• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Discuţii generale
Trebuie să fiţi înregistraţi şi conectaţi pentru a accesa această secţiune

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde nicholas9221 » Dum Iun 27, 2021 8:49 pm

Fierbinteala de zilele astea vine cu tinute vestimentare cat mai sumare si excitante, fete sportive slim, tinere bine facute cu bluzite fara sutiene se vad sanii lejer in miscare sau top-uri - body mulate se vad perfect conturul sânilor și sfârcurile. Nu mai zic de pataloni scurți, care crapă pe buci și lasa la vedere o parte din posterior ori colanți super mulați care scot in evidenta conturul clitorisului cat si al labiilor dar si curul. In mall-uri in special zilele astea e de vazut ce vrei ...
Avatar utilizator
nicholas9221
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 112
Membru din: Vin Feb 03, 2017 1:44 pm
Localitate: BUCURESTI
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 1621

Reclame

Video Chat Forum

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Dum Iun 27, 2021 8:53 pm

Am fost ieri trei ore la piscina cu Pizza Girl. Ea a vrut. De data asta doar noi doi. Am mangaiat-o pe picioare si pe spate sub forma unui masaj usor. I-am sugerat ca-i fac si eu un masaj intr-o zi.
Azi am fost la gagica din Arad si am iesit pe malul Muresului. N-a avut chef de sex dar eu tot am stat intins in pula goala.
Trebuie sa gandesc o solutie cum sa-mi pastrez echilibrul intre cele doua gagice.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Dum Iun 27, 2021 8:58 pm

Nicholas nu stiu cum e in mall dar iti pot zice ca la piscina e nebunie. Bucile sunt total la vedere. Nu o data mi-am imaginat cum ma termin intre bucile unora.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deniswinch » Mar Iun 29, 2021 9:14 pm

Am sa va povestesc o intamplare de astazi, oarecum cu tenta gay, dar buna pentru acest topic.
In drumul meu zilnic de la servici spre casa, trec pe un pod peste un rau, iar astazi fiind foarte cald, doi baieti faceau scalda aproape de un mal al raului. Vazandu-i, gandurile mele exhibitioniste au navalit in mintea mea, asa ca, am coborat pe malul opus celui unde faceau cei doi baieti scalda. Ajuns la umbra unui copac o aveam deja sculata si am inceput sa mi-o frec privindu-i pe cei doi. Afara era foarte cald si desi eram la umbra, transpiratia imi umezise tot corpul, asa ca, in cateva minute am ramas la bustul gol, cu pantalonii in vine. Evident, dupa cateva minute cei doi m-au observat desi eu ma prefaceam ca nu-i observ. Stiind ca cei doi se uitau la mine, chiar daca o faceau pe furis, ma excita la maxim. Cei doi baieti au iesit amandoi pe mal, la soare, vorbeau si se uitau la mine. Evident, dorinta mea suprema era sa vina la mine si s-o frecam impreuna, dar cei doi au ramas pe malul opus aruncand priviri pe furis la mine. Dupa vreo 20 minute mi-am dat drumul.
Pentru mine a fost o experienta hot la propriu si la figurat, si pot afirma ca mi-a placut la maxim :) .
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Mie Iun 30, 2021 5:05 pm

Deniswinch am facut la fel pe malul Muresului in fata pescarilor. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Mie Iun 30, 2021 6:21 pm

