• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Discuţii generale
Trebuie să fiţi înregistraţi şi conectaţi pentru a accesa această secţiune

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde airjordan » Mar Aug 02, 2022 5:12 pm

Tot discuta de cativa ani comunitatile de naturisti sa faca un loc de vacanta special, dar nu auzisem sa fi reusit. Nu e "festival de carnati" acolo? :) Sau accepta numai cupluri ca sa simplifice problema.
airjordan
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 7
Membru din: Dum Aug 15, 2021 9:18 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 399

Reclame

Video Chat Forum

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde Mike_XXX » Mar Aug 02, 2022 7:21 pm

deliveryboyTM » 02 Aug 2022, 16:57 scrie:Sunt cu gagicamea si prietenul nostru Soldatelul la o pensiune pentru naturisti...

Undeee??? Vrem și noi!
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2413
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde deliveryboyTM » Mie Aug 03, 2022 11:20 am

Deocamdata nu e un loc de vacanta promovat public pentru ca si noi am venit cu recomandare. Accepta si barbati singuri pentru ca Soldatelul a fost cel care a fost invitat iar el ne-a recomandat pe noi. Dar cred ca unu-doi pentru ca altfel ar deveni festival de carnati cum zice airjordan mai sus. Sunt si doua doamne prietene, fara soti. Sunt si doua familii nu doar cupluri deci comportamentul e cat se poate de decent. E o pensiune retrasa cu 16 camere, care asigura intimitatea necesara. Ofera pensiune completa, piscina, e ca intr-un mic resort. Pensiunea e a unui cuplu matur cu experienta din strainatate, care se ocupa de tot. Ai voie sa folosesti telefonul doar in camera ta. Nu se accepta mai mult de doi adulti intr-o camera. Nu se accepta comportamentul indecent. Nu scrie explicit ce este indecent dar e clar la ce se refera. Se recomanda purtarea prosopului dar asta pentru a te aseza pe el. Eu il folosesc sa acopar erectiile. :)) Acum toate camerele sunt ocupate plus doua corturi in gradina. Noi suntem adultii cei mai tineri, restul intre 30-60.
M-am imprietenit cu una din cele doua doamne singure, o doamna farmacista de 60 ani dar nu-si arata milfa varsta, plus ca e foarte extravaganta ceea ce ii da un aer de diva. Acum ca va scriu mi se scoala gandindu-ma la ea. Sunt pe balcon si o aud ca e pe terasa la cafea. Defapt ea s-a bagat in seama cu mine. :) I-am surprins privirea la pula mea de cum am aparut in prima zi la piscina. Eu cum umblu cu ea semierecta si belita atrage privirile. :) Mi-s lasate coaiele de la caldura. :))
Am facut zilnic si sex cu Soldatelul nostru dar ne-am dus la cativa kilometri pe camp, n-am stat pe sec. :) Iar eu fac laba pe balcon. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde Mike_XXX » Mie Aug 03, 2022 11:32 am

Norocosule! Distracție faină să aveți!
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2413
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde deliveryboyTM » Mie Aug 03, 2022 1:15 pm

Multumesc Mike!
Adevarul e ca eu ma cam plictisesc si ma gandesc numai la sex. :) Stau pe balcon pe telefon si ma mai bag din cand in cand in piscina. A mea citeste la piscina de parca vrea sa ia tot soarele. Soldatelul e la somnul de frumusete in hamac. Acum e liniste. Locul e bun pentru relaxare daca vrei sa te deconectezi si daca iti place sa stai.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde deliveryboyTM » Mie Aug 03, 2022 1:55 pm

