• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Discuţii generale
Trebuie să fiţi înregistraţi şi conectaţi pentru a accesa această secţiune

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Dum Mai 23, 2021 10:12 am

Deniswinch sigur e obisnuita dar am sa abordez subiectul cand ies cu ea. Mi-ar fi placut sa-mi maseze si fesele. E super senzatia cand o mana fina iti framanta bucile si te maseaza usor la gaura. :)
Si mai super e sa te trezesti dimineata cu o limba in cur. :) Asta referitor la o experienta de pe cand eram student si ma vedeam cu un cuplu. Visam si simteam in acelasi timp o senzatie placuta si umeda intre fesele mele. Am deschis ochii si am realizat ca cineva ma linge in cur. Primul gand a fost ca ma linge prietenul pentru ca o mai facuse in timp ce o futeam pe gagica dar nu era el pentru ca simteam apasarea obrajilor fini intre buci. Eram culcat pe o parte si nu stia ca m-am trezit. Am lasat-o sa ma lucreze o vreme, mi-am dat seama ca se si masturbeaza. Dupa un timp cand deja am dat semne ca sunt treaz pentru ca imi impingeam curul in fata ei cand penetra cu limba am ridicat piciorul si mi-am impins pula si coaiele in spate sa dea cu limba si pe ele. Pana la urma m-am intors cu fata spre ea sa-mi faca laba iar eu i-am frecat pizda. Se trezise si prietenul de la gemetele si miscarile noastre si se uita la noi.
Timp de aproape un an am facut mult sex cu ei. Acum sunt divortati dar inca mai tin legatura cu ambii.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Reclame

Video Chat Forum

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deniswinch » Dum Mai 23, 2021 10:22 am

Hmmm...ménage à trois >:D<
Chestia asta este de-a dreptul interesanta si intotdeauna mi-a suras ideea asta, dar nefiind bi, la fel de repede am renuntat la un astfel de vis.
Oricum, bravo tie ca timp de un an de zile, te-ai bucurat de un sex atat de complex. :)]-
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Dum Mai 23, 2021 10:34 am

Si aseara tata si fiul au facut dus la firma. M-as fi exhibat in fata colegului dar era prea devreme sa ma bag la dus ca a fost pe la 10 iar la ora aceea si mai ales sambata, curg comenzile. M-am nimerit in parcare cu soferul despre care tot povestesc si l-am trimis la vestiar sa vada puli mari. Si chiar a mers, curios baiatul. Cand s-a intors m-a intrebat razand in ce firma a nimerit. :)) Am profitat de ocazie si i-am servit-o ca abia astept sa termin cursele sa dau o laba gandindu-ma ca poate apare dupa program la vestiar si cu prietenul gay si ma exhibez in fata lor. Dar nu ne-am intersectat azi noapte asa ca inca sunt cu coaiele pline. E timp frumos asa ca am sa ma termin in natura la locul de laba. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Dum Mai 23, 2021 10:37 am

Deniswinch m-am bucurat de multe experiente inca din pubertate. :)) Pe unele le-am cautat iar pe altele, fiind mai pervers, le-am determinat sa se intample.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde cautp » Dum Mai 23, 2021 12:29 pm

@deliveryboy, de ce nu-i spui colegului tau, soferul, despre locul de laba de langa Heaven? Daca este asa curios, eu cred ca ar fi interesat. Te-a vazut facand laba, asa ca nu cred ca te-ar deranja sa apara pe acolo. Puteti veni impreuna. :)
Poate se baga si colegul pulos. Mai sunt si cei doi aradeni... Ar fi misto sa facem un grup de laba.
cautp
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 227
Membru din: Sâm Feb 11, 2017 1:04 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 22085

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Dum Mai 23, 2021 2:05 pm

Colegul pulos stie de loc.
Nu cred ca e momentul sa-i spun soferului. Prima data sa-l vad facand laba sau macar in pula goala si atunci voi stii ca n-are prejudecati fata de mine. Mi-ar placea sa ma surprinda cu gagica. Baiatul are o privire perversa si de fiecare data cand m-a vazut in pielea goala a privit spre pula si nu s-a ferit. Mi-ar placea sa vada cum fut pizda.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Lun Mai 24, 2021 6:03 pm