Baieti sa va dau vestea cea mare. Am facut sex cu Pizza Girl. :)
Nu s-a intamplat planificat, ci pur si simplu a fost momentul. Am condus-o acasa si ne-am sarutat iar eu mi-am bagat mainile sub tricou. Vazand ca e ok cu gestul meu, l-am dat jos sa-i sarut sanii. Urma sa-i scot pantalonii sa-mi satisfac placerea de a-i explora pizda dar a sugerat sa intram sub dus. Si iata-ne ajunsi la momentul in care ambii suntem in pielea goala. Ne-am spalat unul pe celalalt iar eu am fost in extaz cand a luat-o in mana la sapuneala. A belit-o cu interes si mi-a placut privirea ei de cercetas inocent. M-a surprins ca mi-a zis sa ma aplec sa ma spele la coaie. Ma excita cand fetele vorbesc asa in momentele de intimitate. Si mie imi place sa vorbesc vulgar. Mi s-a parut ciudata pozitia sugerata pentru spalatul coaielor dar defapt a vrut sa ma aplec sa ma spele si la gaura curului. Am inteles de ce ulterior, in pat, cand mi-a zis Arata-mi gaura curului, si s-a aruncat sa-mi dea limbi. Pana sa ajungem aici, imediat ce am iesit din dus am aplecat-o peste masina de spalat si m-am aruncat sa-i mananc pizda. Ne-am retras in dormitor si imediat atunci mi-a zis sa-i arat gaura. Pula mea saliva abundent si cand a dat cu limba peste cap mi-a zis ca-i place lichidul. A lins-o ca pe o acadea. Am intors-o peste mine sa-i pot da limbi in pizda timp in care o tinea in gura si imi scutura usor coaiele. Ma tineam sa nu-mi dau drumul dar la un moment dat am dat drumul la jet. Primul a ajuns in gura ei iar restul i-au manjit sanii. Era atat de sexy asa manjita incat i-am luat sanii in gura, trecand peste faptul ca nu-mi place gustul spermei. Daca ma aplec imi ajunge pula in gura asa ca mi-am facut candva un oral deci cunosc gustul. :) M-a excitat sa-mi ling sperma de pe ea si atunci mi-a trecut prin cap sa-mi dau drumul in pizda iar apoi s-o ling. Fanteziile mi-au intarit-o imediat si am dat sa i-o bag. M-a oprit, clar pentru toti de ce. Mereu am prezervative la mine asa ca am continuat. Cu prezervativ ma tine mai mult asa ca i-am dat futai pana a inceput sa geama necontrolat. Imi plac fetele care gem si imi place si mie sa gem. :) Asta mi se trage de cand am inceput sa fut in fata altora pentru ca asa atrageam atentia ca se apropie momentul. Mi-asi fi dat drumul pe ea dar era atat de perfect futaiul iar pizda perfect mulata pe pula, incat am ales sa explodez in ea.
Povestind, imi fac laba. :)
Cu gagica din Arad fac sex fara prezervativ asa ca am sa ma termin in ea iar apoi am sa-i dau limbi. Ma excita noul fetish de a-mi linge propria sperma.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde barcelonab92 » Mie Iun 30, 2021 6:37 pm

deliveryboyTM » Mie Iun 30, 2021 7:21 pm scrie:Baieti sa va dau vestea cea mare. Am facut sex cu Pizza Girl. :)
Nu s-a intamplat planificat, ci pur si simplu a fost momentul. Am condus-o acasa si ne-am sarutat iar eu mi-am bagat mainile sub tricou. Vazand ca e ok cu gestul meu, l-am dat jos sa-i sarut sanii. Urma sa-i scot pantalonii sa-mi satisfac placerea de a-i explora pizda dar a sugerat sa intram sub dus. Si iata-ne ajunsi la momentul in care ambii suntem in pielea goala. Ne-am spalat unul pe celalalt iar eu am fost in extaz cand a luat-o in mana la sapuneala. A belit-o cu interes si mi-a placut privirea ei de cercetas inocent. M-a surprins ca mi-a zis sa ma aplec sa ma spele la coaie. Ma excita cand fetele vorbesc asa in momentele de intimitate. Si mie imi place sa vorbesc vulgar. Mi s-a parut ciudata pozitia sugerata pentru spalatul coaielor dar defapt a vrut sa ma aplec sa ma spele si la gaura curului. Am inteles de ce ulterior, in pat, cand mi-a zis Arata-mi gaura curului, si s-a aruncat sa-mi dea limbi. Pana sa ajungem aici, imediat ce am iesit din dus am aplecat-o peste masina de spalat si m-am aruncat sa-i mananc pizda. Ne-am retras in dormitor si imediat atunci mi-a zis sa-i arat gaura. Pula mea saliva abundent si cand a dat cu limba peste cap mi-a zis ca-i place lichidul. A lins-o ca pe o acadea. Am intors-o peste mine sa-i pot da limbi in pizda timp in care o tinea in gura si imi scutura usor coaiele. Ma tineam sa nu-mi dau drumul dar la un moment dat am dat drumul la jet. Primul a ajuns in gura ei iar restul i-au manjit sanii. Era atat de sexy asa manjita incat i-am luat sanii in gura, trecand peste faptul ca nu-mi place gustul spermei. Daca ma aplec imi ajunge pula in gura asa ca mi-am facut candva un oral deci cunosc gustul. :) M-a excitat sa-mi ling sperma de pe ea si atunci mi-a trecut prin cap sa-mi dau drumul in pizda iar apoi s-o ling. Fanteziile mi-au intarit-o imediat si am dat sa i-o bag. M-a oprit, clar pentru toti de ce. Mereu am prezervative la mine asa ca am continuat. Cu prezervativ ma tine mai mult asa ca i-am dat futai pana a inceput sa geama necontrolat. Imi plac fetele care gem si imi place si mie sa gem. :) Asta mi se trage de cand am inceput sa fut in fata altora pentru ca asa atrageam atentia ca se apropie momentul. Mi-asi fi dat drumul pe ea dar era atat de perfect futaiul iar pizda perfect mulata pe pula, incat am ales sa explodez in ea.
Povestind, imi fac laba. :)
Cu gagica din Arad fac sex fara prezervativ asa ca am sa ma termin in ea iar apoi am sa-i dau limbi. Ma excita noul fetish de a-mi linge propria sperma.