Hai sa va zic de milfa, Diva. :)
E divortata si din conversatiile noastre am dedus ca a avut multi parteneri. Nu e interesata de casatorie pentru ca vrea sa fie libera. Are o situatie financiara foarte buna, deduci asta numai vazand ce masina conduce. :) Are o fiica pe care ar cupla-o cu Soldatelul. Ne-a si invitat s-o vizitam. :)
Are sanii ridicati, nu sani de mamaie, dar cum zice gagicamea precis prin operatie. Curul e un pic mai maricel dar nu ii atarna. Se vede ca umbla la solar si face plaja nud pentru ca e bronzata uniform. Pizda e faina, am avut timp s-o privesc direct cat a stat cu picioarele ridicate. Mi-am si facut filme cu intra carnatul meu. :)
S-a uitat tinta la pula mea in timp ce mergeam pe langa piscina si vazandu-i privirea simteam cum incepe sa se arcuiasca si sa se balanseze. Inca un pic si as fi fost unicornul adevarat de la piscina cum mi-a zis Soldatelul, facand referire la un colac de pe mal cu un cap de unicorn. :)
Gagicamea ma cheama in apa. Ea crede ca stau pe jocuri. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde deliveryboyTM » Joi Aug 04, 2022 1:56 pm

Am fost sa-mi iau o cafea iar pe terasa din fata e o familie de unguri care acum a sosit si asteapta sa se cazeze. Mamica e imbracata ca fetele din filmele vechi americane, gen anii 70 cu mini, arata sexy, abia astept s-o vad goala. :) Asa la prima vedere as zice ca e stewardesa.
Ea statea pe terasa iar sotul scotea bagajele din masina. Mare doamna! :)
Deduc din comportamentul celor doi copii ca sunt obisnuiti cu naturismul pentru ca pana sa scriu aceste randuri sunt deja goi si sar la piscina.
Diva mea a plecat pana la oras. L-a chemat pe Soldatel cu ea, cine stie ce ganduri avea Diva, dar asta sta numai cu noi. Ieri povesteam cu el pe balcon si am inceput sa mi-o frec in fata lui dar continuand discutia. Imi place sa-mi hranesc mintea perversa cu privirea celor care se uita. Cand fac laba pe scaun imi place sa intind picioarele si sa incord pula. Se uita la pula mea si a inceput sa i se scoale si i-am zis sa faca laba dar n-avea chef. Am facut sex spre seara in camera. Am incalcat regula casei. :) Ne stim fanteziile pentru ca de cand ne cunoastem am povestit deschis, stie ce-mi place. Nu e un partener bun pentru exhibitionism pentru ca e mai grijuliu cu expusul din cauza jobului. Unul cu celalalt ne purtam deja fara retineri. De exemplu aseara iesisem de la dus si in timp ce ma stergeam langa pat mi-a luat coaiele in palma si le-a saltat, natural ca si cum erau ale lui. :) N-am avut eu timp sa va povestesc experientele noastre, as avea ce povesti, numai ca povestite "la cald" ar fi mai interesante, atunci sunt eu entuziasmat de cele petrecute.
Si lui ii place s-o linga in pizda pe gagicamea. N-are retineri daca e cu sperma. Ne place sa futem unul in sperma celuilat. Uneori ma termin eu primul si el fute al doilea, sau invers. Cu sexul anal e mai greu de convins, noi am vrea s-o futem ca-n filme, unul in pizda si unul in cur. Gagicamea il place si nu are retineri cu el, il suge si linge cu o pofta ca imi face pofta si mie. :)) E un baiat foarte ingrijit. Ii place sa se uite cum ma linge a mea in cur si cand are chef ii zice Linge-l in cur, iar el isi face laba si cam asa incepe joaca noastra. Nu se baga in jocurile noastre uro dar se uita. Imi place sa ma intind in cada si s-o pun pe gagicamea sa-si dea drumul incet in timp ce frec pula sub pizda ei. Pentru ca aveam chef de ceva pervers o singura data i-am zis si lui sa se pise pe pula mea. Asta dupa o experienta cu colegul Negriciosului care s-a pisat pe mine. Atunci imediat nu mi s-a parut funny, ne-am si batut, dar dupa, gandindu-ma la faza, mi s-a parut kinky si am incercat cu Soldatelul.
Merg sa sar in apa. Profit ca sar copiii si nu le zice nineni nimic, ca altfel e liniste.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde deliveryboyTM » Vin Aug 05, 2022 2:05 pm

