• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Discuţii generale
Trebuie să fiţi înregistraţi şi conectaţi pentru a accesa această secţiune

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Mie Noi 03, 2021 8:04 pm

Citind postarea de mai sus mi-am amintit de o fosta gagica cu sani maricei si in forma de para iar ea purta astfel de maieuri. Tin minte ca maieul fiind larg ii jucau tatele la fiecare miscare. Era in vremea liceului perioada cand unele fete sunt disperate sa-si faca iubit iar din cauza asta fac tot posibilul sa le bagi in seama daca au pus ochii pe tine. Asa a fost si cu gagica asta.
Stateam seara la scara blocului si ii bagam mana sub tricou iar ea ma lasa. Erau de fata si prieteni de-ai mei si pot spune ca ma excita cum savurau cu privirea miscarile mele de sub tricou. Imi placea sa-i cuprind tatele in mana si sa le salt ca si cum le-as cantari. Totusi e una dintre fetele cu care n-am ajuns in pat iar pula mi-a vazut-o doar o singura data cand am scos-o lejer de fata cu ea si baietii sa ma pis. S-a rusinat ca o virgina dar rusinea ei a intensificat placerea mea de-a sta cu cocosul expus. :)
Imi place sa dezbrac cu privirea fetele sumar imbracate si de aceea vara este anotimpul meu preferat. Iar la cele fara sutien savurez fiecare balans al tatelor.
Pizza Girl a mea si ea imi deschidea imbracata doar in tricourile ei lungi. Am aflat ca nu se imbraca asa expres pentru mine ci asa sta ea in casa. Mie imi convine ca o dezbrac dintr-o miscare. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Reclame

Video Chat Forum

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde cautp » Sâm Noi 13, 2021 3:11 pm

@deliveryboy, cand ne povestesti cum a fost intalnirea voastra cu cel in uniforma? N-ai mai povestit demult de aradeanca.
Relatarea ta despre fiul pulosului mi-a starnit niste curiozitati: A vazut ca pulosul ti-a frecat pula? Cum a reactionat? Pe cine urmarea? Fiind vestiarul barbatilor, ma gandesc ca era curios sa vada pula. Ai spus in postarea de dupa concediu ca ai facut o laba tabu. Cu cei doi?!
A ramas ca ne relatezi si laba cu pulosul. :)
cautp
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 227
Membru din: Sâm Feb 11, 2017 1:04 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 22085

