• Reclame
FETELE DE LA SURVIVOR ROMÂNIA

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook

RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeMembri PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Zoo

Discuţii private. Fotografii intime.
Trebuie să aveţi minimum 100 de mesaje pentru a accesa această secţiune

Moderatori: adinna2014, deniswinch, deceampulamare, Mike_XXX

Reguli forum

Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa zeul.internetului@gmail.com

Re: Zoo

Mesajde Andreirem » Dum Iun 05, 2022 11:30 am

Daca se uita la asanfilme sigur are fantezii zoo. Continua sa va uitati si arata cabesti interesat ai iti place asa ceva. Cu rabdare si perseverenta o sa se desxhida ci ea. Iti dai seama cat de greu este sa recunoasca ca vrea sa incerce asa veva. In primul rand vezi ce anume o atrage mai mult.
Andreirem
labagiu avansat
labagiu avansat

Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 422

Reclame

Mesajde faustinul » Lun Iun 06, 2022 6:46 pm

da ai caine?
faustinul
labagiu guru
labagiu guru

Puncte de reputaţie: 2128

Mesajde dranoel » Mie Iun 08, 2022 2:16 pm

In timpul filmului i am bagat mana la pizda era fleasca.
dranoel
labagiu avansat
labagiu avansat

Puncte de reputaţie: -625

Mesajde ibnlab » Mie Iun 08, 2022 2:26 pm

dranoel » Mie Iun 08, 2022 2:16 pm scrie:In timpul filmului i am bagat mana la pizda era fleasca.

ahhhh, superb! :x :x
ibnlab
labagiu guru
labagiu guru

Nume real: Lăbar cronic
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 5721

Mesajde Andreirem » Joi Iun 09, 2022 10:39 am

dranoel » Mie Iun 08, 2022 2:16 pm scrie:In timpul filmului i am bagat mana la pizda era fleasca.

Inseamna ca isi doreste mult. Ii spui ca te excita sa o vezi si pe ea penetrata de un caine. Va luati un caine sau mai bine pentru inceput mergeti la cineva cu caine dresat sa futa si o face de proba. De preferat ca pentru prima data sa o faca cu un caune de talie normala nu cu unul foarte mare. Cainele are pula lunga si se umfla in ea. Ala nu stie sa futa incet, cand simte puzda o baga ca disperatul si ii ruspe pizda. Ejaculeaza permanent si o umple cu sperma. Daxa aveam onsotie care se uota la filme cu zoo era fututa de mult de animale si o dadeam la alte puli. Ne adunam 3-4 la bere si ea sanstea cuminte sa punem mainile pe ea si sa o futem cum ne place incet si fara graba. O puneam intrr noi sau pe masa si fiecare se "servea" din ea. Mergeam cu ea sa suga si o pula de cal. In timp ce o fut. Sa o penetrez cand este plina de permande cal.
Andreirem
labagiu avansat
labagiu avansat

Mesajde ibnlab » Joi Iun 09, 2022 10:44 am

Andreirem » Joi Iun 09, 2022 10:39 am scrie:

Inseamna ca isi doreste mult. Ii spui ca te excita sa o vezi si pe ea penetrata de un caine. Va luati un caine sau mai bine pentru inceput mergeti la cineva cu caine dresat sa futa si o face de proba. De preferat ca pentru prima data sa o faca cu un caune de talie normala nu cu unul foarte mare. Cainele are pula lunga si se umfla in ea. Ala nu stie sa futa incet, cand simte puzda o baga ca disperatul si ii ruspe pizda. Ejaculeaza permanent si o umple cu sperma. Daxa aveam onsotie care se uota la filme cu zoo era fututa de mult de animale si o dadeam la alte puli. Ne adunam 3-4 la bere si ea sanstea cuminte sa punem mainile pe ea si sa o futem cum ne place incet si fara graba. O puneam intrr noi sau pe masa si fiecare se "servea" din ea. Mergeam cu ea sa suga si o pula de cal. In timp ce o fut. Sa o penetrez cand este plina de permande cal.

Asta cu sa-ti duci femeia la cal m-a rupt... M-am golit pe mine!
ibnlab
labagiu guru
labagiu guru

Mesajde dranoel » Joi Iun 09, 2022 10:21 pm

Mi ar fi placut sa o futa si cainele si mai multi barbat. Mai ales sa suga pula la un cal. Adora sa suga pula. . Si asa zice ca doar atata sperma am?
dranoel
labagiu avansat
labagiu avansat

Mesajde ibnlab » Joi Iun 09, 2022 10:49 pm

dranoel » Joi Iun 09, 2022 10:21 pm scrie:Mi ar fi placut sa o futa si cainele si mai multi barbat. Mai ales sa suga pula la un cal. Adora sa suga pula. . Si asa zice ca doar atata sperma am?

