• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Sex in 3

Doar aici gay, lesby, shemale

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Sex in 3

Mesajde Barbatul » Lun Sep 07, 2020 8:44 pm

Ati încercat sex in 3? Dacă da, v-a plăcut?
Barbatul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 145
Membru din: Dum Mar 12, 2017 4:43 pm
Localitate: Arad
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 205

Reclame

Video Chat Forum

Re: Sex in 3

Mesajde panarama1206 » Lun Sep 07, 2020 9:03 pm

Da, de trei ori pana acum, niciodata in tara.
E misto, dar ma bulversam usor :)) :)) Doua puli, eu unde prestez intai? :))
Avatar utilizator
panarama1206
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 43
Membru din: Dum Mai 10, 2020 5:06 pm
Localitate: București, cu loc
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -7337

Re: Sex in 3

Mesajde Barbatul » Vin Sep 11, 2020 11:29 pm

:D
Barbatul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 145
Membru din: Dum Mar 12, 2017 4:43 pm
Localitate: Arad
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 205

Re: Sex in 3

Mesajde Lovebi » Sâm Sep 12, 2020 11:35 pm

Da, am facut
Lovebi
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Sep 12, 2020 11:27 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 0

Re: Sex in 3

Mesajde Andreirem » Lun Sep 14, 2020 1:16 pm

Cu încă două femei. A fost super. Luate din centrul vechi. 200 dolari un spectacol pe cinste. Din păcate fosta soție nu era open mine. Era frumos sa ma vad la o bere cu câteva barbati , sa o punem pe masa intre noi și să bage în ea care are pofta. Eventual sa ne mai frecăm si intre noi cu o labă reciprocă.
Avatar utilizator
Andreirem
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 176
Membru din: Joi Dec 19, 2019 1:56 pm
Localitate: Bucuresti
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -4998

Re: Sex in 3

Mesajde Barbatul » Sâm Sep 26, 2020 6:49 pm

Fain. :D
Barbatul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 145
Membru din: Dum Mar 12, 2017 4:43 pm
Localitate: Arad
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 205

Re: Sex in 3

Mesajde motanul » Lun Sep 28, 2020 3:21 pm

Da.
De doua ori cu un cuplu casatorit. Si a fost bestial
Apoi am mai fost implicat in 3 threesome-uri cu femei.
O laba la vremea ei...
Avatar utilizator
motanul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 476
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 8:54 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -10038

Re: Sex in 3

Mesajde Laur1 » Vin Oct 02, 2020 12:04 pm

Da, am facut cu doua femei si a fost placut spre bestial. insa mi-as dori sa fac cu o femeie si un barbat .
Laur1
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 40
Membru din: Sâm Mai 30, 2020 7:41 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -5000

Re: Sex in 3

Mesajde motanul » Sâm Oct 03, 2020 9:14 pm

Penetrarea dubla a unei femei e un sentiment superb.
Bine, daca esti bi banuiesc ca ai mai multe variante :)))
O laba la vremea ei...
Avatar utilizator
motanul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 476
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 8:54 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -10038

Re: Sex in 3

Mesajde Barbatul » Dum Oct 04, 2020 2:20 pm

Oricare variantă e excitantă.
Barbatul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 145
Membru din: Dum Mar 12, 2017 4:43 pm
Localitate: Arad
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 205

Re: Sex in 3

Mesajde IanX » Joi Dec 16, 2021 11:28 am

Da, cu doi băieți.M-au futut o noapte întreagă în cur și în gură.
IanX
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 117
Membru din: Joi Noi 18, 2021 2:28 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Sex in 3

Mesajde Blues » Dum Ian 02, 2022 4:36 pm

Da. Cu un cuplu căsătorit. A fost demențial…
Blues
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 177
Membru din: Sâm Oct 23, 2021 7:40 pm
Localitate: Buzau
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -1130

Re: Sex in 3

Mesajde tarrysoto » Mar Ian 04, 2022 10:31 am

superb! povesteste-ne si noua cum a fost... cum i-ai agatat... cum i-ai convins... cum aratau... cum futeau... ;)
tarrysoto
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 187
Membru din: Mar Ian 04, 2022 10:12 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1129