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Dum Noi 14, 2021 2:28 pm

Cautp a iesit super intalnirea de la Oradea. Gagica-mea a fost in extaz. :) N-am uitat ca am zis ca va povestesc.
Cand am povestit faza cu voyeurul la vestiar m-am limitat doar la cum l-am surprins si nu am mai trecut si la detaliile de dupa pentru ca e mult de povestit. :) Evident ca am povestit cu el pe tema asta la modul cel mai deschis. Chiar daca in interactiunea mea sexuala cu baieti eu las deoparte prejudecatile si sunt dezinhibat la maxim, am observat ca majoritatea baietilor parca au trac sau sunt inhibati, unora le e greu sa interactioneze, dar cu fiul pulosului nu a fost asa. Poate pentru ca ne stim de mult timp si e obisnuit cu mine. Acum povestim orice fara perdea, mai ales ca din acea seara relatia noastra a trecut la una intima pentru ca am trecut si la interactiune fizica. Dorm la ei cand nu sunt in Arad sau cand nu raman la Pizza Girl, a mai dormit si el la mine deci e clar ca am facut chestii. Chestii gay. :))
Pe mine ma spiona la vestiar. Stia de la taica-sau ca sunt labagiu si ca fac laba in vestiar si vroia sa ma vada. I-a povestit pulosu de mine. :) Putea intra oricand in vestiar dar banuia ca n-am sa fac laba in fata lui plus ca spionatul vine cu adrenalina deci o placere amplificata.
L-am intrebat si eu ce a vazut in vestiar si mi-a zis ca a vazut ca mi-a frecat-o si m-a intrebat daca e ceva intre noi. :) Ii era clar ca suntem apropiati pentru ca atunci cand treceam pe la ei si pulosu era in pula goala (v-am mai zis ca asa stau ei in casa) statea in pula goala si in fata mea. Si pe pulosu mic l-am vazut in pula goala de multe ori si mi-a zis ca si pe el il excita sa se exhibeze in fata mea si ca dupa ce plecam facea laba cu gandul la mine.
Laba cu pulosu s-a petrecut dupa ce ne-am intors din vacanta. V-am povestit ca in seara cand i-am predat masina era cat pe ce sa facem ceva asa ca eram decis ca la intoarcere sa n-o mai lungim si s-a intamplat chiar in prima zi de lucru. Mi-a trimis dimineata mesaj ca vine cu masina sa ma ia. Eu dormisem la Pizza Girl asa ca i-am zis sa vina mai repede si sa trecem si pe acasa sa fac un dus si sa ma schimb. Puteam face dus la fata dar am exploatat oportunitatea. Oricum primul apropo a venit de la pulos cand am zis de dus. M-a intrebat daca-mi miroase pula a pizda iar eu i-am raspuns ca il las pe el sa verifice.
In masina am purtat discutii banale fara apropouri la chestii sexuale si s-a simtit ca ne-am purtat altfel decat ne purtam cand suntem doar noi doi. Era asa un aer de timiditate intre noi si pun asta pe faptul ca nu ne-am vazut o vreme sau pe seama faptului ca aveam amandoi ceva in gand si nu stiam cum sa incepem. Era funy situatia mai ales pentru ca el e un smecher din ala cu tupeu fara limite iar in acele momente era prea cuminte. :) Abia in momentul cand am bagat cheia in usa casei m-a intrebat Facem? si a mimat miscarile de laba. Am dat din cap si si-a lipit pulanu de fesele mele. Lui si in stare flasca ii e pula mare asa ca am simtit-o bine si chiar m-a excitat gestul ca imediat mi-a fost pula beton. I-am zis ca fac prima data dus dar mi-a zis ca chiar vrea sa ma miroase si m-a pus sa ma urc in picioare pe pat. Mi-a tras pantalonii sub pula si a inceput sa ma adulmece de la capul pulii spre coaie si si-a bagat fata la coaie. Brusc m-a intors sa ma miroase si la cur, de sus spre coaie si s-a oprit la coaie. L-am lasat pe el sa conduca. Mi-a scos pantalonii si m-a pus sa ma intind pe spate si sa ridic picioarele. Din nou a adulmecat la gaura curului si coaiele. Mi-a zis dupa ca ii plac coaiele mele. Cred ca am povestit mai demult ca mi-a mai luat el coaiele in mana in vestiar.
A inceput sa le linga si cum in pozitia aceea coaiele imi ajung deasupra anusului ii mai scapa limba si acolo. Imi plac limbile in cur asa ca mi-am ridicat coaiele si am desfacut mai mult curul. M-a intrebat daca imi place sa iau limbi in cur si a continuat in gluma daca as lua si altceva. :) Mi-a facut pe plac si m-a lins in cur in timp ce eu dadeam la laba. Coaiele mele se zbateau de fata lui. N-am tinut-o mult asa si a zis sa ne facem laba reciproc si mi-a zis ca stie ca nu sug pula dar macar sa-l las sa finalizeze pe fata mea. Chiar daca nu e printre fanteziile mele dar sa-i fac si eu pe plac, am zis ca sunt ok cu asta. Ne-am asezat in 69. Pentru prima data am fost atat de aproape de pulocu lui nerusinat de mare. L-am studiat si eu de aproape. Nu i se intareste la maxim dar era faina senzatia. V-am zis mai demult ca cu el as face o laba reciproca si asta poate pentru ca mi se par interesante pulele flocoase. :)
Am simtit ca se intareste si dupa respiratia lui mi-am dat seama ce urmeaza asa ca am asteptat jetul cu ochii inchisi. :)) In momentul cand i-a venit si-a luat-o in mana si m-a plesnit de mai multe ori peste fata. Produce mult, parca nu se mai oprea. Eram manjit de zeama lui, strangeam ochii si buzele, e nasoala senzatia. :) M-am dus sa ma spal pe fata. Si pentru ca ramasesem neterminat m-a intrebat daca vreau sa ma mai linga la cur sa-mi dau si eu drumul.
In masina mi-a zis ca atunci cand ma mirosea se gandea la Pizza Girl si ca ii provoca placere gandul ca locurile acelea au fost atinse de ea, si mi-a propus ca pe viitor dupa ce o fut sa nu ma spal si sa ma vad cu el sau sa-i aduc prezervativul cu care o fut. M-am vazut cu el de cateva ori si am facut laba si la clipuri cu nevasta-sa. Si i-am si adus prezervativul deja de cateva ori. Ii place sa le miroase si sa faca laba si am incercat si eu cu un prezervativ de-al lui. Nevasta-sa stie fetisul lui cu prezervativul asa ca uneori si ei fac sex cu prezervativ pentru ca el sa-si dea la laba cand nu e ea acasa. Evident ca nu stie ca le imparte prietenilor. :)) E kinky senzatia. L-am pastrat si i l-am aratat si pulosului mic si ne-am jucat amandoi cu prezervativul si am facut laba. :)
Intr-un fel ma excita si pe mine sa vad prezervative pline de sperma, ma gandesc cum au facut sex. Mai este unu care isi fute gagica la locul unde merg eu la laba si isi agata prezervativele in copac. Am facut laba uitandu-ma la ele.
V-am povestit destul. Mai pastrez si pe alta data. :) Sunt in urma cu evenimentele dar nu prea am timp. Doua zile stau la Arad iar cand sunt in Timisoara, pe langa job, petrec timp cu Pizza Girl si cu pulosul mic.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde labagiu_kinky » Dum Noi 14, 2021 3:04 pm

Bah băiatule, ești smecher rău! Foarte tare povestirea, mi-ai cam ridicat nivelul :wanker:
Laba la superlativ!
labagiu_kinky
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 115
Membru din: Mie Ian 02, 2019 4:27 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -4999

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deniswinch » Lun Noi 15, 2021 11:16 am

@deliveryboyTM: de ce ai scris ca a fost nasoala senzatia? :)
"..... Eram manjit de zeama lui, strangeam ochii si buzele, e nasoala senzatia....."
Cred ca este doar o chestie de obisnuinta O:-)
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde Mike_XXX » Lun Noi 15, 2021 11:22 am

