• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Am fost banat?Forum nou?Concurenta?

Subiectele vechi şi închise le găsiţi aici

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Imagine

Am fost banat?Forum nou?Concurenta?

Mesajde Psycho » Mar Dec 19, 2017 4:38 pm

Scriu subiectul acesta pentru toti utilizatorii care mai sunt activi pe aici dar si pentru ZEUL INTERNETULUI,care dupa cum stiti mi-a dat ban pentru "spam",dar nu vrea sa spuna adevarul ca el nu accepta o concurenta cu un alt forum.

Vreau sa precizez si sa fie de inteles pentru toata lumea,eu nu am creat un nou forum pentru a crea o concurenta cu acest "forum",pentru ca,comunitatea pe care am deschiso este pe o alta tematica decat amestecul care este aici.
Comunitatea mea este o comunitate dedicata dres.urilor si tot ce tine de acest fetish,dar si o comunitate dedicata "perversiunilor" si "fetish-urilor".Nu vreau sa fac nici o concurenta cu forumul acesta,cine vrea sa vina la mine pe comunitate este binevenit cine nu nu,nu oblig pe nimeni si nici nu vreau sa iau lumea de aici sa o duc acolo,pentru ca eu merg pe calitate si nu pe cantitate.

Pe forumul meu inregistrarile sunt deschide doar pana pe data de 25,dupa care se va mai putea intra doar pe baza de invitatie.Asa ca domnule ZEU daca citesti asta,sa stii ca nu am de gand sa iti fac "spam" si nici sa iti fur "utilizatorii"
Psycho
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 135
Membru din: Dum Oct 22, 2017 7:52 pm
Localitate: Bucuresti
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 1861

Reclame

Video Chat Forum

Re: Am fost banat?Forum nou?Concurenta?

Mesajde Psycho » Mar Dec 19, 2017 6:09 pm

Ce ofera comunitatea mea?
-Un mediu placut si relaxat unde sa iti petreci timpul liber,si unde poti sa porti discutii civilizate si sa dezbati subiecte interesante.
-O platforma usor se utilizat unde totul functioneaza.
-Un forum curat,si aranjat,cu un aspect placut si relaxant.
-Un loc unde video-urile de pe internet sau personale pot fi uploadate si pot fi vazute de alti membrii fara a mai fi nevoie sa dai click pe vreun link.
-Un loc privat.
-O comunitate privata si unita care va fi in continua dezvoltare.
Psycho
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 135
Membru din: Dum Oct 22, 2017 7:52 pm
Localitate: Bucuresti
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 1861

Re: Am fost banat?Forum nou?Concurenta?

Mesajde Zeul Internetului » Vin Dec 22, 2017 3:09 am

Zici că nu faci spam, dar eu văd cum faci spam pe privat. Crede-mă că nu îmi face plăcere să banez userii. Ca jurist, am viziuni ceva mai liberale. Aşa că te mai rog, pentru ultima oară, să te potoleşti. Ştiu că eşti un băiat inteligent şi sînt convins că înţelegi.
Baftă!
Avatar utilizator
Zeul Internetului
★administrator★
★administrator★
 
Mesaje: 8439
Membru din: Lun Dec 26, 2016 8:59 am
Localitate: Constanţa
Nume real: Daniel
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000


Înapoi la Arhivă

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori

  • Reclame