• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Iubita si clubul

Discuţii generale
Trebuie să fiţi înregistraţi şi conectaţi pentru a accesa această secţiune

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Joi Aug 17, 2023 8:52 am

tocmai asta e o problema foarte mare, eu cand am futut-o pe prietena ei nu am stiut decat eu cu ea, nu am facut nimic la vedere. in schimb ea a mers la petrecere cu prietenul ei de parca ar fi un cuplu...se lingeau pe acolo de fata cu toti si multe altele. culmea e ca EL era gelos ca iubita mea a venit cu el si se distra cu toti baietii... din punctul ei de vedere a fost cea mai misto experienta..i-a placut sa fie in centrul atentiei...parca e o curva, inainte imi placea ca era curva cu mine dar acum e curva cu toata lumea. deja mi se pare ca am inceput sa "spal rufele in public" si nu mi se pare ok...o sa va povestesc 2 din chestiile pe care le-a facut (pe care le alegeti voi) si dupa incheiem subiectul
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Reclame

Video Chat Forum

Re: Iubita si clubul

Mesajde ursubrun45 » Joi Aug 17, 2023 3:56 pm

tudorvladimirescu scrie:deocamdata sunt cam suparat si nervos si nu vreau sa detaliez toata povestea, dar pentru ca vad ca sunt si persoane carora le pasa si ma inteleg o sa va fac o lista cu toate prostiile pe care le-a facut si o sa detaliez 2 din ele care sunt mai cerute(poate cu timpul o sa va spun toata povestea).
-sex cu prietenul comun
-sex oral cu mai multi baieti
-SEX ANAL
-sex in 5
-sex in 3
-lap dance
-blue balls
-ghicit daca imita sau nu orgasm
-roleplay
-mult alte jocuri mai mult sau mai putin sexuale
toate astea s-au intamplat de la aproximativ ora 2:30 dupa amiaza duminica( cand a plecat de acasa) pana luni la 11-12 seara cand a ajuns. cat de curva a putut sa fie...

posibil ca cel mai interesant ar fi cel in 5 si analul
ursubrun45
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 358
Membru din: Joi Noi 04, 2021 1:04 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3978

Re: Iubita si clubul

Mesajde adyxzh » Joi Aug 17, 2023 7:48 pm

De acord cu ursubrun45 !
adyxzh
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 213
Membru din: Dum Mai 28, 2017 10:29 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 11984

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Joi Aug 17, 2023 8:52 pm

nu as zice ca sunt chiar mai interesante dar daca asta vreti voi...ca sa va dau mai mult context, prietenul iubitei mele e un prieten comun. ne stim de mici eu cu el, insa stam in zone diferite si nu prea am iesit asa des. in schimb el si iubita mea stau aproape unul de altul si ieseau frecvent impreuna. intre ei au fost multe interactiuni, atingeri etc. fundul iubitei mele e destul de ravnit sa zic asa, multi voiau sa il atinga insa ea nu ii lasa, doar pe el il lasa sa ii puna mana pe fund cum voia. el a placut-o mereu (fapt stiut si de iubita mea) insa a fost las si nu i-a spus nimic. cand am cunoscut-o pe iubita mea am inceput sa vorbim des si sa iesim (evident iesea si el cu noi dar era cam in plus), lucrul acesta a stranit o rivalitate intre mine si el. iubita mea s-a combinat cu mine si nu prea au mai avut treaba ei doi, doar daca se vedeau intamplator pe strada, nici nu au mai vorbit. duminica cand a plecat, evident ca s-a dus la el (nu la petrecere) si mi-a spus ca nu a ezitat deloc, imediat ce au ajuns in apartament la el s-a pus in genunchi sa ii suga pula. cand mi-a prezentat outfitul de petrecere mi se ridicase si mi-a zis ca avea pofta sa imi suga pula, dar s-a abtinut ca sa ii faca lui un oral bun. nu prea mi-a detaliat ce au facut, mi-a zis doar ca e bun la pat si ca daca ar fi stiut l-ar fi incercat mai de mult sa se distreze..
in schimb, ca sa se razbune mi-a mentionat ceva...statea aplecata (cu fusta pe ea) iar el ii dadea limbi si din greseala i-a alunecat limba spre cur iar ea a zis "daca tot ai umezit acolo...ce zici daca intri?". EA I-A CERUT SPECIAL CA SA SE RAZBUNE, mi-a spus ca nu prea o incanta ideea dar i se parea incitant sa faca asta drept razbunare...ei bine, partea dureroasa e ca a spus ca a fost grozav analul cu el si ca de acum daca mai vrea anal la el merge, ca ea nu ar putea sa faca anal cu mine. mi-a zis ca el are pula mare 20+, dar subtire, insa pentru anal se simte bine. eu nu pot sa mint, nu am pula de 20, dar sunt pe aproape, in schimb e groasa si a zis ca ar fi fost dureros sa i-o bag in cur( mi-a zis totusi ca in vagin se simte mai bine a mea). a facut anal cu el pana cand si-a dat drumul pe fusta ei..mi-a si aratat toate petele de la sperma lui si mi-a spus ca nu mai spala fusta, o tine drept amintire...
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde ursubrun45 » Joi Aug 17, 2023 10:09 pm

