• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Discuţii generale
Trebuie să fiţi înregistraţi şi conectaţi pentru a accesa această secţiune

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde barcelonab92 » Mar Ian 26, 2021 6:17 pm

deliveryboyTM » Mar Ian 26, 2021 7:14 pm scrie:Deniswinch si asta cu elasticul e buna. Facem brainstorming. :))

Daaaa .Iti tinem pumnii.
barcelonab92
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 113
Membru din: Dum Sep 16, 2018 1:53 am
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -8869

Reclame

Video Chat Forum

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Mar Ian 26, 2021 6:53 pm

Ati deschis careva usa la curier, in pula goala?

Mi s-a intamplat de mai multe ori sa deschida baieti in pula goala, de obicei la misto cand erau mai multi si bauti si cu chef de glume sau ca pedeapsa la jocuri de carti.
Si eu i-am deschis unui coleg care stie ca imi place s-o arat. Si el mai umbla in pula goala cand merg la el. Are un puloc barosan. :) E hetero, casatorit, are un client un student strain care il suge cand livreaza, asa cum as vrea eu cu clienta mea. :)
Colegii mei au tot felul de povesti cu intamplari cu clientii.

M-am cazat intr-o noapte cu gagica la un hotel din complexul studentesc din Timisoara si am chemat baiatul de la receptie sa aduca prezervative si i-am deschis in pielea goala cu pula sculata. Baiatul a fost chiar amabil, a ras cand am spus ca a venit exact la timp, si nu a dat vreun semn ca s-ar simti deranjat.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde barcelonab92 » Mar Ian 26, 2021 7:02 pm

)))) frumos asa
barcelonab92
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 113
Membru din: Dum Sep 16, 2018 1:53 am
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -8869

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deniswinch » Mar Ian 26, 2021 9:48 pm

deliveryboyTM » 26 Ian 2021, 18:53 scrie:Ati deschis careva usa la curier, in pula goala?

Mi s-a intamplat de mai multe ori sa deschida baieti in pula goala, de obicei la misto cand erau mai multi si bauti si cu chef de glume sau ca pedeapsa la jocuri de carti.
Si eu i-am deschis unui coleg care stie ca imi place s-o arat. Si el mai umbla in pula goala cand merg la el. Are un puloc barosan. :) E hetero, casatorit, are un client un student strain care il suge cand livreaza, asa cum as vrea eu cu clienta mea. :)
Colegii mei au tot felul de povesti cu intamplari cu clientii.

M-am cazat intr-o noapte cu gagica la un hotel din complexul studentesc din Timisoara si am chemat baiatul de la receptie sa aduca prezervative si i-am deschis in pielea goala cu pula sculata. Baiatul a fost chiar amabil, a ras cand am spus ca a venit exact la timp, si nu a dat vreun semn ca s-ar simti deranjat.

Eu locuind intr-o comuna, la casa, nu pot sa ies la poarta in pula goala, cand vine curierul. Dar mi s-a intamplat de 2 ori, vara, sa ies la curier doar in pantaloni scurti si cand am vazut curierul, pana mi-a cautat coletul, sa mi se scoale in cateva secunde. In ambele dati, baietii mi-au observat pula sculata si n-au fost deranjati. Dimpotriva, au zambit, au fost foarte ok cu situatia. Desi se faceau ca-si vad de treaburile lor, se mai uitau cu coada ochiului la umflatura din pantalonii mei (iar chestia asta ma excita la maxim).
Evident, dupa ce plecau, o frecam :wanker: cu gandul la cele intamplate.
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Joi Ian 28, 2021 6:15 pm

Majoritatea zambesc ca si cum ar fi complice la actul de exhibitionism deoarece le place situatia. Si nu are de a face cu a fi sau a nu fi gay. Prietenii mei, colegii mei, mereu au glumit si incurajat situatiile care duc la chestii sexuale cum ar fi de exemplu aratatul pulii. Cei care ma cunosc bine chiar au tupeu sa ma provoace s-o scot si chiar sa mi-o scol in fata lor. Eu si stau mai tot timpul cu mana la pula asa ca le e usor sa se lege de mine. Imi place privirea celor care imi vad pula. :) Ne-a venit un sofer nou la firma si ne-am nimerit in acelasi timp in vestiar. El statea pe scaun si eu ma dezbracam in fata lui langa dulap. Cum nu port chilot cand mi-am dat jos pantalonul a facut niste ochi de caprioara speriata si nu a stiut incotro sa se uite. :) Si nu m-am grabit sa ma imbrac ci am continuat sa povestesc cu el in timp ce ma tineam si trageam de pula. I-am si spus ca n-am treaba cu rusinea iar el mi-a spus ca nici el.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deniswinch » Joi Ian 28, 2021 9:10 pm

