• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Când ați supt pula prima oară? Acum o mai sugeți?

Discuţii generale
Trebuie să fiţi înregistraţi şi conectaţi pentru a accesa această secţiune

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Când ați supt pula prima oară? Acum o mai sugeți?

Mesajde ionut69ro » Sâm Feb 04, 2023 9:17 pm

Prima a fost pe la 16, poate 17... Nu mai țin minte exact.
M-am lăsat agățat în tren de un tip pe la 30 de ani desi niciodată nu avusesem astfel de gânduri. Eram într-un tren personal cu cabine individuale (nu știu cum le zice, dar cu un culoar pe margine). Eram doar noi doi și a intrat în vorbă cu mine. La un moment dat mi-a spus că i s-a sculat că îmi privește prohabul și ar vrea să mă sugă.
Am fost foarte indignat și am vrut să plec, dar ceva mi-a captat atenția (cred că a fost momentul când mi-am dat seama că și un hetero poate avea anumite experiențe interesante). Din vorbă în vorbă, l-am invitat la mine acasă (coboram amândoi în același loc). L-am rugat să meargă în spatele meu că îmi era frică să nu fie un gay cunoscut și să mă văd afișat cu el (oraș mic, in care majoritatea ne cunoșteam, îmi era frică să nu afle mama și prietena mea).
Când am ajuns la mine (maică -mea era plecată până seara la serviciu) ne-am dus să facem un duș și când s-a dezbrăcat și i-am văzut mândrețea de puloc (nu exagerez, așa ceva nu am văzut în veci, jur, peste 21cm - nu am măsurat, el zicea 23, și extrem de groasă) i-am spus că nu el mă suge, eu îl sug. Pofteam la mădularul lui de nu știam cum mă cheamă. L-am supt in duș până și-a dat drumul in gură apoi am continuat în cameră încă o dată.
A încercat și el să mă sugă, dar eram atât de inhibat de mărimea lui vs a mea că nu am reușit, nici nu m-a atras prea mult ideea de a fi supt, încât m-am terminat din labă. Mi-a înghițit și el sperma apoi a plecat.
Ne-am mai văzut de câteva ori pentru că mi se făcea constant poftă de pulocul ăla imens și odată am vrut să i-o iau și în fund. Am cumpărat niște prezervative dar surpriză, nu au intrat pe pula lui.
Am incercat fără, dar era mult prea gros și mare, nu am putut.
De atunci m-am mai întâlnit cu un tip imediat după ce m-am mutat cu prietena mea in București, la facultate. Eram foarte deschiși unul față de altul (ne mai maturizasem față de când eram în orașul natal) și i-am spus de dorința mea și ea m-a îndemnat să îmi fac cont pe un site de gay să găsesc pe cineva. M-am văzut o singura dată cu tipul ăla, l-am supt mult, l-am lăsat să își dea drumul in gatul meu și apoi mi-am dat drumul pe pula lui din nou erectă și pe coaie și am continuat să îl sug cu tot cu sperma mea. M-am întors acasă fericit, prietena mă tot lua la întrebări, i-am spus că a fost dumnezeiește.
Fast forward doi ani, in relația noastră intervenise o nouă fantezie, swingul, și marele nostru (de fapt al meu) noroc a fost că unul din cuplurile cu care ne vedeam regulat (eram prieteni in adevăratul sens al cuvântului la vremea respectivă) îi mărturisise prietenei mele că are anumite curiozități. Nu avusese curajul să îmi spună mie direct din cauză că, in cercurile de swing, homofobia cam este la ea acasă.
Îmi amintesc că eram la mare, închiriasem un apartament în Eforie Sud și într-o după amiază, in timp ce eram toți în pat și el era supt de a mea și eu de a lui, m-am ridicat și m-am pus și eu cu gura pe pula lui și am început să o sug cu poftă, cu prietena mea, spunandu-i că și eu am ... curiozități.
Mult timp am făcut nebunii cu ei. Nu ne-am luat-o în fund niciodată, dar adoram să îi ling coaiele in timp ce futea și să dai limbi in pizda când pula era înăuntru, din când în când să o scot și să o sug, gustând și nectarul din pizda in același timp. Iar la orgasm eram abonat, nu mai avea nimeni voie, luam eu totul :))

Frumoase vremuri au mai fost. De când m-am despărțit de fosta, nu am reușit să mă mai vad cu nimeni. Au trecut 8 ani și pofta este incredibil de mare.
ionut69ro
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 16
Membru din: Mar Dec 04, 2018 6:30 pm
Localitate: Bucuresti
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 7

Reclame

Video Chat Forum

Re: Când ați supt pula prima oară? Acum o mai sugeți?

