• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Povesti livratori TAZZ sau GLOVO

Discuţii generale
Trebuie să fiţi înregistraţi şi conectaţi pentru a accesa această secţiune

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Povesti livratori TAZZ sau GLOVO

Mesajde Different087 » Mie Oct 05, 2022 5:52 pm

Salutare,

Sunt pe aici livratori tazz sau glovo cu povesti interesante? Eu fac asta de 6 luni si pana acum am avut o singura comanda la o femeie care a iesit la ușă într-un halat foarte sexy prin care se vedeau foarte bine sanii si pizda ei epilata.
Different087
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 101
Membru din: Lun Aug 01, 2022 9:51 pm
Localitate: Sibiu
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -5000

Reclame

Video Chat Forum

Re: Povesti livratori TAZZ sau GLOVO

Mesajde deliveryboyTM » Mie Oct 05, 2022 8:25 pm

Am avut eu experiente dar mai mult baietii ies in evidenta, de la pusti pana la un nene pensionar. Unii deschid ca e fantezia lor, altii la caterinca, altii ca-s beti, fumati de nu mai stiu de ei. Nu mereu e ca in filme.
Nu demult unu fumat mi-a deschis cu gagica goala fumata si ea, agatata de el si ea radea de mine si ma invita sa intru. Am dat din cap ca nu si a strigat dupa mine ca-s gay.
La casa unor bazati am sunat la interfon si mi-a zis sa intru in curte iar in capatul aleii l-am vazut pe unu in pula goala care se pisa si dadea din mana sa inaintez, era fumat si asta.
Un baiat labagiu mi-a povestit ca comanda prin aplicatie, se uita care este numele livratorului si il cauta pe fb sa vada cum arata iar daca e tanar deschide in pula goala.
Eu am fanele si fanii mei. :) Noi la firma suntem cativa care livram deci clientii ne stiu.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Povesti livratori TAZZ sau GLOVO

Mesajde deliveryboyTM » Vin Oct 07, 2022 9:23 am

Different087 acum vad ca ai scris 6 luni. Daca in 6 luni n-ai avut parte de nicio alta faza inseamna ca ai clienti cuminti. :)
Fazele faine sunt cand deschid in pula goala la caterinca. Asta fac mai mult tinerii. Am dat peste grupuri care jucau carti pe pedepse sau care pur si simplu o faceau pentru distractie.
Cu mai mult tupeu sunt studentii straini asa am observat.
Ca experienta de top e o experienta cu o tipa, am povestit-o in alt topic. Mai demult am avut parte de o faza faina din partea unui cuplu, el mi-a deschis in pula goala iar pe ea am vazut-o fara sutien. Poate era in pizda goala, nu stiu pentru ca era dupa o masa. Mi-a deschis foarte natural si eu am zambit imediat iar el mi-a zis ca asa stau ei in casa. I-am zis ca nu e nicio problema ca asa stau si eu si ca daca as putea as lucra tot in pielea goala. A ras si mi-a urat succes. Mi-ar fi placut sa ma abordeze.
Sunt si clienti obraznici si libidinosi. Am livrat odata la un nene care mi-a zis pe fata sa-i arat pula ca da mai mult. Mai tarziu am aflat cine e si ca colegul meu ii arata pula. Dar pe mine nenea asta m-a dezgustat. Pe colegul l-a combinat un student strain efeminat, ai zice ca e fata, si asta ii da muie de fiecare data.
Acum tot imi vin faze in minte dar mi-ar trebui timp sa scriu. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Povesti livratori TAZZ sau GLOVO

Mesajde Different087 » Vin Oct 07, 2022 10:06 am

Eu livrez in Sibiu si sunt foarte cuminți clientii aia e singura experienta cu chestii de genul, tot astept si eu sa imi deschida lumea goala dar momentan nu se intampla
Different087
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 101
Membru din: Lun Aug 01, 2022 9:51 pm
Localitate: Sibiu
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -5000

Re: Povesti livratori TAZZ sau GLOVO

Mesajde Orfeu » Vin Oct 07, 2022 2:20 pm

Livreaza-mi mie ! Iti deschid eu in pula goala :))
Orfeu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 110
Membru din: Mar Aug 23, 2022 2:43 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -7098

Re: Povesti livratori TAZZ sau GLOVO

Mesajde faustinul » Vin Oct 07, 2022 3:14 pm

Eu nu raspund in pula goala la livratori
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: Povesti livratori TAZZ sau GLOVO

Mesajde mdam » Vin Oct 21, 2022 10:55 pm

Am lucrat si eu aproximativ 6 luni ca si livrator. Din pacate nu am avut parte de prea multa "actiune" de genul, o singura data a venit ceva studenta (cel putin asa presupun) cu un cardigan pe ea (sper ca am pronuntat bine) pantaloni scurti si un tricou alb, labartat si foarte transparent. Avea niste sanii tare mari si "topaiau". Din pacate nu stia nici romana nici engleza,
mdam
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 115
Membru din: Dum Sep 18, 2022 11:58 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3869

Re: Povesti livratori TAZZ sau GLOVO

Mesajde faustinul » Lun Noi 21, 2022 8:42 pm

dar sigur stia sa se fută
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: Povesti livratori TAZZ sau GLOVO

Mesajde Zeul Internetului » Joi Ian 05, 2023 8:08 am

Me, Tarzan.
You, Jane.
Unga-bunga!
Avatar utilizator
Zeul Internetului
★administrator★
★administrator★
 
Mesaje: 8439
Membru din: Lun Dec 26, 2016 8:59 am
Localitate: Constanţa
Nume real: Daniel
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Povesti livratori TAZZ sau GLOVO

Mesajde maneloman2 » Mar Iun 06, 2023 6:38 pm

deliveryboyTM » Mie Oct 05, 2022 8:25 pm scrie:Am avut eu experiente dar mai mult baietii ies in evidenta, de la pusti pana la un nene pensionar. Unii deschid ca e fantezia lor, altii la caterinca, altii ca-s beti, fumati de nu mai stiu de ei. Nu mereu e ca in filme.
Nu demult unu fumat mi-a deschis cu gagica goala fumata si ea, agatata de el si ea radea de mine si ma invita sa intru. Am dat din cap ca nu si a strigat dupa mine ca-s gay.
La casa unor bazati am sunat la interfon si mi-a zis sa intru in curte iar in capatul aleii l-am vazut pe unu in pula goala care se pisa si dadea din mana sa inaintez, era fumat si asta.
Un baiat labagiu mi-a povestit ca comanda prin aplicatie, se uita care este numele livratorului si il cauta pe fb sa vada cum arata iar daca e tanar deschide in pula goala.
Eu am fanele si fanii mei. :) Noi la firma suntem cativa care livram deci clientii ne stiu.


Daca esti din timisoara, vorbesti de batranul din sagului de la etajul 10?:))))))))
maneloman2
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 99
Membru din: Mar Iun 06, 2023 5:21 pm
Orientare sexuală: lesby
Puncte de reputaţie: 12430

Re: Povesti livratori TAZZ sau GLOVO

Mesajde vericu » Vin Iun 09, 2023 12:41 am

Miroase a cacat. A fost Mike_XXX pe aici.
vericu
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 61
Membru din: Vin Iun 09, 2023 12:31 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -4999

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid

Înapoi la Cafeneaua labagiilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 62 vizitatori

  • Reclame