superrrrrrrrrr
barcelonab92
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 113
Membru din: Dum Sep 16, 2018 1:53 am
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -8869

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde has07 » Mie Iun 30, 2021 6:45 pm

deliveryboyTM » Mie Iun 30, 2021 7:21 pm scrie:Baieti sa va dau vestea cea mare. Am facut sex cu Pizza Girl.


Deși nu scriu prea mult pe forum, citesc cu interes cele scrise. Cel mai fain topic și cele excitante aventuri. Felicitări, deliveryboyTM.
has07
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 805
Membru din: Lun Dec 28, 2020 12:58 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -12631

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Mie Iun 30, 2021 7:12 pm

Ieri m-am exhibat in fata muncitorilor. Cum n-am reusit in weekend si stiind ca termina lucrarea, ieri dupa-masa am facut un dus cu ei in preajma. N-am tras perdeaua la dus si nici n-am ascuns erectia ci chiar am stat cu fata spre ei. Intrau si ieseau din vestiar deoarece mutau niste placi. Ala de varsta mea iar a scos-o, ceva de genul ca din cauza caldurii sunt hot. :) La un moment dat a ramas in vestiar iar atunci mi-am luat-o la laba cu tot tupeul cu fata spre el. A ras asa complice si cu ochii spre usa ca si cum e ok s-o fac in fata lui dar sa nu vada altii. Chiar mi-as fi facut laba dar a intrat inginerul. Si asta cand m-a vazut in pula goala in dus si si cu ea sculata a ras de situatie si a completat Ce bine e acum la dus, si a continuat discutia cu mine despre meciuri si pariuri. S-a asezat la masa din vestiar si vorbea ca o moara stricata dar habar nu am ce pentru ca eram concentrat la privirea lui. Iesisem din dus si ma stergeam in usa. L-am surprins ca se uita si la pula iar gandul asta tinea erectia la maxim. I-a sunat telefonul si a iesit dar a intrat muncitorul cel tanar. Asta si-a dus mana in pantaloni si a scos o pula negricioasa semierecta si groasa bine, sa-mi arate bilele. Mi-a placut tupeul si i-am acordat atentia care si-o dorea, atat cat s-a putut in mai putin de un minut ca a intrat un altul. Sunt sigur ca si-ar fi facut laba cu mine.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde barcelonab92 » Mie Iun 30, 2021 7:13 pm

deliveryboyTM » Mie Iun 30, 2021 8:12 pm scrie:Ieri m-am exhibat in fata muncitorilor. Cum n-am reusit in weekend si stiind ca termina lucrarea, ieri dupa-masa am facut un dus cu ei in preajma. N-am tras perdeaua la dus si nici n-am ascuns erectia ci chiar am stat cu fata spre ei. Intrau si ieseau din vestiar deoarece mutau niste placi. Ala de varsta mea iar a scos-o, ceva de genul ca din cauza caldurii sunt hot. :) La un moment dat a ramas in vestiar iar atunci mi-am luat-o la laba cu tot tupeul cu fata spre el. A ras asa complice si cu ochii spre usa ca si cum e ok s-o fac in fata lui dar sa nu vada altii. Chiar mi-as fi facut laba dar a intrat inginerul. Si asta cand m-a vazut in pula goala in dus si si cu ea sculata a ras de situatie si a completat Ce bine e acum la dus, si a continuat discutia cu mine despre meciuri si pariuri. S-a asezat la masa din vestiar si vorbea ca o moara stricata dar habar nu am ce pentru ca eram concentrat la privirea lui. Iesisem din dus si ma stergeam in usa. L-am surprins ca se uita si la pula iar gandul asta tinea erectia la maxim. I-a sunat telefonul si a iesit dar a intrat muncitorul cel tanar. Asta si-a dus mana in pantaloni si a scos o pula negricioasa semierecta si groasa bine, sa-mi arate bilele. Mi-a placut tupeul si i-am acordat atentia care si-o dorea, atat cat s-a putut in mai putin de un minut ca a intrat un altul. Sunt sigur ca si-ar fi facut laba cu mine.

