• Reclame

CĂUTĂM DESIGNERI!

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook

RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeMembri PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Juramantul renuntarii la pizda

Discuţii generale

Moderatori: deniswinch, deceampulamare, adinna2014, Mike_XXX

Reguli forum

Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa zeul.internetului@gmail.com

Juramantul renuntarii la pizda

Mesajde nicu45bv » Mie Noi 27, 2019 5:10 pm

JURĂMÂNTUL RENUNȚĂRII LA PIZDĂ

Eu Nicu recunosc deschis că Pizda este un privilegiu, meritat doar de bărbații adevărați și nu de labagii ca mine. Sunt de acord că pizdele trebuie să fie futute mult, tare și adânc de pule mari și tari, nu de puțulici mici de labagii impotenți ca mine.
Sunt de acord să renunț la toate drepturile mele de bărbat asupra pizdei, drepturi pe care le-am anulat prin masturbarea mea constantă si obsesivă.
Prin urmare, mă angajez să încetez să mai fut pizda femeilor sau fundul lor, pentru totdeauna.
Renunț la dreptul meu de a fute pizda în favoarea masculilor alfa și accept rolul meu permanent de mascul beta, onanist și labagiu.
Promit să nu mai agasez niciodată vreo femeie cu încercările mele jalnice de a o fute și, chiar dacă o femeie amabilă îmi oferă un futai de milă, eu voi refuza respectuos și mă voi masturba în fața ei.
În schimbul renunțării la pizdă, îmi păstrez dreptul de acces nelimitat și de utilizare personală a pozelor de pizdă, a pizdelor din plastic și, cel mai important, a palmei proprii, care de acum încolo va fi singura pizdă pe care o voi fute.
nicu45bv
labagiu începător
labagiu începător

Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Re: Juramantul renuntarii la. pizda

Mesajde carlos_labagiu » Dum Dec 01, 2019 9:16 pm

:)]- :wanker: :wanker: :wanker:
carlos_labagiu
labagiu avansat
labagiu avansat

Puncte de reputaţie: 131

Re: Juramantul renuntarii la. pizda

Mesajde nicu45bv » Dum Dec 01, 2019 11:17 pm

ma bucur
nicu45bv
labagiu începător
labagiu începător

Jurământul renunțării la pizdă

Mesajde nicu45bv » Lun Dec 02, 2019 10:06 am

Sper sa nu va stresez dar consider ca ar trebui vazut si insusit de toata lumea.

JURĂMÂNTUL RENUNȚĂRII LA PIZDĂ

Eu Nicu Marius recunosc deschis că Pizda este un privilegiu, meritat doar de bărbații adevărați și nu de labagii ca mine. Sunt de acord că pizdele trebuie să fie futute mult, tare și adânc de pule mari și tari, nu de puțulici mici de labagii impotenți ca mine.
Sunt de acord să renunț la toate drepturile mele de bărbat asupra pizdei, drepturi pe care le-am anulat prin masturbarea mea constantă si obsesivă.
Prin urmare, mă angajez să încetez să mai fut pizda femeilor sau fundul lor, pentru totdeauna.
Renunț la dreptul meu de a fute pizda în favoarea masculilor alfa și accept rolul meu permanent de mascul beta, onanist și labagiu.
Promit să nu mai agasez niciodată vreo femeie cu încercările mele jalnice de a o fute și, chiar dacă o femeie amabilă îmi oferă un futai de milă, eu voi refuza respectuos și mă voi masturba în fața ei.
În schimbul renunțării la pizdă, îmi păstrez dreptul de acces nelimitat și de utilizare personală a pozelor de pizdă, a pizdelor din plastic și, cel mai important, a palmei proprii, care de acum încolo va fi singura pizdă pe care o voi fute.
nicu45bv
labagiu începător
labagiu începător

Re: Jurământul renunțării la pizdă

Mesajde horia13 » Lun Dec 02, 2019 2:29 pm

Frumos. Si eu am renuntat la pizda datorita sotiei mele hotwife care se fute cu alti barbati mult mai bine dotati ca mine. Am voie sa fac laba oricand, in special dimineata cand ea are nevoie de o gura de sperma proaspata, cateodata mi-o suge dar de futut nu mai am voie niciodata. Nu o satisfac si nici nu simte nimic. O mai satisfac oral cand vine cu pizda plina de sperma de la intalniri. In rest cand este la futut fac laba pana nu mai pot, 4-5 uneori chiar 6 ejaculari timp de 2-3 ore cat ea este infipta in alta pula. Nici sa asist cand este fututa de altul nu prea am voie, s-a intamplat doar de 2 ori si am facut laba la greu.
horia13
labagiu începător
labagiu începător

Nume real: Horia
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 2400

Re: Jurământul renunțării la pizdă

Mesajde Mike_XXX » Lun Dec 02, 2019 2:34 pm

nicu45bv » 02 Dec 2019, 09:06 scrie:Sper sa nu va stresez dar consider ca ar trebui vazut si insusit de toata lumea...

Ba chiar că devii stresant! Și dacă mai postezi aiurea-n tramvai, o să fac și eu un jurământ: renunțăm la tine!
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★

Nume real: Mihai

Re: Juramantul renuntarii la pizda

Mesajde Mike_XXX » Lun Dec 02, 2019 6:34 pm

Și pentru că autorul a reușit să ne arate cât de „dăștept” e el, a fost banat.
Topic închis, va fi șters.
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★

Nume real: Mihai

Înapoi la Cafeneaua labagiilor