• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

(CHAT) Ce vă trece prin minte?

Discuţii generale
Trebuie să fiţi înregistraţi şi conectaţi pentru a accesa această secţiune

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: CHAT

Mesajde pulabelita » Joi Mai 04, 2017 7:54 pm

Haha...rupei fasu
Da era mai zdreanta sau ai facut.o tu sa vrea sex??
pulabelita
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 899
Membru din: Dum Feb 05, 2017 11:20 pm
Puncte de reputaţie: -5475

Reclame

Video Chat Forum

Re: CHAT

Mesajde Mike_XXX » Joi Mai 04, 2017 9:41 pm

E nimfo ceva ce n-am văzut!
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2415
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: CHAT

Mesajde pulabelita » Vin Mai 05, 2017 6:24 pm

Niste poze cu ea ne arati?:D
pulabelita
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 899
Membru din: Dum Feb 05, 2017 11:20 pm
Puncte de reputaţie: -5475

Re: CHAT

Mesajde Mike_XXX » Vin Mai 05, 2017 10:08 pm

Nu am făcut niciuna, din păcate... :(
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2415
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: CHAT

Mesajde pulabelita » Vin Mai 05, 2017 11:06 pm

De pe facebook daca are
pulabelita
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 899
Membru din: Dum Feb 05, 2017 11:20 pm
Puncte de reputaţie: -5475

Re: CHAT

Mesajde Mike_XXX » Sâm Mai 06, 2017 8:55 pm

Nu știu ce pagină are pe FB. Asta, dacă are (teoretic da).
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2415
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: CHAT

Mesajde fetishistul » Dum Mai 07, 2017 9:00 am

O poza cu domnisoara sa o vedem si noi?
Id skype pentru discutii despre dres.uri/fete facebook/ si multe alte chestii de genul asta

Ma cautati pe skype: fetishistul 200
fetishistul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 292
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 2:28 pm
Localitate: Tulcea
Nume real: Vlad
Puncte de reputaţie: -4999

Re: CHAT

Mesajde Zeul Internetului » Vin Mai 12, 2017 5:49 am

Defloreaz-o, Mihai! :wanker:
Avatar utilizator
Zeul Internetului
★administrator★
★administrator★
 
Mesaje: 8439
Membru din: Lun Dec 26, 2016 8:59 am
Localitate: Constanţa
Nume real: Daniel
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: CHAT

Mesajde Mike_XXX » Vin Mai 12, 2017 8:42 am

E deflorată de pe la 15-16 ani, după spusele ei.
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2415
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: CHAT

Mesajde Zeul Internetului » Joi Mai 18, 2017 4:04 pm

Ce panaramă. :shock:
Avatar utilizator
Zeul Internetului
★administrator★
★administrator★
 
Mesaje: 8439
Membru din: Lun Dec 26, 2016 8:59 am
Localitate: Constanţa
Nume real: Daniel
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: CHAT

Mesajde Steve » Lun Mai 22, 2017 10:24 pm

seara'
Steve
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 29
Membru din: Lun Mai 22, 2017 3:49 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 0


Re: CHAT

Mesajde Mike_XXX » Lun Mai 29, 2017 11:50 am

Sunt zile când mă plictisesc făcând laba singur pe-aici...
:wanker:
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2415
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: CHAT

Mesajde fetishistul » Lun Mai 29, 2017 12:01 pm

mihai1969 scrie:Sunt zile când mă plictisesc făcând laba singur pe-aici...
:wanker:



Asa ne trebuie,degeaba avem un forum in care discutam pentru ca se repeta povestea de pe vechiul forum.

