• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Discuţii generale
Trebuie să fiţi înregistraţi şi conectaţi pentru a accesa această secţiune

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde Littledick24 » Dum Apr 18, 2021 4:31 pm

Ms
Littledick24
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 53
Membru din: Dum Apr 18, 2021 12:34 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -6764

Reclame

Video Chat Forum

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde Littledick24 » Lun Apr 19, 2021 12:36 am

Littledick24
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 53
Membru din: Dum Apr 18, 2021 12:34 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -6764

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deniswinch » Lun Apr 19, 2021 6:00 am

Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde Mike_XXX » Lun Apr 19, 2021 8:01 am

Mișto pulă.
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2414
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Lun Apr 19, 2021 7:35 pm

Baieti, am fost joi la fata cu pizza. :) Cum n-am vazut-o de ceva vreme m-am prezentat decent adica fara pula scoasa sau slit deschis. :)) Mi-a deschis zambind ca o pisi. Si in timp ce schimbam impresii mi-a pierit brusc zambetul. La capatul holului a aparut un baiat bine in boxeri. A observat expresia mea si m-a lamurit, ca a venit la masaj. Cica face masaj dar doar la prieteni. Cred ca va dati seama ca m-am facut prietenul ei. :)) A ramas ca dupa sarbatori.

Am fost cam lenes cu postarile dar am un pui de caine si am ocupatie cand sunt acasa. :) Am doua experiente din concediul recent pe care trebuie sa le povestesc.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deniswinch » Lun Apr 19, 2021 8:29 pm

deliveryboyTM » 19 Apr 2021, 19:35 scrie:Baieti, am fost joi la fata cu pizza. :) Cum n-am vazut-o de ceva vreme m-am prezentat decent adica fara pula scoasa sau slit deschis. :)) Mi-a deschis zambind ca o pisi. Si in timp ce schimbam impresii mi-a pierit brusc zambetul. La capatul holului a aparut un baiat bine in boxeri. A observat expresia mea si m-a lamurit, ca a venit la masaj. Cica face masaj dar doar la prieteni. Cred ca va dati seama ca m-am facut prietenul ei. :)) A ramas ca dupa sarbatori.

Am fost cam lenes cu postarile dar am un pui de caine si am ocupatie cand sunt acasa. :) Am doua experiente din concediul recent pe care trebuie sa le povestesc.

Clar o sa fie ceva XXX daca mergi la masaj la ea :D :D
Si abia astept sa povestesti cele doua experiente din concediu. Cu cat mai multe detalii, cu atat mai bine. :D
Mi-am pregatit popcornul si cola :party:
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde Littledick24 » Vin Apr 23, 2021 11:28 pm

Spatiul mic si cu burta plina.
Imagine
Littledick24
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 53
Membru din: Dum Apr 18, 2021 12:34 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -6764

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Vin Apr 30, 2021 11:39 am

Salut baieti! A ramas ca va povestesc doua experiente din concediu.
Dupa cum deja stiti gagica mea oficiala este din Arad si merg des pe acolo si am mai povestit ca o mai fut pe marginea drumului sau parcari.
Am avut drum spre Bihor si am oprit la un restaurant la care mereu sunt tiruri oprite si sunt multi boscheti in jur. Asta a si fost criteriul care m-a determinat sa opresc din nou. :) Am mai oprit acolo, am facut laba, si stiu ca multi opresc sa se pise in boschetii de langa drum.
Am oprit masina intre un tir si zona verde chiar langa boscheti. Defapt am fortat un pic nota ca un sofer normal nu s-ar fi bagat cum am facut-o eu ca erau mai incolo locuri libere. Tirul, masina mea si boschetii au creat cadrul care sa ne permita o partida de sex in loc public. Totusi daca careva ar fi intrat in boscheti ne-ar fi vazut sau soferul tirului. Defapt eu asta imi doream. :))
Am aplecat gagica pe capota, i-am tras pantalonii pana jos, la fel si pe ai mei. La vara o fac la pula goala. :) Cum imi place sa-i mananc pizda m-am lasat jos sa-i dau limbi si am petrecut ceva timp acolo jos. Cand lingi in pizda nu vezi in jur. Este singurul moment cand nu sunt atent la ce e in jur. Cand m-am ridicat am vazut un tip in uniforma in spatele meu langa boscheti. Cred ca va dati seama ce fata am facut. :) M-a vazut ca l-am vazut si expresia fetei mele si a facut un pas in fata. Era cu pula sculata in mana. Baiat frumos cu pula mare, uniforma nu o spun. :) A mea se intoarse si ea si nu stia cum sa-si traga mai repede pe ea pantalonii. :)) Am oprit-o si i-am facut semn tipului sa se apropie. El mi-a ararat boschetii, sa intram in spate. Asa am facut. Baiatul era cu tupeu, imediat s-a asezat in fata fetei si a intrebat-o daca suge. I-am spus ca este prietena si si-a cerut scuze dar i-am spus ca-i face laba. Ea ii facea laba si eu ma labageam uitandu-ma la ei. M-a intrebat daca o fut. Mi-am dat seama ca vrea sa vada iar cum mie imi place sa fut cu spectatori n-am ezitat deloc. Defapt asta a si fost scopul popasului. Baiatul s-a aplecat sa se uite cum intra si iese din pizda. Ma gandeam ca ii place si pula si am scos-o si am indreptat-o spre el. A ras si a zis nu nu. :) M-a intrebat daca imi dau drumul afara sau in pizda. L-am intrebat unde prefera si mi-a spus ca afara pe cur, ca defapt i-ar placea in anus. In cele din urma mi-am dat drumul pe curul gagicei si s-a terminat si el.
Altii dupa ce se termina se iau si pleaca dar el ne-a chemat sa stam la o cafea. Fiind baiat simpatic am acceptat. A mea si-a dat drumul la gura asa ca m-am prins ca ii place de el. :) A ramas ca ne mai vedem. Cred ca in mai ca avem din nou drum spre Oradea.