deliveryboyTM » 28 Ian 2021, 18:15 scrie:Majoritatea zambesc ca si cum ar fi complice la actul de exhibitionism deoarece le place situatia. Si nu are de a face cu a fi sau a nu fi gay. Prietenii mei, colegii mei, mereu au glumit si incurajat situatiile care duc la chestii sexuale cum ar fi de exemplu aratatul pulii. Cei care ma cunosc bine chiar au tupeu sa ma provoace s-o scot si chiar sa mi-o scol in fata lor. Eu si stau mai tot timpul cu mana la pula asa ca le e usor sa se lege de mine. Imi place privirea celor care imi vad pula. :) Ne-a venit un sofer nou la firma si ne-am nimerit in acelasi timp in vestiar. El statea pe scaun si eu ma dezbracam in fata lui langa dulap. Cum nu port chilot cand mi-am dat jos pantalonul a facut niste ochi de caprioara speriata si nu a stiut incotro sa se uite. :) Si nu m-am grabit sa ma imbrac ci am continuat sa povestesc cu el in timp ce ma tineam si trageam de pula. I-am si spus ca n-am treaba cu rusinea iar el mi-a spus ca nici el.

:D :D
Sunt curios cum va reactiona colegul tau nou, cand tu vei fi provocat de ceilalti colegi de-ai tai, si vei face laba in fata lui :D :D
Astazi este Joi, n-a "iesit" nimic cu fata cu pizza?
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Vin Ian 29, 2021 6:25 pm

Era devreme cand am postat aseara. Comanda a fost dupa 9. Dar nimic pervers din partea mea ca aseara am fost cu ganduri pasnice pentru ca am vrut sa schimb mai multe vorbe cu ea. Fata a deschis in halat de baie. Era cu parul ud si se stergea. Am fost pe faza si am intrebat-o ce ar fi facut daca as fi venit cand inca era la dus. Si surpriza, ea a fost cu ganduri perverse, a raspuns ca s-ar fi gandit daca sa deschida goala. Si pentru ca mi-a servit-o, i-am spus ca mi-ar placea sa deschida si fetele nu numai baietii. A intrebat daca e adevarat iar eu i-am recomandat clipurile de pe xhamster. :)) Si i-am spus ca poate ii vin idei. M-a mai intrebat una alta despre job si cam atat. Mi-a spus si cu ce se ocupa deci am avansat putin. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Vin Ian 29, 2021 6:31 pm

Legat de colegul cel nou, cand ne mai nimerim in vestiar am sa stau in fata lui cu pula sculata. :)
Am umblat cu pula sculata si in vestiar la sala si am vazut si pe altii cu erectie.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deniswinch » Vin Ian 29, 2021 6:50 pm

deliveryboyTM » 29 Ian 2021, 18:25 scrie:Era devreme cand am postat aseara. Comanda a fost dupa 9. Dar nimic pervers din partea mea ca aseara am fost cu ganduri pasnice pentru ca am vrut sa schimb mai multe vorbe cu ea. Fata a deschis in halat de baie. Era cu parul ud si se stergea. Am fost pe faza si am intrebat-o ce ar fi facut daca as fi venit cand inca era la dus. Si surpriza, ea a fost cu ganduri perverse, a raspuns ca s-ar fi gandit daca sa deschida goala. Si pentru ca mi-a servit-o, i-am spus ca mi-ar placea sa deschida si fetele nu numai baietii. A intrebat daca e adevarat iar eu i-am recomandat clipurile de pe xhamster. :)) Si i-am spus ca poate ii vin idei. M-a mai intrebat una alta despre job si cam atat. Mi-a spus si cu ce se ocupa deci am avansat putin. :)

Pfooooaaai...eu zic ca esti pe drumul cel bun :)]-
Probabil ca a si cautat cu privirea, umflatura din pantalonii tai, cu care era obisnuita. Si cred ca intentionat a intrat la dus imediat dupa ce a facut comanda de pizza, doar sa-ti deschida uda, in halatul de baie. Imi place de fata asta :D
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde barcelonab92 » Vin Ian 29, 2021 8:08 pm

Preludiul este cel mai fain ))).
barcelonab92
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 113
Membru din: Dum Sep 16, 2018 1:53 am
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -8869

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Sâm Ian 30, 2021 3:11 pm

Deniswinch si mie imi place de ea pentru ca pe langa ca e faina are si o privire de fata pusa pe soti. :) Umflatura din pantalonii mei era la locul ei. Forma pulii se vede bine mereu cand port trening. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde arsdesoare » Dum Ian 31, 2021 1:27 pm

imaginatie placuta. sa fim seriosi!
arsdesoare
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 60
Membru din: Mie Iul 22, 2020 7:49 pm
Localitate: bucurești
Nume real: vali
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 8248

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde barcelonab92 » Dum Ian 31, 2021 7:32 pm

Rai mai sunteti
barcelonab92
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 113
Membru din: Dum Sep 16, 2018 1:53 am
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -8869

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde cautp » Mie Feb 03, 2021 6:19 pm

