• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Canalul privat de poze (Fete facebook personale)

Subiectele vechi şi închise le găsiţi aici

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Imagine

Canalul privat de poze (Fete facebook personale)

Mesajde fetishistul » Sâm Aug 26, 2017 7:26 pm

Imagine

-In acest topic voi posta doar EU poze cu fete de pe facebook(atat cunoscute cat si necunoscute).
-Am facut acest topic(canal),pentru ca oriunde as posta o poza nu se comenteaza,din contra se posteaza altele si tot asa si nu se mai intelege absolut nimic.
-Nu voi posta poze foarte des,astept sa se stranga maxim 5 comentarii la o anumita poza dupa care o sa postez alta si tot asa.
-Voi oferii detalii despre fata respectiva(Nume/Varsta/Profesie).
-Nu imi cereti adresele de facebook ale persoanelor pentru ca asta nu o sa o fac
.


Imagine

-Comentariile de genul "Foarte buna","Ce dres are","Ce cur",sau doar emoticoane,le voi sterge automat.
-Incercati sa lasati comentarii cat mai perverse,erotice fara sa comentati sec.
-Nu faceti SPAM,odata ce ati postat un mesaj nu mai postati inca unu la aceeasi poza,asteptati sa mai postez si altele ca sa le comentati.
-Cum am spus si mai sus,odata ce sau strans 5 comentarii la o poza o sa postez alta,ori cu aceeasi persoana ori cu alta,depinde cat de mult va place respectiva.
-Nu discutati alte subiecte in topic-ul acesta pentru ca le voi sterge automat.
-Respectati chestiile acestea si o sa fie un topic foarte apreciat,plin de material bun.
Ultima oară modificat de Mike_XXX pe Mar Oct 17, 2017 8:45 am, modificat de 2 ori în total.
Motiv: Nu văd nimic „important” la acest topic...
Id skype pentru discutii despre dres.uri/fete facebook/ si multe alte chestii de genul asta

Ma cautati pe skype: fetishistul 200
fetishistul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 292
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 2:28 pm
Localitate: Tulcea
Nume real: Vlad
Puncte de reputaţie: -4999

Reclame

Video Chat Forum

Re: Canalul privat de poze(Fete facebook personale)

Mesajde fetishistul » Sâm Aug 26, 2017 7:27 pm

O cheama Paula,are 17 ani,astept comentari despre ea.Spor!

Imagine
Id skype pentru discutii despre dres.uri/fete facebook/ si multe alte chestii de genul asta

Ma cautati pe skype: fetishistul 200
fetishistul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 292
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 2:28 pm
Localitate: Tulcea
Nume real: Vlad
Puncte de reputaţie: -4999

Re: Canalul privat de poze(Fete facebook personale)

Mesajde pboy28 » Sâm Aug 26, 2017 8:06 pm

E superba Paula, are un gaoz clasa I, asta-i clar. E facuta in ciuda pulii, merita plesnita beste bucile alea pana se inrosesc bine, apoi linsa si fututa bine. In momentul in care a facut poza si a postat-o e clar ca s-a gandit la noi labagiii ;). Cere multa sperma. Sper sa mai pui si alte poze cu ea in viitorul apropiat.
pboy28
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 742
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 8:22 am
Puncte de reputaţie: 6130

Re: Canalul privat de poze(Fete facebook personale)

Mesajde dustyman » Sâm Aug 26, 2017 9:24 pm

Oare de ce o fi trebuit sa ne arate neaparat dorsala Paula? E constienta ca asta-i punctul ei forte, si se straduieste sa si-l puna in valoare cat mai bine... Mie imi plac insa tot atat de mult pulpitzele ei fragede, dar si chipul care parca ma imbie, cu zambetu-i siret, sa-mi slobozesc sperma pe obrajorii ei poznasi, spre a oferi o hidratare binemeritata tenului ei neted si tanar...
dustyman
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 165
Membru din: Mie Ian 04, 2017 4:09 pm
Puncte de reputaţie: -49839

Re: Canalul privat de poze(Fete facebook personale)

Mesajde albert » Dum Aug 27, 2017 7:44 am

Parca ne invita sa mergem dupa ea, undeva in padure, sa ne bucuram pulile... E simpaticuta, pare dornica sa afle si ea ce e aia o pula adevarata, sa o atinga si sa o suga
albert
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 64
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 9:52 am
Puncte de reputaţie: 2

Re: Canalul privat de poze(Fete facebook personale)

Mesajde Spandexlover » Dum Aug 27, 2017 12:14 pm

Paula e inca inocenta, va mai creste si isi va dezvolta aptitudinile de sugatoare de puli.
Spandexlover
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 76
Membru din: Dum Ian 01, 2017 5:06 pm
Puncte de reputaţie: 100

Re: Canalul privat de poze(Fete facebook personale)

Mesajde pboy28 » Dum Aug 27, 2017 12:17 pm

Spandexlover scrie:Paula e inca inocenta, va mai creste si isi va dezvolta aptitudinile de sugatoare de puli.

