• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Discuţii generale
Trebuie să fiţi înregistraţi şi conectaţi pentru a accesa această secţiune

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Dum Mai 30, 2021 2:40 pm

cautp » Dum Mai 30, 2021 3:27 pm scrie:@deliveryboy, deci azi iesi cu fata cu pizza? Cred ca in curand ne vei povesti ca ati trecut la masaj fara boxeri. :) Succes!


Pana la urma nu azi, mi-a trimis sms si m-a si sunat sa se scuze.
Daca stiam din timp nu o duceam azi pe a mea acasa la Arad dar tocmai ce m-am intors, si as fi dus-o si azi la futut outdoors. Deci azi am ramas singur si liber sa-mi fac de cap.
Chiar vreau sa abordez subiectul cu masajul la pielea goala, mi-ar placea un masaj la fese iar daca imi atinge coaiele sigur ma termin pe masa. :))
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Reclame

Video Chat Forum

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deniswinch » Dum Mai 30, 2021 5:47 pm

deliveryboyTM » 30 Mai 2021, 14:40 scrie:
cautp » Dum Mai 30, 2021 3:27 pm scrie:@deliveryboy, deci azi iesi cu fata cu pizza? Cred ca in curand ne vei povesti ca ati trecut la masaj fara boxeri. :) Succes!


Pana la urma nu azi, mi-a trimis sms si m-a si sunat sa se scuze.
Daca stiam din timp nu o duceam azi pe a mea acasa la Arad dar tocmai ce m-am intors, si as fi dus-o si azi la futut outdoors. Deci azi am ramas singur si liber sa-mi fac de cap.
Chiar vreau sa abordez subiectul cu masajul la pielea goala, mi-ar placea un masaj la fese iar daca imi atinge coaiele sigur ma termin pe masa. :))

Asa de sensibil esti la coaie? :D :D
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Lun Mai 31, 2021 7:48 am

deniswinch nu neaparat sensibil dar zona aceea, coaie +cur, e zona mea erogena. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deniswinch » Lun Mai 31, 2021 7:01 pm

deliveryboyTM » 31 Mai 2021, 07:48 scrie:deniswinch nu neaparat sensibil dar zona aceea, coaie +cur, e zona mea erogena. :)

Acum inteleg de ce nu-ti place sa ti se "umble" la acea zona :D
Oricum, astept cu interes urmatoare asedinta de masaj.
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Joi Iun 03, 2021 4:52 pm

Deniswinch prefer sa mi se umble cu limba si nu cu degetele. :) Totusi accept si mainile fine ale unei fete. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde AlexxxBoy » Dum Iun 06, 2021 1:15 pm

am citit cu foate mare interes tot ce ai postat @deliveryboyTM si mi-ar placea sa incerc si e locul ala de la Heaven. data viitoare poate anunti cu cateva zile inainte si pui si ora si ne strangem mai multi. ori laba, ori voyeur :D

P.S. eu ti-as sugera sa faci un topic in care sa postezi tot ce ai scris pana acum si sa continui acolo povestiile. sa fie doar topicul tau legat de experientele tale
timisoara, 1,76/77/1994
:wanker: :wanker: :wanker: :atm:
AlexxxBoy
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 22
Membru din: Mar Aug 04, 2020 6:10 pm
Localitate: timisoara
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4071

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Lun Iun 07, 2021 5:06 pm

Alex mersi pentru apreciere. Mi-a mai spus un tovaras ca ar trebui sa tin un jurnal. De obicei postez in functie de topic dar in ultima vreme am postat mai mult aici.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Lun Iun 07, 2021 5:27 pm

Sa stiti ca am iesit sambata cu fata cu pizza. Am fost ocupat, mai mult pe fuga si n-am avut timp de postari. Si aceasta e pe scurt.
Am intrebat-o de masaj in pielea goala si mi-a replicat ca oricum a vazut deja tot. :)) Data viitoare, inainte sa ma urc pe masa am s-o intreb SA-I DAU JOS?
Imi place mult de ea si parca mi-am pierdut tupeul ala initial cand vroiam sa ma prezint la ea cu pula scoasa.
I-am batut apropo, facand trimitere la baietii exhibitionisti, ca mi-ar placea ca si fetele sa deschida usa mai sumar imbracate. Mi-a spus ca lor le place sa fie dezbracate cu privirea. :)
Am inceput sa ma gandesc ce aleg daca e sa aleg intre ea si gagica din Arad. Cea din Arad imi place ca e in acelasi film cu mine cand e vorba de sex. E greu sa gasesti o gagica care sa o faca outdoors si si in fata altora.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde AlexxxBoy » Lun Iun 07, 2021 8:51 pm