Degeaba suntem 600 de membrii daca doar 10 posteaza
Din astia 10 doar 5 sunt persoane ok
Din astia 5 doar la 2 ai id-urile de skype.
Din astia 2 la care ai id-urile de skype doar unu intra si discuta.
Si ala 1 cu care discuti e fake si minte ba ca are 20 de ani ba ca 30 ba ca e nu stiu de unde sau face nu stiu ce. ~X( ~X(

Asta e Romania,aici e greu sa creezi o comunitate care sa comunice si sa fie pusa bine la punct.
Id skype pentru discutii despre dres.uri/fete facebook/ si multe alte chestii de genul asta

Ma cautati pe skype: fetishistul 200
fetishistul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 292
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 2:28 pm
Localitate: Tulcea
Nume real: Vlad
Puncte de reputaţie: -4999

Re: CHAT

Mesajde pboy28 » Lun Mai 29, 2017 6:52 pm

fetishistul scrie:
mihai1969 scrie:Sunt zile când mă plictisesc făcând laba singur pe-aici...
:wanker:



Asa ne trebuie,degeaba avem un forum in care discutam pentru ca se repeta povestea de pe vechiul forum.

Degeaba suntem 600 de membrii daca doar 10 posteaza
Din astia 10 doar 5 sunt persoane ok
Din astia 5 doar la 2 ai id-urile de skype.
Din astia 2 la care ai id-urile de skype doar unu intra si discuta.
Si ala 1 cu care discuti e fake si minte ba ca are 20 de ani ba ca 30 ba ca e nu stiu de unde sau face nu stiu ce. ~X( ~X(

Asta e Romania,aici e greu sa creezi o comunitate care sa comunice si sa fie pusa bine la punct.


Total de acord, dar mai rau e ca unii din aia care nu prea posteaza sau chiar deloc sunt putin mai sensibili si sar imediat la gat daca ii "ataci" putin. Nu spun ca eu sunt vreun membru model, probabil ca eu fac parte din aia 5 care nu sunt ok; stiu ca am sarit calu' de cateva ori si am folosit mai multe cuvinte decat trebuia sau care nu trebuiau folosite si m-am oprit in cele din urma. Treaba e ca mai sunt niste veterani pe aici de pe vechiul forum care nu ajuta cu nimic pe cel actual, iar la o critica mai mica sar la gat cum am spus mai sus; probabil ca asteapta ceva medalii pt vechime. Si intr-adevar sunt sau erau - ca s-au mai potolit, parca - useri care bateau campii cu povesti fanteziste si n-ar fi fost asta o problema, dar nu erau incadrate unde trebuiau si cum ai spus si tu fetishistul sunt cativa care mint in legatura cu varsta si iti dai seama ca mint. Inca ceva, mai mihai, spui ca te plictisesti. Te cred, eu postez aici destul de mult, dar o fac in primul rand pt ca imi face placere si apoi in speranta ca starnesc putin interes si se vor gasi mai multi care sa participe. Pai daca vrei sa spargi monotonia asta , acum poate ca ai ocazia s-o faci, caci esti moderator, nu? Spun asta pt ca imi aduc aminte ca acum ceva timp, inainte de a deveni moderator ai avut o idee buna, chiar pe placul meu as zice; ai spus asa: "Vreți articole și mesaje mai multe? faceți de pildă un concurs. (premiile pot fi și simbolice, cum ar fi un status personalizat de exemplu)". Pai...ce mai astepti? Poate ca nu poti face singur treaba asta, dar poti lua initiativa, ai niste asa zise privilegii acuma. Pai daca tu ca moderator te plictiseti.....
In fine, sper ca n-am mai suparat pe nimeni de data asta, caci nici n-am intentionat. Numai bine! ;)
pboy28
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 742
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 8:22 am
Puncte de reputaţie: 6130