ce de desfrau la firma ta :)))
barcelonab92
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 113
Membru din: Dum Sep 16, 2018 1:53 am
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -8869

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deniswinch » Mie Iun 30, 2021 7:16 pm

Bravo mai Dane :)]-
Urmeaza o noua provocare cu pizza girl: sex outdoors :wink:
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Mie Iun 30, 2021 7:22 pm

Barcelonab dupa cum am mai zis imi place sa-mi arat pula si sa mi se dea atentie. Stiu ca sunt narcisist si falos. Chestiile astea ma excita si ma excita si sa ma falesc cu ele si de aceea le si povestesc. Chiar si acum cu o mana frec pula. :)
Sunt exhibitionist si profit de orice ocazie sa arat pula sau sa creez contextul potrivit pentru a o arata. E ca o pasiune. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde barcelonab92 » Mie Iun 30, 2021 7:26 pm

deliveryboyTM » Mie Iun 30, 2021 8:22 pm scrie:Barcelonab dupa cum am mai zis imi place sa-mi arat pula si sa mi se dea atentie. Stiu ca sunt narcisist si falos. Chestiile astea ma excita si ma excita si sa ma falesc cu ele si de aceea le si povestesc. Chiar si acum cu o mana frec pula. :)
Sunt exhibitionist si profit de orice ocazie sa arat pula sau sa creez contextul potrivit pentru a o arata. E ca o pasiune. :)

:)) e bine ca ai tupeu
barcelonab92
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 113
Membru din: Dum Sep 16, 2018 1:53 am
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -8869

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Mie Iun 30, 2021 7:27 pm

Deniswinch ma gandesc s-o scot la plaja pe malul Timisului sau al Muresului si sa vad daca accepta outdoors. Sau sa ies cu ea la plimbare si sa opresc langa Heaven, sa ne sarutam in parcare si sa-i sugerez sa intram dupa gard. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Mie Iun 30, 2021 7:35 pm

Barcelonab eu am tupeu pentru ca n-am prejudecati. Imi arat pula de cand eram pusti. Prietenii, baietii din vecini, colegii de clasa, de faculta, de munca, aproape toti mi-au vazut-o. Stiindu-ma exhibitionist multi mi-au facut jocul, ei vrand sa-mi vada pula dar defapt provocandu-mi placere si de aici disponibilitatea mea.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Vin Iul 02, 2021 7:34 pm

