• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Ați spionat vreodată pe cineva ca să faceți laba?

Discuţii generale
Trebuie să fiţi înregistraţi şi conectaţi pentru a accesa această secţiune

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Ați spionat vreodată pe cineva ca să faceți laba?

Mesajde tm6969 » Mie Iul 12, 2023 12:45 am

Pe un prieten când aveam vreo 12 ani mi sa sculat și mie evident:)
tm6969
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 113
Membru din: Mie Mai 24, 2023 9:19 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 1320

Reclame

Video Chat Forum

Re: Ați spionat vreodată pe cineva ca să faceți laba?

Mesajde tm6969 » Mie Iul 12, 2023 12:46 am

Pe un prieten când aveam vreo 12 ani mi sa sculat și mie evident:)
tm6969
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 113
Membru din: Mie Mai 24, 2023 9:19 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 1320

Re: Ați spionat vreodată pe cineva ca să faceți laba?

Mesajde tm6969 » Mie Iul 12, 2023 12:46 am

Pe un prieten când aveam vreo 12 ani mi sa sculat și mie evident
tm6969
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 113
Membru din: Mie Mai 24, 2023 9:19 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 1320

Re: Ați spionat vreodată pe cineva ca să faceți laba?

Mesajde tm6969 » Mie Iul 12, 2023 12:46 am

Din gresala l-am pus de 3 ori același comentariu
tm6969
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 113
Membru din: Mie Mai 24, 2023 9:19 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 1320

Re: Ați spionat vreodată pe cineva ca să faceți laba?

Mesajde bigdiker10 » Vin Iul 14, 2023 12:12 pm

https://www.uploadhouse.com/imgs/29454869/

matusa material de laba permanent
bigdiker10
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 325
Membru din: Mar Iul 11, 2023 1:30 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 4


Re: Ați spionat vreodată pe cineva ca să faceți laba?

Mesajde bigdiker10 » Vin Iul 14, 2023 12:16 pm

https://img7.uploadhouse.com/fileupload ... 74e852.jpg

la futut la curve in oras...merita 100 lei?
bigdiker10
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 325
Membru din: Mar Iul 11, 2023 1:30 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 4

Re: Ați spionat vreodată pe cineva ca să faceți laba?

Mesajde bigdiker10 » Vin Iul 14, 2023 12:16 pm

mama unui prieten de laba...ce mia golit coaiele si mie

https://img8.uploadhouse.com/fileupload ... fdf72f.jpg
bigdiker10
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 325
Membru din: Mar Iul 11, 2023 1:30 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 4

Re: Ați spionat vreodată pe cineva ca să faceți laba?

Mesajde bigdiker10 » Vin Iul 14, 2023 12:17 pm

https://img2.uploadhouse.com/fileupload ... 5484d9.jpg

merita 15o lei o curva din oras..nota 10 la supt
bigdiker10
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 325
Membru din: Mar Iul 11, 2023 1:30 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 4

Re: Ați spionat vreodată pe cineva ca să faceți laba?