Chiar mi-era dor de un update.
Aștept continuările...
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2413
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Sâm Noi 20, 2021 12:52 pm

Ieri dimineata m-a sunat Negriciosul sa ne vedem la cafea la ei. M-am prins ca are chef de ceva. E unul dintre cei care atunci cand vorbeste vulgar reuseste sa-mi scoale pula. :)) Pentru ca i se potriveste cu comportamentul lui mai necizelat.
Mi-a deschis gagicuta lui cea finuta intr-un halat scurt. Cand s-a aplecat sa-mi puna tenisii deoparte eu m-am aplecat ca un nerusinat sa ma uit sub halatul ei. Nu purta nimic. M-as fi aruncat s-o ling in pizdulice. A vazut gestul meu si s-a intors si mi-a atins obrazul cu mana mimand o palma iar apoi a sarutat locul atins. As fi luat-o in brate s-o sarut dar nu stiam unde e Negriciosul. A aparut si el din dormitor, in pielea goala. M-a luat direct cu Ce faci labagiu? si am avut un schimb de replici vulgare care mi-au intarit imediat pula. Ma excita ca era si gagica de fata. Toate astea ma faceau sa percep locul si momentul ca fiind perfecte pentru depravare. Mi-a si zis sa scot pantalonii si sa stam goi. M-am dezbracat complet si m-am rezemat mandru cu pula sculata de mobila de bucatarie. Ea s-a uitat la mine si mi-a zambit. Imi place ca finetea ei se vede si in comportament.
Negriciosul a venit langa mine si a facut o chestie la care nu m-as fi asteptat s-o faca in fata ei. M-a prins de pula si a belit-o, intreband-o daca ii place pula mea, iar apoi a urmat gestul. Mi-a luat capul pulii in gura si a inceput sa ma suga. Privirea mea a fost imediat spre chipul ei. Ma excita ca ea se uita asa ca l-am lasat. I-am facut semn din cap fetei sa vina langa noi si i-am bagat mana pe la spate sub halat. Imi plimbam degetele usor dinspre pizda in sus printre fese. Imi placea senzatia pizdei moi iar apoi sa simt rezistenta anusului. Ea ma saruta pe piept si imi lingea sfarcurile. Eram atat de prins in interactiunea cu ea, chiar daca erau doar simple atingeri, incat l-am lasat sa ma suga. Ce-i drept, suge bine. :)) Frumusetea si finetea ei ma fac sa simt placere chiar si numai daca o tin in brate. Am strans-o in brate si am sarutat-o. Din felul cum a raspuns sarutului si din privire mi-am dat seama ca fetei chiar ii face placere si nu o face cu mine pentru ca asa vrea Negriciosul. Am inceput s-o frec in pizda din ce in ce mai agresiv cumva adaptandu-ma la ritmul in care ma lucra Negriciosul. As fi futut-o pentru ca gemea de dorinta, dar m-am prins ca asta vrea sa finalizez asa ca nu m-am tinut si l-am umplut in gura. Mi s-a parut pervers din partea lui s-o suga in fata ei, m-a excitat si ca s-a umilit in fata ei.
Am trecut in living sa bem cafeaua. M-am asezat in fotoliu, el in cel de vizavi iar ea pe canapea. Era cu halatul desfacut iar privirea mea era la pizda inrosita. I-am zis sa se frece in fata noastra. A inceput usor iar apoi si-a dat frau liber masturbarii. La fel am facut si noi baietii. M-am pus in patru labe in fata ei si mi-am bagat botul la pizda ei facand-o sa geama sacadat, ca o nimfomana care cere cu disperare pula. As fi schimbat pozitia s-o fut dar s-a alaturat si Negriciosul care i-a bagat pula in gura, iar apoi a venit cu propunerea sa ne suga pe amandoi si sa ne terminam deodata. A asezat-o in genunchi si i-am dat amandoi pulele. Negriciosul a finalizat rapid, n-am reusit sa ma sincronizez cu el. Eu vroiam s-o fut iar cand el s-a retras sa se spele am mers dupa prezervativ si i-am zis ca vreau s-o fut capra. A profitat de moment ca nu era Negriciosul de fata si mi-a zis sa vin mai des ca ma place mult. S-a pus capra si i-am dat cat de agresiv am putut. Asteptam sa iasa Negriciosul din baie sa vada cum ii fut gagica si sa finalizez cand el priveste. A iesit si s-a pus langa noi si mi-a zis sa scot prezervativul cand finalizez si sa imi dau drumul pe bucile ei. Fata s-a lasat in voia placerii si la un moment dar cand am scos pula si-a dat drumul tremurand toata. Mi-am scos prezervativul sa-mi frec pula de pizda ei cum imi place mie, si din cateva miscari de laba am ejaculat.
Am fost surprins din nou de Negricios. Mi-a zis sa-mi ling sperma si s-o sarut. V-am mai povestit ca mi-am mai lins vara asta sperma si ca mi se pare kinky. Mi-am lins sperma de pe bucile ei si i-am bagat limba in gura si am dat-o pe sarut dar asta m-a oprit parca dorind sa ma umileasca si mi-a zis Hai linge ca mai e, linge tot! Mi-a placut momentul. Practic mi-am purtat sperma de pe bucile ei in gura ei. Chiar i-a si desfacut bucile sa se asigure ca n-are sperma ramasa intre fese.
Inainte sa ies m-a intrebat cand ne vedem doar noi baietii. N-am zis cand, ci ca vedem noi. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde barcelonab92 » Sâm Noi 20, 2021 12:56 pm