Stewardesa are piercing la pizda. Chiar daca e inalta umbla in sandale cu toc, iar palaria chiar ii da un aer de mare doamna cum ziceam mai sus. Nu le zice nici du-te mai incolo copiilor de parca nu ar fi ai ei. Gagicamea si Soldatelul inteleg maghiara si ieri cand baietii erau la piscina, cand m-am dus sa fac si eu niste sarituri, vorbind intre ei de mine mi-au pus porecla "cel cu dovleceii" care cica in maghiara inseamna coiosul. :)) Si au comentat ca sunt "carnos ca tata". Unul dintre baieti este mai mare si am vazut cum privirea lui studiaza tot. Sotul Stewardesei e barbat bine, inalt si dotat, ii falfaie bine bucata de carne cand umbla. :) Dar nu-l intrece pe colegul meu Pulosul. Are ceva legatura cu sportul pentru ca are o mapa cu insemne si citeste un manual.
Diva azi m-a palmuit peste fundut. Stateam aplecat la balustrada de la terasa si cand a trecut prin spatele meu m-a atins si mi-a zis ceva de genul ca am fundut bulbucat. :)) E foarte versata si cred ca s-a prins ea ca Soldatelul e a treia roata la caruta ca a incercat s-o descoasa pe gagicamea, dar si a mea se stie. :)
M-am relaxat aici si as mai veni, sigur venim si la anul. E adevarat ca m-am cam plictisit, si eu ca si copiii ca n-am avut cu cine ma juca. :)) Poate era mai interesant daca erau mai multi de varsta noastra. Cuplurile cu copii sunt mai apropiate de varsta noastra dar am interactionat putin pentru ca au stat cu copiii. Am jucat volei cu baietii spre deliciul partenerelor care ne-au privit carnatii saltand. Asta e zicere de la gagicamea. :)) La piscina ce am stat mai mult la povesti fara perdea pentru ca restul lumii sta pe sezlongurile de sub copaci. Umbla la nudisti de cand erau in facultate si zic ca cele mai faine locuri pentru familii le-au gasit in Croatia. Si in Spania e fain dar acolo nu e de mers cu copiii. Baiatul asta cu care am povestit e mai golan si a vorbit fara perdea, mi-a insirat tot ce poti vedea pe acolo. Stiam si eu dar l-am lasat sa povesteasca ca ma excita cum descria. :)) A si zis-o pe sleau ca pe unele plaje poti sa te uiti la pizde si sa faci laba, si a adaugat ca daca mergi in spatele plajei acolo unde sunt stanci sau zone cu boscheti sunt si homo "tot ce vrei".
Aseara chiar inainte de apus am facut cateva lungimi singur la piscina si cum nu mai era nimeni in jur mi-am permis sa mi-o scol, si am stat in picioare sa ma usuc asa cu pula sculata, si o mai mulgeam daca dadea sa se lase. Si a venit golanu sa ia colacul copilului dar nu m-am ferit ci chiar am stat fata in fata cu el asa cu pulanu sculat. S-a uitat la pula, a zambit, mi-a zis "e fain aici" si a adaugat sa nu ma vada X (gazda) ca face gura la din astea, si tot el a adaugat ca acum pot sta, nu e problema ca sunt la bucatarie. Pula imi era beton si cum pulsa si ma incordam simteam ca iese lichid de pula. N-a luat colacul si sa plece ci s-a aruncat si el in piscina. Acum