interesanta poveste...pai daca zici ca astea nu s cele mai interesante spune le tu pe cele interesante..desi partida in 5 sigur e ravnita de majoritatea...cat despre ea...o adevarata aventura a avut nebuna :wanker:
ursubrun45
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 358
Membru din: Joi Noi 04, 2021 1:04 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3978

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Joi Aug 17, 2023 10:33 pm

petrecerea a fost data cu ocazia aniversarii unui baiat. sexul in 5 a fost cu el si inca 3 fete...
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde marco`ss » Joi Aug 17, 2023 10:49 pm

dupa mine o adevarata curva,o tarfa ravnita de multi.Problema se pune daca daca tu o poti "duce" ca relatia voastra sa ramana cu picioare pe gravitatia terei.Ca daca ea n ti-a promis ca atunci cand are chef se duce la ala sa i-o dea ala bine in cur, se complica un pic ....
marco`ss
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 19
Membru din: Sâm Ian 27, 2018 6:29 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -333207

Re: Iubita si clubul

Mesajde adyxzh » Vin Aug 18, 2023 5:54 am

Se putea și mai rău! DP, gangbang, etc. Întotdeauna se putea mai rău. Acum ai o scuza sa o futi în curuletul ala superb. Nu exista ca nu o face și cu tine. NU EXISTA! Indiferent ca o ai ca pumnul..... Sa îndure. Ia plăcut... Acum trebuie sa îți placa și ție! Se pare ca nu a fost singura curvistina de acolo. Pare sa fii fost o orgie pe acolo. Peste 24h? Wow!
P. S. 4 fete și un băiat.... Cam trasa de par! Poate doar dacă era Terente! Invers mai merge....
adyxzh
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 213
Membru din: Dum Mai 28, 2017 10:29 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 11984

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Vin Aug 18, 2023 8:16 am

sexul in 5 a fost fara sens din punctul meu de vedere. un prieten de-al sarbatoritului le-a provocat pe fete sa se duca cu aniversatul intr-o camera si sa ii faca un numar. din cele 8 fete de acolo, doar 4 au vrut, printre care si iubita mea...din ce am inteles, s-au aplecat toate si el futea cate putin la fiecare. mai mare a fost deranjul ca sa zic asa pentru ca baiatul a terminat in vreo 5 minute. probabil era excitat ca da la 4 femei bune si de asta, poate si de la alcool. fetele nu au vrut sa il faca sa se simta prost, au incercat sa i-o ridicea iar...3 il lingeau pe coaie si ii sugeau pula (printre care si iubita mea) si una ii dansa. cand i s-a ridicat iar, iubita mea s-a bagat in el dar s-a inmuiat si nu avea ce face..pentru ca ii era rusine le-a rugat pe fete sa nu plece, ca sa nu para prost in fata baietilor ca a rezistat doar 10 minute cu 4 fete (10 minute in care 5 au fost de sex si 5 de incercare sa i-o ridice iar). fetele au inceput sa o faca intre ele, iubita mea se urcase cu gaozul pe fata lui si au mai continuat asa vreo 10 minute pana cand iubita mea i-a zis "gata gigolo, cat sa ne mai si futi...20 de minute eu zic ca e bine..". mi-a zis ca din toate experientele din seara aia asta a fost cea mai plictisitoare si mai nasoala.
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Vin Aug 18, 2023 8:22 am

astea au fost cele 2 intamplari pe care le-ati ales voi..de acum subiectul cu iubita mea este inchis
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde adyxzh » Vin Aug 18, 2023 10:35 am

Ce putem spune, mulțumim pentru relatări, pentru șansa de a da o laba bună pe curul și tatele ei! Sper sa fie ok pt voi de acum în colo și mai așteptăm și alte întâmplări pe viitor. Poate de ce nu swing, menaj a ', etc.
adyxzh
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 213
Membru din: Dum Mai 28, 2017 10:29 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 11984