Mesajde Shiner » Sâm Feb 04, 2023 10:21 pm

De unde esti
Shiner
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 817
Membru din: Mie Mar 02, 2022 8:23 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 2741

Re: Când ați supt pula prima oară? Acum o mai sugeți?

Mesajde ionut69ro » Sâm Feb 04, 2023 10:31 pm

Scrie in doua locuri. Doar trebuie să știi să citești.
ionut69ro
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 16
Membru din: Mar Dec 04, 2018 6:30 pm
Localitate: Bucuresti
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 7

Re: Când ați supt pula prima oară? Acum o mai sugeți?

Mesajde ericomara » Dum Feb 05, 2023 11:08 am

@ionut69ro Frumos mister!
**==
ericomara
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 31
Membru din: Vin Dec 30, 2022 5:11 pm
Localitate: Bucuresti
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 3

Re: Când ați supt pula prima oară? Acum o mai sugeți?

Mesajde ionut69ro » Dum Feb 12, 2023 8:55 am

@ericomara mulțumesc!

PS: zilele astea cred că am reușit un breakthrough cu actuala mea iubită. Fiind în delegație și cu poftă, i-am aruncat un mesaj pe WhatsApp că vreau sa mă întorc în București să o fut toată noaptea și apoi să plec din nou.
Când am ajuns acasă m-am dus direct la duș, m-am curățat bine și în timp ce mă sugea i-am luat mâna și i-am poziționat-o la fund, scoțând un lubrifiant poziționat strategic sub pernă. A priceput ce vreau și a început să îmi maseze prostata cam stângaci, dar suficient cat să îmi dea curajul sa îi spun anumite lucruri.
M-am oprit și am pus pe TV un film cu un cuplu cu el bisexual plus inca un tip. Bărbatul din cuplu o lingea pe tipă, lua pula în gură, o futeau cu rândul, apoi a înghițit sperma direct din pizdă.
Prietena mea era foarte excitată de film, am simțit-o, iar după ce ne-am dat drumul amândoi am avut o lungă discuție în care i-am spus că aș vrea să aducem un bărbat în patul nostru, să îi oferim și mai multă plăcere, iar dacă cumva găsim și unul bisexual, ar fi cu atât mai bine, pentru că aș vrea să îi sugem amandoi pula și să facem alte lucruri văzute în film.
Spre surprinderea mea... Nu a refuzat. Nu a fost un da categoric, dar cu puțină muncă, cred că se poate. Deschiderea există.
După discuție mi-a cerut să mai caut un film asemănător și mi-a luat pula in gura in timp ce se uita. Era din nou fleașcă la pizdă și când am terminat in ea, mi-a dat pizda să i-o ling și să îmi gust sperma, pentru prima dată.
ionut69ro
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 16
Membru din: Mar Dec 04, 2018 6:30 pm
Localitate: Bucuresti
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 7

Re: Când ați supt pula prima oară? Acum o mai sugeți?

Mesajde Shiner » Dum Feb 12, 2023 9:07 am

Am luat de la prietenul mamei la 16 ani
Shiner
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 817
Membru din: Mie Mar 02, 2022 8:23 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 2741

Re: Când ați supt pula prima oară? Acum o mai sugeți?

Mesajde faustinul » Dum Feb 12, 2023 1:18 pm

ionut69ro » Dum Feb 12, 2023 9:55 am scrie:@ericomara mulțumesc!

PS: zilele astea cred că am reușit un breakthrough cu actuala mea iubită. Fiind în delegație și cu poftă, i-am aruncat un mesaj pe WhatsApp că vreau sa mă întorc în București să o fut toată noaptea și apoi să plec din nou.
Când am ajuns acasă m-am dus direct la duș, m-am curățat bine și în timp ce mă sugea i-am luat mâna și i-am poziționat-o la fund, scoțând un lubrifiant poziționat strategic sub pernă. A priceput ce vreau și a început să îmi maseze prostata cam stângaci, dar suficient cat să îmi dea curajul sa îi spun anumite lucruri.
M-am oprit și am pus pe TV un film cu un cuplu cu el bisexual plus inca un tip. Bărbatul din cuplu o lingea pe tipă, lua pula în gură, o futeau cu rândul, apoi a înghițit sperma direct din pizdă.
Prietena mea era foarte excitată de film, am simțit-o, iar după ce ne-am dat drumul amândoi am avut o lungă discuție în care i-am spus că aș vrea să aducem un bărbat în patul nostru, să îi oferim și mai multă plăcere, iar dacă cumva găsim și unul bisexual, ar fi cu atât mai bine, pentru că aș vrea să îi sugem amandoi pula și să facem alte lucruri văzute în film.
Spre surprinderea mea... Nu a refuzat. Nu a fost un da categoric, dar cu puțină muncă, cred că se poate. Deschiderea există.
După discuție mi-a cerut să mai caut un film asemănător și mi-a luat pula in gura in timp ce se uita. Era din nou fleașcă la pizdă și când am terminat in ea, mi-a dat pizda să i-o ling și să îmi gust sperma, pentru prima dată.

a fost bun?
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: Când ați supt pula prima oară? Acum o mai sugeți?

