• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Convingerea sotiei

Discuţii generale
Trebuie să fiţi înregistraţi şi conectaţi pentru a accesa această secţiune

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Convingerea sotiei

Mesajde sotialaintalnire » Lun Aug 23, 2021 10:44 pm

Hai sa va spun cum a fost in cazul meu. Eu am aceasta fantezie dar sotia este o femeie pudica. I-am mai facut mici remarci si incet s-a mai deschis si ea dar nimic substantial.

In acest timp in cercul nostru de prieteni un baiat avea reputatia ca se da la femeile altora si ca practicase si swing-ul (si el fiind casatorit). Baiatul respectiv s-a dat si la sotia mea de cateva ori, ea s-a aratat deranjata dar pe mine nu m-a suparat prea tare situatia.

Acum ceva timp am fost la o petrecere la baiatul respectiv si sotia lui acasa, si spre sfarsit el a prins-o pe sotia mea putin mai bauta, a dus-o in alta camera si a indemnat-o sa-i faca o laba si si-a dat drumul pe sanii ei. Eu in timpul asta stateam cu sotia tipului la tigara si m-am prefacut ca nu observ ca sotia mea lipseste :)

Asta a fost singura mea experienta.
sotialaintalnire
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 40
Membru din: Vin Iun 25, 2021 12:27 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1125

Reclame

Video Chat Forum

Re: Convingerea sotiei

Mesajde Mike_XXX » Mar Aug 24, 2021 7:53 am

Faină experiență - e mai bună decât niciuna!
Mulțumim pentru "share".
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2414
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Convingerea sotiei

Mesajde Zeul Internetului » Mar Sep 28, 2021 12:52 am

Cam egoist, tipul.
O labă și o ejaculare pe sînii tipei denotă că doar plăcerea individului a contat.
Avatar utilizator
Zeul Internetului
★administrator★
★administrator★
 
Mesaje: 8439
Membru din: Lun Dec 26, 2016 8:59 am
Localitate: Constanţa
Nume real: Daniel
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Convingerea sotiei

Mesajde tednet » Mar Sep 28, 2021 6:07 pm

Zeul Internetului » Mar Sep 28, 2021 12:52 am scrie:Cam egoist, tipul.
O labă și o ejaculare pe sînii tipei denotă că doar plăcerea individului a contat.

Mai mult decat atat respectivul dupa parerea mea a tratat-o ca pe un obiect sexual si nimic mai mult , cred ca ea nu va face niciodata pasul sa depasesca bariera.
tednet
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 72
Membru din: Joi Iun 24, 2021 4:08 pm
Localitate: Craiova
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 2678

Re: Convingerea sotiei

Mesajde ibnlab » Mar Sep 28, 2021 6:20 pm

Eu cred ca toate femeile vor/viseaza la lucrul asta - aventuri, escapade, numiti-le cum vreti. Se vor dorite de cat mai multi, apreciate, visate de cat mai multi.

Ce lipseste e calitatea convingerii - sau lipsa ei cu desavarsire.
Avatar utilizator
ibnlab
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 1957
Membru din: Mie Feb 17, 2021 8:39 pm
Nume real: Lăbar cronic
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Convingerea sotiei

Mesajde LynxBucuresti » Mie Sep 29, 2021 9:17 am

tednet a scris:
Mai mult decat atat respectivul dupa parerea mea a tratat-o ca pe un obiect sexual si nimic mai mult , cred ca ea nu va face niciodata pasul sa depasesca bariera.


opinie a lui lynxbucuresti:
Eu cred ca ea a depasit bariera din moment ce i-a frecat pula.....
LynxBucuresti
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 34
Membru din: Mie Iul 08, 2020 4:44 am
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -4997

Re: Convingerea sotiei

Mesajde radubadul » Dum Oct 03, 2021 3:36 pm

Salut, sotia are 37 ani, si am reusit sa o conving sa mergem la nudism chiar de mai multe ori...dar torusi de la nudism la sex e cale lunga. Este un inceput oricum sa o vezi ca se dezbraca in public. Mi ar place mult pt inceput doar sa se lase dezbracata sau sa faca laba in fata ei..dar nu accepta deocamdata.
radubadul
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 4
Membru din: Dum Feb 19, 2017 10:58 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 201

Re: Convingerea sotiei

Mesajde Zeul Internetului » Dum Oct 24, 2021 3:07 am

ibnlab » Mar Sep 28, 2021 6:20 pm scrie:Eu cred ca toate femeile vor/viseaza la lucrul asta - aventuri, escapade, numiti-le cum vreti. Se vor dorite de cat mai multi, apreciate, visate de cat mai multi.

Ce lipseste e calitatea convingerii - sau lipsa ei cu desavarsire.