vorbea cu mine de jos si privind in jos vedeam cum da sa picure din varful pulii lichid. Nu m-am sters si am lasat picatura sa se desprinda si am lasat-o sa se intinda. M-a excitat ideea ca ma vede cu pula salivand. Vorbeam de pretul benzinei dar gandul meu era la exhibitionism si ii urmaream privirea care oricum ma cuprindea in totalitate de acolo de jos, si s-a uitat la cum se intinde lichidul pulii. Surpriza a fost cand a iesit din apa, avea pula sculata si el. S-a uitat la pula si a zis zambind ca nu ne vede nimeni, dar s-a asezat pe sezlong si si-a luat colacul in mana ca si cum daca vine cineva sa aiba cu ce acoperi erectia, pentru ca venise fara prosop. Imi era clar ca se crease o legatura intre noi, simteam complicitatea lui, si intr-un moment de tacere am zis ca imi vine sa fac laba. Replica a fost, dand din cap spre pula mea, ca erectia ce o am numai asa o s-o pot dovedi (cu sensul de a potoli) si ca sunt norocos ca pot fute in concediu, ei nefiind singuri nu pot face sex si a recunoscut ca face laba cand face dus. Si imediat m-a intrebat ce zic de unguroaica. :) Si oare daca nu deranjeaza piercingul la sex. Ticalosul si el s-a gandit ca e buna gagica. :) Si chiar asa i-am raspuns ca e buna de pula si fara sa-mi dau seama mi-am si luat pulaul in mana. Era cam speriat ca imediat a zis sa am grija sa nu ne vada de la balcoane. Acel NE, utilizat deja a doua oara, a confirmat complicitatea dintre noi si ca e in jocul meu. Am dat sa intorc sezlongul de langa al lui sa ma asez si eu, si atunci poate crezand ca nu-s atent si-a belit pula. Cu tupeu i-am zis s-o beleasca linistit ca nu am treaba si in paralel eu am dat cateva miscari de laba, clar sugerand sa facem laba. Dar "tati tati unde esti" a intrerupt distractia mea si erectia lui. :)
Eram excitat la maxim, cu adrenalina, cu chef de chestii perverse. Gagicamea era la baie cand m-am intors in camera asa ca m-am dus sa vad ce face Soldatelul, si si asta era la dus. Eram cu pula sculata si frecam cu chef si m-a intrebat razand ce vreau de la el. :) Baia lui are dusul dupa un paravan de sticla asa ca m-am bagat imediat langa el si i-am zis sa se pise pe pula mea. Imi venise chef de asta ca v-am scris in postarea de ieri. Nu i-au venit decat cativa stropi pentru ca deja se pisase. La cat eram de excitat mi-am dat drumul dupa cateva miscari de laba.
Scriindu-va cele de mai sus sunt excitat si manjit la pula de lichid. A mea ma lasa in pace, ea citeste toata ziua. Soldatelul doarme in fiecare zi dupa pranz.
Golanul azi dimineata a fost foarte jovial cu mine, m-a intrebat Ce faci tinere? iar apoi la piscina am povestit nimicuri si ne-am jucat cu baiatul. Vad cum exploatez situatia in seara asta, ultima sansa ca maine plecam.
Cred ca fac o laba si ma bag in piscina, sau invers ca e prea cald. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde deliveryboyTM » Vin Aug 05, 2022 2:06 pm