Ati vazut postarile lui futerman? Si-a facut cont in 12 ian si in aproape 2 ore a postat 103 mesaje telegrafice, fara continut relevant. Daca sunt preferate astfel de postari, iar ale lui deliveryboy deranjeaza, atunci avem o problema. Deliveryboy, ar trebui sa te gandesti sa-ti faci un blog.
Imi plac aventurile tale si te incurajez sa scrii. Poate unele par fanteziste, dar stiu ce tupeu ai si ce-ti poate capul. :)) Si chiar si fantezii sa fie, scrie! Cine vrea reality, sa intre pe realitatea!
cautp
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 227
Membru din: Sâm Feb 11, 2017 1:04 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 22085

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde barcelonab92 » Mie Feb 03, 2021 8:05 pm

cautp » Mie Feb 03, 2021 7:19 pm scrie:Ati vazut postarile lui futerman? Si-a facut cont in 12 ian si in aproape 2 ore a postat 103 mesaje telegrafice, fara continut relevant. Daca sunt preferate astfel de postari, iar ale lui deliveryboy deranjeaza, atunci avem o problema. Deliveryboy, ar trebui sa te gandesti sa-ti faci un blog.
Imi plac aventurile tale si te incurajez sa scrii. Poate unele par fanteziste, dar stiu ce tupeu ai si ce-ti poate capul. :)) Si chiar si fantezii sa fie, scrie! Cine vrea reality, sa intre pe realitatea!

Ai dreptate.
barcelonab92
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 113
Membru din: Dum Sep 16, 2018 1:53 am
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -8869

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde Mike_XXX » Mie Feb 03, 2021 10:45 pm

Subscriu
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2414
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Joi Feb 04, 2021 6:35 pm

Mersi pentru feedback, indiferent din ce tabara vine.
Nu inteleg de ce vi se par fanteziste ca pana la urma n-am povestit cine stie ce grozavii. Mai pe scurt: m-am prezentat la gagica la usa de cateva ori cu slitul desfacut si se vedea pula. Nu e cine stie ce, tine mai mult de tupeu. Daca va spuneam ca mi-a deschis goala si am futut-o atunci poate era fantezie. Joaca asta de-a aratatul e palpitanta si mai ales ca a intrat in joc o fata, ca aratatul pulii baietilor e rutina. V-am mai spus ca imi place s-o arat si de aceea am si postat la flashing-exhibitionism. Nu am cum grabi evenimentele si sa sarim direct in pat.
Ar fi misto daca i-as putea-o servi ca mi-ar placea sa fac laba in fata ei sau sa-i spun de locul de laba din Timisoara si sa ne intalnim acolo. Fantezii! :))

Nu a plasat comanda ieri asa ca o mai lungim. ;)
Dar m-am exhibat azi in vestiar in fata colegului nou.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde barcelonab92 » Joi Feb 04, 2021 6:44 pm

deliveryboyTM » Joi Feb 04, 2021 7:35 pm scrie:Mersi pentru feedback, indiferent din ce tabara vine.
Nu inteleg de ce vi se par fanteziste ca pana la urma n-am povestit cine stie ce grozavii. Mai pe scurt: m-am prezentat la gagica la usa de cateva ori cu slitul desfacut si se vedea pula. Nu e cine stie ce, tine mai mult de tupeu. Daca va spuneam ca mi-a deschis goala si am futut-o atunci poate era fantezie. Joaca asta de-a aratatul e palpitanta si mai ales ca a intrat in joc o fata, ca aratatul pulii baietilor e rutina. V-am mai spus ca imi place s-o arat si de aceea am si postat la flashing-exhibitionism. Nu am cum grabi evenimentele si sa sarim direct in pat.
Ar fi misto daca i-as putea-o servi ca mi-ar placea sa fac laba in fata ei sau sa-i spun de locul de laba din Timisoara si sa ne intalnim acolo. Fantezii! :))

Nu a plasat comanda ieri asa ca o mai lungim. ;)
Dar m-am exhibat azi in vestiar in fata colegului nou.

Pff,pacat ...
barcelonab92
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 113
Membru din: Dum Sep 16, 2018 1:53 am
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -8869

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Joi Feb 04, 2021 6:55 pm

Bai acum am realizat ca azi e joi. :))) Programul meu ma zapaceste. Bine ca nu am dat azi la laba pana la finalizare ca acum sunt super horny cu chef de aratat. Deci azi o vad pe fata. ;)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde barcelonab92 » Joi Feb 04, 2021 9:08 pm

:D :D :D :D
deliveryboyTM » Joi Feb 04, 2021 7:55 pm scrie:Bai acum am realizat ca azi e joi. :))) Programul meu ma zapaceste. Bine ca nu am dat azi la laba pana la finalizare ca acum sunt super horny cu chef de aratat. Deci azi o vad pe fata. ;)
barcelonab92
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 113
Membru din: Dum Sep 16, 2018 1:53 am
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -8869

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Cafeneaua labagiilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 64 vizitatori

  • Reclame