• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Salutare si spor :))

Discuţii generale
Trebuie să fiţi înregistraţi şi conectaţi pentru a accesa această secţiune

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Salutare si spor :))

Mesajde Vestrum » Lun Iul 18, 2022 9:35 pm

Baieti am cateva zile pe forum si am ajuns la 100 de mesaje pt ca eram curios sa vad ce se intampla in zona privata a forumului. Speranta mea era ca acolo oamenii sunt mai maturi si mai seriosi, in ideea ca acolo poate chiar vorbesc cei care s-au intalnit si povestesc cum a fost. Mare mi-a fost dezamagirea sa vad ca acolo subiectele sunt si mai retardate decat pe forumul public ~X(

Sincer tind sa cred ca multi au probleme destul de nasoale si din pacate in loc sa mearga la un psiholog (sau in multe cazuri la un psihiatru) ei sunt aplaudati de altii ca ei in postarile puse pe aici. Stiu si din toate mesajele private primite pana acum ca sunt foarte multi altii care cred acelasi lucru :)) dar inca spera ca vor gasi si oameni normali aici (si clar se pot gasi dar trebuie pierdut foarte mult timp cautandu-i). Eu unul nu voi pierde timpul asta aici, cand stiu ca pot gasi asta in viata reala mult mai usor.

Da imi place sa fac laba dar nu o confund cu sexul si nu ridic laba mai presus de orice altceva. De asemenea nu confund fetisuri normale cu problemele mintale (iar aici majoritatea se incadreaza in a doua categorie din pacate). Sunt o fire foarte deschisa si toleranta cu majoritatea oamenilor, dar nu pot sa trec cu vederea ca multi de aici efectiv nu mai gandesc normal. Este bine ca va pastrati latura asta ascunsa fata de familie si prieteni, poate ar fi indicat sa o ascundeti in final si de voi insiva.

Oricum eu de azi nu mai intru aici pt ca nu are sens sa imi pierd efectiv vremea. [-X Spor la laba! :wanker: :wanker: :wanker:
Toti avem fetishuri si vrem sa credem ce este necesar si sa ne jucam rolul pt a ne satisface placerile ascunse. :wanker:
Vestrum
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 102
Membru din: Mie Iul 13, 2022 3:20 pm
Localitate: Bucuresti
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -8867

Reclame

Video Chat Forum

Re: Salutare si spor :))

Mesajde malaka » Lun Iul 18, 2022 11:01 pm

Un adevarat mesaj-manifest! Cineva a pus punctul pe i.
De fapt cam asa stau lucrurile, foarte multi labari singuratici, salbaticiti pe aici, parca ar trai in grota. Nu stiu sa poarte o conversatie, sa raspunda la un mesaj.
malaka
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 174
Membru din: Sâm Feb 11, 2017 10:50 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -2097

Re: Salutare si spor :))

Mesajde faustinul » Mar Iul 19, 2022 11:12 am

Traiasca laba!
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: Salutare si spor :))

Mesajde faustinul » Mar Iul 19, 2022 11:13 am

PS Nu am citit ce a scris ala in primul post, nu stiu cum unii care au atata timp nu il folosesc pentru laba. Poate nu prea li se scoala pula :))
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: Salutare si spor :))

Mesajde erogen24 » Mar Iul 19, 2022 6:26 pm

faustinul » Mar Iul 19, 2022 12:13 pm scrie:PS Nu am citit ce a scris ala in primul post, nu stiu cum unii care au atata timp nu il folosesc pentru laba. Poate nu prea li se scoala pula :))

Eu am citit prima postare pe acest subiect. În unele privințe are și dreptate acel utilizator care zice că s-a retras de pe forum, dar sunt sigur că va reveni sub alt nickname. Și aici este la fel ca-n viața reală, găsești oameni de toate categoriile. Important este să alegem doar ce credem noi că este bun și ne poate fi folositor în viața de zi cu zi, dar și-n viața sexuală.
erogen24
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 856
Membru din: Mie Oct 07, 2020 5:02 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Salutare si spor :))

Mesajde Mike_XXX » Mar Iul 19, 2022 10:02 pm

Aferim!
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2436
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Salutare si spor :))

Mesajde faustinul » Sâm Iul 23, 2022 10:07 am

e vacanta, nu mai da lumea laba ca sunt ocupati cu fututul
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: Salutare si spor :))

Mesajde erogen24 » Sâm Iul 23, 2022 10:47 am

faustinul » Sâm Iul 23, 2022 11:07 am scrie:e vacanta, nu mai da lumea laba ca sunt ocupati cu fututul

Cine are ce fute, cine nu are tot pe labă se bazează, cum este și cazul meu.
erogen24
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 856
Membru din: Mie Oct 07, 2020 5:02 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Salutare si spor :))

Mesajde Zeul Internetului » Dum Sep 25, 2022 4:07 am

erogen24 » Mar Iul 19, 2022 7:26 pm scrie:
faustinul » Mar Iul 19, 2022 12:13 pm scrie:PS Nu am citit ce a scris ala in primul post, nu stiu cum unii care au atata timp nu il folosesc pentru laba. Poate nu prea li se scoala pula :))

Eu am citit prima postare pe acest subiect. În unele privințe are și dreptate acel utilizator care zice că s-a retras de pe forum, dar sunt sigur că va reveni sub alt nickname. Și aici este la fel ca-n viața reală, găsești oameni de toate categoriile. Important este să alegem doar ce credem noi că este bun și ne poate fi folositor în viața de zi cu zi, dar și-n viața sexuală.

Maestrul Pruteanu spunea că internetul este ca un oraș. Are și bordeluri, dar are și biblioteci. E alegerea fiecăruia unde intră.
Avatar utilizator
Zeul Internetului
★administrator★
★administrator★
 
Mesaje: 8524
Membru din: Lun Dec 26, 2016 8:59 am
Localitate: Constanţa
Nume real: Daniel
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Salutare si spor :))

Mesajde erogen24 » Dum Sep 25, 2022 3:19 pm

Zeul Internetului » Dum Sep 25, 2022 5:07 am scrie:
erogen24 » Mar Iul 19, 2022 7:26 pm scrie:
faustinul » Mar Iul 19, 2022 12:13 pm scrie:PS Nu am citit ce a scris ala in primul post, nu stiu cum unii care au atata timp nu il folosesc pentru laba. Poate nu prea li se scoala pula :))

Eu am citit prima postare pe acest subiect. În unele privințe are și dreptate acel utilizator care zice că s-a retras de pe forum, dar sunt sigur că va reveni sub alt nickname. Și aici este la fel ca-n viața reală, găsești oameni de toate categoriile. Important este să alegem doar ce credem noi că este bun și ne poate fi folositor în viața de zi cu zi, dar și-n viața sexuală.

Maestrul Pruteanu spunea că internetul este ca un oraș. Are și bordeluri, dar are și biblioteci. E alegerea fiecăruia unde intră.

Eu consider că este bine să intrăm întâi în bibliotecă și să citim romane erotice, apoi să intrăm într-un bordel ca să futem. Pruteanu era prea fix la idei, avea principii învechite. În ziua de azi este bine să intri pe internet și să aduni informații din mai multe surse, să le compari și să alegi ce-ți dorești sau ce-ți place. La omul nebun e posibil să găsești și un plan bun.
erogen24
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 856
Membru din: Mie Oct 07, 2020 5:02 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid

Înapoi la Cafeneaua labagiilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: [email protected], elenaaaa şi 82 vizitatori

  • Reclame