• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Ce creme folosiți la labă?

Discuţii generale
Trebuie să fiţi înregistraţi şi conectaţi pentru a accesa această secţiune

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Ce creme folosiți la labă?

Mesajde erogen24 » Mie Apr 28, 2021 10:10 am

erogen24 » Dum Apr 25, 2021 5:31 pm scrie:
ibnlab » Dum Apr 25, 2021 2:06 pm scrie:
erogen24 » Dum Apr 25, 2021 12:35 pm scrie:
erogen24 » Lun Noi 02, 2020 7:31 pm scrie:Saliva este cel mai bun lubrifiant. Eu mănânc un măr cu câteva minute înainte de labă și devine vâscoasă. Alunecă foarte bine, nu costă nimic și este și sănătoasă.

P.S. Din păcate, în ultima vreme, saliva n-a mai fost atât de eficientă. Mi-au apărut niște puncte roșii pe capul penisului și am ușoare senzații de usturime și mâncărime. O să caut în farmacii un lubrifiant pe bază de apă. Mai am folosit și-n trecut și totul a fost în regulă. Am greșit c-am neglijat acest aspect în ultima perioadă și micuțul meu a fost puțin deranjat. Oricum, o să folosesc în continuare și saliva ca să reînnoiesc lubrifiantul aplicat pe penis astfel încât să am libertate în mișcări și să pot să ajung la plăceri mai mari.


Esti sigur ca nu e herpes?

Plus, din experienta mea, lubrifiantele sporesc placerile labei. Nu am mai folosit saliva de mult timp.

Nu e nimic grav. Erau niște puncte mici de roșeață, dar am aplicat puțin alcool sanitar amestecat cu apă și azi am observat că deja au dispărut. Se pare că i-am dat în cap fără să-mi dau seama că o să se irite jucăria. O să fiu puțin mai atent până-mi găsesc lubrifiantul pe bază de apă potrivit. Cum ziceam și mai înainte, e bună și saliva. Când se usucă lubrifiantul, puțină salivă ajută la umezire și se restabilește alunecarea.

Am cumpārat un lubrifiant pe bază de apă și deja l-am și testat. Alunecă bine, este fără culoare, gust și miros. Când se usucă, pun salivă și treaba merge bine din nou. Acum, după ce-am simțit plăcere mai mare ca înainte, pot să spun că sunt un labagiu mulțumit.
erogen24
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 856
Membru din: Mie Oct 07, 2020 5:02 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Reclame

Video Chat Forum

Re: Ce creme folosiți la labă?

Mesajde putza2013001 » Joi Apr 29, 2021 1:32 pm

rar folosesc lubrifiant pe baza de apa dar in general nu folosesc nimic
putza2013001
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 73
Membru din: Sâm Apr 03, 2021 8:36 am
Nume real: putza
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -238

Re: Ce creme folosiți la labă?

Mesajde labagiu_kinky » Joi Apr 29, 2021 1:56 pm

Obisnuiam sa folosesc gelul de la durex. Era ok, insa ce nu imi placea era ca devenea lipicios. Am descoperit insa altceva, de 10 ori mai misto. Se cheama Albolene, e un fel de crema de curatat fata care insa devine uleios in contact cu pielea si nu se usuca si nici nu se lipeste. Plus ca hidrateaza foarte bine pielea si nu se irita mai ales dupa o sesiune lunga de muls. Si o cutie te tine si juma de an daca nu mai mult. Nu se gaseste la noi. Eu am comandat de pe amazon. Merita incercat!
Laba la superlativ!
labagiu_kinky
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 115
Membru din: Mie Ian 02, 2019 4:27 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -4999

Re: Ce creme folosiți la labă?

Mesajde erogen24 » Sâm Mai 01, 2021 5:14 pm

putza2013001 » Joi Apr 29, 2021 2:32 pm scrie:rar folosesc lubrifiant pe baza de apa dar in general nu folosesc nimic

Pe uscat nu prea merge treaba bine. Eu obișnuiesc să o și gâdil în cap cu priză inversă, adică o țin în månă cu degetul scurt îndreptat în sus și celelalte patru îndreptate în jos, și fără un lubrifiant bun mi se irită capul penisului. Ar fi bine s-o faci cu lubrifiant ca să experimentezi diverse mișcări, să prelungești orgasmul și să simți o plăcere mai mare.
erogen24
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 856
Membru din: Mie Oct 07, 2020 5:02 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Ce creme folosiți la labă?