parerea mea e sa o pastrezi pe aia din Arad. asa mai poti fute si altceva cand ea nu este aici si iti poti face toate filmele :D
timisoara, 1,76/77/1994
:wanker: :wanker: :wanker: :atm:
AlexxxBoy
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 22
Membru din: Mar Aug 04, 2020 6:10 pm
Localitate: timisoara
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4071

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde MDL » Mie Iun 09, 2021 7:03 am

Și eu te sfătuiesc s-o păstrezi pe cea din Arad, indiferent dacă asta cu pizza arată mai bine, fiindcă o femeie care acceptă să fie futută cu spectatori e o raritate.
MDL
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 65
Membru din: Lun Iun 01, 2020 7:11 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -33356

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde cautp » Sâm Iun 12, 2021 11:54 am

@deliveryboy, pentru ca sexul este extra mega important pentru tine, si pentru ca fantezii ca ale tale nu sunt puse in practica de catre oricine, eu spun s-o alegi pe cea care le accepta. Vei stii si ce accepta fata cu pizza dupa ce va veti cunoaste mai bine. Cum spunea si Alex, faptul ca cele doua nu sunt in acelasi oras, este un avantaj pentru tine.
Multe fete accepta outdoors, dar nu stiu cate accepta labagii in jurul lor. Stii si tu, nici a ta nu se simte ok cand sunt mai multi langa voi.
Sunt si fete exhibitioniste, poate ai noroc cu fata cu pizza. Te prinzi tu cum sta treaba, plus ca esti maestru la manipulare. :)
cautp
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 227
Membru din: Sâm Feb 11, 2017 1:04 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 22085

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde cautp » Sâm Iun 12, 2021 12:03 pm

Am uitat sa-ti spun, a reaparut cuplul care face sex in parcul Mocionii. Dupa cum spuneam, sunt si fete care accepta outdoors.
cautp
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 227
Membru din: Sâm Feb 11, 2017 1:04 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 22085

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Lun Iun 14, 2021 5:25 pm

Da e o raritate sa ai o gagica care accepta sa fie fututa in fata altora. La inceput a facut-o ca m-a placut mult iar pentru ca vroia sa fie cu mine mi-a facut pe plac. Pentru ca e o fata careia ii place sexul s-a adaptat repede. Imi place gagica pentru ca imi zice fara retineri fanteziile ei iar cand i le zic pe ale mele chiar vine cu completari. Stie ca ma excita sa arat pula baietilor si chiar ma pune sa-i povestesc faze. M-a si intrebat daca imi plac si baietii. :) A si zis ca i s-ar parea interesant sa o fac cu unu iar ea sa se uite. In discutie facea referire la tipul in uniforma despre care am povestit intr-o postare anterioara. Mi-am dat seama ca l-a placut. Stie de fazele din vestiar si chiar mi-a propus sa facem acolo dus impreuna, si chiar imi surade ideea.
Gagica e din ce in ce mai dezinhibata. Cand suntem impreuna, chiar si acasa la Arad cand suntem singuri in casa, stam in pielea goala chiar daca nu facem sex. Dar aproape mereu, pana la urma sau facem sex sau ne masturbam. Acum imi este in plan sa aiba deschidere mai mare pentru sex anal. M-am gandit sa-i iau un vibrator mai subtire pentru antrenament si sa-i starneasca pofta pentru ceva mai gros.
Cam asa este gagica din Arad. Voi vedea cum e timisoreanca dar sunt sigur ca nu va accepta sex in fata altora, sigur nu in Timisoara.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Lun Iun 14, 2021 5:30 pm

cautp » Sâm Iun 12, 2021 1:03 pm scrie:Am uitat sa-ti spun, a reaparut cuplul care face sex in parcul Mocionii. Dupa cum spuneam, sunt si fete care accepta outdoors.