Iti dai seama cand se termina calul in gura ei, o umfla cu cata sperma curge din el!
ibnlab
labagiu guru
labagiu guru

Mesajde Andreirem » Vin Iun 10, 2022 9:45 am

dranoel » Joi Iun 09, 2022 10:21 pm scrie:Mi ar fi placut sa o futa si cainele si mai multi barbat. Mai ales sa suga pula la un cal. Adora sa suga pula. . Si asa zice ca doar atata sperma am?

Nu spune ca ai putina sperma. Iti da de inteles ca vrea cu mai multi ceea ce este super excitant. Vrea sa termine vreo 3-4 barbati in acelasi timp. Baga și tu texte "sa chemam ajutoare sa contribuie la cantitate" sau "sa o faci si cu un caine care exaculeaza continuu" si vezi ce zice. Sunt sigur ca ea isi doreste și puteti avea experiente super tari împreună.
Andreirem
labagiu avansat
labagiu avansat

Mesajde ibnlab » Vin Iun 10, 2022 10:08 am

Da, bate apropourile astea in timp ce e uda fleasca si innebunita de pofte cand va uitati la clipurile alea.
ibnlab
labagiu guru
labagiu guru

Mesajde dranoel » Sâm Iun 11, 2022 7:07 pm

I am zis si sa chem ajutoare si de caine. Nu cred ca are curajul sa o faca de fata cu mine.
dranoel
labagiu avansat
labagiu avansat

Mesajde faustinul » Dum Iun 12, 2022 10:48 am

fute bine cainele
faustinul
labagiu guru
labagiu guru

Puncte de reputaţie: 2128

Mesajde dranoel » Dum Iun 12, 2022 11:01 am

Ii e frica sa nu se imbolnaveasca daca o fute cainele
dranoel
labagiu avansat
labagiu avansat

Mesajde Andreirem » Dum Iun 12, 2022 12:21 pm

dranoel » Dum Iun 12, 2022 11:01 am scrie:Ii e frica sa nu se imbolnaveasca daca o fute cainele

Sa se imbolnaveasca de ce? De gripa porcina? Mestere nu avem boli comune cu animalele. Chiar si daca animalul este bolnav de ceva nu se transmite la om. Pe langa filmele alea incearca sa sitest cu ea cateva articole despre sezul cu animale si transmiterea bilor. O sa vada că nu este niciun pericol. Incearca sa mai arunci cate o propunere discreta si cand nu va uitati la filme. Nici nu stiu ce exemplu sabdau ca sunt faze de moment. De exemplu mergeti pe strada si vezi un caine mare. Il arati si spui ca iti dai seama ce pula mare arr asta si cum fute. Mergeti in parc si la locul de joaca pentru caini va aruncati privirea ca mai sunt caini cu pula sculata. Este altul impactul cand o vede real si la cativa metri de ea. Iar ii spui ca uite ce pula are si ce aproape este de pizda ta. Doar se urca pe tine si o infige adanc. Cand amntot plecat in vacante am trrcut pe langa cai cu pula sculata. Atragei atentia denfiecare data. Cauta discret sa o duci in locuri unde se intersectrazab cu puli de caini sau cai. Incearca sa faci lucruri perverse cu ea. Mai exact tu sa-i faci. Incearca surprize cu jucarii erotice. Am folosit si au un super efect. Mergeti împreună in sexshop. Ii dai de inteles ca tu esti atras de zoo si ca vrri sa faci. PICATURA CHINEZEASCA cate putin si cu rabdare. Nu o sa vrea daca tu ii propui direct hai sante futa cainele. Increferea asta se cladeste greu sibcubrabdarr dar odata ce prinde increfere si se deschide o sa vezi ce fantezii ies din ea si ce placeri o sa ai.
Andreirem
labagiu avansat
labagiu avansat

Mesajde dranoel » Dum Iun 12, 2022 1:03 pm

Muktumesc. Dar sa stii ca am incercat mukte din ce spui tu. Sa intru sa i arat ceva cu transmiterea bolilor. A vazut pula sculata la un cal si chiar a pus mana dar doar atat. Si atunci i am bagat mana in chilotei. Era fleasca si ea si chiloteii. I am spus ca cu mana care o frec la pizda am pus mana pe pula calului. Atunci a gemut pe loc. Dar mai departe nu a vrut. Avem in curte un ciobanesc derma. Asta incerc acum
dranoel
labagiu avansat
labagiu avansat