Re: CHAT

Mesajde fetishistul » Lun Mai 29, 2017 6:59 pm

pboy28 scrie:Total de acord, dar mai rau e ca unii din aia care nu prea posteaza sau chiar deloc sunt putin mai sensibili si sar imediat la gat daca ii "ataci" putin. Nu spun ca eu sunt vreun membru model, probabil ca eu fac parte din aia 5 care nu sunt ok; stiu ca am sarit calu' de cateva ori si am folosit mai multe cuvinte decat trebuia sau care nu trebuiau folosite si m-am oprit in cele din urma. Treaba e ca mai sunt niste veterani pe aici de pe vechiul forum care nu ajuta cu nimic pe cel actual, iar la o critica mai mica sar la gat cum am spus mai sus; probabil ca asteapta ceva medalii pt vechime. Si intr-adevar sunt sau erau - ca s-au mai potolit, parca - useri care bateau campii cu povesti fanteziste si n-ar fi fost asta o problema, dar nu erau incadrate unde trebuiau si cum ai spus si tu fetishistul sunt cativa care mint in legatura cu varsta si iti dai seama ca mint. Inca ceva, mai mihai, spui ca te plictisesti. Te cred, eu postez aici destul de mult, dar o fac in primul rand pt ca imi face placere si apoi in speranta ca starnesc putin interes si se vor gasi mai multi care sa participe. Pai daca vrei sa spargi monotonia asta , acum poate ca ai ocazia s-o faci, caci esti moderator, nu? Spun asta pt ca imi aduc aminte ca acum ceva timp, inainte de a deveni moderator ai avut o idee buna, chiar pe placul meu as zice; ai spus asa: "Vreți articole și mesaje mai multe? faceți de pildă un concurs. (premiile pot fi și simbolice, cum ar fi un status personalizat de exemplu)". Pai...ce mai astepti? Poate ca nu poti face singur treaba asta, dar poti lua initiativa, ai niste asa zise privilegii acuma. Pai daca tu ca moderator te plictiseti.....
In fine, sper ca n-am mai suparat pe nimeni de data asta, caci nici n-am intentionat. Numai bine! ;)




Pboy ai cea mai mare dreptate,inafara de tine/rmst si inca cativa nimeni nu prea posteaza si nu este activ,pe voi va respect cel mai mult,doar ca noi 5 la un loc nu avem cum sa facem ceva pe forum atata timp cat ZEU nu se implica si sa facut uitat de forumul acesta.
Crede-ma ca eu in categoria de moderatori unde doar noi putem citii am zis de atatea ori sa faca urmatoarele.
-Sa repare bbcode-ul pentru xhamster/youtube etc ca sa apara direct video-uri.
-Sa mai faca unele update-uri la forum ca sa starneasca activitatea
Si multe altele dar degeaba....pacat pentru ca simt cum o sa se inchida si comunitatea asta. #-o ~X( ~X( ~X(
Id skype pentru discutii despre dres.uri/fete facebook/ si multe alte chestii de genul asta

Ma cautati pe skype: fetishistul 200
fetishistul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 292
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 2:28 pm
Localitate: Tulcea
Nume real: Vlad
Puncte de reputaţie: -4999

Re: CHAT

Mesajde Mike_XXX » Mar Mai 30, 2017 7:45 am

pboy28 scrie:... Inca ceva, mai mihai, spui ca te plictisesti. Te cred, eu postez aici destul de mult, dar o fac in primul rand pt ca imi face placere si apoi in speranta ca starnesc putin interes si se vor gasi mai multi care sa participe. Pai daca vrei sa spargi monotonia asta , acum poate ca ai ocazia s-o faci, caci esti moderator, nu? Spun asta pt ca imi aduc aminte ca acum ceva timp, inainte de a deveni moderator ai avut o idee buna, chiar pe placul meu as zice; ai spus asa: "Vreți articole și mesaje mai multe? faceți de pildă un concurs. (premiile pot fi și simbolice, cum ar fi un status personalizat de exemplu)". Pai...ce mai astepti? Poate ca nu poti face singur treaba asta, dar poti lua initiativa, ai niste asa zise privilegii acuma. Pai daca tu ca moderator te plictiseti.....
In fine, sper ca n-am mai suparat pe nimeni de data asta, caci nici n-am intentionat. Numai bine! ;)

Corect. Din păcate, degeaba iau eu inițiativa - statusurile personalizate pot fi acordate (din câte-mi dau seama) doar de Admin. Care se vede că nu e foarte activ pe aici, din păcate.
Și ca să lămuresc puțin partea cu plictiseala: recunosc, eu postez mult mai puțin. Nu am nici timp, nici „loc” mereu. Dar e descurajant ca nici măcar atunci când scriu ceva să nu fiu băgat mai deloc în seamă.
Poate și ceilalți cu activitate redusă simt la fel, și din acest motiv nici nu își sporesc activitatea....
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2415
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: CHAT