Mesajde erogen24 » Sâm Mai 01, 2021 5:50 pm

labagiu_kinky » Joi Apr 29, 2021 2:56 pm scrie:Obisnuiam sa folosesc gelul de la durex. Era ok, insa ce nu imi placea era ca devenea lipicios. Am descoperit insa altceva, de 10 ori mai misto. Se cheama Albolene, e un fel de crema de curatat fata care insa devine uleios in contact cu pielea si nu se usuca si nici nu se lipeste. Plus ca hidrateaza foarte bine pielea si nu se irita mai ales dupa o sesiune lunga de muls. Si o cutie te tine si juma de an daca nu mai mult. Nu se gaseste la noi. Eu am comandat de pe amazon. Merita incercat!

Eu am cumpārat de curând din farmacie un lubrifiant Durex Naturals H2O și merge bine. Pun o cantitate mică și, când se usucă, pun salivă până la sfârșit. Cele mai multe, poate chiar toate lubrifiantele sunt lipicioase când se aplică în cantități mari și nu se completează cu salivă sau apă, în cazul celor pe bază de apă. În cazul celor pe bază de ulei, presupun că unele unguente pot ajuta. Până la urmă, fiecare pune pe penis ce-i place și ce-i convine mai mult. Important este rezultatul final, adică o labă reușită și reconfortantă.
erogen24
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 856
Membru din: Mie Oct 07, 2020 5:02 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Ce creme folosiți la labă?

Mesajde labprof » Dum Mai 02, 2021 2:32 pm

incercati cu incredere crema de galbenele se beleste pula bine asa
labprof
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 395
Membru din: Joi Ian 05, 2017 4:10 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 4105

Re: Ce creme folosiți la labă?

Mesajde danny78w » Lun Mai 17, 2021 8:37 am

Labagiu casatorit, caut asemeni mie sa frecam pula la telefon povestind despre soțiile noastre.
danny78w
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 109
Membru din: Lun Iul 24, 2017 1:05 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1130

Re: Ce creme folosiți la labă?

Mesajde Zeul Internetului » Vin Mai 28, 2021 3:39 am

Merge și apa simplă. Pun un pahar cu apă lîngă mine și trec la treabă.
Avatar utilizator
Zeul Internetului
★administrator★
★administrator★
 
Mesaje: 8439
Membru din: Lun Dec 26, 2016 8:59 am
Localitate: Constanţa
Nume real: Daniel
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Ce creme folosiți la labă?

Mesajde tm1313 » Mar Iun 01, 2021 8:30 am

Multa vreme n-am folosit nimic ca nu aveam probleme, dar in ultimul an sau asa... nu mai merge doar cu auto-lubrifiantul, nu mai face fata (si sesiunile nici nu s-au lungit, deci nu e de la aia). Deocamdata vad ca uleiul de argan se descurca foarte bine, inclusiv la calmat zona deja iritata, dar cel mai bine aplicat dinainte de inceperea violentelor. Pe de alta parte incerc si sa folosesc mai putina forta de strangere ca nu e natural asa, dup-aia ajungi sa nu te mai excite pizda pentru ca nu te strange destul de tare.
tm1313
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 42
Membru din: Lun Mar 13, 2017 2:10 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 8638

Re: Ce creme folosiți la labă?

Mesajde Zeul Internetului » Mar Iun 22, 2021 7:16 am

De-aia mai merge și cîte un futai, din cînd în cînd, prietre labe. Că pizda are "lubrifiant" natural. :wink:
Avatar utilizator
Zeul Internetului
★administrator★
★administrator★
 
Mesaje: 8439
Membru din: Lun Dec 26, 2016 8:59 am
Localitate: Constanţa
Nume real: Daniel
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Ce creme folosiți la labă?

Mesajde mihaikta » Sâm Iun 26, 2021 4:19 pm

Nu prea folosesc spre deloc
mihaikta
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 118
Membru din: Sâm Oct 21, 2017 5:19 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10895

Re: Ce creme folosiți la labă?