Dap. Le place să fie dorite de cît mai mulți. Cum ai zis și u.
Dar le e frică să treacă la acțiune. Nu că n-ar vrea. Dar ca să nu fie considerate curve.
Avatar utilizator
Zeul Internetului
★administrator★
★administrator★
 
Mesaje: 8439
Membru din: Lun Dec 26, 2016 8:59 am
Localitate: Constanţa
Nume real: Daniel
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Convingerea sotiei

Mesajde remuss1 » Joi Noi 18, 2021 8:11 am

Pai chestia asta nu se face asa de pe o zi pe alta. In plus sunt niste riscuri la care se expune. Barbatul fute si gata, el nu ar fi judecat daca s-ar afla pe cand o femeie care mai este si maritata...
remuss1
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 101
Membru din: Mie Noi 15, 2017 11:58 pm
Localitate: Iasi
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -8860

Re: Convingerea sotiei

Mesajde Zeul Internetului » Dum Noi 21, 2021 8:56 pm

Dap. Ai dreptate.
E un subiect care trebuie abordat cu delicatețe.
Avatar utilizator
Zeul Internetului
★administrator★
★administrator★
 
Mesaje: 8439
Membru din: Lun Dec 26, 2016 8:59 am
Localitate: Constanţa
Nume real: Daniel
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Convingerea sotiei

Mesajde Vlad1994 » Sâm Ian 22, 2022 9:11 pm

e greu
Vlad1994
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 107
Membru din: Vin Noi 12, 2021 2:07 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -16606

Re: Convingerea sotiei

Mesajde Bagaciosu » Sâm Ian 22, 2022 9:30 pm

Nu e greu deloc important e sa ai răbdare, eu cu a mea am început asa, ii făceam poze ei "nu ești curioasa cum vad eu păsărica?" după care poze împreună după filmulețe, ma întrebat la ce îmi trebuie sa filmez i-am zis ca atunci când am chef de laba sa ma uit la ea cum suge pula, "ce vrei sa ma uit la alta sa îmi imaginez ca mi-o suge ea?" și după am întrat pe random chat în timp ce îmi sugea pula și culmea o fata a rămas sa se uite și vorbeam cu ea în chat text pana ma întrebat ce fac, zic "se uita o tipa la tine cum sugi pula și ii place" și am ținut legătura mult timp după ce și-a făcut iubit și fata aia, le prindeam ca stau de vorba pe messenger și ma dezbracam în timp ce mi-o sugea stătea de vorba, nu e deloc greu dacă ai imaginație, vorbele la tine și umpic de tupeu. Îți e frica ca se supăra pe tine dacă ii faci o poza când sta capra și o futi sau când îți suge pula un filmuleț? Nu are nimic se supăra și ii trece dar mental o sa se gândească singura la ce sa întâmplat și nu o sa zică ca vrea așteaptă de la tine sa aduci vorba iar.
Avatar utilizator
Bagaciosu
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 120
Membru din: Joi Iun 24, 2021 5:32 am
Localitate: Ploiesti
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 2746

Re: Convingerea sotiei

Mesajde ibnlab » Sâm Ian 22, 2022 9:55 pm

Bagaciosu » Sâm Ian 22, 2022 10:30 pm scrie:Nu e greu deloc important e sa ai răbdare, eu cu a mea am început asa, ii făceam poze ei "nu ești curioasa cum vad eu păsărica?" după care poze împreună după filmulețe, ma întrebat la ce îmi trebuie sa filmez i-am zis ca atunci când am chef de laba sa ma uit la ea cum suge pula, "ce vrei sa ma uit la alta sa îmi imaginez ca mi-o suge ea?" și după am întrat pe random chat în timp ce îmi sugea pula și culmea o fata a rămas sa se uite și vorbeam cu ea în chat text pana ma întrebat ce fac, zic "se uita o tipa la tine cum sugi pula și ii place" și am ținut legătura mult timp după ce și-a făcut iubit și fata aia, le prindeam ca stau de vorba pe messenger și ma dezbracam în timp ce mi-o sugea stătea de vorba, nu e deloc greu dacă ai imaginație, vorbele la tine și umpic de tupeu. Îți e frica ca se supăra pe tine dacă ii faci o poza când sta capra și o futi sau când îți suge pula un filmuleț? Nu are nimic se supăra și ii trece dar mental o sa se gândească singura la ce sa întâmplat și nu o sa zică ca vrea așteaptă de la tine sa aduci vorba iar.