A doua experienta din concediu intr-o alta postare. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde Mike_XXX » Vin Apr 30, 2021 4:03 pm

Bravo vouă! Spor la astfel de situații!!!
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2414
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deniswinch » Vin Apr 30, 2021 5:04 pm

Intamplare foarte buna, excitanta, bravo :)]-
V-ati simtit bine, la fel si baiatul ala.
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Mar Mai 04, 2021 10:25 am

A doua experienta de care mentionam s-a petrecut la tara in Oltenia. Am stat o saptamana cu gagicamea la un verisor de care sunt mai apropiat. E divortat si are pe una de 21 ani, mult mai tanara decat el, din vecini care toata ziua e la el. Si-o trag zilnic. Il stiu de pervers de cand eram pusti. :) Cu el mergeam in spatele wc-ului din fundul curtii unde ne aplecam si ne uitam la cururile fetelor sau femeilor care se pisau. Imi place sa ma uit la fete facand pipi si cred ca datorita lui. :) Nici in ziua de azi nu a batut scandura acolo deci se vede curu fara prea mare efort.
E bunoaca prietena lui, am dezbracat-o cu privirea. :)) A vazut varu ca-mi lucesc ochii si m-a intrebat VREI S-O VEZI? aratand spre spatele curtii. M-am prins ce sugereaza. :) Si intr-o zi mi-am facut de lucru la gradina iar cand varu a fluierat am stiut sa merg in spatele wc-ului ca e de vazut. Cand am vazut curul expus am simtit aceeasi emotie ca atunci cand eram pusti. :) Cand eram pusti si stateam la panda nu ne pasa de mirosurile specifice locului si asa a fost si acum. Stiu ca unora poate vi se pare scarbos...
Dupa ce a plecat fata mi-am lasat jos pantalonii si am luat-o la laba. L-am vazut pe varu ca vine dar la cat eram de excitat mi-a placut ca ma vede si nu m-am ascuns, am continuat s-o frec. Si cand eram pusti am facut laba cu el.
Si varu mi-a spus ca si el a vazut-o pe gagicamea. :) Nu m-am asteptat, si-a scos si el pula si a inceput sa dea la laba langa mine intrebandu-ma cum ne futem. :) As fi futut-o in fata lui varu dar a mea stiu ca nicicum nu ar fi fost de acord.
Nu e cine stie ce experienta mea dar m-a facut sa retraiesc senzatii de mai demult.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deniswinch » Mar Mai 04, 2021 8:53 pm

Eu zic ca-i buna experienta. Ai retrait emotii din adolescenta.
Fain partea cu dat la laba impreuna cu varul tau, pentru ca-mi plac barbatii care dau la laba impreuna, dar oare gagica varului tau n-ar fi acceptat sa fie fututa de varul tau si tu sa-i privesti si sa o freci :wanker: ? Sau de ce nu, o chestie in trei :D :whistle:
Apropo, v-ati terminat amandoi acolo in spatele WC-ului?
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde strumpfhose » Mar Mai 04, 2021 10:40 pm