Re: Iubita si clubul

Mesajde RamsesOfficial » Vin Aug 18, 2023 5:31 pm

Eu zic sa dai si continuarea
RamsesOfficial
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 227
Membru din: Vin Aug 18, 2023 5:19 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Vin Aug 18, 2023 9:37 pm

vreau sa stiu cine si-a dat drumul datorita acestui topic (sa specificati daca e de la cele povestite sau de la poze)
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde adyxzh » Sâm Aug 19, 2023 8:14 am

Si la una si la alta ! Ti-am spus pozele...demențiale si cum ai povestit este foarte bine !
adyxzh
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 213
Membru din: Dum Mai 28, 2017 10:29 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 11984

Re: Iubita si clubul

Mesajde ursubrun45 » Sâm Aug 19, 2023 5:18 pm

adyxzh scrie:Si la una si la alta ! Ti-am spus pozele...demențiale si cum ai povestit este foarte bine !

la fel
ursubrun45
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 358
Membru din: Joi Noi 04, 2021 1:04 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3978

Re: Iubita si clubul

Mesajde Mike_XXX » Dum Aug 20, 2023 1:30 pm

Pfff... prea târziu...
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2447
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Iubita si clubul

Mesajde adyxzh » Dum Aug 20, 2023 3:56 pm

Man !!! Vrem detalii ! Si alea forte ! 3 some cu cine cand, cum! Ce a fost mai rău ? Sunt peste 24 h de petrecere ! Unde, cum, cand !Mai ești cu ea? De cand erați împreuna? Cat a înghițit sau a fost vreun-ul care si-a dat drumul in ea? Damn, you have the story! We want it !
Vrei sa fiu sincer?! Este unul din subiectele care tine acest forum alive !
Ai talent in a povesti! Chiar daca 100% / 100% sa întâmplat sau 100% / 100% nu sa întâmplat ! Este alegerea noastră sa acceptam daca sa întâmplat sau nu !Este too far fetch to believe ! But you never know the truth !
Cel puțin iți recunosc, ador povestea ta !Macar atât, iți dau credit ! Vreau mai mult !
Sincer pozele cu pizduta aia, cu țațele alea......DAMN BRO ! Who is she? Asa noroc sa ai...... Rar !
adyxzh
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 213
Membru din: Dum Mai 28, 2017 10:29 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 11984

Re: Iubita si clubul

Mesajde odiseu14 » Dum Aug 20, 2023 8:39 pm

da, pot spune ca sunt de acord cu adyxzh, efectiv tine forumul in viata subiectul asta
citesc mereu si pot spune ca mi-a placut la nebunie
asteptam detalii
odiseu14
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 130
Membru din: Mar Ian 03, 2023 10:19 pm
Localitate: Bucuresti
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 6

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Dum Aug 20, 2023 9:14 pm

situatia e foarte simpla, iubita mea voia de mult sa se comporte asa, trebuie sa recunosc ca are apucaturi de panarama, insa pana acum nu a avut aprobarea ca sa zic asa. eu am vazut ca tot mai bate apropouri si asa, dar m-am gandit ca e pura curiozitate, insa de fapt e o latura a ei pe care a tinut-o ascunsa pana acum. probabil si de la alcool se trage o parte din lucrurile pe care le-a facut, insa de la petrecerea respectiva lucrurile s-au mai linistit, a stat acasa. eu am fost destul de suparat pe ea, chiar ma gandeam la despartire dar...trebuie sa recunosc ca stie cum sa ma ia..mai un oral, mai o limba pe coaie si uite asa a trecut supararea. a spus ca i-a fost suficient cate a facut si ca de acum vrea sa se axeze pe relatia noastra, deci sa stiti ca e cam pe moarte subiectul asta pentru ca nu o sa mai fie lucruri de povestit.. poate cu timpul o sa va detaliez si celelalte chestii pe care le-a facut, asta daca sunt doritori. in legatura cu faptul ca povestea ar fi sau nu reala, nu as putea sa va conving cumva...sunt unele chestii pe care zic eu nu ai cum sa le inventezi, ceea ce v-am zis eu e pur experienta mea pe care mi-a povestit-o iubita mea
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde adyxzh » Lun Aug 21, 2023 6:36 am

Ma bucur ca sunteți încă împreună și noi ne refeream la cele deja întâmplate, ca vrem sa știm tot!
adyxzh
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 213
Membru din: Dum Mai 28, 2017 10:29 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 11984

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Cafeneaua labagiilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Kitsune, robertospier, Teraxx şi 478 vizitatori

  • Reclame