deliveryboyTM » Sâm Noi 20, 2021 1:52 pm scrie:Ieri dimineata m-a sunat Negriciosul sa ne vedem la cafea la ei. M-am prins ca are chef de ceva. E unul dintre cei care atunci cand vorbeste vulgar reuseste sa-mi scoale pula. :)) Pentru ca i se potriveste cu comportamentul lui mai necizelat.
Mi-a deschis gagicuta lui cea finuta intr-un halat scurt. Cand s-a aplecat sa-mi puna tenisii deoparte eu m-am aplecat ca un nerusinat sa ma uit sub halatul ei. Nu purta nimic. M-as fi aruncat s-o ling in pizdulice. A vazut gestul meu si s-a intors si mi-a atins obrazul cu mana mimand o palma iar apoi a sarutat locul atins. As fi luat-o in brate s-o sarut dar nu stiam unde e Negriciosul. A aparut si el din dormitor, in pielea goala. M-a luat direct cu Ce faci labagiu? si am avut un schimb de replici vulgare care mi-au intarit imediat pula. Ma excita ca era si gagica de fata. Toate astea ma faceau sa percep locul si momentul ca fiind perfecte pentru depravare. Mi-a si zis sa scot pantalonii si sa stam goi. M-am dezbracat complet si m-am rezemat mandru cu pula sculata de mobila de bucatarie. Ea s-a uitat la mine si mi-a zambit. Imi place ca finetea ei se vede si in comportament.
Negriciosul a venit langa mine si a facut o chestie la care nu m-as fi asteptat s-o faca in fata ei. M-a prins de pula si a belit-o, intreband-o daca ii place pula mea, iar apoi a urmat gestul. Mi-a luat capul pulii in gura si a inceput sa ma suga. Privirea mea a fost imediat spre chipul ei. Ma excita ca ea se uita asa ca l-am lasat. I-am facut semn din cap fetei sa vina langa noi si i-am bagat mana pe la spate sub halat. Imi plimbam degetele usor dinspre pizda in sus printre fese. Imi placea senzatia pizdei moi iar apoi sa simt rezistenta anusului. Ea ma saruta pe piept si imi lingea sfarcurile. Eram atat de prins in interactiunea cu ea, chiar daca erau doar simple atingeri, incat l-am lasat sa ma suga. Ce-i drept, suge bine. :)) Frumusetea si finetea ei ma fac sa simt placere chiar si numai daca o tin in brate. Am strans-o in brate si am sarutat-o. Din felul cum a raspuns sarutului si din privire mi-am dat seama ca fetei chiar ii face placere si nu o face cu mine pentru ca asa vrea Negriciosul. Am inceput s-o frec in pizda din ce in ce mai agresiv cumva adaptandu-ma la ritmul in care ma lucra Negriciosul. As fi futut-o pentru ca gemea de dorinta, dar m-am prins ca asta vrea sa finalizez asa ca nu m-am tinut si l-am umplut in gura. Mi s-a parut pervers din partea lui s-o suga in fata ei, m-a excitat si ca s-a umilit in fata ei.
Am trecut in living sa bem cafeaua. M-am asezat in fotoliu, el in cel de vizavi iar ea pe canapea. Era cu halatul desfacut iar privirea mea era la pizda inrosita. I-am zis sa se frece in fata noastra. A inceput usor iar apoi si-a dat frau liber masturbarii. La fel am facut si noi baietii. M-am pus in patru labe in fata ei si mi-am bagat botul la pizda ei facand-o sa geama sacadat, ca o nimfomana care cere cu disperare pula. As fi schimbat pozitia s-o fut dar s-a alaturat si Negriciosul care i-a bagat pula in gura, iar apoi a venit cu propunerea sa ne suga pe amandoi si sa ne terminam deodata. A asezat-o in genunchi si i-am dat amandoi pulele. Negriciosul a finalizat rapid, n-am reusit sa ma sincronizez cu el. Eu vroiam s-o fut iar cand el s-a retras sa se spele am mers dupa prezervativ si i-am zis ca vreau s-o fut capra. A profitat de moment ca nu era Negriciosul de fata si mi-a zis sa vin mai des ca ma place mult. S-a pus capra si i-am dat cat de agresiv am putut. Asteptam sa iasa Negriciosul din baie sa vada cum ii fut gagica si sa finalizez cand el priveste. A iesit si s-a pus langa noi si mi-a zis sa scot prezervativul cand finalizez si sa imi dau drumul pe bucile ei. Fata s-a lasat in voia placerii si la un moment dar cand am scos pula si-a dat drumul tremurand toata. Mi-am scos prezervativul sa-mi frec pula de pizda ei cum imi place mie, si din cateva miscari de laba am ejaculat.
Am fost surprins din nou de Negricios. Mi-a zis sa-mi ling sperma si s-o sarut. V-am mai povestit ca mi-am mai lins vara asta sperma si ca mi se pare kinky. Mi-am lins sperma de pe bucile ei si i-am bagat limba in gura si am dat-o pe sarut dar asta m-a oprit parca dorind sa ma umileasca si mi-a zis Hai linge ca mai e, linge tot! Mi-a placut momentul. Practic mi-am purtat sperma de pe bucile ei in gura ei. Chiar i-a si desfacut bucile sa se asigure ca n-are sperma ramasa intre fese.
Inainte sa ies m-a intrebat cand ne vedem doar noi baietii. N-am zis cand, ci ca vedem noi. :)

suuper :D
barcelonab92
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 113
Membru din: Dum Sep 16, 2018 1:53 am
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -8869