Da, de aia spuneam si eu: ce lipseste e lipsa de convingere a sotului. Ele toate vor. Inclusiv sa se lesbeasca.
Avatar utilizator
ibnlab
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 1957
Membru din: Mie Feb 17, 2021 8:39 pm
Nume real: Lăbar cronic
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Convingerea sotiei

Mesajde faustinul » Dum Ian 23, 2022 11:15 am

Si a mea s-a lesbit cu una dupa ce mi-au supt pula amandoua
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: Convingerea sotiei

Mesajde ibnlab » Dum Ian 23, 2022 11:24 am

faustinul » Dum Ian 23, 2022 12:15 pm scrie:Si a mea s-a lesbit cu una dupa ce mi-au supt pula amandoua


:wanker:
Avatar utilizator
ibnlab
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 1957
Membru din: Mie Feb 17, 2021 8:39 pm
Nume real: Lăbar cronic
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Convingerea sotiei

Mesajde batman94 » Dum Ian 23, 2022 12:41 pm

este foarte greu, mai ales daca este o traditionalista. Eu de 6 ani incerc, parca, parca incepe sa de deblocheze ceva. in principiu dureaza timp
batman94
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 8
Membru din: Dum Ian 23, 2022 12:24 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 3870

Re: Convingerea sotiei

Mesajde faustinul » Dum Ian 23, 2022 5:41 pm

faustinul » Dum Ian 23, 2022 12:15 pm scrie:Si a mea s-a lesbit cu una dupa ce mi-au supt pula amandoua

Si prietenul aleia statea si facea doar laba. Pana la urma i-a supt nevasta-mea si lui pula, dar el nu vroia. Si oricum nu a vrut sa termine in gura ei.
faustinul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 4085
Membru din: Mie Mai 03, 2017 5:25 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4113

Re: Convingerea sotiei

Mesajde mario4u » Mie Ian 26, 2022 2:12 pm

eu cred ca toate vor , dar le frica sa stie si partenerul , e mai safe pentru ele sa o faca fara ca el sa stie
mario4u
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 131
Membru din: Mar Feb 16, 2021 9:49 am
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -1608

Re: Convingerea sotiei

Mesajde ibnlab » Mie Ian 26, 2022 2:29 pm

faustinul » Dum Ian 23, 2022 6:41 pm scrie:
faustinul » Dum Ian 23, 2022 12:15 pm scrie:Si a mea s-a lesbit cu una dupa ce mi-au supt pula amandoua

Si prietenul aleia statea si facea doar laba. Pana la urma i-a supt nevasta-mea si lui pula, dar el nu vroia. Si oricum nu a vrut sa termine in gura ei.


Am inceput sa caut un cuplu care sa accepte un labagiu. Doar sa asist si sa dau la laba.
Avatar utilizator
ibnlab
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 1957
Membru din: Mie Feb 17, 2021 8:39 pm
Nume real: Lăbar cronic
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Convingerea sotiei

Mesajde Unudoi12 » Joi Ian 27, 2022 3:02 pm

Haideți sa va împărtășesc o secventa de acum 2 săptămâni.
Se întâmplă totul la o cabana. Un tip s-a îmbătat foarte puternic, încât a trebuit sa îl duc într-o camera sa îl pun în pat,nu ii era rău dar nu mai putea sta. O chem pe iubita sa ma ajute, îl pun în pat și îl ajutam sa și dea tricoul jos pt ca era foarte cald, îmi cere sa i aduc niște apa,iubita mea rămâne cu el. Ma duc sa ii aduc apa de jos, am mai stat la țigară, m am mai luat cu vorba, ajung în vreo 20 de minute, ușa la camera între deschisa, menționez ca era un mic holisor pana sa vezi patul, nu s a auzit când am întrat, fiind și gălăgie și am prins toată acțiunea! Nu știu ce au vorbit înainte, dar tipul își da pantalonii jos și rămâne în chiloți cu pula sculata în pat și se mângâia, a mea stătea la marginea patului și se uita. El era foarte beat, abia ținea ochii deschiși, nu cred ca conștientiza ca mai era și ea acolo. "ce faci acolo?" ii spune ea, atunci el surprins ca nu e singur, a deschis ochii și a văzut o, i a închis, capul culcat și a scos pula afara și a început sa și facă laba, ea speriata ca poate vin, i a zis sa înceteze, însă lui nu ii pasa, i-a zis sa pună mana pe ea. Și ce credeți? Chiar a pus mana și a început sa i facă laba. Omul meu gemea puternic, a mea vizibil e citata, i a luat mâna și se pipaia cu ea pe cur și tate, se punea cu tatele pe fata lui, nu mai putea, și a pus niște scuipat pe mana și a început sa îl labeasca puternic, deci se auzea fenomenal,in maxim 20 de secunde și a dat drumu pe el și a adormit, a mea se pregătea sa iasă, asa ca am ieșit repede și ne am întâlnit pe scări, spunându mi ca a adormit și saa nu i mai duc. De atunci dau 3 4 labe pe zi numai cu gândul la asta. Ce părere aveți de experienta? Sa ii propun cu tupeu ceva serios?
Unudoi12
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 174
Membru din: Mar Noi 16, 2021 10:35 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -3275

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Cafeneaua labagiilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: labprof, versatil_casatorit şi 90 vizitatori

  • Reclame