Da da, inocenta e pula in preajma ei, mai bine zis. :))
pboy28
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 742
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 8:22 am
Puncte de reputaţie: 6130

Re: Canalul privat de poze(Fete facebook personale)

Mesajde alex labagiul » Dum Aug 27, 2017 2:30 pm

imi place foarte mult tipa, frumoasa, are corp superb si picioare ce par foarte delicioase! faptul ca e desculta ma excita si mai mult, i se vede un pic talpa ce pare si un pic murdara. i-as linge talpile si apoi as trece sa-i ling restul corpului, pizda, tot :wanker:
alex labagiul
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 18
Membru din: Dum Feb 05, 2017 12:46 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: Canalul privat de poze(Fete facebook personale)

Mesajde pussykiller » Dum Aug 27, 2017 10:12 pm

Buna rau! Mai ales ca are si 17 ani! Asa da in ea rau de tot!
pussykiller
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 20
Membru din: Joi Aug 24, 2017 6:16 pm
Localitate: Bucuresti
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 8041

Re: Canalul privat de poze(Fete facebook personale)

Mesajde Mike_XXX » Vin Sep 01, 2017 8:45 am

După opinia mea, e destul de curajoasă. Adică are curul cam jos / sau picioarele oarecum prea scurte... (dar poate fi și din vina unghiului de poză cam nefericit).
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2405
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Canalul privat de poze(Fete facebook personale)

Mesajde fetishistul » Sâm Sep 02, 2017 1:22 am

Denisa 22,astept comentarii dezvoltate despre ea!La 5 comentarii stranse despre ea schimbam poza cu alta fata sau tot cu ea in cazul in care va place mult si vreti sa vedeti ce mai ascunde!


Imagine
Id skype pentru discutii despre dres.uri/fete facebook/ si multe alte chestii de genul asta

Ma cautati pe skype: fetishistul 200
fetishistul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 292
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 2:28 pm
Localitate: Tulcea
Nume real: Vlad
Puncte de reputaţie: -4999

Re: Canalul privat de poze(Fete facebook personale)

Mesajde dustyman » Sâm Sep 02, 2017 1:49 am

Ahhhh, Denisa... Denisa se crede o dominatrix aroganta si rea, rece si distanta (vezi ochelarii de soare si alura incruntata, "de sus" privindu-ne, desi sta pe banca...), si dupa o sedinta de BDSM acum ne pune la un scurt si violent footjob/foot fetish: sa ne golim veninul acumulat in penisuri pe picioare ei superbe, naclaindu-i talpile in sperma calda... Eu mi-o inchipui cu mana inclestata nu pe banca, ci pe penisul meu erect, care, zvacnindu-i cu putere intre degete, ii improasca bulanele cu jeturi lipicioase de muie fierbinte
dustyman
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 165
Membru din: Mie Ian 04, 2017 4:09 pm
Puncte de reputaţie: -49839

Re: Canalul privat de poze(Fete facebook personale)

Mesajde Mike_XXX » Sâm Sep 02, 2017 10:14 am

Nici măcar nu prea ascunde bine... are sâni mișto, craci xxl și buze de vampir... I-aș da voie să sugă și de la mine...
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2405
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Canalul privat de poze(Fete facebook personale)

Mesajde alex labagiul » Sâm Sep 02, 2017 3:35 pm

Denisa sta foarte bine acolo pe banca...numa bine i-as lua picioarele si as arunca balerinii aia(sa nu-i mai ia deloc inapoi pe picioare, i-ar sta super desculta peste tot) ca sa-i descopar picioarele delicioase....si m-as apuca de lins. daca ar fi noapte m-as apuca si i-as ridica bluza apoi scoate sutienul si i-as linge bustul/sanii....apoi clar as scoate pula si ea ar trece la foot-job si supt, iar de pe banca am merge pe iarba dupa ceva boschet sau perete si as fute-o hard :)]- :wanker:
alex labagiul
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 18
Membru din: Dum Feb 05, 2017 12:46 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: Canalul privat de poze(Fete facebook personale)