Aseara am avut parte de o surpriza. Comanda obisnuita de pizza de la fata mea. Mi-a deschis in pielea goala iar in loc de salut m-a intampinat cu intrebarea Ce ai face daca ti-ar deschide toate asa?
Am intrat peste ea si am prins-o cu mana libera de pizda si i-am zis ca le-as manca pizda. Era uda si rosie la pizda. Mi-a zis dupa partida de sex ca se masturba. Are fantezii cu curieri. :) Curierilor le place curul a fost replica mea iar ea m-a intrebat ce i-as face. Am profitat de ocazie si i-am spus ca i-o dau anal. Nu s-a intamplat aseara pentru ca nu era pregatita. Am aflat ca a mai luat-o anal si mi-a zis cum ii place asa ca am sa aplic data viitoare.
Deci am apucat-o de pizda si am impins-o in fotoliu si m-am bagat cu capul intre picioarele ei. N-am prezervativ la indemana si pana l-as fi scos si desfacut s-ar fi pierdut salbaticia momentului. Stiam ca n-are sens sa incerc sa bag pula in pizda asa ca m-am ridicat si i-am bagat-o in gura. Nu-i place s-o ia adanc ci prefera sa suga capul pulii. O belea prea incet iar eu vroiam sa ma termin ca ma grabeam. :) Am luat-o in mana si mi-am facut laba in gura ei. Cum ejaculez mult, a dat sperma pe afara si a fugit sa scuipe. As fi sarutat-o asa spermata. Pana la urma n-are sperma mea gust rau asa ca noul fetish e sa ling propria sperma de pe partenera. Azi dimineata m-am trezit ca de obicei cu pula beton si numai ce m-am gandit la partida de ieri si mi-a si salivat pula. Am vrut sa-mi fac o laba in gura dar pana la urma m-am gandit ca mai bine m-as exhiba pe undeva. :)
Era prea dimineata sa merg la firma la vestiar, ziua in parcuri nu o fac, in zona Heaven nu e nimeni, si pana la urma stand la semafor langa un pod, il vad pe unu, vanzator in piata, ca intra sub pod. N-aveam speranta ca-l mai prind sub pod pana parchez dar am parcat si am coborat pe un ponton alaturat sa vad daca e tot acolo. Ma gandeam ca poate se caca. :) Facea laba baiatul cu ochii in telefon. In momentul ala cand am dat sa intru sub pod, ca sa-i dau curaj si nu cumva sa plece, sa ma pot freca in fata lui, mi-am scos pula sculata sa vada ca nici mie nu mi-e rusine. In repezeala mea am uitat de lumea de pe trotuar si in fractiunea aia cand paseam sub pod aud un baiat ca spune Ce pula mare are ala, ai vazut? :) Nu mi-a mai pasat deoarece in acelasi timp deja interactionam cu baiatul de sub pod. Intentia a fost sa bage pula dar cum prima privire a fost spre pula mea, moment in care i-am spus ca ma pis si eu, el s-a intors intr-o parte precis crezand ca nu mi-am dat seama ca face laba. Eu am ramas cu pula spre el si am luat-o cu tupeu la laba. M-a vazut ca fac laba si mi-a zis ca nu e gay. I-am raspuns ca nici eu dar sunt labagiu. Eram cat pe ce sa ejaculez dar aud strigand de pe pontonul unde fusesem anterior, cred ca pe cel care-mi vazuse pula, ca striga Labagii. :) La care asta de sub pod zice Hai cu mine. Ala de pe ponton radea de noi dar nu mi-a pasat. Am mers langa piata si am urcat intr-o remorca cu prelata, intre lazi cu rosii si cirese, si imi zice foarte direct Fa laba in fata mea sau Fa laba aici, nici nu mai stiu ca momentul a fost extrem de palpitant pentru mine. M-a excitat instant ca ma domina si ma excita si locul pentru ca pe langa masina trecea lume. Avand pantaloni scurti i-am dat jos de tot si am inceput sa fac laba cat pot de lasciv. M-a intrebat in soapta si atentionandu-ma cu degetul sa vorbesc tot in soapta, daca vreau sa fiu fetita. :)) Am dat din cap ca nu iar el mi-a facut semn sa ne bagam mai in spate. Asa am crezut eu pentru ca defapt el a ramas nemiscat si m-am trezit langa el. Si-a pus mana destul de brutal si fara nicio ezitare, cam asa cum am prins-o aseara pe Pizza Girl de pizda, intre bucile mele si m-a intors cu curu spre el si s-a aplecat la cur. Recunos ca mi-a placut felul lui de a domina. S-a ridicat si si-a scos pula moment in care am zis Nu. Si a inceput sa insiste sa-l las un pic. Si-a dat seama ca Nu e Nu si a intrebat cu privirea mimand laba daca i-o frec. Imi plac astia cu pule carnoase si cu tufa de floci asa ca am luat-o in mana si m-am lasat jos in fata lui. Asta numai datorita faptului ca stia sa domine ca altfel nu am fetish sa frec pule. Mi-a povestit un tovaras de aici o situatie cum un betiv l-a fortat sa-i suga pula si banuiam ca asta e urmatorul pas. Asa a fost dar nu am luat-o in gura si nici prin gand nu-mi trecea, plus ca mirosea a pula. :) Nu m-a deranjat mirosul pentru ca era chiar barbatesc. Mi-a amintit de mirosul din boschetii unde se pisau muncitorii de care am povestit intr-o postare anterioara. El mirosea a curat adica nu a transpiratie sau alcool sau tutun. Noroc ca pula era in mana mea si o puteam controla ca si-a dat drumul. S-a sters cu mana la pula. Eu inca faceam laba dar mi-a zis Hai jos curva. :)) Trebuia sa treaca de mine sa coboare iar eu cum nu m-am miscat ca vroiam sa-mi dau drumul m-a apucat de capul pulii si mi-a zis Boss esti frumos sau Ba esti frumos. :) Asta ca sa ma si laud. :) Nu am finalizat pentru ca vroia sa coboram ca cica e si mosul cu el. Dupa ce am coborat l-am intrebat daca vrea sa vada cum o fut pe gagicamea. I-am explicat unde dar nu cred ca stie locul. Vad cum fac.