Daca tot a venit primavara si zilele astea au fost temperaturi mari, am zis sa ma distrez putin

Imagine
strumpfhose
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 151
Membru din: Mie Mai 06, 2020 11:03 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 13869

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Mie Mai 05, 2021 7:15 am

Deniswinch ar fi fost tare o chestie in 3 cu gagica lui varu poate daca nu eram cu gagicamea.
Ne-am terminat amandoi. Pentru mine a fost cadrul perfect adica afara, in fata cuiva exact cum imi place. Mai sus am povestit pe scurt dar labageala a durat mai mult ca mi-a povestit si el mai multe. Am fost super excitat ca m-am exhibat in fata lui. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Vin Mai 07, 2021 11:42 am

Ieri a fost joi deci livrare la fata cu pizza. :)
Toata ziua am fost super excitat si mai tot timpul cu mana la pula. Se mai tine careva de pula cand sta in masina? Eu cum opresc la semafor si bag mana in pantalon. Deja e ca un reflex pentru ca o fac inconstient.
Aseara cand am livrat la fata datorita excitatiei acumulate pe parcursul zilei as fi fost in stare sa ma prezint cu pula scoasa dar planul era altul. Va spuneam ca face masaj si a ramas ca vorbim despre asta dupa Paste asa ca am vorbit. :) Ea poate doar seara asa ca eu trebuie sa ma adaptez dar dupa 16 mai.
Fata a deschis in colanti roz si se vedeau buzele. As fi privit mai mult intracolo dar datorita discutiei purtate a trebuit sa fiu mai serios. I-as fi mancat pasarica! :)
Eu ieri am purtat un trening larg si se balanganea pula bine in el. Cred ca de asta am si fost ieri toata ziua cu ea semierecta. S-a vazut bine ca am surprins destule priviri spre pula mea. Bai si majoritatea care se uita sunt baieti. Si fetele se uita si culmea cele care sunt cu prietenul langa ele. Poate sunt plictisite. :))
N-am mai dat demult o laba in vestiar dar aseara cum eram incarcat si cu chef de exhibare l-am lasat sa preia ultimele comenzi pe acel coleg despre care v-am povestit in postari anterioare. Am facut in asa fel incat sa ajung in vestiar inaintea lui si m-am bagat la dus. E mai neobisnuit pentru ca nu prea face nimeni dus la firma doar eu vara si uneori colegul meu cel pulos de care am mai mentionat. Noi suntem si vechi in firma si poate ne simtim ca acasa si clar ca noi suntem si exhibitionistii firmei. :))
Am lasat usa deschisa la baie si nici nu am tras perdeaua la dus sa se vada. :) Cand a intrat colegul a exclamat Iar faci laba?! :) Eram evident cu pula erecta la maxim si am indreptat-o obscen spre el. Stiam ca nu va intra in baie asa ca am iesit din dus si m-am dus sa ma sterg in vestiar. Am defilat in fata lui cu ea sculata si se uita baiatul fara jena la ea. Ma uitam la ochii lui si ma excita cum privirea lui e la pula mea. Gandul asta imi tinea pula ridicata la maxim. Mi-a spus ca lui i-ar fi rusine sa fie vazut asa de colegi. Si eu i-am spus ca mie imi place s-o arat. Mi-a replicat ca se vede. :))
Am finalizat laba acasa facandu-mi scenarii cum va fi la masaj.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deniswinch » Sâm Mai 08, 2021 6:56 am