Mesajde Buddytm » Vin Noi 03, 2023 2:12 pm

N-am mai supt de peste 4 ani
Buddytm
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 101
Membru din: Sâm Ian 12, 2019 3:58 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 15938

Re: Când ați supt pula prima oară? Acum o mai sugeți?

Mesajde Bisexual » Lun Noi 06, 2023 12:50 am

Buddytm scrie:N-am mai supt de peste 4 ani

De ce nu ai mai găsit?
Bisexual
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 261
Membru din: Dum Mar 10, 2019 5:13 am
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Când ați supt pula prima oară? Acum o mai sugeți?

Mesajde Angelino » Lun Noi 13, 2023 11:58 am

Pe la 12 ani am supt-o prima data.
Angelino
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 41
Membru din: Lun Noi 13, 2023 4:23 am
Localitate: Bucuresti
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 0

Re: Când ați supt pula prima oară? Acum o mai sugeți?

Mesajde Mike_XXX » Lun Noi 13, 2023 1:06 pm

Bun, ai antrenament!
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2436
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Când ați supt pula prima oară? Acum o mai sugeți?

Mesajde Raul3819 » Mar Noi 14, 2023 3:47 am

38 ani ,căsătorit vreau sa axperimentez cu un tip ne sugem și sa l.fut. msg în pv
Raul3819
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 19
Membru din: Vin Mar 12, 2021 2:22 am
Localitate: București
Nume real: Raul
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 100

Re: Când ați supt pula prima oară? Acum o mai sugeți?

Mesajde melody_ » Lun Noi 27, 2023 12:31 am

:aveam 16 ani si i-am supt-o unuia de 29 de ani care o avea imensa :)
melody_
 

Re: Când ați supt pula prima oară? Acum o mai sugeți?

Mesajde Andu10 » Joi Noi 30, 2023 4:00 am

As suge pula mare de tot a unui negru, și sa îi înghit sperma
Andu10
 

Re: Când ați supt pula prima oară? Acum o mai sugeți?

Mesajde Bisexual » Vin Dec 01, 2023 7:12 am

Andu10 scrie:As suge pula mare de tot a unui negru, și sa îi înghit sperma

Superb
Bisexual
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 261
Membru din: Dum Mar 10, 2019 5:13 am
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Când ați supt pula prima oară? Acum o mai sugeți?

Mesajde LynxBucuresti » Mie Dec 20, 2023 5:24 pm

Am supt-o prima data pe la 40 de ani
LynxBucuresti
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 34
Membru din: Mie Iul 08, 2020 4:44 am
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -4997

Re: Când ați supt pula prima oară? Acum o mai sugeți?

Mesajde Mike_XXX » Joi Dec 21, 2023 8:25 am

Cam târziu. Cum ai putut să aștepți atât, și ce te-a făcut să pui gura totuși?
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2436
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Când ați supt pula prima oară? Acum o mai sugeți?

Mesajde LynxBucuresti » Joi Dec 21, 2023 10:16 am

Mi se parea umilitor sa fac asta.
Dar am inceput sa am fantezii cu a mea despre sex in 3 cu inca un tip si de aici a venit si ideea sa incerc.
LynxBucuresti
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 34
Membru din: Mie Iul 08, 2020 4:44 am
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -4997

Re: Când ați supt pula prima oară? Acum o mai sugeți?

Mesajde Mike_XXX » Joi Dec 21, 2023 10:19 am

Eh, nu e deloc umilitor. E o dovadă de apreciere mai degrabă.
Plus că poate fi reciproc, așadar mult mai plăcut.
Să înțelegem că soața asistă la plăcerile tale?
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2436
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Când ați supt pula prima oară? Acum o mai sugeți?

Mesajde LynxBucuresti » Vin Dec 22, 2023 8:31 am

Din pacate, nu o face...inca.
LynxBucuresti
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 34
Membru din: Mie Iul 08, 2020 4:44 am
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -4997

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Cafeneaua labagiilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: danis, klaudiuss12, Loading, xxx_dac30 şi 67 vizitatori

  • Reclame