Si aseara colegul pulos si fiul au facut dus la firma. Era deja tarziu cand i-am gasit acolo. Si a aparut si soferul cu prietenul gay. Cei doi erau in pula goala, baiatul chiar iesea din dus si colegul isi aranja barba la oglinda. Baiatul s-a imbracat repede si a iesit. M-am dezbracat si eu profitand de ocazie ca trebuie sa astept mai mult pana sa intru in dus deci mai mult timp in pula goala in fata lor. Baiatul gay avea o expresie a fetei de parca nu era cu noi ci in alta lume. :) I-am urmarit privirea in timp ce vorbeam cu colegii. Ba se uita la pula mea, si cand se uita o mai beleam, ba catre colegul din baie. Soferul numara banii dar vedeam ca il urmareste cu privirea pe colegu. Pula colegului e impresionanta fata de a mea deci inteleg interesul. :) Am facut glume pe seama pulelor asa ca atentia era pe ele. :) M-am dus langa ei la masa si pana si-a facut colegul dusul am stat cu ei la povesti in pula goala. Incepuse sa mi se scoale si era evident dar situatia ma excita si mai tare. Nu stiu cati cunoasteti senzatia, poate doar exhibitionistii. Soferul m-a si intrebat daca fac laba in dus si i-am spus ca o fac gandindu-ma ca isi vor lungi sederea. Numai ca atunci cand am intrat in dus s-a intors pustiul dupa colegu si nu se dadeau dusi si nici eu n-aveam cum s-o lungesc cu dusul ca era tarziu. M-am oprit aseara intr-un parc si mi-am facut laba acolo ca n-as fi putut adormi cu coaiele pline. Asta a fost aseara. Am inteles ca azi i se repara colegului centrala. Cand vine canicula sigur va face dus ca noi doi suntem exhibitionistii firmei. Azi mi-a trimis mesaj sa ma intrebe daca am observat cum se uita ala la pulele noastre si ca ar fi dat o muie si il cred in stare ca stiu ca s-a mai lasat supt de baieti.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde cautp » Lun Mai 24, 2021 6:21 pm

Fain. Cunosc senzatia de care spui. Am avut parte in liceu, in vestiar la sport. :)
cautp
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 227
Membru din: Sâm Feb 11, 2017 1:04 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 22085

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde Jjardel » Lun Mai 24, 2021 6:26 pm

Scrie ba o carte:))
Jjardel
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 153
Membru din: Joi Mai 13, 2021 7:30 am
Localitate: Neamt
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4404

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde barcelonab92 » Lun Mai 24, 2021 10:59 pm

deliveryboyTM » Lun Mai 24, 2021 7:03 pm scrie:Si aseara colegul pulos si fiul au facut dus la firma. Era deja tarziu cand i-am gasit acolo. Si a aparut si soferul cu prietenul gay. Cei doi erau in pula goala, baiatul chiar iesea din dus si colegul isi aranja barba la oglinda. Baiatul s-a imbracat repede si a iesit. M-am dezbracat si eu profitand de ocazie ca trebuie sa astept mai mult pana sa intru in dus deci mai mult timp in pula goala in fata lor. Baiatul gay avea o expresie a fetei de parca nu era cu noi ci in alta lume. :) I-am urmarit privirea in timp ce vorbeam cu colegii. Ba se uita la pula mea, si cand se uita o mai beleam, ba catre colegul din baie. Soferul numara banii dar vedeam ca il urmareste cu privirea pe colegu. Pula colegului e impresionanta fata de a mea deci inteleg interesul. :) Am facut glume pe seama pulelor asa ca atentia era pe ele. :) M-am dus langa ei la masa si pana si-a facut colegul dusul am stat cu ei la povesti in pula goala. Incepuse sa mi se scoale si era evident dar situatia ma excita si mai tare. Nu stiu cati cunoasteti senzatia, poate doar exhibitionistii. Soferul m-a si intrebat daca fac laba in dus si i-am spus ca o fac gandindu-ma ca isi vor lungi sederea. Numai ca atunci cand am intrat in dus s-a intors pustiul dupa colegu si nu se dadeau dusi si nici eu n-aveam cum s-o lungesc cu dusul ca era tarziu. M-am oprit aseara intr-un parc si mi-am facut laba acolo ca n-as fi putut adormi cu coaiele pline. Asta a fost aseara. Am inteles ca azi i se repara colegului centrala. Cand vine canicula sigur va face dus ca noi doi suntem exhibitionistii firmei. Azi mi-a trimis mesaj sa ma intrebe daca am observat cum se uita ala la pulele noastre si ca ar fi dat o muie si il cred in stare ca stiu ca s-a mai lasat supt de baieti.

bine ar face sa-l muiasca un pic :D
barcelonab92
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 113
Membru din: Dum Sep 16, 2018 1:53 am
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -8869