Abia astept s-o fut pe aradeanca iar apoi s-o ling in pizda. Maine vine in Timisoara ca vrea la festivalul de jazz. Vreau sa mergem la strand iar apoi la un sex langa strand. :)
Pizza Girl imi tot trimite mesaje. Va fi greu cu ambele. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde Briliant » Vin Iul 02, 2021 11:44 pm

Tare cu pizza girl poate de acum o sa treci mai des pe la ea si o sa postezi mai des aici intamplarile.
Briliant
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 157
Membru din: Vin Apr 02, 2021 8:49 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 3971

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deniswinch » Sâm Iul 03, 2021 7:25 am

deliveryboyTM: imi place noul fetis al tau :)]-
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Sâm Iul 03, 2021 9:09 am

Briliant incerc sa nu trec chiar des adica sa pastrez deocamdata o oarecare distanta.
Asa cred ca e cam posesiva Pizza Girl asta. Imi trimite mesaje toata ziua.
E clar ca ii place sexul pentru ca vorbim de sex si bate chiar ea apropouri. Aseara imi scria ca vrea s-o masturbez cu limba pana la orgasm. In schimb s-a oferit sa-mi faca anilingus. Perfect pentru ca imi place. Sigur e perversa mica pentru ca pana acum niciuna nu a vorbit de la inceput asa deschis cu mine despre sex. Eu i-am reamintit de sexul anal si m-a asigurat ca facem. As vrea sa i-o bag toata si s-o fut hard dar mi-a zis ca a mai facut sex anal cu unu cu pula ca a mea si ca o durea daca intra toata si cel mai bine s-a simtit cu ea bagata jumatate si incet. Gay-ul din mine recunoaste ca m-am gandit sa gasesc pe unu doar sa-mi satisfac pofta de sex anal asa cum vreau eu sa-l practic, stiind ca baietilor pasivi le place si hard. Am facut laba in fata a zeci de gay deci problema nu e ca nu as gasi doritori ci faptul ca nu am intalnit niciunul care sa ma excite. :) Ma excita doar faptul ca se uita la pula mea dar nu simt nevoia contactului fizic. Dupa cum vedeti nu am retineri sa-mi ascund pornirile gay. Ma consider hetero cu toate ca datorita practicilor mele mi-e evidenta inclinatia mea spre bisexualitate.
Azi la pranz vine gagica din Arad. Noroc ca asta nu e posesiva. Si ei ii place sexul si faptul ca accepta sex in diferite locuri si in fata altora inseamna mult pentru mine pentru ca se aliniaza la fanteziile mele. Stie ce ma excita si a inceput sa vina si ea cu propuneri. Mereu o incurajez sa dezvolte ceea ce propune si sa descrie fanteziile pentru ca asa devine dezinhibata. Cand sunt la ea si descriem fantezii ne masturbam. Printre preferintele ei e sexul pe marginea drumului. :) A batul multe apropouri la faza pe care am povestit-o cu tipul in uniforma. Stiu ca i-a placut de el. :) Si mie mi-a placut experienta si de aceea am aranjat sa ne vedem intr-un weekend.
Am uitat sa va spun ca prietenul gay al "soferului nou" este acum cel mai nou coleg din firma. Inca nu ne-am intersectat ca am fost mai mult pe zi. Sunt sigur sigur ca colegul cel pulos va profita. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Sâm Iul 03, 2021 9:18 am

Deniswinch aseara dupa ce am postat mi-am facut laba in gura. :) Cu toate ca tot mai kinky a fost sa-mi fac laba in gura la Pizza Girl.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Cafeneaua labagiilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Romaniansquid22 şi 69 vizitatori

  • Reclame