Re: Sex in 3

Mesajde Blues » Sâm Feb 26, 2022 11:40 pm

I-am cunoscut la mare. Ne-am tot întâlnit acolo doi ani la rând. In perioada aia mergeam in 2 mai la nudiști. Eram putini și ne cam știam. Stăteam seara la beri și discuții. In ultimul an am stat mai mult de vorba cu ei (bine, am și stat aproape 3 sapatamani). Ne-am schimbat numere de telefon și cam atât. Ei erau din București, iar in perioada aia stăteam și eu tot in București. Undeva prin Octombrie sau Noiembrie, ma suna tipul sa ieșim la o bere. Am ieșit cu el, iar după puțin timp am mers la un restaurant prin parcul tineretului, sa ne întâlnim și cu nevasta-sa. Am mâncat, am mai băut, iar la un moment dat, discuția a fost și mai deocheata, dar intr-o limita de bun simt. Nevasta-sa stătea in fata mea și îmi cam făcea ochi dulci. La un moment dat, tipa s-a dus la baie, iar când s-a întors, s-a Așezat lângă mine. Aproape lipita de mine… In fine… vorbe, Glume la masa, am zis eu ceva care le-a plăcut (nu mai știu ce. Cred ca un banc), el a izbucnit in ras, iar ea m-a luat in brațe și m-a sărutat brusc. Jumătate pe obraz, jumătate pe gura. Va dați seama cam cum m-am simțit eu… ma tot gândeam ce o zice barba-su. Am mai stat puțin și am plecat acasă. A doua zi dimineața, ma suna el, destul de serios la telefon (era ceva schimbat in vocea lui), sa ieșim la cafea. Eu ca nu, ca am treaba… nu prea eram pregătit sa discut fata in fata cu el după faza de seara precedenta. M-a mai sunat in ziua aia de încă vreo doua ori, eu refuzând-ul de fiecare data. La ultimul telefon mi-a zis ceva de genul “ok. Ne vedem mâine”. “Mâine” ăla era a doara zi, adică sâmbătă. A doua zi mi-am luat inima in Dinti și l-am sunat eu. Deja folosea alt ton și mi-a zis ca nevasta-sa are ceva treaba prin casa și ca sa merg eu la ei la cafea. Mi-a dat adresa și m-am dus. Pe și-a o apucase curățenia ca nu știu ce prietena venea pe la ei. Am intrat și parca am simțit o bucurie in ei ca ma văd. Erau foarte calzi. Nu vreți sa știți ce ușurați am simțit… Am băut noi cafea, am vorbit de una-alta după care eu am plecat, deși ei insistau sa luam prânzul împreuna. Chiar aveam treaba in ziua aia, dar au insistat sa trec după ce termin, sa luam cina împreuna. Mi-am terminat treburile destul de târziu, așa ca am mers cu mașina direct la ei. El tot insista sa îmi dea sa beau nu știu ce coniac de vreo 30 de ani, eu nu ca sunt cu mașina. La care ea îmi spune ca sunt singuri in 3 camere și ca am unde sa dorm. M-am conformat. La un moment dat, stand noi in Bucătărie, pe mine ma cam luase caldura (de la băutura cred). Ea a sesizat și a tot inceput sa faca misto de mine. Dar un misto finuț, ca nu aveai cum sa te simți prost. Pe la vreo 10 noaptea, ea a coborât la un NON-stop sa ia țigări și ceva cola. După ce ea a ieșit pe usa, el mi-a spus clar pe fata ca au un stil de viața mai altfel, ca Sărutul care mi l-a dat ea la restaurant l-a surprins plăcut și ca sa nu îmi fac griji, ca ma plac amândoi. Mi-a mai zis ca ambii sunt bisexuali, ca au avut o relație destul de lunga cu un cuplu asemanator, dar ca acea relație nu a mai mers. Nu mi-a spus de ce, dar nici eu nu am întrebat. A venit și ea, a lăsat cumpărăturile in Bucătărie si a zis ca merge sa se schimbe. Când s-a întors, avea doar un halat de baie pe ea. Stătea si cu picioarele puțin desfăcute, cât sa văd puțin din pizda ei epilata. Nu era o problema, ca doar o văzusem de o agramata de ori la mare, in toată splendoarea ei. Doar ca acum, o vedeam altfel. Era excitant. După încă vreo doua pahare, el si-a cerut scuze si a zis ca merge sa faca un dus, lăsându-ma singur cu ea. Ea a propus sa mergem in sufragerie, deaoarece in Bucătărie era geamul deschis (deh, fumam toți) si ca ii e sa nu răcească. In sufragerie a dat drumul la tv si nu a mai aprins lumina. S-a Așezat lângă mine pe canapea, iar la un moment dat s-a lipit de mine. Nu a durat mult si am inceput sa ne sărutăm. Halatul se desfăcuse, putand sa ii admir sânii in toată Frumusețea lor. Când era Sărutul mai in toi, a venit si el de la dus, in pula goală si a inceput sa o mângâie pe spate si umeri. Arunci, am cerut voie sa merg si eu la dus, cu gândul sa pot sa fac liniștit o laba. M-am dezbrăcat, m-am băgat sub dus si când eram si eu cu pula sculata, a intrat el sa îmi aducă prosop. Când a ieșit, a zis ca ma așteaptă. Nu am mai apucat sa fac nici o laba. Am facut repede un dus si m-am dus si eu in sufragerie. Ea stătea pe canapea, cu picioarele desfăcute iar el o lingea in pizda. M-am apropiat, ta mi-a luat pula im mâna, a mângâiat-o ușor si a luat-o in gura. El a zis ca ar fi mai bine sa ne mutam in dormitor, ca e mai comod. Ajunși in dormitor, ea m-a împins pe pat cu fata in sus, s-a aplecat si a inceput iar sa mi-o sugă, in timp ce el o lingea. M-a supt ea puțin, după care s-a ridicat,a inceput sa își frece sânii de pieptul meu, dupa care s-a Așezat cu pizda pe fata mea sa o ling. In timp ce ii dădeam limbi, am simțit o mare fierbințeala pe pula. El începuse sa mi-o sugă. Nu am rezistat mult si am explodat in gura lui. Ea s-a întors cu fata spre el si au inceput sa se sărute. Am Mers la Bucătărie, am fumat o tigare, iar când m-am întors in dormitor mi s-a sculat instantaneu. Ei deja se futeau. Nu a durat mult si ea m-a întrebat ce pare am de un 69. Eu eram cu fata in sus, ea mi-o sugera, iar ei încercam sa ii dau limbi in timp ce el o futea pe la spate. La un moment dat, când a scos el pula din pizda, am inceput sa i-o ling si sa o sug. Îmi plăcea ca futea puti, dupa care o luam eu in gura. Ne-am mai futut de vreo doua ori in noaptea aia. A doua zi dimineața, când m-am trezit, abia ma mai tineam pe picioare.
A ținut aventura asta vreun an si ceva. Erau misto oamenii. El era cu vreo 7 ani mai mare ca mine, iar ea cu 3.
Blues
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 177
Membru din: Sâm Oct 23, 2021 7:40 pm
Localitate: Buzau
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -1130

