• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Flashing/exhibition/voyeurism [by deliveryboy]

Discuţii generale
Trebuie să fiţi înregistraţi şi conectaţi pentru a accesa această secţiune

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde cautp » Dum Feb 21, 2021 12:53 pm

Contextul ma excita si la intamplarile lui deliveryboy. :) Vad ca n-a mai dat pe aici...
cautp
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 227
Membru din: Sâm Feb 11, 2017 1:04 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 22085

Reclame

Video Chat Forum

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deniswinch » Dum Feb 21, 2021 4:44 pm

cautp » 21 Feb 2021, 12:50 scrie:@deniswinch, da. :) Eram intins pe spate, cu pula-n sus, iar sperma s-a scurs pe mana lui. S-a dus si s-a spalat. :)
A doua data, deoarece ii povestisem de zonele mele erogene, mi-a luat si coaiele in mana si m-a apasat cu degetul la gaura curului. Deja eram mai destinsi, fata de prima data. Si am stat si eu intr-o pozitie mai vulgara. :) El statea intre picioarele mele, cu privirea la pula, coaie si gaura.
Si mie imi place sa imi arat pula, la oricine, si ma excita situatiile acestea mai tabu. Ma excita mai mult contextul, de aceea genul nu prea conteaza. De exemplu, in acest caz, trebuie sa mentionez ca el nu mi-a starnit nicio curiozitate in a face mai multe, dar modul cum s-a ajuns la cele descrise m-a facut sa ma las antrenat in actiuni, hai sa le spun, homoerotice. Am avut multe experiente iesite din comun, majoritatea provocate de mine. Nu este suficient sa stam sa asteptam sa se intample. Trebuie sa fim atenti si la semnalele celor cu care interactionam, uneori am putea rata oportunitati xxx. :)

Cred ca ceea ce ati facut, a fost suficient pentru amandoi si suficient de provocator. :)]-
Plus, in opinia mea, cand doi barbati se "joaca" inseamna ca fac chestii erotice, fara acel prefix homo.
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deniswinch » Dum Feb 21, 2021 4:47 pm

cautp » 21 Feb 2021, 12:53 scrie:Contextul ma excita si la intamplarile lui deliveryboy. :) Vad ca n-a mai dat pe aici...

Sa speram ca este bine baiatul asta, si o duce bine cu :wanker: .
Deja are cel putin 2 urmaritori (followers) la telenovela "Fata cu pizza" . :D
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde nicholas9221 » Mie Feb 24, 2021 2:03 pm

Cum a venit vremea frumoasa afara, a inceput sa se incalzeasca cum au aparut fetele in colanti cu "buzele" la vedere :wanker:
Avatar utilizator
nicholas9221
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 112
Membru din: Vin Feb 03, 2017 1:44 pm
Localitate: BUCURESTI
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 1621

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde cautp » Joi Feb 25, 2021 9:27 pm

@nicholas, asa este! :) Si pe mine ma excita formele buzelor la vedere. Au inceput sa iasa fetele la alergat, doar in colanti...
cautp
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 227
Membru din: Sâm Feb 11, 2017 1:04 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 22085

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Vin Feb 26, 2021 6:31 pm

deniswinch » Dum Feb 21, 2021 5:47 pm scrie:
cautp » 21 Feb 2021, 12:53 scrie:Contextul ma excita si la intamplarile lui deliveryboy. :) Vad ca n-a mai dat pe aici...

Sa speram ca este bine baiatul asta, si o duce bine cu :wanker: .
Deja are cel putin 2 urmaritori (followers) la telenovela "Fata cu pizza" . :D