Bai cat am scris! :))
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde faustinul » Vin Aug 05, 2022 3:57 pm

ba, ai scris mult, deci nu citesc atata
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde viorelgn » Vin Aug 05, 2022 4:01 pm

Opera de arta
viorelgn
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 444
Membru din: Joi Aug 04, 2022 9:25 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 22403

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde erogen24 » Vin Aug 05, 2022 4:21 pm

O capodoperă în toată puterea cuvântului! Dacă o să citim prea mult o să avem nevoie de un consult oftalmologic. Atunci o să se confirme acel mit penibil care zice că laba în exces afectează și vederea! :wanker: :shock:
erogen24
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 856
Membru din: Mie Oct 07, 2020 5:02 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde deliveryboyTM » Dum Aug 07, 2022 9:27 am

Ieri ni s-a incheiat sejurul la pensiune. Sigur vom reveni. Mi-ar placea si sunt sigur ca si voua sa apara astfel de pensiuni si in sistem deschis. De exemplu sunt hoteluri sau mici resorturi in Spania care scriu explicit in descrierea de pe siteurile de rezervari cum sta treaba la ei. Oare pe cand si la noi?
Vineri seara am avut party. Prietena Divei si-a serbat ziua de nastere si a invitat pe toata lumea la tort si sampanie, si s-a putut bea mai mult ca de obicei. Am uitat sa va zic o alta regula de la pensiune, este interzis consumul de alcool, cu exceptia unei beri, pahar de vin, sampanie sau proseco, la masa de pranz si cina. A fost un loc cu foarte mult bun simt.
La mica petrecere a fost singura data cand ne-am vazut toti oaspetii imbracati. Fiind obisnuit cu toti in pielea goala chiar a parut ciudat sa fim imbracati. :)
N-am avut timp sa scriu ieri despre ultima experienta de la pensiune, de vineri seara, dar am sa-mi fac timp. Si mai am una bonus. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde deniswinch » Mie Aug 10, 2022 10:05 am

Foarte interesanta ideea unei astfel de pensiuni.
Cred ca m-as distra bine acolo, chiar daca sunt homo 8-), pentru ca sunt exhibitionist si ma excit cand sunt "privit".
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde faustinul » Mie Aug 10, 2022 1:15 pm

îmi place să fotografiez pizdă
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde deliveryboyTM » Vin Aug 12, 2022 9:40 am

deniswinch sigur te-ai distra, nu are de-a face cu a fi sau a nu fi homo ci trebuie lasate deoparte prejudecatile si rusinea, si mai ales in locuri unde persoanele au interese comune. Si aici la pensiune m-am prins ca unii lupi pozau in mielusei. :)
Stiu ca nu multi is exhibitionisti, pentru ca is rusinosi zic eu, dar voyeuri sunt mult mai multi. Ca sa fi exhibitionist trebuie sa ai tupeu si putina nebunie. In unele situatii cand arat pula simt ca pierd controlul din cauza placerii si nu-mi pasa de nimic. Pot zice din experienta ca majoritatea celor pe care i-am atras in jocurile mele sunt voyeuri, si nu a contat sexul. Baietilor le plac chestiile ce implica sexul, nu neaparat sa ia parte dar macar sa se uite.
Sunt si fete exhibitioniste. Aradeanca mea este exhibitionista, ii place sa se arate goala. A prins tupeu de cand e cu mine si imi face pe plac acceptand sa o fut in fata altora. A trasat reguli dar accepta si ii place, si ii place sa vada pula. :) Pizza Girl e mai mult voyeurista, ii place sa vada baieti goi si are o pasiune pentru fundurile baietilor. :) Si cred ca toti si toate care umbla la nudisti sau locuri pentru naturisti sunt macar putin exhibitionisti sau voyeuri.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde faustinul » Vin Aug 12, 2022 10:24 am

nevasta-mea e exhibitionista, se arata goala de cate ori are ocazia, in fata prietenilor mei e regula, mereu creeaza ocazii, cu necunoscutii nu are nicio problema sa se arate dar nu cred ca o excita asa tare
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde deliveryboyTM » Vin Aug 12, 2022 10:38 am