Mesajde erogen24 » Mar Iul 06, 2021 4:59 pm

De ceva timp am renunțat la lubrifiant și-am revenit la salivă sau chiar la laba pe uscat. De curând, am fost într-un oraș cu niște treburi și-am văzut femei reale îmbrăcate sexy. N-am rezistat până acasă, așa că am găsit o toaletă curată și m-am pus pe treabă. Eram destul de excitat și cred că puteam să ejaculez fără prea mult efort. Dar am prelungit sesiunea de masturbare și m-am oprit de mai multe ori înainte de finalizare. Cu această ocazie am redescoperit că nu este nevoie de lubrifiant ca să ajungi la plăceri deosebite. Capul penisului este mai sensibil și are nevoie de o lubrifiere bună, dar baza capului este o parte care poate stimula penisul mai bine decât capul. Nici n-am pus măcar salivă. Pur și simplu, am întins prepuțul și-am stimulat penisul la baza capului. La sfârșit am simțit plăcere mai mare ca atunci când am făcut-o cu lubrifiant.
Peste ceva vreme, acasă, am experimentat masturbarea la un alt nivel. Cu salivă, mângâierea capului și stimularea mai accentuată a bazei capului m-au făcut să ajung la plăceri mai mari ca înainte, fără să fie nevoie de lubrifiant.
Important este să existe dorință sexuală și condiții pentru masturbare astfel încât să se ajungă la plăcerea mult așteptată de orice labagiu care se respectă.
erogen24
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 856
Membru din: Mie Oct 07, 2020 5:02 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Ce creme folosiți la labă?

Mesajde deniswinch » Mar Iul 06, 2021 8:05 pm

erogen24 » 06 Iul 2021, 16:59 scrie:De ceva timp am renunțat la lubrifiant și-am revenit la salivă sau chiar la laba pe uscat. De curând, am fost într-un oraș cu niște treburi și-am văzut femei reale îmbrăcate sexy. N-am rezistat până acasă, așa că am găsit o toaletă curată și m-am pus pe treabă. Eram destul de excitat și cred că puteam să ejaculez fără prea mult efort. Dar am prelungit sesiunea de masturbare și m-am oprit de mai multe ori înainte de finalizare. Cu această ocazie am redescoperit că nu este nevoie de lubrifiant ca să ajungi la plăceri deosebite. Capul penisului este mai sensibil și are nevoie de o lubrifiere bună, dar baza capului este o parte care poate stimula penisul mai bine decât capul. Nici n-am pus măcar salivă. Pur și simplu, am întins prepuțul și-am stimulat penisul la baza capului. La sfârșit am simțit plăcere mai mare ca atunci când am făcut-o cu lubrifiant.
Peste ceva vreme, acasă, am experimentat masturbarea la un alt nivel. Cu salivă, mângâierea capului și stimularea mai accentuată a bazei capului m-au făcut să ajung la plăceri mai mari ca înainte, fără să fie nevoie de lubrifiant.
Important este să existe dorință sexuală și condiții pentru masturbare astfel încât să se ajungă la plăcerea mult așteptată de orice labagiu care se respectă.

Bravo, foarte frumos ai descris experientele tale de laba :)]-
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Ce creme folosiți la labă?

Mesajde erogen24 » Mie Iul 07, 2021 9:11 pm

deniswinch » Mar Iul 06, 2021 9:05 pm scrie:
erogen24 » 06 Iul 2021, 16:59 scrie:De ceva timp am renunțat la lubrifiant și-am revenit la salivă sau chiar la laba pe uscat. De curând, am fost într-un oraș cu niște treburi și-am văzut femei reale îmbrăcate sexy. N-am rezistat până acasă, așa că am găsit o toaletă curată și m-am pus pe treabă. Eram destul de excitat și cred că puteam să ejaculez fără prea mult efort. Dar am prelungit sesiunea de masturbare și m-am oprit de mai multe ori înainte de finalizare. Cu această ocazie am redescoperit că nu este nevoie de lubrifiant ca să ajungi la plăceri deosebite. Capul penisului este mai sensibil și are nevoie de o lubrifiere bună, dar baza capului este o parte care poate stimula penisul mai bine decât capul. Nici n-am pus măcar salivă. Pur și simplu, am întins prepuțul și-am stimulat penisul la baza capului. La sfârșit am simțit plăcere mai mare ca atunci când am făcut-o cu lubrifiant.
Peste ceva vreme, acasă, am experimentat masturbarea la un alt nivel. Cu salivă, mângâierea capului și stimularea mai accentuată a bazei capului m-au făcut să ajung la plăceri mai mari ca înainte, fără să fie nevoie de lubrifiant.
Important este să existe dorință sexuală și condiții pentru masturbare astfel încât să se ajungă la plăcerea mult așteptată de orice labagiu care se respectă.