Baiatul o duce bine, tot mare si tare intre picioare. :)
Telenovela continua in stilul Tanar si Nelinistit. Saptamana trecuta am fost de joi la Arad la gagica oficiala asa ca n-am avut parte de fata cu pizza dar am avut parte de sex cu a mea.
Dar ieri am fost la fata cu pizza. M-am prezentat ca un baiat cuminte la usa ei, cu slitul inchis dar totusi cu forma pulii vizibila. Se vede ca a fost cald afara pentru ca era imbracata conform stilului doar intr-un tricoul lung. Ce-as mai fi vrut sa-i vad "buzele". :) Am povestit cateva minute despre ce faina a fost vremea si s-a plans cat de tare i se incalzeste vara apartamentul. Si i-am servit-o ca si la mine e cald si ca vara stau in pielea goala. Cand am rostit pielea goala privirea ei a fost la pula mea. :) Regret ca nu am mers cu slitul desfacut. Fata a zambit si a spus ca si ea sta mai lejer imbracata. Imi venea sa intreb daca mai lejer ca azi. :) Dar am ales sa fiu baiatul cuminte pentru ca intentiile mele pentru ieri au fost altele asa ca la final am intrebat-o daca vrea sa iasa joia viitoare la o pizza daca tot joi e zi de pizza. Raspunsul m-a cam dezumflat. Mi-a spus ca dupa ce se mai incalzeste afara. Totusi nu a fost nu dar cum eu cand vreau ceva vreau atunci, m-a cam dezumflat. :)
Partea buna e ca se incalzeste afara si voi putea relua sexul outdoors cu aradeanca mea.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde Mike_XXX » Vin Feb 26, 2021 8:52 pm

Poate vrea sa fie cald afară ca să iasă fără chiloței și să-ți dea "flash"-uri pe sub masă...
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2413
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deniswinch » Vin Feb 26, 2021 9:38 pm

deliveryboyTM » 26 Feb 2021, 18:31 scrie:
deniswinch » Dum Feb 21, 2021 5:47 pm scrie:
cautp » 21 Feb 2021, 12:53 scrie:Contextul ma excita si la intamplarile lui deliveryboy. :) Vad ca n-a mai dat pe aici...

Sa speram ca este bine baiatul asta, si o duce bine cu :wanker: .
Deja are cel putin 2 urmaritori (followers) la telenovela "Fata cu pizza" . :D


Baiatul o duce bine, tot mare si tare intre picioare. :)
Telenovela continua in stilul Tanar si Nelinistit. Saptamana trecuta am fost de joi la Arad la gagica oficiala asa ca n-am avut parte de fata cu pizza dar am avut parte de sex cu a mea.
Dar ieri am fost la fata cu pizza. M-am prezentat ca un baiat cuminte la usa ei, cu slitul inchis dar totusi cu forma pulii vizibila. Se vede ca a fost cald afara pentru ca era imbracata conform stilului doar intr-un tricoul lung. Ce-as mai fi vrut sa-i vad "buzele". :) Am povestit cateva minute despre ce faina a fost vremea si s-a plans cat de tare i se incalzeste vara apartamentul. Si i-am servit-o ca si la mine e cald si ca vara stau in pielea goala. Cand am rostit pielea goala privirea ei a fost la pula mea. :) Regret ca nu am mers cu slitul desfacut. Fata a zambit si a spus ca si ea sta mai lejer imbracata. Imi venea sa intreb daca mai lejer ca azi. :) Dar am ales sa fiu baiatul cuminte pentru ca intentiile mele pentru ieri au fost altele asa ca la final am intrebat-o daca vrea sa iasa joia viitoare la o pizza daca tot joi e zi de pizza. Raspunsul m-a cam dezumflat. Mi-a spus ca dupa ce se mai incalzeste afara. Totusi nu a fost nu dar cum eu cand vreau ceva vreau atunci, m-a cam dezumflat. :)
Partea buna e ca se incalzeste afara si voi putea relua sexul outdoors cu aradeanca mea.


Bravo, bravo... :)]-
Eu totusi cred ca fata vrea ceva "actiune", dar nu-mi pot imagina felul cum se uita la tine, daca te vrea, te provoaca sau doar socializeaza. Eu zic ca data viitoare, sa mergi tot in pantalon de trening, cu pula semi sculata sau sculata, iar cand stai la vorba cu ea sa-i zici ceva de genul: "intotdeauna cand te vad imbracata asa lejer ...pffff" (si te prinzi usor de pula)
Nu stiu, sa-i atragi atentia asupra umflaturii din pantalonul tau si sa canalizezi cumva discutia spre atractia si dorinta sexuala.
Dar pana atunci, placere si excitare la maxim cu aradeanca, pe afara ca se incalzeste 8-)
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Sâm Feb 27, 2021 12:12 pm