Am putea face si noi laba mai des in parc ca in anii trecuti si poate pentru ca e mai central ar mai veni si alti baieti.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde AlexxxBoy » Lun Iun 14, 2021 10:53 pm

deliveryboyTM » Lun Iun 14, 2021 6:30 pm scrie:
cautp » Sâm Iun 12, 2021 1:03 pm scrie:Am uitat sa-ti spun, a reaparut cuplul care face sex in parcul Mocionii. Dupa cum spuneam, sunt si fete care accepta outdoors.

Am putea face si noi laba mai des in parc ca in anii trecuti si poate pentru ca e mai central ar mai veni si alti baieti.


Eu ma bag oriunde-i rost de laba :D :wanker:
timisoara, 1,76/77/1994
:wanker: :wanker: :wanker: :atm:
AlexxxBoy
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 22
Membru din: Mar Aug 04, 2020 6:10 pm
Localitate: timisoara
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4071

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deniswinch » Mar Iun 15, 2021 6:31 am

AlexxxBoy, ai reusit sa te intalnesti cu baietii la o laba in spate la Heaven?
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Mar Iun 15, 2021 7:23 pm

Am fost azi la masaj. :) Trec peste introducere. Inainte sa ma dezbrac mi-a dat un prosop spunandu-mi sa-l pun in jurul meu. N-am intrebat daca la pielea goala dar m-am gandit ca de aceea mi-a dat prosopul. A iesit iar eu m-am dezbracat in pula goala, m-am intins pe masa si m-am acoperit cu prosopul. Am ignorat intentionat indicatia de a-l infasura pe mine. Cu greu mi-am aranjat pula sub mine la cat era de intarita.
Cand a venit langa mine direct a ridicat prosopul si m-a plesnit peste fund intreband La fundul gol? :) Intrebarea a fost potrivita pentru a-i sugera ca mi-as dori masaj si la fese pentru ca sunt incordat. Atat de placut m-a masat la ceafa si spate incat aproape am atipit. :) Cand a ajuns la fese i-am spus eu ca poate lua prosopul ca nu mi-e frica (asa mi-a iesit, nu mai gandeam limpede, defapt am vrut sa spun ca nu mi-e rusine) si veni intrebarea Frica ca te musc de fund? :) E asa apetisant? am intrebat eu ca nu aveam alta replica. Pana i-am spus de rusine fesele mele erau la vedere si inspectate. Si-a trecut mana usor peste fund si mi-a spus ca credea ca ma epilez. Nu sunt paros doar cu floci la gaura. A si spus ceva de genul Esti norocos fata de altii ca doar aici ai par, si a tras usor de fesa in zona anusului. Eram pierdut în clipele acelea, nici nu stiu cum sa descriu ce simteam. Si acum cand scriu fac laba cu gandul acolo. Mi-am facut laba imediat ce am iesit de la ea in timp ce conduceam iar in parcare la un supermarket am coborat si mi-am dat direct drumul intre masini.
A inceput sa ma maseze foarte finut, eram in extaz, asa as descrie momentul. Cand masa de jos in sus simteam cum departeaza fesele si stiam ca vede gaura curului si coaiele. N-am mai spus-o dar ma excita sa-mi arat gaura curului fetelor. Gagica de la Arad stie asta si cand ne masturbam ma pune sa stau in tot felul de pozitii stiind ca ma excita ca se uita. Uneori cand ne masturbam fata in fata, intins pe spate uneori imi sunt coaiele lasate peste gaura iar ea le ridica cu piciorul. Si mie imi place s-o masturbez cu degetele de la picioare. Am deviat. :) Deja mi-e pula umflata de la laba. :)
Revin la masaj.
Eram super super excitat de faza ca s-a uitat cu tupeu in zona gaurii curului si total dezinhibat am departat usor picioarele sa se vada bine coaiele. Pula imi era potrivita paralel cu abdomenul, imi venea s-o intind sub coaie sa se vada. Simteam cum sub mine e o balta de la cat salivase dar in momentul ala nici nu imi pasa daca imi dau drumul pe masa, chiar nu-mi pasa de nimic nimic asa ca cu tot tupeul m-am ridicat un pic si am lungit-o sub coaie. A pus imediat prosopul sub fund. Tot cu tot tupeul i-am spus ca nu mi-e rusine. Mi-a spus Mi-am dat seama dar mai bine asa. Se referea ca mai bine cu prosopul peste, si a completat ca stie ca poate fi dureros s-o ti in erectie in anumite pozitii. A folosit termenul erectie foarte lejer si mi-a placut asta. Imi dau seama de fetele ce se rusineaza. Mie mi-a iesit replica ca asa-i la cei cu puta mare si mi-a venit sa ma intorc pe spate sa expun pula. A fost cam neinspirata replica mea, am dat-o de gard cum spune un tovaras de aici, deoarece ea mi-a replicat Am vazut si mai mari. :) Tocmai ce m-am terminat, adica acum cand scriu, nu acolo.:)) Conversatia s-a domolit putin ca mi-am dat seama ca nu vreau sa fiu vulgar. Mi-a acoperit fundul si a impins prosopul si peste coaie si pula si a continuat cu picioarele. Prosopul impiedica atingerea accidentala direct a coaielor si pulii. Realizati ca in mintea mea erau scenarii despre cum va fi cand ma intorc pe spate. Dupa ce a terminat cu talpa piciorului mi-a spus ca iese si inainte sa continuam sa ma infasor in prosop sa stau mai comod. E fata finuta, chiar a spus-o discret ca exista niste limite.
Chiar si infasurat n-am putut ascunde erectia. Cand a ajuns in zona abdomenului mi-a spus ca nu e bine sa stai cu ea tare atat de mult. Ceva de genu. Stiu ca sunt fete care fac masaj complet adica si laba dar fraierul de mine n-am reactionat poate datorita felului cum s-a exprimat, habar nu am, nu stiu ce sa zic acum.
Am scris mult si poate si haotic dar mintea mea inca prelucreaza acele momente. Aici este un extras din ceea ce gandeam sau ce am povestit. La final dupa ce m-am imbracat s-a intors in camera si am vazut ca a vazut balta lasata de pula, i-am spus scuze ca un pusti vinovat iar zambind m-a intrebat daca vreau la baie. :)
Am dus mana la buzunar si mi-a trantit-o Dai o pizza. A sunat bine, adica n-am dat-o in bara deci ne mai vedem.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deniswinch » Mar Iun 15, 2021 7:45 pm

