• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Iubita si clubul

Discuţii generale
Trebuie să fiţi înregistraţi şi conectaţi pentru a accesa această secţiune

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Iubita si clubul

Mesajde adyxzh » Mar Aug 01, 2023 9:29 pm

Hmmmm, deci sunteți un cuplu dacă nu mai libertin, sunteți cel puțin open minded. P. S. Nu ne mai fierbe. Vrem continuarea.
adyxzh
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 213
Membru din: Dum Mai 28, 2017 10:29 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 11984

Reclame

Video Chat Forum

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Mie Aug 02, 2023 1:23 pm

propunerea individului nu a facut decat sa o excite mai tare pe iubita mea aflata intr-o stare de ameteala foarte mare. ea este genul de persoana care atunci cand e excitata si vrea ceva de la un baiat, obtine fara nici macar o problema, iar in momentul ala mi-a spus ca voia sa vada ce e de capul baiatului ala. s-a intors cu fundul spre el si-a ridicat usor rochia deja scurta si si-a dat jos chilotii foarte umezi. mi-a spus ca baiatul era in soc cand a vazut ce a facut. a inceput sa ii fluture usor chilotii pe la fata, iar cand tipul a incercat sa apuce chilotii i-a bagat in geanta. mi-a zis ca prietenele ei deja plecasera din club cu niste baieti si ca a mai ramas ea si cu baiatul ala. dupa faza cu chilotii tipul i-a adus un shot si au baut amandoi, atunci iubita mea a prins curaj si i-a spus "vreau sa vad ce poti face" si se uita provocator la el. a iesit din club si bineinteles ca tipul era dupa ea. clubul respectiv este intr-o zona destul de retrasa, inconjurat de copaci asa ca le-a fost usor sa gaseasca un loc unde sa se duca. au gasit un copac iar baiatul voia sa isi dea pantalonii jos, dar iubita mea i-a spus "nu acum frumosule, ai zis ca mi-ai da niste limbi, vreau sa imi arati ca ma vrei". el nu a stat pe ganduri, partea asta nu prea vreau sa o detaliez pentru ca ma apuca un puseu de gelozie, dar mai pe scurt iubita mea mi-a spus ca a primit un oral foarte bun si ca a fost foarte satisfacuta. evident ca tipul voia aceeasi chestie, sa ii suga iubita mea pula lucru pe care i l-a si spus "acum sa vad eu ce bine o sugi", insa ea avea alte ganduri. il atingea pe corp (abdomen, piept, spate) foarte senzual si il dezbraca. in tot acest timp ea ii vorbea murdar si ii spunea tot felul de replici menite sa il excite. baiatul era ramas doar in chiloti si avea pula ridicata. iubita mea i-a dat jos si chilotii si se uita la el (era in genunchi), mi-a spus ca era disperat sa ii atinga pula si se citea in privirea lui cat de tare o voia, insa exact cand se apropia sa ii atinga pula s-a ridicat si i-a zis "am vazut de ce esti in stare, dar asta nu inseamna ca trebuie sa vezi si tu ce iti pot face eu". iubita mea a plecat si m-a sunat sa vin dupa ea, iar de aici revenim la intamplarea din masina. daca sunteti curiosi pot sa va spun si cum s-a revansat...
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde Mike_XXX » Mie Aug 02, 2023 2:41 pm

Evident că suntem. Curioși, deh...
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2447
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Iubita si clubul

Mesajde adyxzh » Mie Aug 02, 2023 4:40 pm

Imi cer scuze !! Nu te cred nici sa ma pici cu ceara ! Sa ma epilezi inghinal cu ceara si nu te cred ! Este o adaptare frumoasa si diplomatica daca nu chiar de Gentelman! Stim cum s-a revanșat către tine dar:
Ai spus chiar tu ca a fost un moment de "infidelitate" al ei...hmmm.... doar ca ia făcut ala un sex oral.....hmm..... P.S. Chiar tu ai spus ca sunteți mai libertini !
Apreciez mult povestea ta, ar fii super daca sa terminat DOAR așa ! Doar tu si mai ales ea știți ce sa întâmplat cu adevărat !
Aștept un răspuns din partea ta !
Sincer, pentru mine, este ca si Game of Thrones. Neneee, cele mai bune episoade si serii pana la ultimul sezon, in care o dau cu mucii in fasole ! Asa si la tine. Sa fii gelos ca ia dat ala limbi si doar atât ?Ea nu a făcut nimic, nici măcar un sărut, etc? Be glad man! You have a superwoman ! But.....I told you.... Cred doar ca ești un Gentelman !
P.S.2 -Meșterul Manole stieee !! Apropo, cumva pe iubita ta o cheamă Ana ?( este doar o curiozitate )
adyxzh
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 213
Membru din: Dum Mai 28, 2017 10:29 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 11984