Mesajde ferencz » Lun Aug 07, 2023 4:50 pm

Cand eram pusti nu era ca acum cu acces la poze sau filme si nu aveai ce face, mai ales daca parintii de duceau la tara in vacanta de vara si nu la mare unde mai vedeai una alta.. Inainte sa vad poze cu femei, am vazut o vecina cum isi ridica fusta din mers in drum spre wc ul din curte. Prima dată n am vazut mare lucru doar pulpele albe, apetisante si chilotii ca nu aveam pozitie sa vad unde s-a asezat sa urineze. Dar mi-a aprins pofta sa vad mai mult. Prima oara a fost intamplare, pe urma, cand imi venea chef sa ma descarc, asteptam pitit dupa gardul gradinii sa vina ori ea ori fisa sa se pise, ca nu intra nici una in wc, faceau langa. Uneori ma duceam val vartej cand auzeam poarta de la curtea din spate unde era wc ul.Vecina avea vreo 50 de ani si nu se lasa pana jos, se apleca in fata cu fusta ridicata. cu mainile pe genunchi,chilotii in vine si picioarele departate. De cele mai multe ori o vedeam din lateral pulpa si buca albe care contrastau excitant cu restul pielii arse de soare si jetul de urina, dar imi era de ajuns sa termin. Prima pizda vazuta a fost a ei. S-a nimerit sa fie cu fata spre gard dar nu se vedea nimic ca fusta era ridicata doar in spate. Cand a terminat, mai inainte sa se stearga cu fusta si sa ridice chilotii cum facea de obicei, a ridicat fusta si s-a uitat la pizda. Atunci am vazut si eu incadrat nintre pulpele albe parul pubian mai rarefiat decat il avea fisa dar la fel de dens catre buze. Dar cel mai bine a fost cand a venit nu stiu de unde si avea o pata umeda pe chilotii portocaliu deschis, dupa ce si a facut treaba, i a scos si s-a sters bine intre picioare ducand bazinul in fata i se vedeau bine buzele paroase. Alta data avea musafiri si s-a ascuns mai bine , dar a venit cu spatele spre gaura din gard unde stateam eu. Cu fata era mai simplu ca de multe ori avea pantaloni si se ducea cu chilotii in vine si lua hartie din wc sa se stearga. Pe langa ele a mai fost odata in vizita o nepoata de varsta mea, o nora care au facut langa si o alta femeie care a intrat in wc. Nora s-a lasat pe vine intr-un loc mai putin ferit si cand a terminat a stat in picioare cu chilotii in vine si pizda la vedere si glumea cu celelalte doua. nu stiu daca a mai vazut-o cineva, dar stiu ca socru sau era un pic pervers, l-am vazut odata ca se uita la fisa cand se spala, ca vara aveau un loc mai ferit unde faceau baie. Ii placea sa se uite si la curul nevestisi cand urina, de asta de multe ori si ea intra in wc cand era el in curte pentru ca de vreo doua ori l am vazut ca se ducea in spatele ei sa vada mai bine.
ferencz
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 2
Membru din: Lun Aug 07, 2023 3:11 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ați spionat vreodată pe cineva ca să faceți laba?

Mesajde ipseeker » Sâm Sep 02, 2023 3:36 am

Am avut multe ocazii. Am crescut la tara, si imi placeau fructele. Satul era plin de pomi fructiferi de toate felurile, casa mea insa avea numai corcodusi firar ai dracu. Asa ca am devenit maimuta de mic. Ma furisam pe garduri sau in curtile oamenilor, urcam pe acoperisori, totul ca sa ajung in caisii, ciresii, merii, etc lor XD. Dar deasemena imi placea sa stau in copaci, sa fiul la inaltime. Eram destul de bun la asta, schilod, asa ca nu faceam zgomot, si agil. Si aveam curti in care fie nu aveau caini, sau ma intelegeam cu ei... Veanam dimineata, sau ma urcam pe inserat... alte zi in toiul zilei cand nu erau adultii acasa.... E obiceiul asta a avut si alte avantaje.

