poate satisface mai multi baieti in acelasi timp (ele doua au avut o competitie clara intre ele pe tot parcursul petrecerii si au facut cateva concursuri interesante)
3. nu a fost vreo competitie, mai mult ne provocam reciproc ca sa ne incitam
4. deja am aflat tot. si iubita mea si eu eram curiosi ce am facut si am povestit cam tot de la cap la coada ca sa vedem ce a facut fiecare..s-a lasat cu mult sex alimentat de gelozie, foarte mult sex
5. au fost de toate, cred ca ar fi mai greu sa imi spuneti o orgie care nu s-a intamplat la acel party.(chiar va provoc sa imi spuneti ceva ce nu s-a intamplat)
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde adyxzh » Mie Aug 30, 2023 6:00 pm

Ce nu sa întâmplat? Îți dau cel puțin 3 exemple: gay sex sau 2 bărbați bi cu o fata,true buckake (peste 4-5 bărbați sa își dea drumul consecutiv doar pe fata unei fete), creampie party(mai mulți bărbați sa termine consecutiv într-o fata)
adyxzh
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 213
Membru din: Dum Mai 28, 2017 10:29 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 11984

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Mie Aug 30, 2023 6:47 pm

intre barbati intr-adevar nu a fost nimic de genul gay, dar la partea cu buckake si creampie party...iubita mea si Ioana (fosta ei cea mai buna prietena) si-au luat sperma pe fata la greu.
am facut eu o gluma legata de petrecerea anterioara la care iubita mea a supt pula la toti baietii (asta pe la inceputul partyului) si am zis "nu are ce sa se intample asa rau, data trecuta am auzit ca a luat-o la 11 in gura, mai rau nu se poate", iar unul din baieti mi-a raspuns "ca a supt-o la 11 e ceva, dar iti dai seama sa isi dea drumul 11 baieti pe fata ei?". era inceputul partyului si iubita mea a auzit (lucru ce a incitat-o) si a zis "ca tot abia am ajuns toti si sunteti full, de ce sa nu va goliti pe fata mea?". am ramas socat, dar nici nu am apucat sa reactionez bine ca deja se apucase de treaba, iar in cateva clipe baietii erau cu pula scoasa langa ea si o frecau asteptandu-si randul. iubita mea si Ioana mereu au fost in competitie, iar Ioana cand a vazut ce face iubita mea s-a bagat si ea in mijlocul baietilor ai a inceput sa le faca oral. desigur ca m-am alaturat si eu, cand mi-am scos pula (deja foarte sculata) iubita mea se indrepta spre mine sa mi-o suga, dar Ioana a fost mai rapida si a inceput sa imi faca un oral cu pofta. nu stiu cine luase de la mai multi baieti sperma pe fata, dar cert e ca amandoua erau pline...totusi dupa mine parca Ioana avea mai multa.
la creampie party nu as putea sa zic ca iubita mea a avut parte de asta, maxim 2 au terminat in ea, insa una din fete avea fantezia asta..s-a dezbracat si a zis ca ar vrea sa ne dam toti laba si cand suntem aproape sa terminam sa venim sa ne dam drumul in ea. s-a asezat intr-o pozitie mai ciudata (cu picioarele in sus) si astepta sa o umplem...a curs foarte mult si pe pizda ei, sincer chiar arata foarte misto cu pizda plina de sperma...noroc de anticonceptionale ca altfel nu aveam parte de asa ceva
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde adyxzh » Mie Aug 30, 2023 8:53 pm

Damn man !!!
Foarte bine povestit! Sper ca va plăcut si sunt curios daca va deschis apetitul pentru așa ceva!
Va întărit experiența asta? Va legat mai mult ?
Ceilalți/celelalte, ce au zis despre toata faza asta ? Care e opinia lor? Cate cupluri au fost ?
adyxzh
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 213
Membru din: Dum Mai 28, 2017 10:29 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 11984

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Mie Aug 30, 2023 9:27 pm

5 cupluri am fost in total. toate cuplurile au fost foarte dezghetate mai putin unul (ala cu tipa care venise pentru fanteziile iubitului), in rest au fost deschisi la orgii toti. nu stiu daca ne-a intarti sau legat deocamdata, dar e cert ca a fost foarte misto, mai sunt multe de povestit dar astept niste intrebari bune. acum am ceva timp liber vreo 2 ore daca vreti sa intrebati ceva interesant o sa fiu activ.
PS: inca astept sa imi spuneti niste orgii (exceptand cele gay) care nu s-au intamplat (nu cred ca exista)
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Mie Aug 30, 2023 9:45 pm

haideti baieti, acum ca am baut ceva mai multe shoturi de Jack decat ar fi trebuit si poate spun mai mult decat ar trebui
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde adyxzh » Mie Aug 30, 2023 10:22 pm

Man, este miercuri, abia a plouat si este răcoare ( așa vezi unde sta fiecare ), oamenii dorm, se fut, doar cei interesați sunt pe aici !
Mai lasă si tu un timp ! Mai facem un COD, o laba, ne mai imaginam!
Apropo, a fost careva care a filmat/pozat pe acolo...interacțiunile ?
adyxzh
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 213
Membru din: Dum Mai 28, 2017 10:29 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 11984

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Mie Aug 30, 2023 10:28 pm

nu, cam era interzis, daca cineva scotea telefonul imediat sareau cu gura sa nu se filmeze..mi se pare oarecum normal, nu am vrea sa afle toti ce se intampla acolo pentru ca unii lucreaza cu oamenii si cine stie cum apar imaginile
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Cafeneaua labagiilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: NOOBUJE şi 497 vizitatori

  • Reclame