deliveryboyTM » 07 Mai 2021, 11:42 scrie:Ieri a fost joi deci livrare la fata cu pizza. :)
Toata ziua am fost super excitat si mai tot timpul cu mana la pula. Se mai tine careva de pula cand sta in masina? Eu cum opresc la semafor si bag mana in pantalon. Deja e ca un reflex pentru ca o fac inconstient.
Aseara cand am livrat la fata datorita excitatiei acumulate pe parcursul zilei as fi fost in stare sa ma prezint cu pula scoasa dar planul era altul. Va spuneam ca face masaj si a ramas ca vorbim despre asta dupa Paste asa ca am vorbit. :) Ea poate doar seara asa ca eu trebuie sa ma adaptez dar dupa 16 mai.
Fata a deschis in colanti roz si se vedeau buzele. As fi privit mai mult intracolo dar datorita discutiei purtate a trebuit sa fiu mai serios. I-as fi mancat pasarica! :)
Eu ieri am purtat un trening larg si se balanganea pula bine in el. Cred ca de asta am si fost ieri toata ziua cu ea semierecta. S-a vazut bine ca am surprins destule priviri spre pula mea. Bai si majoritatea care se uita sunt baieti. Si fetele se uita si culmea cele care sunt cu prietenul langa ele. Poate sunt plictisite. :))
N-am mai dat demult o laba in vestiar dar aseara cum eram incarcat si cu chef de exhibare l-am lasat sa preia ultimele comenzi pe acel coleg despre care v-am povestit in postari anterioare. Am facut in asa fel incat sa ajung in vestiar inaintea lui si m-am bagat la dus. E mai neobisnuit pentru ca nu prea face nimeni dus la firma doar eu vara si uneori colegul meu cel pulos de care am mai mentionat. Noi suntem si vechi in firma si poate ne simtim ca acasa si clar ca noi suntem si exhibitionistii firmei. :))
Am lasat usa deschisa la baie si nici nu am tras perdeaua la dus sa se vada. :) Cand a intrat colegul a exclamat Iar faci laba?! :) Eram evident cu pula erecta la maxim si am indreptat-o obscen spre el. Stiam ca nu va intra in baie asa ca am iesit din dus si m-am dus sa ma sterg in vestiar. Am defilat in fata lui cu ea sculata si se uita baiatul fara jena la ea. Ma uitam la ochii lui si ma excita cum privirea lui e la pula mea. Gandul asta imi tinea pula ridicata la maxim. Mi-a spus ca lui i-ar fi rusine sa fie vazut asa de colegi. Si eu i-am spus ca mie imi place s-o arat. Mi-a replicat ca se vede. :))
Am finalizat laba acasa facandu-mi scenarii cum va fi la masaj.


Este bine Dane, bravo. Astept episodul cu masajul. Sigur a sa fie ceva atunci :D
Eu fac ciclism, si am patit de nenumarate ori, ca in pauze sau cand ne oprim la o cafea, sa se uite baietii la umflatura din pantaloni. In astfel de situatii mi se scoala pula in cateva secunde si pulsul imi sare la 140bpm.
Faza cu baiatul nou, care deja nu-i mai nou, imi place. Ma mir ca nu te-ai terminat in fata lui :D :D
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Sâm Mai 08, 2021 7:32 am

Da baiatul nu mai e nou, avem un coleg si mai nou. Inca nu l-am prins sa-i arat pula. :))
Soferul de care vorbeam mai sus, azi noapte cand a venit sa predea banii a venit cu prietenul lui gay de care am mai mentionat candva. E cam evident de ce. :) Precis i-a povestit si a vrut si ala sa ma vada. Numai ca eu deja plecam si eram asteptat de o colega ca altfel ii araram ce vrea sa vada. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Sâm Mai 22, 2021 11:35 am