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Dum Noi 21, 2021 3:09 pm

Azi noapte am fost la o betie. :)
Era inainte de miezul noptii cand m-a sunat Negriciosul sa merg dupa el sa-l duc acasa ca a baut si n-are cine-l aduce in oras. Insistent ca de obicei plus ca acum era si baut deci chiar daca i-am repetat ca inca sunt pe teren tot m-a sunat de cateva ori. Inca eram pe teren cu comenzi si i-am zis ca dureaza ceva timp pana ajung. Era la casa de la sat a unuia dintre colegi. Se auzea populara data tare. Cand m-a sunat a doua oara erau afara la pisare si imi vorbea vulgar gen Hai labagiule! si ca-si scutura pula de fata mea daca nu vin. L-am intrebat cu cine e acolo si mi-a zis ca sunt doar ei doi. La al treilea telefon m-a luat tot cu labagiule si l-am auzit pe celalalt cum striga Tot cu labagiul vorbesti? si a urmat Zi-i sa vina sa faca laba aici daca are tupeu. Negriciosul imi vorbea de-ale lui si nu mi-a repetat ce zice ala. Imediat mi-au trecut scenarii prin cap si mi s-a sculat pula. Mi-am terminat treaba in oras si l-am sunat de pe drum sa-mi spuna adresa. Cantau si chiuiau. Am mers destul de incet pentru ca azi noapte a fost ceata densa. M-a sunat si a patra oara sa ma intrebe unde sunt si sa-mi spuna ca sunt prietenul lui si ca-mi multumeste ca vin. Deja trecusera la manele. :)
Casa era la intrarea in sat, am gasit-o rapid. Se auzea bine muzica si cum chiuie. In poarta era parcata alta masina si cum din cauza santului de langa sosea nu puteam trage langa gard am dat inapoi unde vazusem ca e o casa in constructie si am parcat acolo. Am facut cativa pasi si am alunecat pe frunze. :)) Mi-am murdarit bine pantalonul. Cum obisnuiesc sa nu dorm mereu acasa aveam in masina o geanta cu niste haine si as fi avut pantaloni de schimb dar mi-a trecut altceva prin cap. :)
L-am sunat ca am ajuns si mi-a zis sa intru ca nu iese pana la poarta ca e in chilot. Deja era interesant. A iesit la usa si m-a luat in brate, m-a pupat, mi-a zis din nou ca sunt cel mai bun prieten, etc. :)
Stiam ca trebuie sa fie la unul dintre cei care au lucrat la noi la firma dar nu stiam la care asa ca eram curios cine e colegul. Era cel care m-a pozat in vestiar. Deja pentru mine era clar ca pot trece la exhibitionism. Asta era in maieu si pantaloni de pijama.
Era o caldura in incapere ca m-au trecut transpiratiile cand am intrat.
Erau doar cei doi. Se vedea ca is bauti bine, vorbeau unul peste celalalt, li se impleticea limba. Gazda m-a si poftit la masa si sa-mi dea de baut. Clar ca n-am bagat alcool. Mi-a facut semn sa ma asez pe coltar dar a observat ca am pantalonul murdar si mi-a pus un scaun. Negriciosul era in chilot pentru ca si el avea hainele murdare, lucrasera ceva.
Am vorbit nimicuri, nu se prea putea vorbi cu ei.
I-am zis gazdei sa-mi dea o carpa sa-mi sterg pantalonul. Avea pijamaua rupta in cur si cand s-a lasat jos i-am vazut coaiele, niste coaie grele in sensul ca i-a atarnat un scrot lungit care s-a balanganit ca un pendul. Cand s-a ridicat si i-a tras pe el, cum ii stateau mai intinsi pe cur i se vedea exact crapatura dintre buci. I se vedea bine cum ii ies flocii din cur. V-am mai zis ca ma excit cand vad barbati maturi parosi si mai ales daca sunt si mai necizelati.
In loc sa umezesc carpa am udat-o intentionat si mi-am udat pantalonii. Acum nu mai erau manjiti ci piciorul stang imi era ud bine. Ma gandeam ca asa am motiv sa ii dau jos pentru a nu sta cu ei uzi iar cum eu nu port chiloti as fi ramas in pula goala. Eu stergeam pantalonul iar ei dansau si chiuiau langa mine. :)
