• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Paul Baronul Closeted <3

Doar aici gay, lesby, shemale

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Paul Baronul Closeted <3

Mesajde coiCamBoi » Lun Ian 18, 2021 5:07 pm

Salutare :-* sunt paul, tanar, armasar si baron (asta doar cu fetitele interesante, sau curvici). Sunt pe interior caprita :"> dar dominez curve. Fut tot ce prind :wink: viata de caine, stii cum zic :roll: inclusiv cutu familiei :atm: are gaoz roz :twisted: ma excit cand il vad, zici ca e fofoloanca lu fostamea ~X( . Imi place sa fiu "cukold". Pe dinafara sunt un baron care fute tot ce prinde dar cum am zis, pe dinauntru sunt caprita micuta care vrea degete zemoase sa ii maseze prostata :mrgreen: iubesc sa fiu dominat %-( de aia eu si iubitica mea fosta neam despartit, nu ma domina, si nu avea nici pula [-X . Caut domn, pustan, mos, matur sa imi arate placerea adevarata care numai un barbat ("alfa" sau "baron" cum imi place sa zic, la cerere si "tati") o poate oferi :mrgreen: .

Aveti niste sfaturi pentru un tanar "homo" care nu isi gaseste un "armasar" corect bine imbracat cu un "ciocan" :wink: sau ciocanel :wink: sa imi intre in gaoz :wink: . Orice sfat este bine primit :)) va iubesc si va pup pe fratii mei LGBT gay, diaspora. :x
coiCamBoi
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 2
Membru din: Lun Ian 18, 2021 12:37 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -200

Reclame

Video Chat Forum

Înapoi la Gay Zone

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: aditzamic, Labagiu69 şi 29 vizitatori

  • Reclame