Prima data cand am spionat pe cineva eram copil. Aveam niste fetite in vecini, colege de clasa cu mine, care mereu se jucau impreuna, si niciodata cu noi baietii. Uneori le spionam din marul unei vecine - era un mar si stufos care. Ele se jucau in patele casei, si aveam un unghi bun al locului lor de joaca. Se jucau cu papusi, pretindeau ca sunt in telenovele, faceau oracole si tot felul. Dar intr-o zi, erau in copac, si nu eram prea atent la ele, asa ca multa vreme nu stiam ce fac, dar dupa un timp cand ma uit, le vad intr-o sesiune de masturbare in grup. Erau 4, stateau in picioare, ridicau rochia cu o mana, aveau chiloteii in vine si se frecau la pasarica. Se uitau una la alta, radeau si vorbeau, dar de la distanta la care eram, nu puteam sa le aud decat daca vorbeau tare. Faceam si eu laba cu prietenii, dar habar nu aveam atunci ca si fetele o fac, si in grup nu alta. Prima data am fost prea socat ca sa ma excit. Dar dupa asta am inceput sa le urmaresc mai activ sperand sa le surprind. In general doar se jucau, dar am avut si ocazia sa le mai surprind, si atunci am dat laba spionandu-le. Cu siguranta ele mi-au trezit pasiunea pentru voyeur :P Le-am mai vazut de cateva ori, uneori erau toate, altele doar doua sau 3, si odata le-am vazut cu un verisor parca, venit de la oras, un pic mai mic, dar neneorocitul le-a pus-o in pasarica la toate pe rand. Sunt gelos si acuma cand imi amintesc. Imi placea sa le spioneze, insa dupa o vreme se jucau tot mai rar in locul ala, si mi-a pierit cheful sa stau ore in sir zi dupa zi in mar sa le astept XD Dar cand s-a terminat vacanta, si am mers la scoala era amuzant sa ma uit la ele, sau sa vorbesc cu ele stiind ce stiam. Nu am spus nimanui insa.
Alto situatie, aveam o femeie in vecini... am descoperit ca se spala afara pe batatura, aveam un copac misto din care aveam vedere buna, si o zona mai aproprioata intre un grajd si un gard si ma uitam printre scanduri. Era tipa buna rau de tot, corp frumos, sani mari, un tufis misto. Ii invatasem programul de spalare, asa ca timp de vreo doi ani, era sursa mea principala de imagini erotice... ma rog, cat era vremea frumoasa. Pe alta am surprins-o cu un vecin casatori, o fute-a dupa o sura. A fost prima oare cand am vazut oameni facand sex. Nu ultima, am mai spionat oameni pe fereastra, vazusem si un cuplu sub un pod la garla cand credeau ca sunt singuri. Nu stiu daca satul meu era foarte horny, sau pur si simple eu eram bun la furisat, dar am avut parte de multe.
In adolescenta, eram deja prea mare si inalt ca sa ma strecor. Asa ca nu am mai vazut nimic, si oricum eram prea ocupat sa urmaresc lumea, ca eram ocupat alergand dupa fete.
Prin anul 3 in liceu, stateam intr-un apartament cu altii elevi, insa la un moment dat, cateva luni bune, ramasesem doar eu, si o studenta cu 4 sau 5 ani mai mare. Venea iubi la ea de multe ori si ramanea peste noapte. Ii auzeam de multe ori, pana cand intr-o noapte eram foarte excitat din cauza lor, asa ca am iesi din camera usor, am luat-o deabuselea, si am zis sa ma uit pe gaura cherii. Tipa avea patul fix in lateral in fata usii, si din fericire aveau si tv-ul si o lampa aprinsa. Asa ca ii vedeam bine. Asta a devenit un obicei dupa. De fiecare data cand venea la ea, si incepau, eram acolo cu pula in mana, si ii spionam. Alte dati era singura, si mai aruncam un ochi cand treceam prin fata usii. Asa am reusit sa o surprind si masturbandu-se de cateva ori.
In anul 1 la facultate stateam intr-o vila, si la debara aveam un geam mic, din care vedeam pe fereastra casei alaturate, care era foarte aproape. Geamul asta venea pe o latura in spatele casei, und totul era perete cu exceptia geamului ala mic, ca de baie, asa ca vecinii nu aveau probleme, si cum nu era nici bec la debara, pate nici nu il obeservau. Era si greu de accesat, au am ajuns la el, cand intr-o zi incercam sa il deschid sa aerisesc, si m-am urcat pe un scaun. De acolo am observat ca aveam vedere perfecta la ferastra din casa alaturata. Si era fix camera unei tipe. Ziua nu vedeam nimic, dar seara, cand aprindea becul, vedeam perfect, perdele mai transparente nu am vazut niciodata XD In camera aia statea o adolescenta, majora sau un pic sub, nu stiu, n-am interactionat niciodata.
Dar era frumoasa. Am inceput sa o urmaresc in fiecare seara. Am stat acolo mai bine de un an, si in anul ala, am vazut-o schimbandu-se de multe ori, facand exercitii dezbracata, am vazut-o masturbandu-se de multe multe ori. Am vazut-o facand sex cu gagicul de vreo 2 ori, cand era singura acasa. Am vazut-o chiar si masturbandu-se si sarutandu-se cu o alta prietena de cateva ori. A fost super. Imi luasem si un benoclu la un moment dat. Stateam aproape in fiecare seara dezbracat, pe o masa in debara, dand la laba si urmarind-o.
Dupa ce m-am mutat de acolo, nu am mai avut astel de ocazii, decat sa imi aud colegeii de apartament sau vecinii.
ipseeker
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 11
Membru din: Mar Mai 16, 2023 11:21 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3

Re: Ați spionat vreodată pe cineva ca să faceți laba?

Mesajde RamsesOfficial » Dum Sep 03, 2023 12:01 pm

Cand aveam 16 ani am stat cu verisoara mea vreo 2 saptamani, cand dormea ma mai frecam de ea
RamsesOfficial
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 226
Membru din: Vin Aug 18, 2023 5:19 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3

Re: Ați spionat vreodată pe cineva ca să faceți laba?

Mesajde Alexdab93 » Dum Sep 03, 2023 2:31 pm

Nu nu
Alexdab93
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 100
Membru din: Dum Sep 03, 2023 8:22 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ați spionat vreodată pe cineva ca să faceți laba?