Negriciosul mi-a si strigat Scoate-i ma ca e mai ușor! Eu asta si asteptam. :)) Si m-a intrebat Asa-i ca n-ai chiloti? I-am raspuns razand si prefacandu-ma stingher ca nu, la care colegul lui mi-a zis ca sunt doar ei si ca nevasta si copii sunt in Timisoara.
Evident ca eram cu pula sculata iar cand m-am ridicat in picioare l-am auzit pe cel matur: Mamaaa ce corn are! :)) Mi-am balansat pula cat am putut eu de vulgar dar pacat ca nu va pot transmite prin cuvinte placerea ce am simtit-o fiind in atentia lor. Si cu tupeu mi-am dat cateva miscari de laba. Negriciosul cum dansa si-a tras chilotul sub coaie si a inceput sa-si scuture puta flasca si i-a zis Hai ma si tu! Colegu si-a tras pijamaua sub coaie dar ii aluneca si el a venit cu propunerea: Hai la pula goala ca suntem numai noi. Asa cum vazusem anterior, are un scrot lung care ii atarna mult sub pula. E circumcis si astia circumcisi au capul pulii mai mare. Parca avea o bila in loc de cap de pula. :)) Si era flocos bine si deasupra dar si in jurul pulii. As fi fost curios sa-l vad cu ea sculata dar cum erau beti doar eu eram cu ea in vant. Astia dansau si scuturau putele si chiar daca mi se parea oarecum penibil dansul m-am bagat si eu. Negriciosul imi vorbea vulgar gen: Da din pula aia labagiule! Iar catre celalalt: Mai D. dacă sufla vantul tie iti flutura coaiele! :)) M-a luat in brate sa-mi spuna din nou ca ma considera prietenul lui si nu-mi da drumul dar nici eu nu m-am tras. Cum ma tinea si-a coborat mana pe fese si tragea de ele departandu-le, si l-am simtit pe matur cum isi propteste puta flasca intre ele si ne ia si el in brate. Eram facut posta. :)) Stiam ca nu risc sa fiu futut ca nu li se scula si pentru ca imi placea depravarea lor am inceput sa-mi frec curul de pula lui ala. Mi-a placut sa-i simt flocii cum se freaca de bucile mele. :) Era atat de beat incat nu realiza ce fac. As fi vrut sa ma termin pe pula lui flocoasa sa-mi vad sperma imprastiata pe flocii lui.
Le-am zis sa ne oprim ca e prea cald si s-au asezat amandoi pe coltar iar eu am considerat ca asta e momentul sa ma frec in fata lor si sa finalizez. Ma excita cum vorbeau: "Labagiu iti place s-o freci? Esti poponar? Poponarul naibii! Gaozar! Hai freac-o sa vedem! Curva!" etc.
Mi se pusese pata sa ma termin in flocii lui ala asa ca singurul mod era sa ma ating de el. Ca sa testez terenul l-am incalecat pe Negricios si am inceput sa-i dansez cu curul in pula (lap dance) si in fata dadeam la laba. Bai in momentele alea ma gandeam cat is de pervers, practic ma purtam ca o curva. :) Depravare aia cu ei mi-a provocat o placere maxima. Pe Negricios chiar atunci l-a trecut pisarea si a iesit iar eu am trecut cu tupeu la colegu matur care radea in continuu. El fiind mai facut si mai inalt decat Negriciosul si pozitia cum statea tolanit pe coltar mi-au permis sa ma frec cu curul de abdomen si in sus spre piept. Nu m-a respins deloc si radea ca prostul. La un moment dat si-a bagat mana sub curul meu si m-a prins de coaie si atunci mi-am si dat drumul. Mi-am dat drumul pe pulpa lui. Nici nu a bagat de seama la cat era de beat.
Dupa ce am plecat de acolo m-am simtit parca vinovat ca am exagerat dar acum recapituland sunt excitat.
L-am dus pe Negricios acasa, pana in pat. As fi facut dragoste cu frumoasa lui in timp ce el doarme, langa el, dar nu a fost momentul ca eram deja prea obosit.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde barcelonab92 » Dum Noi 21, 2021 4:11 pm