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Mie Aug 02, 2023 9:02 pm

in ziua de azi de la orice abatere se ajunge la despartire, pentru mine e o infidelitate totusi ca i-a dat altul limbi, dar nu mi se pare ceva atat de groaznic incat sa port resentimente. suntem noi mai libertini dar nici chiar asa incat sa schimbam partenerii ca pe sosete. in legatura cu povestea, este in tocmai ce mi-a spus ea in masina cand imi facea oral, ulterior a continuat sa imi povesteasca in timpul unei partide de sex alte detalii, dar tot in acea seara. acum nu stiu, cand ma gandeam mi se parea ok, dar acum ca vad si parerea ta parca mi se pare dubios...oare s-a intamplat mai mult de atat? despre aceasta intamplare noi nu prea am mai vorbit, nu am vrut sa o stresez cu intrebari ca sa nu se simta ea prost si nici eu, dar acum parca am dubii...
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Mie Aug 02, 2023 9:05 pm

in legatura cu numele..nu o cheama chiar Ana, dar i se spune des asa (ca prescurtare)
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde adyxzh » Vin Aug 04, 2023 5:42 am

Imi pare rău ca te-am făcut sa ai dubii dar acum sincer, te pui si tu in pielea ăluia ca ia dat limbi. Tu ai rămâne cu ochii in soare după o faza ca asta ? Sincer si serios ! Crezi ca ea după o sesiune buna de oral nu a vrut si altceva? Ca a făcut si cu tine, asta este altceva, este un fel de "i am sorry babe " sex. Asta este doar părerea mea ! Daca poți si ai si vrei, pune o poza cu fundul ei sa vedem si noi sau sa ne imaginam si noi twerk-ul primit de ala !
adyxzh
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 213
Membru din: Dum Mai 28, 2017 10:29 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 11984

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Vin Aug 04, 2023 11:02 pm

mi-am confruntat iubita, iar adevarul mi-a lasat un gust amar rau..
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde adyxzh » Vin Aug 04, 2023 11:06 pm

Doamne ferește. De ce? Ce poate fii asa de rău?
adyxzh
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 213
Membru din: Dum Mai 28, 2017 10:29 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 11984

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Sâm Aug 05, 2023 1:05 am

pai ma batea gandul sa aflu mai multe, asa ca am intrebat-o verde in fata daca a fost sincera cu mine. gesturile au tradat-o si mi-am dat seama ca m-a mintit si i-am spus sa imi recunoasca ce s-a intamplat ca nu poate fi asa rau, dar de fapt...mi-a spus ca nu a vrut sa ma supere, dar de fapt cand i-a dat chilotii jos baiatului a fost foarte excitata pentru ca avea o pula mare (a tinut sa imi spuna ca cel putin 20 cm) si s-a apucat sa i-o suga cu pofta doar ca...baiatul era foarte excitat si dupa nici 20 de secunde de oral a terminat in gura ei (lucru care a deranjat-o foarte tare pentru ca nu voia sa termine in gura ei si pentru ca se astepta sa il tina). mi-a zis ca a fost foarte dezamagita pentru ca se astepta sa fie fututa cu pula aia mare si isi facuse deja filme cat de bine o sa fie. problema e ca baiatului nu i s-a mai ridicat ( a mai incercat un minut sa ii faca oral dar a ramas moarta), iar dupa clipele in care s-a umilit incercand sa i-o ridice iar m-a sunat sa vin dupa ea...
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde adyxzh » Sâm Aug 05, 2023 2:33 am

Hai ca nu a fost chiar așa de grav. Întotdeauna se putea mai rău. A fost o chestie de moment, știi și tu cum este, mai ales la băutură. Dacă vine una buna rău la tine și îți zice sa o futi, nu ai face asta? Asa este și la ele. Ea a rămas cu tine și la tine, nu la ala! Mai ales ca e și cu ejaculări precoce și impotent. Hai, capul sus. Nu te despărți de ea doar din asta.
1. Se putea fute cu ala, ala sa termine in ea
2.Putea sa o facă si anal cu ala, iți dai seama ca nu o mai recunoșteai dopa așa ceva.
3.Dupa ce a terminat ala putea sa il înghită.
4.Puteau sa fie 2 tipi cu ea. Ce se întâmpla in club......Stii si tu bine !
Sincer, a fost doar o întâmplare, părerea mea....păcat ca nu a fost mai mult, se simțea si ea bine.
Inca o data iți zic, venea una buna rău de tot la tine in club cand ieși cu băieții. Dar extrem de frumoasa si sexy, zice sa ieși cu ea sa o futi. Nu o faci ?
adyxzh
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 213
Membru din: Dum Mai 28, 2017 10:29 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 11984