Mesajde ferencz » Dum Sep 03, 2023 10:36 pm

ipseeker scrie:Am avut multe ocazii. Am crescut la tara, si imi placeau fructele. Satul era plin de pomi fructiferi de toate felurile, casa mea insa avea numai corcodusi firar ai dracu. Asa ca am devenit maimuta de mic. Ma furisam pe garduri sau in curtile oamenilor, urcam pe acoperisori, totul ca sa ajung in caisii, ciresii, merii, etc lor XD. Dar deasemena imi placea sa stau in copaci, sa fiul la inaltime. Eram destul de bun la asta, schilod, asa ca nu faceam zgomot, si agil. Si aveam curti in care fie nu aveau caini, sau ma intelegeam cu ei... Veanam dimineata, sau ma urcam pe inserat... alte zi in toiul zilei cand nu erau adultii acasa.... E obiceiul asta a avut si alte avantaje.

Prima data cand am spionat pe cineva eram copil. Aveam niste fetite in vecini, colege de clasa cu mine, care mereu se jucau impreuna, si niciodata cu noi baietii. Uneori le spionam din marul unei vecine - era un mar si stufos care. Ele se jucau in patele casei, si aveam un unghi bun al locului lor de joaca. Se jucau cu papusi, pretindeau ca sunt in telenovele, faceau oracole si tot felul. Dar intr-o zi, erau in copac, si nu eram prea atent la ele, asa ca multa vreme nu stiam ce fac, dar dupa un timp cand ma uit, le vad intr-o sesiune de masturbare in grup. Erau 4, stateau in picioare, ridicau rochia cu o mana, aveau chiloteii in vine si se frecau la pasarica. Se uitau una la alta, radeau si vorbeau, dar de la distanta la care eram, nu puteam sa le aud decat daca vorbeau tare. Faceam si eu laba cu prietenii, dar habar nu aveam atunci ca si fetele o fac, si in grup nu alta. Prima data am fost prea socat ca sa ma excit. Dar dupa asta am inceput sa le urmaresc mai activ sperand sa le surprind. In general doar se jucau, dar am avut si ocazia sa le mai surprind, si atunci am dat laba spionandu-le. Cu siguranta ele mi-au trezit pasiunea pentru voyeur :P Le-am mai vazut de cateva ori, uneori erau toate, altele doar doua sau 3, si odata le-am vazut cu un verisor parca, venit de la oras, un pic mai mic, dar neneorocitul le-a pus-o in pasarica la toate pe rand. Sunt gelos si acuma cand imi amintesc. Imi placea sa le spioneze, insa dupa o vreme se jucau tot mai rar in locul ala, si mi-a pierit cheful sa stau ore in sir zi dupa zi in mar sa le astept XD Dar cand s-a terminat vacanta, si am mers la scoala era amuzant sa ma uit la ele, sau sa vorbesc cu ele stiind ce stiam. Nu am spus nimanui insa.
Alto situatie, aveam o femeie in vecini... am descoperit ca se spala afara pe batatura, aveam un copac misto din care aveam vedere buna, si o zona mai aproprioata intre un grajd si un gard si ma uitam printre scanduri. Era tipa buna rau de tot, corp frumos, sani mari, un tufis misto. Ii invatasem programul de spalare, asa ca timp de vreo doi ani, era sursa mea principala de imagini erotice... ma rog, cat era vremea frumoasa. Pe alta am surprins-o cu un vecin casatori, o fute-a dupa o sura. A fost prima oare cand am vazut oameni facand sex. Nu ultima, am mai spionat oameni pe fereastra, vazusem si un cuplu sub un pod la garla cand credeau ca sunt singuri. Nu stiu daca satul meu era foarte horny, sau pur si simple eu eram bun la furisat, dar am avut parte de multe.
In adolescenta, eram deja prea mare si inalt ca sa ma strecor. Asa ca nu am mai vazut nimic, si oricum eram prea ocupat sa urmaresc lumea, ca eram ocupat alergand dupa fete.
Prin anul 3 in liceu, stateam intr-un apartament cu altii elevi, insa la un moment dat, cateva luni bune, ramasesem doar eu, si o studenta cu 4 sau 5 ani mai mare. Venea iubi la ea de multe ori si ramanea peste noapte. Ii auzeam de multe ori, pana cand intr-o noapte eram foarte excitat din cauza lor, asa ca am iesi din camera usor, am luat-o deabuselea, si am zis sa ma uit pe gaura cherii. Tipa avea patul fix in lateral in fata usii, si din fericire aveau si tv-ul si o lampa aprinsa. Asa ca ii vedeam bine. Asta a devenit un obicei dupa. De fiecare data cand venea la ea, si incepau, eram acolo cu pula in mana, si ii spionam. Alte dati era singura, si mai aruncam un ochi cand treceam prin fata usii. Asa am reusit sa o surprind si masturbandu-se de cateva ori.
In anul 1 la facultate stateam intr-o vila, si la debara aveam un geam mic, din care vedeam pe fereastra casei alaturate, care era foarte aproape. Geamul asta venea pe o latura in spatele casei, und totul era perete cu exceptia geamului ala mic, ca de baie, asa ca vecinii nu aveau probleme, si cum nu era nici bec la debara, pate nici nu il obeservau. Era si greu de accesat, au am ajuns la el, cand intr-o zi incercam sa il deschid sa aerisesc, si m-am urcat pe un scaun. De acolo am observat ca aveam vedere perfecta la ferastra din casa alaturata. Si era fix camera unei tipe. Ziua nu vedeam nimic, dar seara, cand aprindea becul, vedeam perfect, perdele mai transparente nu am vazut niciodata XD In camera aia statea o adolescenta, majora sau un pic sub, nu stiu, n-am interactionat niciodata.
Dar era frumoasa. Am inceput sa o urmaresc in fiecare seara. Am stat acolo mai bine de un an, si in anul ala, am vazut-o schimbandu-se de multe ori, facand exercitii dezbracata, am vazut-o masturbandu-se de multe multe ori. Am vazut-o facand sex cu gagicul de vreo 2 ori, cand era singura acasa. Am vazut-o chiar si masturbandu-se si sarutandu-se cu o alta prietena de cateva ori. A fost super. Imi luasem si un benoclu la un moment dat. Stateam aproape in fiecare seara dezbracat, pe o masa in debara, dand la laba si urmarind-o.
Dupa ce m-am mutat de acolo, nu am mai avut astel de ocazii, decat sa imi aud colegeii de apartament sau vecinii.