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Mar Mai 25, 2021 5:19 pm

Azi eram parcat langa o statie de bus in spatele careia este un teren in paragina, cu multe tufe. In statie era o gagica care a dat de inteles ca astepta pe cineva deoarece nu s-a urcat in niciun autobuz. Am vazut-o ca intra in tufe si am coborat din masina sa arunc o privire. Mi s-a si sculat pula pentru ca am crezut ca intra sa se pise iar mie imi place sa vad fete pisandu-se. Dar n-a fost asa. :) S-a indreptat catre spatele terenului unde a aparut un tip care intrase pe la o alta intrare. Am intrat pe teren abia dupa ce au disparut dupa un damb. Era clar ca doar pentru sex se puteau intalni acolo. :) Am dat sa trec si eu dambul si i-am vazut din tufe. El era cu pantalonii trasi sub cur cu spatele la mine si se sarutau. Eram cu mana la pula de cand am intrat pe teren si ma pregateam s-o scot sa fac o laba. Si chiar atunci mi-a sunat telefonul. :)) Va dati seama ca s-a auzit iar cei doi s-au intors speriati in directia mea.
Deci sa va puneti telefonul pe silent.
Pentru timisoreni, este vorba de terenul de peste drum de hotel Lido sau altfel spus din spatele strandului Heaven.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deniswinch » Mar Mai 25, 2021 7:55 pm

:lol: deliveryboyTM
Le-ai stricat momentul si ai ratat o laba buna :D
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Vin Mai 28, 2021 1:45 pm

Am avut aseara comanda de la fata cu pizza. M-a surprins cu o intrebare draguta: Iesim duminica? :)
Ieri m-am vazut cu o prietena asa ca ieri am fost imbracat decent dar cand am intrat in scara blocului mi-am dus involuntar mana la pula. Nu cred ca m-as putea dezobisnui. Pentru colegi e ceva obisnuit sa ma vada cu mana la pula. Cand nu ma tin de ea ma mai intreaba in gluma daca mi-a picat. :)
Colegul pulos l-a intrebat ieri pe sofer daca prietenul este gay si asta luat pe nepregatite s-a inrosit tot. Nebunu i-a spus sa-l aduca mai des ca are ce sa-i dea. Mie imi place de sofer ca e baiat cuminte si are o privire curioasa. :)
Va urma. :)
Trebuie sa vorbesc si pentru o noua sedinta de masaj.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde Mike_XXX » Vin Mai 28, 2021 2:53 pm

Thumbs up!!!
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2413
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde cautp » Dum Mai 30, 2021 2:27 pm

@deliveryboy, deci azi iesi cu fata cu pizza? Cred ca in curand ne vei povesti ca ati trecut la masaj fara boxeri. :) Succes!
cautp
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 227
Membru din: Sâm Feb 11, 2017 1:04 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 22085

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Dum Mai 30, 2021 2:40 pm

cautp » Dum Mai 30, 2021 3:27 pm scrie:@deliveryboy, deci azi iesi cu fata cu pizza? Cred ca in curand ne vei povesti ca ati trecut la masaj fara boxeri. :) Succes!


Pana la urma nu azi, mi-a trimis sms si m-a si sunat sa se scuze.
Daca stiam din timp nu o duceam azi pe a mea acasa la Arad dar tocmai ce m-am intors, si as fi dus-o si azi la futut outdoors. Deci azi am ramas singur si liber sa-mi fac de cap.
Chiar vreau sa abordez subiectul cu masajul la pielea goala, mi-ar placea un masaj la fese iar daca imi atinge coaiele sigur ma termin pe masa. :))
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deniswinch » Dum Mai 30, 2021 5:47 pm

deliveryboyTM » 30 Mai 2021, 14:40 scrie:
cautp » Dum Mai 30, 2021 3:27 pm scrie:@deliveryboy, deci azi iesi cu fata cu pizza? Cred ca in curand ne vei povesti ca ati trecut la masaj fara boxeri. :) Succes!


Pana la urma nu azi, mi-a trimis sms si m-a si sunat sa se scuze.
Daca stiam din timp nu o duceam azi pe a mea acasa la Arad dar tocmai ce m-am intors, si as fi dus-o si azi la futut outdoors. Deci azi am ramas singur si liber sa-mi fac de cap.
Chiar vreau sa abordez subiectul cu masajul la pielea goala, mi-ar placea un masaj la fese iar daca imi atinge coaiele sigur ma termin pe masa. :))

Asa de sensibil esti la coaie? :D :D
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Lun Mai 31, 2021 7:48 am

deniswinch nu neaparat sensibil dar zona aceea, coaie +cur, e zona mea erogena. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deniswinch » Lun Mai 31, 2021 7:01 pm

deliveryboyTM » 31 Mai 2021, 07:48 scrie:deniswinch nu neaparat sensibil dar zona aceea, coaie +cur, e zona mea erogena. :)

Acum inteleg de ce nu-ti place sa ti se "umble" la acea zona :D
Oricum, astept cu interes urmatoare asedinta de masaj.
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Joi Iun 03, 2021 4:52 pm

Deniswinch prefer sa mi se umble cu limba si nu cu degetele. :) Totusi accept si mainile fine ale unei fete. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Cafeneaua labagiilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: magnum, Moriseiki, Razvanrazvi95 şi 71 vizitatori

  • Reclame
cron