mare figura mai esti:)
barcelonab92
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 113
Membru din: Dum Sep 16, 2018 1:53 am
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -8869

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde Mike_XXX » Dum Noi 21, 2021 6:22 pm

deliveryboyTM » 21 Noi 2021, 16:09 scrie: ... As fi facut dragoste cu frumoasa lui in timp ce el doarme, langa el, dar nu a fost momentul ca eram deja prea obosit.

Eu tot aș fi stat câteva clipe s-o sărut cu poftă și să o mângâi puțin pe fofo...
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2413
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Lun Noi 22, 2021 6:36 pm

barcelonab92 » Dum Noi 21, 2021 5:11 pm scrie:mare figura mai esti:)


Am cam exagerat. Aseara am oprit la Negricios ca am avut drum prin zona si am povestit la scara blocului cat a fumat o tigara. Mi-a zis ca l-a sunat colegu, care nu-si amintea chiar tot dar era oarecum revoltat ca am facut ce am facut in casa lui. Vesnica grija: daca afla vecinii?
Daca nu-mi povestea Negriciosul despre betiile lor as fi crezut ca e si jena dintre colegi, dar nu e cazul pentru ca si-au facut de cap si cu alte ocazii. Bine macar ca sunt genul de petrecareti care nu o dau pe scandal din cauza alcoolului.
Am fost prea vulgar dar nu mi-a pasat ca erau beti. Gestul cel mai vulgar a fost ca mi-am frecat curul de pula lui ala dar cum nu era lucid mi-a lasat impresia ca nici nu realizeaza ce se petrece sau nici ca-i pasa. Cine a fost la betii stie cum sta treaba. :) Imi amintesc de betiile cu colegii de faculta cand eram atat de bauti ca daca s-ar fi oferit cineva sa ne suga pula am fi stat incolonati sa dam muie fara sa ne pese cine ne suge. Mergeam sa ne pisam si ne inghesuiam in jurul toaletei fara pic de rusine, ceea ce evident ca unii n-ar fi facut in conditii normale. Dansul cu scosul si scuturarea pulii e ceva ce am vazut si la alte petreceri si chiar si in puburi în Anglia. Multi sunt cei care fac acte de exhibitionism cand au alcool la bord.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Lun Noi 22, 2021 6:42 pm

Mike_XXX acum daca privesc in urma regret ca n-am profitat dar ea era sifonata ca era noaptea tarziu, trezita din somn, plus bucuria ca ala era manga deci nu era momentul. Acum daca-mi fac filme cu pasarica ei as fi trecut la atac. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde barcelonab92 » Lun Noi 22, 2021 7:08 pm

deliveryboyTM » Lun Noi 22, 2021 7:36 pm scrie:
barcelonab92 » Dum Noi 21, 2021 5:11 pm scrie:mare figura mai esti:)


Am cam exagerat. Aseara am oprit la Negricios ca am avut drum prin zona si am povestit la scara blocului cat a fumat o tigara. Mi-a zis ca l-a sunat colegu, care nu-si amintea chiar tot dar era oarecum revoltat ca am facut ce am facut in casa lui. Vesnica grija: daca afla vecinii?
Daca nu-mi povestea Negriciosul despre betiile lor as fi crezut ca e si jena dintre colegi, dar nu e cazul pentru ca si-au facut de cap si cu alte ocazii. Bine macar ca sunt genul de petrecareti care nu o dau pe scandal din cauza alcoolului.
Am fost prea vulgar dar nu mi-a pasat ca erau beti. Gestul cel mai vulgar a fost ca mi-am frecat curul de pula lui ala dar cum nu era lucid mi-a lasat impresia ca nici nu realizeaza ce se petrece sau nici ca-i pasa. Cine a fost la betii stie cum sta treaba. :) Imi amintesc de betiile cu colegii de faculta cand eram atat de bauti ca daca s-ar fi oferit cineva sa ne suga pula am fi stat incolonati sa dam muie fara sa ne pese cine ne suge. Mergeam sa ne pisam si ne inghesuiam in jurul toaletei fara pic de rusine, ceea ce evident ca unii n-ar fi facut in conditii normale. Dansul cu scosul si scuturarea pulii e ceva ce am vazut si la alte petreceri si chiar si in puburi în Anglia. Multi sunt cei care fac acte de exhibitionism cand au alcool la bord.

asa e cand esti mega beat nu mai ai inhibitii
barcelonab92
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 113
Membru din: Dum Sep 16, 2018 1:53 am
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -8869

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Lun Noi 22, 2021 7:14 pm

Ca tot v-am povestit de Negricios, sa stiti ca e un tip haios si chiar daca n-are el multa scoala stie sa vorbeasca frumos. E un tip carismatic si de gasca. Are mustacioara iar cand zambeste are fata de smecher.
V-am povestit ca atunci cand a intrat in vestiar iar eu faceam laba in dus s-a purtat din start ca un complice, s-a asigurat ca usa e inchisa ca si cum ar fi trebuit sa ma protejeze. Cunoscandu-l mi-am dat seama ca e un baiat atent. Ma intrebam cum de s-a combinat gagica lui, o fata foarte fina, cu el. Pentru ca ii ofera atentia lui si se poarta frumos cu ea.
Le place sexul, e foarte clar si va zic din experienta proprie ca e greu sa gasesti fete care accepta si cu altii sau in fata altora. Si eu sunt norocos cu gagica mea din Arad. Initial am profitat de ea ca accepta s-o fut pe afara in locuri unde puteam fi surprinsi sau ne lasam surprinsi iar mai apoi, dupa ce ne-am cunoscut mai bine, relatia noastra a trecut la alt nivel iar acum imi pasa si mie de ea. Am avut gagice multe dar nu o spun ca lauda ci ca parte negativa pentru ca nu am fost atent la nevoile lor, doar am profitat pentru placerile mele. Acum am 26 ani dar vedem dupa ce mai cresc daca-mi vine mintea la cap. :))
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde Mike_XXX » Mar Noi 23, 2021 8:53 am

La care cap?!? ;)
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2413
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Mie Noi 24, 2021 6:27 pm