Misto experiente, POti sa vii cu detalii despre cum se masturbau studenta si adolescenta frumoasa, cum aratau etc. ?
ferencz
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 2
Membru din: Lun Aug 07, 2023 3:11 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ați spionat vreodată pe cineva ca să faceți laba?

Mesajde Buddytm » Vin Noi 03, 2023 1:30 pm

Da, am lucrat la un moment dat la o pensiune unde se vedea în camera pe gaura cheii; am spionat odată 2 tipi care o adusese pe una să o futa. Hoooot!
Buddytm
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 101
Membru din: Sâm Ian 12, 2019 3:58 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 15938

Re: Ați spionat vreodată pe cineva ca să faceți laba?

Mesajde olivercrom » Joi Noi 16, 2023 3:32 am

Prin August am fost in vacanta la mama la tara cu familia frati si surori. Intr-una dintre seri, dupa miezul noptii am iesit afara sa 'ud un tufis', si distras de cat de clare si frumoase erau stelele am decis sa mai stau un pic afara si sa ma plimb prin curte. Si cum mergeam in jurul casei, aud un zgomot, venind de la o fereastra deschisa. Dau sa ma uit, si realizez ca era camera in care sora mea mai mica si logotnicul dormeau. Numai ca acum nu dormeau XD Erau amandoi dezbracati, el era pe marginea patului in fund, ea in genunchi jos ii facea oral. Aveau aprinsa o lumina de veghe asa ca vedeam destul de bine, afara bezna, geamul larg deschis, cu perdeaua data usor intr-o parte cat sa vad bine dar sa si stau ascuns. Pentru urmatoarele 15 minute au avut cea mai hot sesiune de sex pe care am spionat-o vreodata. A luat-o din tot felul de pozitii. Spre final a luat-o in revers cowgirl, doar ea statea intinsa pe el cu spatele. In pozitia aia aveam vedere frontala la organele lor. Banuiesc ca voia sa i-o dea tare, dar erau ingrijorati ca daca fac prea mult zgomot o sa se auda - desi casa de la tara, e genul separat in 3 cladiri, si ei erau in cladirea de la capat singuri, cu un hol intre camera lor, si cealalta cladire.... tipul are pula lunga, iar ea isi ondula usor dar intens soldurile, de la un capat de pula la celalalt, in timp ce dadea si el din solduri in acelasi ritm ca sa o penetreze... M-am excitat asa de tare spionand, incat m-am dezbracat de tot sa dau la laba, si am ejaculata doua runde. Isi suprima gemetele, insa respira puternic si intens. La final tipul si-a dat drumul in ea, apoi a scos-o si a ejaculat putin pe ea, in zona pubiana, si dupa cateva secunde a penetrat-o din nou, si i-a mai tras-o vre 3-4 minute, dupa care a avut si ea orgasm, s-au oprit si au ramas asa vreo 2 minute. Dupa s-au sarutat, si ea a mers sa se stearga, si anticipand ca v-a merge la baie, m-am imbracat si eu repede si am plecat. A doua zi cand am vazut-o m-am simtit vinovat, si cam naspa, si a fost un pic ciudat pentru restul vacantei. Dar, ajuns acasa, dupa mai multe labe la amantiri, m-am obisnuit cu idea. Sora mea are 25 de ani pentru cei curiosi. Am vazut-o dezbracata si masturbandu-se cand eram mici si adolescenti, dar a fost prima oara cand am vazut-o ca adult. S-a facut sexy rau. Cumnatu' e norocos. In orice caz, am fost norocos, am un fetish pentru voyerism, si au trecut ani decand am avut oportunitatea sa spionez pe cineva, in special un membru al familiei. Am adunat o colectie masiva de camere ascunse si camere de supraveghere sparte, si am o gramada de chestii misto pentru am satisface fetishul, dar e altceva cand vezi sau auzi ceva in persoana XD