Mesajde Andreirem » Dum Iun 12, 2022 3:37 pm

Super. Esti aproape. Trebuie sa sinfortezi putin in anumite situatii. Nu o lasam pana nu lua in gura pula de cal. Luai tu pula cu o mana si cu cealalta o ti eai de par si i-o bagai in gura. De obicei pe place sa fie forțate. Pune cainele pe ea. Cand e imbracata sumar o pui in 4 labe sa o suga si lasi cainele liber. Cu siguranta vine si se urca pe ea. La inceput o sa se traga dat o incurahezi si o ți sa stea pana o penetreaza. Ai nevoie de cateva secunde pana o infige bine in ea si se umfla nodul sa ramana imbarligati. Pana termina cainele te joci cu ea cum vrei inclusiv ii dai sa o suga ca ii place in timp ce e penetrata de caine.
Andreirem
labagiu avansat
labagiu avansat

Mesajde ibnlab » Dum Iun 12, 2022 3:40 pm

Andreirem » Dum Iun 12, 2022 12:21 pm scrie:
dranoel » Dum Iun 12, 2022 11:01 am scrie:Ii e frica sa nu se imbolnaveasca daca o fute cainele

Sa se imbolnaveasca de ce? De gripa porcina? Mestere nu avem boli comune cu animalele. Chiar si daca animalul este bolnav de ceva nu se transmite la om. Pe langa filmele alea incearca sa sitest cu ea cateva articole despre sezul cu animale si transmiterea bilor. O sa vada că nu este niciun pericol. Incearca sa mai arunci cate o propunere discreta si cand nu va uitati la filme. Nici nu stiu ce exemplu sabdau ca sunt faze de moment. De exemplu mergeti pe strada si vezi un caine mare. Il arati si spui ca iti dai seama ce pula mare arr asta si cum fute. Mergeti in parc si la locul de joaca pentru caini va aruncati privirea ca mai sunt caini cu pula sculata. Este altul impactul cand o vede real si la cativa metri de ea. Iar ii spui ca uite ce pula are si ce aproape este de pizda ta. Doar se urca pe tine si o infige adanc. Cand amntot plecat in vacante am trrcut pe langa cai cu pula sculata. Atragei atentia denfiecare data. Cauta discret sa o duci in locuri unde se intersectrazab cu puli de caini sau cai. Incearca sa faci lucruri perverse cu ea. Mai exact tu sa-i faci. Incearca surprize cu jucarii erotice. Am folosit si au un super efect. Mergeti împreună in sexshop. Ii dai de inteles ca tu esti atras de zoo si ca vrri sa faci. PICATURA CHINEZEASCA cate putin si cu rabdare. Nu o sa vrea daca tu ii propui direct hai sante futa cainele. Increferea asta se cladeste greu sibcubrabdarr dar odata ce prinde increfere si se deschide o sa vezi ce fantezii ies din ea si ce placeri o sa ai.

Sunt de acord. Am citit mult pe tema transmiterii bolilor de la caini / cai la om si nu am gasit nimic ingrijorator. Evident, nu vb aici de tot felul de caini vagabonzi ci de cei tinuti curati, vaccinati etc.

Nu trebuie sarit imediat la futut. Sa se lase linsa de caine e deja un pas f important.
ibnlab
labagiu guru
labagiu guru

Mesajde Andreirem » Dum Iun 12, 2022 4:33 pm

ibnlab » Dum Iun 12, 2022 3:40 pm scrie:
Andreirem » Dum Iun 12, 2022 12:21 pm scrie:

Sunt de acord. Am citit mult pe tema transmiterii bolilor de la caini / cai la om si nu am gasit nimic ingrijorator. Evident, nu vb aici de tot felul de caini vagabonzi ci de cei tinuti curati, vaccinati etc.

Nu trebuie sarit imediat la futut. Sa se lase linsa de caine e deja un pas f important.

Ai perfecta dreptate și mulțumesc pentru completare. Este un aspect important. Sa o ia treptat. Intai este linsa bine de caine si eventual tu ii dai sa o suga. Mai tarziu sa fie penettata putin sa vada cum este fara sa o bage toata sa ramana imbarligata cu cainele. Pas cu pas pana la un sex nebun cu calul. :D :atm:
Andreirem
labagiu avansat
labagiu avansat

Mesajde dranoel » Dum Iun 12, 2022 5:28 pm

Multumesc de sfaturi
dranoel
labagiu avansat
labagiu avansat

Mesajde ibnlab » Dum Iun 12, 2022 9:31 pm

Momentul in care raman imbarligate e cel descris de multe zoofile ca extazul absolut.
ibnlab
labagiu guru
labagiu guru

AnteriorUrmătorul

Înapoi la PREMIUM Area