M-a sunat azi Negriciosul sa-mi zica ca colegul de betie il agaseaza cu cele petrecute in weekend si ca vrea sa ma sune. I-am zis sa ma sune ca oricum urmeaza sa mai aiba lucrari la noi la firma deci nu ma pot sustrage.
M-a sunat si credeam ca se ia de mine dar m-a abordat foarte pasnic. Defapt a vrut sa-si ceara el scuze ca a fost beat si sa se scuze daca m-a deranjat cu ceva, si ca insista, si sa promit, sa merg pe la ei la sat sa se revanseze (vrea sa-mi dea vin). Oare cu ce amintiri a ramas din noaptea de sambata? :)
Din ce-mi zicea Negriciosul despre colegul lui m-a facut sa cred ca indecenta mea a deranjat dar se pare ca colegul se simte vinovat. E familist, cu nevasta si doi copii deci cat se poate de hetero, cel putin in ochii societatii. Poate se crede vinovat pentru ca destrabalarea s-a dezlantuit cu dansul lor cu putele pe afara. Habar n-am ce-si aminteste. N-am stat la povesti la telefon dar am sa-l descos cand ne vedem. Ne vom vedea pentru ca i-am zis ca mi-ar prinde bine un ajutor, sa vina cu Negriciosul sa-mi schimbe rezervorul la toaleta.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Mie Noi 24, 2021 8:21 pm

Am avut cu Pizza Girl o mica cearta si n-am interactionat in ultima vreme ca de obicei dar acum ne-am revenit. :)
Luna asta am facut un an de cand ne stim.
Totul a pornit de la faptul ca am vrut sa facem sex in parcarea unui supermarket iar ea nu si nu, iar apoi mi-a reprosat ca am cam neglijat-o in ultima perioada. Pai cam asa este, doua nopti pe saptamana dorm la Arad iar ea crede ca sunt la munca si dorm la mine, mai dorm una-doua nopti si la pulos, iar ea ar vrea sa stau mai mult la ea. Ii place atentia iar asta mi-e greu sa-i ofer pentru ca nu pot renunta la destrabalarile mele. :)
Pana la urma am facut sex aseara in parcare langa locul de laba. As fi vrut s-o fut rezemata de masina dar cum a fost frig am ramas in masina. Am parcat pe un drum langa parcare cam la 20 metrii de sosea iar cum zona e luminata doar de farurile masinilor care trec pe acolo puteam fi vazuti fractiuni de secunda.
Am ramas in masina, pe bancheta din spate, dar macar am convins-o sa ne dezbracam la pielea goala. In masina trebuie sa fi inventiv cu privire la pozitii. I-am atarnat picioarele peste umerii mei si i-am tras pizda la gura. Imi place sa ma pierd intre picioarele fetelor proaspat epilate si sa le mananc pizda. Nu-mi folosesc doar limba ci iau pizda in gura iar cand vad ca s-a excitat framant pizda cu mana din ce in ce mai agresiv. Pizza Girl se excita repede si ii place s-o masturbez. Imi place sa-i simt formele si mai ales ca ea are o pizda carnoasa. Are buze proeminente iar cand poarta colanti se vad foarte bine sau cand poarta bikini acestia i se baga intr-un mod haios in pizda. E ca la noi baietii cand ne mai scapa un coi pe la marginea slipului. :) E buna ca momeala la strand pentru labagii. :)
Pozitia ii era incomoda deci a trebuit s-o iau in pula si i-am dat agresiv sa geama cat mai tare. In casa ne aud vecinii asa ca ne temperam. Si mie imi place sa gem si sa vorbesc vulgar iar pe ea chiar o excita deci aseara nu ne-a pasat si am dat-o pe gemete. Recomand sa va gasiti un loc unde nu trebuie sa va stapaniti gemetele pentru ca e misto sa te lasi in voia placerii.
I-am tras geaca pe ea si am facut-o sa ne dam jos din masina un minut cat sa ma termin. Ea doar in sosete si geaca iar eu doar in sosete, langa masina. Nu stiu cat de bine se vedea dar a fost cadrul perfect pentru exhibitionism si am finalizat rapid. Prezervativul l-am pastrat pentru pulos si i-am facut placerea si am oprit la firma sa il predau proaspat. :) A trebuit sa intru cateva minute cu el in vestiar sa ma miroase le pula. Ii place sa-mi adulmece si sa-mi linga coaiele pentru ca doar ele vin in contact direct cu pizda. Imi place fetisul lui dar mai are unul chiar kinky si din categoria tabu. Si fiu-sau are fetisuri asemanatoare, l-am starnit cand i-am dus prezervativul cu sperma pulosului, dar am sa povestesc alta data. :)
Am mers la ea acasa si am facut o baie calda impreuna. Am tinut-o in brate si am frecat-o la pizda pana la orgasm. Pula imi era beton dar m-am abtinut pentru ca am vrut sa vada ca imi pasa si de ea.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde Mike_XXX » Joi Noi 25, 2021 9:13 am

Apropo de zgomote în timpul sexului - mi-aduc aminte cu plăcere (şi nostalgie) de o noapte fierbinte petrecută în hotel şi de privirile încruntate pe care ni le arunca a doua zi dimineața vecina de cameră, când ne-am întâlnit pe hol... :))
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2413
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde Flaviub » Mar Dec 07, 2021 7:46 am

deliveryboy, foarte tari poveștile. Nu știu de unde ai atâta energie.
Flaviub
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 30
Membru din: Lun Dec 06, 2021 12:23 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 8643

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Cafeneaua labagiilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Razvanrazvi95 şi 69 vizitatori

  • Reclame