olivercrom
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 122
Membru din: Vin Feb 24, 2023 12:45 am
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 3364

Re: Ați spionat vreodată pe cineva ca să faceți laba?

Mesajde Mike_XXX » Joi Noi 16, 2023 9:28 am

Faină întâmplare.
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2444
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Ați spionat vreodată pe cineva ca să faceți laba?

Mesajde andreimihailescu » Vin Noi 17, 2023 1:18 pm

mereu mi-am dorit o camera de spion sa o pot pune undeva sa vad pritenele iubitei mele mergand la baie. ma excita foarte tare gandul sa le vad dezbracate, dar n-am gasit nimic suficient de compact cu rezolutie si calitate buna.
andreimihailescu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 101
Membru din: Dum Apr 12, 2020 12:00 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3

Re: Ați spionat vreodată pe cineva ca să faceți laba?

Mesajde johnny91 » Dum Noi 19, 2023 8:12 pm

Salutare

Ca majoritatea de aici prima experienta de spionat a fost cu mama, la inceput ii auzeam pe ai mei cum se fut, deoarece camerele erau alaturate, dar nu ii bagam prea mult in seama, deoarece descoperisem filmele porno :D. Seara cand aveau chef de futai imi puneam castile pe urechi si ma bagam la un film ca sa nu ii aud.
Cu timpul am inceput sa descopar incestul si am inceput sa ma uit la mama cu alti ochi, cand incepea mama sa geama lasam filmul si castile de pe urechi si ii ascultam pe ei. Am umplut multe servetele ascultandu-i. :))
Cand am mai crescut si au aparut telefoanele cu camera am inceput sa o filmez pe mama pe la baie sau cand se schimba, asa am obtinut cele mai bune materiale de laba.
Dupa cativa ani am inceput sa spionez sau sa surprind in ipostaze sexy si alte rude sau cunostinte, in general mature.
johnny91
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 127
Membru din: Mar Iul 11, 2023 4:15 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 17037

Re: Ați spionat vreodată pe cineva ca să faceți laba?

Mesajde Julien » Sâm Dec 30, 2023 1:48 pm

Desigur ca am facut-o si imi place tare mult.
Adolescent fiind imi spionam prietenul ce innopta la mine in camera cu iubita lui. Ma prefaceam ca dorm respirand mai greu sau sforaind in asa fel incat ei sa creada ca am adormit. Insa eu mi-o frecam usor sub plapuma folosind doar articulatia palmei in timp ce ei doi se futeau in intuneric. Cel mai placut era cand ajungea mirosul sexurilor lor transpirate la narile mele producandu-mi iminenta ejaculare.
Avatar utilizator
Julien
designer
designer
 
Mesaje: 55
Membru din: Sâm Dec 30, 2023 7:33 am
Nume real: Iulian
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 12392

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Cafeneaua labagiilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 306 vizitatori

  • Reclame