E cam pisicoasa fata de aceea mi-e greu sa disting intre provocare si socializare. Am inteles la ce te referi. Din experienta fetele care sunt pe provocare, si nu ma refer la panaramele vulgare, au o seriozitate in tonul vocii si atitudine, si asta pentru ca stiu ce vor si sunt calculate si au o strategie sa te combine. Gandindu-ma acum poate fata cu pizza e nehotarata sau ar trebui sa fiu eu mai provocator si se da pe brazda. Gen sa las pula la vedere sau sa ma prind de ea cand vorbim. Mereu lasa bacsis mare deci e un semn ca ma place.
In weekendul asta nu merg la aradeanca. Am lipsit joia si vinerea trecuta de la lucru asa ca recuperez weekendul asta. Dar am sa dau o laba cu baietii acolo la Heaven. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde cautp » Sâm Feb 27, 2021 12:36 pm

Ai povestit de faza cu iesitul de la dus. Daca se mai intampla, ar trebui sa fii golan, si sa ii spui ca preferai sa deschida goala. Poate iti arata ce are sub tricou. :) Trebuie provocata! Precis fata nu are tupeul tau, deci tu ar trebui sa duci discutia in directia care iti convine.
Deci, dam azi o laba in zona Heaven? :) Poate iti vin idei cand iti adie vantul pe la coaie. :))
cautp
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 227
Membru din: Sâm Feb 11, 2017 1:04 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 22085

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deniswinch » Dum Feb 28, 2021 7:37 am

Daca v-ati intalnit in weekend-ul asta, in zona Heaven la o laba, sa povestiti aici cum a fost, impresii, faze excitante, etc.
Excitare la maxim baieti :wanker:
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Dum Feb 28, 2021 12:29 pm

Mike_XXX » Vin Feb 26, 2021 9:52 pm scrie:Poate vrea sa fie cald afară ca să iasă fără chiloței și să-ți dea "flash"-uri pe sub masă...


Daca ar face asa fetele mereu as fi vara pe la terase. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde barcelonab92 » Dum Feb 28, 2021 12:36 pm

deliveryboyTM » Dum Feb 28, 2021 1:29 pm scrie:
Mike_XXX » Vin Feb 26, 2021 9:52 pm scrie:Poate vrea sa fie cald afară ca să iasă fără chiloței și să-ți dea "flash"-uri pe sub masă...


Daca ar face asa fetele mereu as fi vara pe la terase. :)
Pe sub mese mai exact :wanker:
barcelonab92
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 113
Membru din: Dum Sep 16, 2018 1:53 am
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -8869

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Dum Feb 28, 2021 12:39 pm

deniswinch » Dum Feb 28, 2021 8:37 am scrie:Daca v-ati intalnit in weekend-ul asta, in zona Heaven la o laba, sa povestiti aici cum a fost, impresii, faze excitante, etc.
Excitare la maxim baieti :wanker:


Deniswinch am facut laba. :)
Ar fi mai misto daca ar veni mai multi. Eu am mai spus ca pot veni si baieti gay pentru ca fac laba si in fata lor. Cred ca timisorenii is prea cuminti. :)
Si azi e zi de laba. Imi vin doi prieteni de la Arad cu inca un doritor sa vada. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde barcelonab92 » Dum Feb 28, 2021 12:45 pm

deliveryboyTM » Dum Feb 28, 2021 1:39 pm scrie:
deniswinch » Dum Feb 28, 2021 8:37 am scrie:Daca v-ati intalnit in weekend-ul asta, in zona Heaven la o laba, sa povestiti aici cum a fost, impresii, faze excitante, etc.
Excitare la maxim baieti :wanker:


Deniswinch am facut laba. :)
Ar fi mai misto daca ar veni mai multi. Eu am mai spus ca pot veni si baieti gay pentru ca fac laba si in fata lor. Cred ca timisorenii is prea cuminti. :)
Si azi e zi de laba. Imi vin doi prieteni de la Arad cu inca un doritor sa vada. :)

Foarte bine ,si daca sunt gay ce?Nu sunt si ei oameni sau ))
barcelonab92
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 113
Membru din: Dum Sep 16, 2018 1:53 am
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -8869

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deliveryboyTM » Dum Feb 28, 2021 12:51 pm

deliveryboyTM » Lun Feb 15, 2021 7:57 pm scrie:Colegul nou de care va povesteam cred ca este gay. Azi povestea cu un baiat gay pe care-l stiu iar eu eram la masina de unde l-am auzit cum i-a spus "asta e ala". Ma gandesc ca i-a spus de faza ca m-a prins facand laba. :)
Am sa ma gandesc cum sa-l abordez pe tema asta. E baiat simpatic si de gasca, ar merge sa-l iau de partener de laba daca ii place pe afara. :)