Mesajde rmst » Mar Mai 30, 2017 1:49 pm

Cunoasteti alte forum.uri ca acesta? Poate este mai populat acolo sau poate reusim sa facem ceva in alta parte.
rmst
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 1638
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 1:25 pm
Orientare sexuală: lesby

Re: CHAT

Mesajde Mike_XXX » Mar Mai 30, 2017 2:51 pm

E de exemplu imfree.ro - dar acolo e mai mult sait de dating decât de sporovăială. Dar cu puțin noroc, găsești un partener de labă sau chiar de sex.
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2415
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: CHAT

Mesajde pboy28 » Mar Mai 30, 2017 3:43 pm

mihai1969 scrie:
pboy28 scrie:... Inca ceva, mai mihai, spui ca te plictisesti. Te cred, eu postez aici destul de mult, dar o fac in primul rand pt ca imi face placere si apoi in speranta ca starnesc putin interes si se vor gasi mai multi care sa participe. Pai daca vrei sa spargi monotonia asta , acum poate ca ai ocazia s-o faci, caci esti moderator, nu? Spun asta pt ca imi aduc aminte ca acum ceva timp, inainte de a deveni moderator ai avut o idee buna, chiar pe placul meu as zice; ai spus asa: "Vreți articole și mesaje mai multe? faceți de pildă un concurs. (premiile pot fi și simbolice, cum ar fi un status personalizat de exemplu)". Pai...ce mai astepti? Poate ca nu poti face singur treaba asta, dar poti lua initiativa, ai niste asa zise privilegii acuma. Pai daca tu ca moderator te plictiseti.....
In fine, sper ca n-am mai suparat pe nimeni de data asta, caci nici n-am intentionat. Numai bine! ;)

Corect. Din păcate, degeaba iau eu inițiativa - statusurile personalizate pot fi acordate (din câte-mi dau seama) doar de Admin. Care se vede că nu e foarte activ pe aici, din păcate.
Și ca să lămuresc puțin partea cu plictiseala: recunosc, eu postez mult mai puțin. Nu am nici timp, nici „loc” mereu. Dar e descurajant ca nici măcar atunci când scriu ceva să nu fiu băgat mai deloc în seamă.
Poate și ceilalți cu activitate redusă simt la fel, și din acest motiv nici nu își sporesc activitatea....


OK, te cred si te inteleg la treaba cu initiativa, asa e. Iar legat de descurajarea de care spui tu, hai sa-ti spun eu ceva. Eu postez mai tot timpul cate ceva, dar sunt momente cand am ceva mai mult timp liber si atunci postez aproape in toate topicurile cate ceva in ziua respectiva, aleg lucruri care imi plac, bineinteles. Ei bine, dupa toata treaba asta abia daca se gaseste unul sau doi care sa aduca un comentariu acolo la o parte poate din postarile respective si aia doi sunt cam aceeasi care fac asta mai tot timpul si ii apreciez ca macar fac asta daca nu si posteaza. Acuma daca tu te simti descurajat, eu cum crezi ca as putea sa ma simt. Am dat un exemplu asa mai fugitiv si poate se considera o mica exagerare, in sensul ca poate sunt mai multi de doi care aduc ceva aprecieri, sa le spun asa, la postarile respective si imi cer scuze pt asta, dar important e sa intelegi ideea principala. Ori poate ce pun eu pe-aici nu prea e in asentimentul multora si atunci nu-mi ramane decat sa-mi mai cer scuze odata ca poate vorbesc mult si prost acum :). N-ar fi o problema frate daca ar fi doar vreo 50 de menbrii aici, dar sunt peste 600 si mi-e greu sa cred ca nu se gasesc mai multi carora sa le placa anumite postari sau macar sa aduca ceva critici ca sunt bune si alea(macar de-alea sa fie) si nu ma refer doar la postarile mele, ci in general ca si-asa am fost considerat la un moment dat un cersetor de atentie si poate asa o fi ca de...am si eu scaparile mele ;). Numai bine!
pboy28
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 742
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 8:22 am
Puncte de reputaţie: 6130

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Cafeneaua labagiilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Bing [Bot], mache_007ro şi 96 vizitatori

  • Reclame