Bravo, foarte frumos ai descris experientele tale de laba :)]-

:)]-
erogen24
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 856
Membru din: Mie Oct 07, 2020 5:02 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Ce creme folosiți la labă?

Mesajde Zeul Internetului » Dum Iul 25, 2021 1:46 am

Eu n-am folosit niciodată lubrifiant. Mi-e rușine să cumpăr.
Avatar utilizator
Zeul Internetului
★administrator★
★administrator★
 
Mesaje: 8439
Membru din: Lun Dec 26, 2016 8:59 am
Localitate: Constanţa
Nume real: Daniel
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Ce creme folosiți la labă?

Mesajde erogen24 » Dum Iul 25, 2021 9:26 am

Zeul Internetului » Dum Iul 25, 2021 2:46 am scrie:Eu n-am folosit niciodată lubrifiant. Mi-e rușine să cumpăr.

Dacă vrei să-ncerci și cu lubrifiant ca să vezi cum este, poți comanda fără probleme din orice sexshop online. Coletul vine ambalat discret și pe el nu sunt scrise informații care să arate că este trimis de un sexshop. Dacă nu vrei să primești coletul acasă ca să eviți posibile întrebări ale rudelor, poți solicita când completezi formularul de comandă să-ți fie livrat coletul la o căsuță poștală anume și-l ridici când ai timp.
erogen24
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 856
Membru din: Mie Oct 07, 2020 5:02 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Ce creme folosiți la labă?

Mesajde erogen24 » Mie Dec 01, 2021 10:07 am

De curând am făcut laba într-un stil nou, cel puțin pentru mine. În prima parte am încălzit penisul pe uscat, am întins bine prepuțul ca să devină cât mai flexibil și m-am oprit de vreo patru ori când am simțit că se-apropie ejacularea. În a doua parte am folosit cremă de gălbenele și propria salivă pentru lubrifiere și i-am dat în cap ținând mâna în gardă inversă, cu degetul gros îndreptat spre abdomen. În felul acesta se simte ca și cum o bagi într-un vagin adevărat.
erogen24
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 856
Membru din: Mie Oct 07, 2020 5:02 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000


Re: Ce creme folosiți la labă?

Mesajde erogen24 » Mie Dec 22, 2021 7:50 pm

erogen24
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 856
Membru din: Mie Oct 07, 2020 5:02 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Ce creme folosiți la labă?

Mesajde aac293 » Joi Dec 23, 2021 3:03 pm

Eu unul nu prea folosesc, nu-s circumcis deci merge bine fara, si se si umezeste singura repede. :D

Totusi din ce am incercat, Durex la sticluta albastra (ori Classic or Play Feel) e destul de bun.

Sau pentru cei care vor sa fie mai discreti, aveti un sfat de la un gay cu experienta - mergeti la un magazin naturist si luati un borcan de ulei de cocos. Merge super bine la orice (in special pentru anal, multe lubrifiante nu-s facute pentru asta), are si gust bun in caz ca va jucati cu cineva si poate-poate faceti un oral, e si natural si nu pateaza deloc hainele/cearsafurile. Borcanul nu iese in evidenta deci e usor de ascuns, si il poti tine oriunde vrei tu (ideal la intuneric/rece ca sa fie mai solid). Si daca va intreaba cineva, utilizari practice are sute, doar cautati pe Google.

Singura problema e ca foarte gras si unii nu suporta asta, si trebuie sa te speli un pic mai bine sa il dai jos. Avantaje si dezavantaje :))
aac293
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 102
Membru din: Mie Dec 22, 2021 12:42 am
Localitate: Brasov
Nume real: Alex
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 17729

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Cafeneaua labagiilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 102 vizitatori

  • Reclame