Baieti am fost aseara la masaj! La fata cu pizza! :)
Mi-am tot facut inainte scenarii de exhibitionism. Pana la urma am decis sa port niste boxeri scurti si largi incat atunci cand sunt culcat sa se vada pula si coaiele. Mai aveam varianta sa fac pe nestiutorul si inainte sa ma urc pe masa sa ii dau jos. Recunosc ca n-am avut tupeul asta in fata ei poate pentru ca imi cam place fata.
Era imbracata conform stilului intr-un tricou lung, totusi cuminte cu sutien si bikini. Am baut un ceai si am povestit nimicuri. Mi-as fi dorit sa desfaca picioarele sa ma lase sa ma uit.
Pula a inceput sa mi se scoale din momentul in care am inceput sa ma dezbrac. Iesise din camera sa ma lase sa ma dezbrac. Pana sa ma intind pe masa eram cu ea erecta la maxim si simteam cum pulseaza. Ma gandeam ca poate imi dau drumul acolo si cum ejaculez mult nu voi putea ascunde. M-am intins pe burta. Aveam varianta sa intind pulocu intre picioare si ar fi stat expus dar cum era beton nu era o pozitie comoda. In schimb am tras coaiele catre cur, macar coaiele sa fie vazute.
A venit fata, a fixat o lumina difuza in camera si a pus mainile pe mine. Capul pulii pulsa sub mine. Mi-l si imaginam mare si rosu ca in momentul ejacularii. Imi venea sa imi bag mana sub tricoul ei.
A ajuns si la coapse. Mi-ar fi placut sa nu sara peste fund. Era in pozitia in care vedea intre picioarele mele. Am coaie destul de mari asa ca in pozitia aceea cand a masat in partea superioara, spre fund, le-a atins de cateva ori. Mi-as fi dorit sa le ia in mana la masat. :) Imi amintesc cum umblam intr-o vreme la o milfa la epilat iar ea nu avea nicio treaba sa le ia in mana. :)
Oricum pana la urma s-a vazut si pula ca n-am avut unde o ascunde cand m-am intors pe spate. :) Cand m-am intors cum boxerii erau scurti si largi a iesit pulanu! Am dat sa trag materialul peste pula, oricum ar fi fost degeaba, si in acelasi timp a intins un prosop mic peste mine. A vazut-o! Nu stiu cum sa descriu in cuvinte placerea pe care am simtit-o. Prosopul doar ascundea pula dar cortul era evident. :))
A ajuns cu mainile din nou la coaie iar cand le-a atins mi-a pulsat pula atat de tare incat s-a miscat cortul. :)
Cam asta a fost pe scurt experienta la masaj. Evident ca am sa mai merg. Nu mi-a luat bani chiar daca am insistat.
Dupa tot episodul asta trebuia sa ma descarc asa ca m-am reintors la firma cu toate ca imi luasem liber aseara, cu planul ca la finalul zilei sa ma exhibez in vestiar. Ma gandeam ca poate se nimereste vreunul dintre soferii cei noi pe acolo. N-a fost asa dar in schimb am fost surprins de ceea ce am gasit acolo. :)
Am povestit pe undeva pe aici pe forum ca am un coleg pulos bine si ca si fiul lui e la fel de pulos. Nici colegul n-are nicio treaba sa umble in pula goala in fata altora, de multe ori e in pula goala si cand trec pe la el.
Colegul si fiul lui venisera aseara sa faca dus la firma pentru ca li s-a stricat centrala. Cand am intrat in vestiar el statea in pula goala pe scaun iar fiul in dus. Era fain sa dau peste nevasta-sa in pizda goala. :)) As face sex cu ei.
Cand s-a ridicat in picioare mi-am amintit de topicul Pula Calului. :)) Bai ce puloc are si baiatul! Asta rusinos s-a imbracat repede si a iesit dar in schimb tacsu a defilat cu ea semierecta. Sau erecta ca la cat e de babana nu cred ca poate s-o mentina sculata bat. Ii place si la asta s-o arate si s-o mulga cand te uiti la el. Asa colegi am! :)
M-am dezbracat si eu la pula goala sa ma exhibez in fata lui si i-am povestit de fata cu pizza. Gandindu-ma la ea mi se scula pula si am belit-o ostentativ de cateva ori in timp ce povesteam cu el, el fiind inca in dus. Si el a belit-o si scuturat-o de cateva ori de parca sugera sa facem laba. Poate daca nu era baiatul in zona o dadeam pe laba.
Dupa ce au plecat am facut un dus si laba sperand ca ma surprinde vreun sofer dar mi-am dat repede drumul facandu-mi filme cu fata cu pizza. Am uitat sa spun ca pentru ca nu a luat banii i-am spus ca trebuie sa accepte o iesire cu mine la o pizza. Va urma. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Sâm Mai 22, 2021 11:45 am

Rememorand cele de mai sus mi s-a stranit pofta de exhibitionism! Azi e timp frumos in Timisoara si cum nu merg la gagica in Arad am sa merg la locul de laba din zona Heaven. Poate vin si alti baieti ca de obicei cand e soare e miscare pe acolo. Sunt super excitat, vreau sa frec pulocu in fata altora!
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deniswinch » Sâm Mai 22, 2021 2:49 pm

deliveryboyTM » 22 Mai 2021, 11:45 scrie:Rememorand cele de mai sus mi s-a stranit pofta de exhibitionism! Azi e timp frumos in Timisoara si cum nu merg la gagica in Arad am sa merg la locul de laba din zona Heaven. Poate vin si alti baieti ca de obicei cand e soare e miscare pe acolo. Sunt super excitat, vreau sa frec pulocu in fata altora!

Foarte faine si incitante experiente ai avut zilele trecute :D :D
As fi vrut sa vad fata fetei cu pizza cand ti-a pulsat "cortul" O:-) Probabil este obisnuita cu astfel de reactii, dar nah... tot era interesant de observat.
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Cafeneaua labagiilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 65 vizitatori

  • Reclame