Re: Sex in 3

Mesajde deniswinch » Dum Feb 27, 2022 8:19 am

Foarte frumoasa aventura, bravo :)]-
Probabil te-ai mutat din Bucuresti si n-ati mai continuat.
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Sex in 3

Mesajde Blues » Dum Feb 27, 2022 8:58 am

Înainte de mutarea mea din București, au plecat ei in Canada.
Blues
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 177
Membru din: Sâm Oct 23, 2021 7:40 pm
Localitate: Buzau
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -1130

Re: Sex in 3

Mesajde deniswinch » Dum Feb 27, 2022 6:04 pm

Blues » 27 Feb 2022, 08:58 scrie:Înainte de mutarea mea din București, au plecat ei in Canada.

Uhhh...pacat.
De atunci ai mai experimentat sex in 3 sau in grup?
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Sex in 3

Mesajde Blues » Dum Feb 27, 2022 11:57 pm

Nimic din păcate…
Blues
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 177
Membru din: Sâm Oct 23, 2021 7:40 pm
Localitate: Buzau
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -1130

Re: Sex in 3

Mesajde aac293 » Lun Feb 28, 2022 2:15 am

In 3 nu, dar in patru da. Eu si fostul meu iubit, plus un alt cuplu. E interesant sa ti-o suga trei tipi intr-o singura seara. :))
aac293
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 102
Membru din: Mie Dec 22, 2021 12:42 am
Localitate: Brasov
Nume real: Alex
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 17729