N-am avut timp sa scriu sambata despre seara de vineri pentru ca am facut checkoutul si am calatorit.
Va povesteam in "capodopera" de mai sus despre taticul cel tanar si golan. Si el e un exemplu de lup care pozeaza in mielusel. :) Si si sotul unguroaicei sexy la fel. Sorbea cu privirea pizdele de la piscina si cand fetele stateau pe sezlong cauta pozitii sa le poata privi intre picioare. Am surprins si un moment intre el si nevastasa. Unguroaica era culcata pe burta iar el s-a pus s-o dea cu lotiune iar cand a ajuns la buci le-a masat bine si a insistat mai mult intre buci si la pizda. Cand a frecat-o la pizda i s-a si sculat namila de pula, dar si in cazul lui ca si al colegului meu Pulosul, de mare ce este nu s-a arcuit in sus pula. Imi saliveaza acum pula gandindu-ma la cat de bine masa la cur Pizza Girl a mea. E plecata in vacanta ca altfel trageam azi o fuga la un masaj si ma descarcam in gura ei.
Familia de unguri vorbeau doar maghiara asa ca n-am inteles nimic. Soldatelul imi mai zicea una alta cand ii auzea pe baieti. Baiatul cel mare era obraznic si comenta cu ala mai mic despre cei din jur, si se uita fara retinere la pizde si pule.
La petrecerea de vineri s-a strans lumea pe terasa din fata si s-a baut mai mult deci lumea era vesela, s-a si dansat, atmosfera de vacanta. Unii au mai ramas la povesti la mese. Am ramas si noi cu taticul golan si nevastasa iar mai apoi s-a spart gasca, cand taticul a intrebat cine vine la o baie. Gagicamea s-a dus sa faca baie, la fel si Soldatelul, iar nevasta s-a retras cu copilul in camera.
Mai era un cuplu mai matur in piscina, se sarutau dar s-au oprit cand ne-au vazut si au iesit pe partea cealalta. Eram in pantaloni de in si se vedea ca mi se scula pula ca imi faceam scenarii cum sa fac laba in fata taticului. Cand i-am dat jos s-a si arcuit in sus dar nu m-am ferit ci cu mandrie m-am pozitionat in fata lui pana s-a dezbracat. M-a si intrebat dar intr-un fel obraznic daca eu mereu am pula sculata cand sunt cu baieti. Am inteles unde bate dar am deviat un pic raspunsul si i-am raspuns ca si eu is labagiu ca toti baietii si nu vad de ce m-as ascunde, si ca ma gandeam sa dau o laba in apa. M-a intrebat daca vreau s-o las asa pe unguroaica gravida si a subliniat ce buna de pula e tipa si precis ce bine o fute sotul cu pula aia, si a intrebat daca i-am vazut ciocanul, zicand ce norocosi is unii, pula mare si femeie sexy. Cand a zis pula mare a indicat catre pula mea care era sculata la maxim. Ma excita cum vorbea, iar eu mi-am luat-o ca de obicei in mana fara sa ma controlez si am belit-o.
Voi continua. Trebuie sa ies. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde faustinul » Vin Aug 12, 2022 11:24 am

ai scris foarte frumos, pacat ca nu pot citi
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Mesajde deliveryboyTM » Sâm Aug 13, 2022 1:28 pm