deliveryboyTM » 15 Iun 2021, 19:23 scrie:Am fost azi la masaj. :) Trec peste introducere...

Hmm...buna intamplarea asta. Bravo :)>-
Fata este inteligenta si simtita. Imi place :)
Eu zic ca a fost foarte excitant si memorabil pentru tine. Nici nu-mi imaginez cum ai fi putut s-o intrebi daca nu-ti face si un masaj cu finalizare, sa nu mai stai cu pula tot sculata :D
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Mar Iun 15, 2021 7:57 pm

Recitind mi se activeaza cheful de laba. Mi-e rosie si umflata de la cat de tare am strans de pula. Uneori imi place s-o belesc brutal la maxim posibil pana simt ca urmeaza sa plesneasca pielea. Poate ies in seara asta sa dau o laba in ceva parc. Azi n-am lucrat dar m-as duce la noapte sa ma exhibez la dus in vestiar.
N-am avut timp sa postez o chestie despre vestiar si o noua fantezie. Vestiarul are un geam clasic din ala vechi care da in spate si este vopsit cu vopsea alba sa nu se vada inauntru. Zilele trecute am observat ca vopseaua este scorojita in unele locuri si se vede perfect in vestiar. Am verificat de afara. :)) Cred ca cum mai mereu merg seara nu am remarcat dar sigur anul trecut nu era asa. E vopsit pe exterior dar nu sunt urme ca ar fi fost data jos prin frecare. Daca las geamul intredeschis se aude daca e miscare in spate asa ca am de gand sa ma las spionat. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Mar Iun 15, 2021 8:02 pm

Deniswinch ma gandesc ca data viitoare cand ajunge la abdomen sa-i imping eu mana la pula. Acesta este filmul din capul meu dar acum sunt sub efectul celor intamplate azi dar vedem la fata locului.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Cafeneaua labagiilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Bing [Bot], Moriseiki şi 67 vizitatori

  • Reclame