Re: Sex in 3

Mesajde tarrysoto » Lun Feb 28, 2022 10:04 am

Blues » Dum Feb 27, 2022 12:40 am scrie:I-am cunoscut la mare. Ne-am tot întâlnit acolo doi ani la rând. In perioada aia mergeam in 2 mai la nudiști. Eram putini și ne cam știam. Stăteam seara la beri și discuții. In ultimul an am stat mai mult de vorba cu ei (bine, am și stat aproape 3 sapatamani). Ne-am schimbat numere de telefon și cam atât. Ei erau din București, iar in perioada aia stăteam și eu tot in București. Undeva prin Octombrie sau Noiembrie, ma suna tipul sa ieșim la o bere. Am ieșit cu el, iar după puțin timp am mers la un restaurant prin parcul tineretului, sa ne întâlnim și cu nevasta-sa. Am mâncat, am mai băut, iar la un moment dat, discuția a fost și mai deocheata, dar intr-o limita de bun simt. Nevasta-sa stătea in fata mea și îmi cam făcea ochi dulci. La un moment dat, tipa s-a dus la baie, iar când s-a întors, s-a Așezat lângă mine. Aproape lipita de mine… In fine… vorbe, Glume la masa, am zis eu ceva care le-a plăcut (nu mai știu ce. Cred ca un banc), el a izbucnit in ras, iar ea m-a luat in brațe și m-a sărutat brusc. Jumătate pe obraz, jumătate pe gura. Va dați seama cam cum m-am simțit eu… ma tot gândeam ce o zice barba-su. Am mai stat puțin și am plecat acasă. A doua zi dimineața, ma suna el, destul de serios la telefon (era ceva schimbat in vocea lui), sa ieșim la cafea. Eu ca nu, ca am treaba… nu prea eram pregătit sa discut fata in fata cu el după faza de seara precedenta. M-a mai sunat in ziua aia de încă vreo doua ori, eu refuzând-ul de fiecare data. La ultimul telefon mi-a zis ceva de genul “ok. Ne vedem mâine”. “Mâine” ăla era a doara zi, adică sâmbătă. A doua zi mi-am luat inima in Dinti și l-am sunat eu. Deja folosea alt ton și mi-a zis ca nevasta-sa are ceva treaba prin casa și ca sa merg eu la ei la cafea. Mi-a dat adresa și m-am dus. Pe și-a o apucase curățenia ca nu știu ce prietena venea pe la ei. Am intrat și parca am simțit o bucurie in ei ca ma văd. Erau foarte calzi. Nu vreți sa știți ce ușurați am simțit… Am băut noi cafea, am vorbit de una-alta după care eu am plecat, deși ei insistau sa luam prânzul împreuna. Chiar aveam treaba in ziua aia, dar au insistat sa trec după ce termin, sa luam cina împreuna. Mi-am terminat treburile destul de târziu, așa ca am mers cu mașina direct la ei. El tot insista sa îmi dea sa beau nu știu ce coniac de vreo 30 de ani, eu nu ca sunt cu mașina. La care ea îmi spune ca sunt singuri in 3 camere și ca am unde sa dorm. M-am conformat. La un moment dat, stand noi in Bucătărie, pe mine ma cam luase caldura (de la băutura cred). Ea a sesizat și a tot inceput sa faca misto de mine. Dar un misto finuț, ca nu aveai cum sa te simți prost. Pe la vreo 10 noaptea, ea a coborât la un NON-stop sa ia țigări și ceva cola. După ce ea a ieșit pe usa, el mi-a spus clar pe fata ca au un stil de viața mai altfel, ca Sărutul care mi l-a dat ea la restaurant l-a surprins plăcut și ca sa nu îmi fac griji, ca ma plac amândoi. Mi-a mai zis ca ambii sunt bisexuali, ca au avut o relație