• Reclame

CĂUTĂM DESIGNERI!

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook

RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeMembri PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Chiloti

Discuţii generale

Moderatori: deniswinch, deceampulamare, adinna2014, Mike_XXX

Reguli forum

Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa zeul.internetului@gmail.com

Re: Chiloti

Mesajde Bigdiker » Vin Sep 25, 2020 9:31 am

Zeul Internetului » Mar Mar 26, 2019 1:13 am scrie:
AnonimCelebru » Joi Feb 14, 2019 12:32 am scrie:Eu cand merg la cumnata-mea acasa...cumnata de pe sotie,si merg in baie,direct la cosul de rufe ma duc,insa cam exagereaza cu igiena,foloseste geluri intime si miros fad,desi are toti chiloteii patati...E buna in draci. Urmeaza curand sa intru si in ai soacrei,desi cu ea cred ca am mai mult succes sa o fut,ca tare lipicioasa mai este cu mine.

Cîţi ani are soacra?
Soacră, soacră... Poamă acră. Bună de futat oleacă. :))

buna treaba..si eu mai intru
Bigdiker
labagiu începător
labagiu începător

Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Bigdiker » Vin Sep 25, 2020 9:33 am

merge o sperma
Bigdiker
labagiu începător
labagiu începător

Mesajde always_horny » Dum Sep 27, 2020 9:12 am

mereu mi-a placut sa vad lenjeria feminina.. atatea modele, culori, materiale si moduri de a o purta... pe la 14 ani vazusem prin filme, la TV, la colege, etc chiloti tanga.. mi se parea cea ma ifaina si sexuala lenjerie pe care opote purta o meie.. si inca mi se pare :) de fiecare data cand vedeam/ aflam ca cineva cunoscut poarta imi sarea inima din piept de fericire si excitatie

pe la 16 ani am ramas placut surprins sa vad ca a inceput sa poarte chiar mama... era mind-fuck treaba asta... sa am tanga prin casa si ea sa poarte...

odata mi s-a parut ca vad pe uscatorul de haine ceva mai "finut".. am zis ca mi se pare... apoi am venit odata excitat de la scola.. eram singur acasa.. cotrobai in dulapulunde tinea ea lenjeria.. nu trece mult timp si gasesc o pereche de tanga! hmm, am incremenit de excitatie... ii studiam, pipaiam etc. erau negri cu sfori dantelate pe lateral, material fin, o fundita rosie in fata iar in spate cu "banda"..

printre alti chilotei mai gasesc 2 perechi de tanga mai basic.. o pereche alba si un roz... dar in mintea mea am zis ca poate ii are acolo asa numai, ca poate ii va purta odata la o rochie sau ceva

nu trec 2 zile... dupamasa se intoarce de la serviciu era in camasa alba si niste pantaloni negri de stofa, mulati.. picioarele si fundul ii aratau sexy... se apleaca sa se descalte si surprizaa! deasupra pantalonului tanga iesea 2-3 cm se vedea clar :D :shock: :whistle: :wanker:
always_horny
labagiu începător
labagiu începător

Puncte de reputaţie: 207

Mesajde Bigdiker » Mie Sep 30, 2020 12:42 am

Eu la, o, mătușa, ma duc și spermez
Bigdiker
labagiu începător
labagiu începător

Mesajde Bigdiker » Mie Sep 30, 2020 12:44 am

Bigdiker
labagiu începător
labagiu începător

Mesajde Bigdiker » Mie Sep 30, 2020 12:45 am

limbist 2019 » Mar Iul 07, 2020 5:38 am scrie:Prin 2000 stateam in gazda in Colentina impreuna cu propietara si fata ei , o tipa de vreo 25 de ani . Cand ramaneam singur ma duceam in camera fetei si se intampla sa ii gasesc chilotii purtati in camera ( mai uita sa ii duca la baie ) ; ii miroseam si ii lingeam pana imi dadeam drumul in chiloti . Aveau gust misto , lingeam zeama de pizda de pe ei , era nebunie ( de pe atunci am devenit limbist 100% ). Ador sa ling in pizda femeile, curate dar si putin transpirate ; sa ling in cur femeile care adora astfel de placeri ( fantezie descoperita mai tarziu cu o matura care m-a pus sa o ling in cur vreo ora si ceva ) si mai nou ador sa ling in pizda dupa ce fata face pipi.

Gustos
Bigdiker
labagiu începător
labagiu începător

Mesajde Zeul Internetului » Joi Oct 29, 2020 4:44 am

Cred că băieții/bărbații sunt pasionați de chiloții doamnelor/domnișoarelor încă din vechi timpuri. Să nu uităm că masculii au început să poate lenjerie mult mai tîrziu decît damele.
Ce culoare au? Din ce material sunt? Ce model sunt?

Îmi amintesc cînd întrebam fetele, pe Yahoo Messenger, ce culoare de chiloți poartă. :D
Zeul Internetului
★administrator★
★administrator★

Nume real: Daniel
Puncte de reputaţie: -3008

Anterior

Înapoi la Cafeneaua labagiilor