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Sâm Aug 05, 2023 10:05 am

nu ma despart de ea, dar ea mi-a spus ca regreta ca nu i-a testat pula imensa. si-ar fi dorit foarte tare sa o simta de aia asi incercat atat sa i-o ridice dupa ce a terminat. am intrebat-o daca ar vrea sa incerce inca o data o experienta de genul (dar reusita) si mi-a zis ca vrea si ca nu e in potriva sa incerc si eu cu alta.(lucru care oricum s-a intamplat) practic am stabilit sa ne permitem sa avem tot felul de experiente sexuale cu alte persoane, o data la ceva timp (mai rarut ca-i mai dragut). i-am propus sa mergem in club si sa nu ne bagam in seama, fiecare sa faca ce vrea, dar mi-a spus ca daca ar sti ca sunt acolo nu si-ar mai face de cap cum ar vrea ea (ar avea retineri). noi aveam deja o relatie deschisa intr-un fel, ne permiteam unele atingeri, glume poate chiar oral, dar mi-a spus ca de mult si-ar fi dorit sa trecem la urmatorul nivel sa putem sa avem tot felul de experiente sexuale cu alte persoane. bine inteles ca toate aceste marturii au fost insotite de foarte mult sex oral din partea iubitei mele (chiar stie cum sa ma ia). acum trebuie sa recunosc, iubita mea suge pula extrem de bine, as putea spune ca e experta, nu e de mirare ca baiatul ala a terminat in nici 20 de secunde. mi-a marturisit si ca uneori are chef sa fie mai panarama, lucru care m-a incitat sincer sa fiu. pana la urma as putea sa zic ca experienta asta a fost benefica, sper sa avem parte de niste experiente sexuale reusite si o sa vad cum evolueaza lucrurile
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde adyxzh » Sâm Aug 05, 2023 7:27 pm

Iți spun sincer, este foarte rar sa ai o asemenea relație/iubita(iubit) din cauza faptului ca intervine gelozia cronica si a faptului ca întotdeauna o sa compari dotările si atuurile fizice. Ala are pula mai mare, mai groasa, aia are țațe mai mari, face sex oral mai bun, etc.
Faptul ca a recunoscut înseamnă ca te cunoaște si are încredere in tine si tine la tine !
Faptul ca si tu ai înșelat-o pe ea...hmmm....ea stie ? POVESTESTE !
P.S. Nu te iert, vrem poza cu fundul ei ! Daca se poate, vrei si este ok !
adyxzh
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 213
Membru din: Dum Mai 28, 2017 10:29 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 11984

Re: Iubita si clubul

Mesajde DarklyDreamingDexter » Sâm Aug 05, 2023 10:46 pm

Tare povestea! Mai ai?
DarklyDreamingDexter
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 28
Membru din: Mie Oct 26, 2022 9:41 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 0

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Dum Aug 06, 2023 7:48 pm

deocamdata va dau o poza doar cu gaozul ei, daca vad reactii pozitive o sa va arat si mai mult (avand in vedere ca ii face placere sa fie ravnita, de ce sa nu vreti si voi sa o luati in cric)
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Dum Aug 06, 2023 7:49 pm

tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde adyxzh » Dum Aug 06, 2023 8:10 pm

Nu se vede nimic !!
adyxzh
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 213
Membru din: Dum Mai 28, 2017 10:29 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 11984

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Dum Aug 06, 2023 8:16 pm

tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde tudorvladimirescu » Dum Aug 06, 2023 8:19 pm

ce parere aveti? merita?
tudorvladimirescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 222
Membru din: Joi Apr 28, 2022 3:06 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Iubita si clubul

Mesajde adyxzh » Dum Aug 06, 2023 9:55 pm

Tu glumești? Atât de strâmta este !?????!!!!!!!!?????Cand vezi asemenea păsărica......puii mei man.... ori o lingi pana își da drumul ori o lărgești ! Eu prefer si una si alta! Dar fundul GARANTAT nu a văzut pula sau daca a văzut IN NICI UN CAZ CEVA MARE! Sunt in stare sa pun pariu pe o sticla de Jack ! Damn.. Ce pula a sculat din mine..... Si noi si ele ...avem nevoi ! Fantezii ! Diferă de la o persoana la alta ! Unii nu pot sa își vada iubita ca vorbește cu un alt băiat , alții vor sa o vada făcută posta de 5 toata noaptea ! Una vrea sa încerce cu o pula de 25 cm total sau cu 2 deodată si alta vrea doar romantic cu iubitul ei ! Nu te caci in valorile si preferințele ei/lui ! Poate daca ajuți sa descopere partenerul/partenera ceea ce ii place este un lucru bun, sa aibă încredere in tine si părerea mea, așa treci si peste gelozie, frustrai si ai o relație sănătoasă ! Nu toți avem 20 cm, nu toate au țațe mari perfect sau fundul strâmt, sau păsărica strâmta !Dar toți avem atuuri si neajunsuri, trebuie sa le vedem si acceptam in relația cu partenerul/partenera!
Man, in alta ordine de idei, așa păsărica si fund.....este păcat sa ratezi ! Poate sunteți din Buc. Poate nu! Dar Doamne ce m-as bucura sa o fut pana ii tremura genunchii! P.S. Da o am de peste 19 ! Ajunge pana la capăt, la majoritatea femeilor ! Cand o ai mare știi si iți dai seama ! P.S.2 Mulțumesc. Mi-ai făcut seara mai frumoasa !
adyxzh
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 213
Membru din: Dum Mai 28, 2017 10:29 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 11984

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Cafeneaua labagiilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Bing [Bot] şi 512 vizitatori

  • Reclame