destul de lunga cu un cuplu asemanator, dar ca acea relație nu a mai mers. Nu mi-a spus de ce, dar nici eu nu am întrebat. A venit și ea, a lăsat cumpărăturile in Bucătărie si a zis ca merge sa se schimbe. Când s-a întors, avea doar un halat de baie pe ea. Stătea si cu picioarele puțin desfăcute, cât sa văd puțin din pizda ei epilata. Nu era o problema, ca doar o văzusem de o agramata de ori la mare, in toată splendoarea ei. Doar ca acum, o vedeam altfel. Era excitant. După încă vreo doua pahare, el si-a cerut scuze si a zis ca merge sa faca un dus, lăsându-ma singur cu ea. Ea a propus sa mergem in sufragerie, deaoarece in Bucătărie era geamul deschis (deh, fumam toți) si ca ii e sa nu răcească. In sufragerie a dat drumul la tv si nu a mai aprins lumina. S-a Așezat lângă mine pe canapea, iar la un moment dat s-a lipit de mine. Nu a durat mult si am inceput sa ne sărutăm. Halatul se desfăcuse, putand sa ii admir sânii in toată Frumusețea lor. Când era Sărutul mai in toi, a venit si el de la dus, in pula goală si a inceput sa o mângâie pe spate si umeri. Arunci, am cerut voie sa merg si eu la dus, cu gândul sa pot sa fac liniștit o laba. M-am dezbrăcat, m-am băgat sub dus si când eram si eu cu pula sculata, a intrat el sa îmi aducă prosop. Când a ieșit, a zis ca ma așteaptă. Nu am mai apucat sa fac nici o laba. Am facut repede un dus si m-am dus si eu in sufragerie. Ea stătea pe canapea, cu picioarele desfăcute iar el o lingea in pizda. M-am apropiat, ta mi-a luat pula im mâna, a mângâiat-o ușor si a luat-o in gura. El a zis ca ar fi mai bine sa ne mutam in dormitor, ca e mai comod. Ajunși in dormitor, ea m-a împins pe pat cu fata in sus, s-a aplecat si a inceput iar sa mi-o sugă, in timp ce el o lingea. M-a supt ea puțin, după care s-a ridicat,a inceput sa își frece sânii de pieptul meu, dupa care s-a Așezat cu pizda pe fata mea sa o ling. In timp ce ii dădeam limbi, am simțit o mare fierbințeala pe pula. El începuse sa mi-o sugă. Nu am rezistat mult si am explodat in gura lui. Ea s-a întors cu fata spre el si au inceput sa se sărute. Am Mers la Bucătărie, am fumat o tigare, iar când m-am întors in dormitor mi s-a sculat instantaneu. Ei deja se futeau. Nu a durat mult si ea m-a întrebat ce pare am de un 69. Eu eram cu fata in sus, ea mi-o sugera, iar ei încercam sa ii dau limbi in timp ce el o futea pe la spate. La un moment dat, când a scos el pula din pizda, am inceput sa i-o ling si sa o sug. Îmi plăcea ca futea puti, dupa care o luam eu in gura. Ne-am mai futut de vreo doua ori in noaptea aia. A doua zi dimineața, când m-am trezit, abia ma mai tineam pe picioare.
A ținut aventura asta vreun an si ceva. Erau misto oamenii. El era cu vreo 7 ani mai mare ca mine, iar ea cu 3.

superb! bravo! sper ca te-ai mai futut cu ei
tarrysoto
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 187
Membru din: Mar Ian 04, 2022 10:12 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1129

Următorul

Înapoi la Gay Zone

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 34 vizitatori

  • Reclame