Mesajde pulabelita » Dum Sep 03, 2017 7:51 pm

O vad pe Denisa singura pe banca,ma asez vorbesc cu ea si apoi se aseaza ca in poza,dandu.mi voie sa ii ating bulanele ascunse de blugii aia stramti si sexy si sa imi frec usor pula care deja zvangneste.Ea incepe sa ma frece si eu o ating pe piciore,tate si pizda in timp ce ii sarut buzele care ar cere niste laptic cald.Megem dupa boscheti si o iau de parul ala lung prins in coada si o babardesc ca iepurii,ca dupa 2 minute sa imi dau drumul pe picioarele ei bune.Incepe sa linga sperma cu limba si o ajut si eu dandu.i niste limbi pe talpa.Plecam ca sa nu ne vada lumea fiind amandoi in rai
pulabelita
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 899
Membru din: Dum Feb 05, 2017 11:20 pm
Puncte de reputaţie: -5475

Re: Canalul privat de poze(Fete facebook personale)

Mesajde fetishistul » Dum Sep 10, 2017 11:19 pm

Monica 18,astept comentarii dezvoltate despre ea!La 5 comentarii stranse despre ea schimbam poza cu alta fata.

Imagine
Id skype pentru discutii despre dres.uri/fete facebook/ si multe alte chestii de genul asta

Ma cautati pe skype: fetishistul 200
fetishistul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 292
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 2:28 pm
Localitate: Tulcea
Nume real: Vlad
Puncte de reputaţie: -4999

Re: Canalul privat de poze(Fete facebook personale)

Mesajde labaibuna » Mar Sep 12, 2017 7:00 am

O cheama Paula,are 17 ani,astept comentarii despre ea.

Mie la Paula îmi place chipul care vine la pachet cu fundulețul cabrat în pantalonașii tăiați scurt pe buci și pulpițele ei goale de ocheșică. Buzele rujate, în culoarea aia, în combinație cu sprâncenele ei bogate și, mai ales, pufii pronunțați de brună care-i coboară de pe tâmple au ceva foarte provocator și sugestiv - ori promițător, în oricare sens al cuvântului - despre temperamentul ei carnal. Cred că, natural, are o tufă bogată la pizdica evident arzoaică (după cum îi joacă ochii-n cap pozând in felul ăsta), pe care mi-ar plăcea s-o smotocesc. Si se-nțelege de la sine că i-aș da cu mare plăcere ocazia să-și satisfacă - și cu a mea - curiozitatea zglobie față de pulă, vizibil încă foarte vie, la vârsta ei (oricare i-ar fi, de altfel, experiența dobândită efectiv deja).
Laba e-n toate, iar impartasita-i si mai buna...
labaibuna
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 870
Membru din: Sâm Aug 26, 2017 10:27 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -969

Re: Canalul privat de poze(Fete facebook personale)

Mesajde dustyman » Mar Sep 12, 2017 7:58 am

fetishistul scrie:Monica 18,astept comentarii dezvoltate despre ea!La 5 comentarii stranse despre ea schimbam poza cu alta fata.

Imagine

Monicutza e asistenta medicala la o banca de sperma... zilnic primeste in manutza sfarseala barbatilor incapsulata la flacoane, insa astazi nici n-a venit bine la "munca" si a primit ca sarcina sa faca curatenie in "camera de recoltare": un client "nesimtit", de excitare, graba sau emotie, n-a mai apucat sa directioneze jetul de sperma spre recipientul colector, si pretiosul lichid troneaza pe jos! "Ce risipa..." pare sa spuna privirea e perversa si jucausa!
dustyman
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 165
Membru din: Mie Ian 04, 2017 4:09 pm
Puncte de reputaţie: -49839

Re: Canalul privat de poze(Fete facebook personale)

Mesajde fetishistul » Lun Sep 25, 2017 12:32 pm

Iulia 31 ,astept comentarii dezvoltate despre ea!La 5 comentarii stranse despre ea schimbam poza cu alta fata.

Imagine
Id skype pentru discutii despre dres.uri/fete facebook/ si multe alte chestii de genul asta

Ma cautati pe skype: fetishistul 200
fetishistul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 292
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 2:28 pm
Localitate: Tulcea
Nume real: Vlad
Puncte de reputaţie: -4999

Re: Canalul privat de poze(Fete facebook personale)

Mesajde dustyman » Mie Oct 04, 2017 8:50 am

fetishistul scrie:Iulia 31 ,astept comentarii dezvoltate despre ea!La 5 comentarii stranse despre ea schimbam poza cu alta fata.

Imagine

Iulia are mecla unei traseiste uzate care, dupa ce a supt kilometri de pule prin Italia, a decis ca trebuie sa faca ceva investitii in "fatada" coscovita pe care o are... Asca ca, dupa ce si-a tras niste implanturi mamare si oleaca de botox, iat-o acum la shopping de tzoale de "lucru", cu care sa aiba un look cat mai profi pe centura!
dustyman
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 165
Membru din: Mie Ian 04, 2017 4:09 pm
Puncte de reputaţie: -49839

Următorul

Înapoi la Arhivă

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

  • Reclame