Aseara a lucrat si soferul nou. Azi noapte cand a venit sa predea banii a venit cu baiatul gay. Cred ca stiu de ce. :) M-as fi exhibat in fata lor in vestiar, bagam si un dus cu usa deschisa, dar ma astepta fata de la comenzi s-o duc acasa. Singura chestie rapida a fost sa ma pis cu usa deschisa si am scuturat-o cu fata spre ei. :)

Soferul cel nou nu mai e nou. A mai venit un pusti. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde barcelonab92 » Dum Feb 28, 2021 12:58 pm

deliveryboyTM » Dum Feb 28, 2021 1:51 pm scrie:
deliveryboyTM » Lun Feb 15, 2021 7:57 pm scrie:Colegul nou de care va povesteam cred ca este gay. Azi povestea cu un baiat gay pe care-l stiu iar eu eram la masina de unde l-am auzit cum i-a spus "asta e ala". Ma gandesc ca i-a spus de faza ca m-a prins facand laba. :)
Am sa ma gandesc cum sa-l abordez pe tema asta. E baiat simpatic si de gasca, ar merge sa-l iau de partener de laba daca ii place pe afara. :)


Aseara a lucrat si soferul nou. Azi noapte cand a venit sa predea banii a venit cu baiatul gay. Cred ca stiu de ce. :) M-as fi exhibat in fata lor in vestiar, bagam si un dus cu usa deschisa, dar ma astepta fata de la comenzi s-o duc acasa. Singura chestie rapida a fost sa ma pis cu usa deschisa si am scuturat-o cu fata spre ei. :)

Soferul cel nou nu mai e nou. A mai venit un pusti. :)[/quNuma curvasaraie )))
barcelonab92
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 113
Membru din: Dum Sep 16, 2018 1:53 am
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -8869

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deniswinch » Dum Feb 28, 2021 2:51 pm

deliveryboyTM » 28 Feb 2021, 12:39 scrie:
deniswinch » Dum Feb 28, 2021 8:37 am scrie:Daca v-ati intalnit in weekend-ul asta, in zona Heaven la o laba, sa povestiti aici cum a fost, impresii, faze excitante, etc.
Excitare la maxim baieti :wanker:


Deniswinch am facut laba. :)
Ar fi mai misto daca ar veni mai multi. Eu am mai spus ca pot veni si baieti gay pentru ca fac laba si in fata lor. Cred ca timisorenii is prea cuminti. :)
Si azi e zi de laba. Imi vin doi prieteni de la Arad cu inca un doritor sa vada. :)

Nu suna rau deloc. Iata ca v-ati adunat deja 4 persoane pentru :wanker: .
Sper ca cei trei nu merg doar sa se uite, ci o iau si ei la laba. :x
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde cautp » Dum Feb 28, 2021 3:07 pm

Da, unde este tipul asta, este rost de curvasaraie. :))

@deniswinch, vrei impresii? Hai sa-ti spun cum se pisa deliveryboy. :)) Cred ca nu se supara...
Isi da pantalonii sub genunchi si indeparteaza picioarele neobisnuit de mult. Nu inteleg de ce, dar asa face mereu. :) Si cand da ultimele jeturi, ii salta ouale in sac. :)
cautp
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 227
Membru din: Sâm Feb 11, 2017 1:04 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 22085

Re: Flashing/exhibition/voyeurism

Mesajde deniswinch » Dum Feb 28, 2021 3:27 pm

cautp » 28 Feb 2021, 15:07 scrie:Da, unde este tipul asta, este rost de curvasaraie. :))

@deniswinch, vrei impresii? Hai sa-ti spun cum se pisa deliveryboy. :)) Cred ca nu se supara...
Isi da pantalonii sub genunchi si indeparteaza picioarele neobisnuit de mult. Nu inteleg de ce, dar asa face mereu. :) Si cand da ultimele jeturi, ii salta ouale in sac. :)

Hahaha :D :D
Cool :)]-
@cautp: Mersi de prezentarea acestui detaliu :D :D
Dar daca-si da pantalonii sub genunchi, prea tare nu se poate craci, ca-l tin pantalonii.
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Cafeneaua labagiilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: labprof, Moriseiki şi 65 vizitatori

  • Reclame