Partea 2 la postarea anterioara.
A lui era semierecta si a facut acelasi lucru, a luat-o in mana si a inceput s-o beleasca repetat, intentia de a scula pula fiind evidenta. Avea un ranjet pe fata pe care il cunosc si de la altii, se vedea ca are emotii. :)
As fi inceput sa dau la laba acolo in fata lui si faceam o laba fata in fata cu privirea lui la pula mea asa cum imi place mie. :) Va ziceam ca mai era un cuplu in piscina cand am venit noi. Doamna a plecat imediat dar domnul s-a intins pe sezlong. Il remarcasem de cand a venit pentru ca doar el si baiatul cel mare al ungurilor aveau floci la pula dintre toti barbatii iar el avea o tufa mare iar eu am un fetish de cand eram pusti cu pule paroase, de cand mergeam cu cei de la bloc sa pandim labagii. :) Tufa se vedea ca ii este aranjata pentru ca era doar deasupra pulii iar la pula si coaie era epilat. M-as fi terminat in flocii lui. E un nou fetish de-al meu sa-mi vad sperma manjind flocii altora, asta de la niste experiente cu colegul Negriciosului, v-am povestit cred undeva in paginile anterioare.
Pentru ca domnul acesta era vizavi si se uita inspre noi, chiar daca ma excita ideea ca se uita, m-am gandit si ca poate reactioneaza cum nu mi-as fi dorit, am sarit amandoi in apa. Atunci mi-a venit ideea sa exersez sarituri si de pe malul de vizavi, poate stropind il deranjez pe domn si pleaca. :) Nu a functionat nici dupa sarituri repetate. :) Iesind pe malul unde statea am vazut cum pula semierecta si cu capul belit ii sta intinsa intre picioare. Eu nu m-am ascuns am iesit pe mal cu pula sculata, oricum nu mi s-ar fi lasat. Eram convins ca a ramas intentionat sa se uite la noi.
Taticul facea rostogoliri in apa, miscarile alea cand scoti curul la suprafata. :) Chiar la astea nu sunt bun ca altfel i-as fi pozat cu curul sa-i arat gaura curului cum facea el. :)) Totusi mi-a venit o idee. :) I-am zis ca mie nu-mi ies ca nu stiu sa ma intorc bine iar el s-a oferit sa ma invete ca e usor. Mi-a explicat iar cand am initiat miscarea sa ma dau peste cap am simtit cum ma impinge de cur. Am repetat de mai multe ori pana am ametit. M-a atins de fiecare data si parca chiar si la coaie.
Nu se mai vedea afara pentru ca soarele apusese si spre avantajul nostru reflectorul de la piscina nu batea inspre malul nostru si ne-am retras acolo si vorbeam diverse dar nu legat de sex pentru ca fiind liniste se cam auzea. Era rece in apa dar niciunul n-a zis sa iesim. De data asta apa rece m-a invins si pula mi s-a facut mica. :) A adus vorba de plajele din Spania si de nebuniile de acolo si am simtit cum isi trece mana peste bucile mele. S-a uitat in ochii mei dar n-am reactionat ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat iar atunci m-a prins de o fesa si m-a tras mai spre el si cum m-am lasat si-a ajustat palma in asa fel incat sa intre cu degetele intre fese. Atunci mi-a zis ca ne-a remarcat de cand am venit ca suntem epilati si aranjati ca fetele si s-a gandit el ca ceva e necurat cu noi, adica cu mine si Soldatelul, si ca e plin "cu din astia ca voi" in Spania. Nu a sunat chiar frumos cum a zis-o dar am lasat de la mine pentru ca o zicea pe un ton schimbat de cum vorbea obisnuit, cumva mai pervers, si in acelasi timp ma freca la buci iar atitudinea asta de golan posesiv ma excita. I-am zis imediat ca nu is homo dar nici n-am terminat propozitia ca m-a apasat cu degetul brusc la gaura si mi-a zis As vrea s-o incerc. Recunosc ca imi placea joaca asta si nu m-am tras, si m-a intrebat daca i-o sug. N-am raspuns ci l-am intrebat daca ma linge in cur. N-a zis nimic ci a zambit si ne-am intors capul pentru ca domnul de vizavi se ridicase de pe sezlong si statea in picioare pe mal. Precis se ridicase sa vada mai bine ce facem pentru ca eram cam apropiati. L-am vazut cum vine inspre noi si atunci asta mi-a eliberat buca pe care o strangea. Ne-a intrebat daca nu e prea rece si oare daca sa mai faca o baie. Nenea avea o pula carnoasa, chiar ii statea bine cu flocii aia. I-a raspuns taticu ca e cam rece precis in ideea ca pleaca dar nici nenea nu era prost ca ne-a intrebat razand daca nu ne-au intrat "putele alea" la apa. Imi era clar mai ales din formulare ca il interesau "putele alea". A mea se sculase de cand incepu sa se joace taticul golan la curul meu si precis si a lui era sculata. Cu tupeu m-am ridicat pe mal cu pula sculata si ochii lui nenea era la pula. Si a iesit si golanul dar parca rusinat ca isi impingea erectia in jos cu mana. Si nenea a zis direct Haideti la noi in camera. Ne-am uitat unul la altul ca in situatiile alea cand n-ai cuvinte si te blochezi.
Voi continua. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Cafeneaua labagiilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Moriseiki şi 73 vizitatori

  • Reclame