• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Labe periculoase

Discuţii generale
Trebuie să fiţi înregistraţi şi conectaţi pentru a accesa această secţiune

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Labe periculoase

Mesajde nicholas9221 » Lun Oct 01, 2018 10:08 pm

mihai1969 » Lun Oct 01, 2018 7:13 pm scrie:
nicholas9221 scrie:Ce ziceti de ideea de a merge intr-un loc ferit, retras in natura apoi dezbracat complet sa va luati pula la laba ?
Ma tenteaza de mult ideea asta

Ideea în sine e tentantă, dar s-a stricat vremea... În plus, trebuie găsit un loc adecvat. Preferabil în curtea cuiva, departe de priviri indiscrete.


Zilele astea daca se mai imbunatateste vremea ma tenteaza sa gasesc o zona de padure cu ceva relief deluros. Odata ajuns acolo, sa raman complet dezbracat si sa mi iau pula la masturbat pana ejaculez ...
Avatar utilizator
nicholas9221
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 112
Membru din: Vin Feb 03, 2017 1:44 pm
Localitate: BUCURESTI
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 1621

Reclame

Video Chat Forum

Re: Labe periculoase

Mesajde labprof » Mar Oct 02, 2018 6:36 pm

am bagat laba in armata de umpleam cazanele de la popota de sperma , mai ales cnd faceam baie la dusuri bagam cate 2 labe la rand sa se potolesca pula
labprof
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 395
Membru din: Joi Ian 05, 2017 4:10 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 4105

Re: Labe periculoase

Mesajde motanul » Mar Oct 02, 2018 8:18 pm

nicholas9221 » Lun Oct 01, 2018 10:08 pm scrie:
mihai1969 » Lun Oct 01, 2018 7:13 pm scrie:
nicholas9221 scrie:Ce ziceti de ideea de a merge intr-un loc ferit, retras in natura apoi dezbracat complet sa va luati pula la laba ?
Ma tenteaza de mult ideea asta

Ideea în sine e tentantă, dar s-a stricat vremea... În plus, trebuie găsit un loc adecvat. Preferabil în curtea cuiva, departe de priviri indiscrete.


Zilele astea daca se mai imbunatateste vremea ma tenteaza sa gasesc o zona de padure cu ceva relief deluros. Odata ajuns acolo, sa raman complet dezbracat si sa mi iau pula la masturbat pana ejaculez ...


Vezi sa nu te intalnesti cu Ursul.
O laba la vremea ei...
Avatar utilizator
motanul
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 476
Membru din: Sâm Dec 31, 2016 8:54 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -10038

Re: Labe periculoase

Mesajde Zeul Internetului » Mie Oct 03, 2018 7:39 pm

nicholas9221 » Lun Oct 01, 2018 10:08 pm scrie:
mihai1969 » Lun Oct 01, 2018 7:13 pm scrie:
nicholas9221 scrie:Ce ziceti de ideea de a merge intr-un loc ferit, retras in natura apoi dezbracat complet sa va luati pula la laba ?
Ma tenteaza de mult ideea asta

Ideea în sine e tentantă, dar s-a stricat vremea... În plus, trebuie găsit un loc adecvat. Preferabil în curtea cuiva, departe de priviri indiscrete.

Zilele astea daca se mai imbunatateste vremea ma tenteaza sa gasesc o zona de padure cu ceva relief deluros. Odata ajuns acolo, sa raman complet dezbracat si sa mi iau pula la masturbat pana ejaculez ...

La mine, în Constanţa, există un singur parc care poate fi numit cu adevărat parc (celelalte sunt doar spaţii verzi, la ce mici sunt). Am făcut o labă în adolescenţă în acel parc. Este şi un lac. Şi pe lîngă el, era stuf. M-am băgat pe acolo şi mi-am luat pula la labă. Dar gol, deşi sînt sigur că senzaţia e super, încă n-am avut curaj. Mai sunt şi ceva paznici p-acolo şi mi-ar lua ceva timp să mă îmbrac.
Avatar utilizator
Zeul Internetului
★administrator★
★administrator★
 
Mesaje: 8439
Membru din: Lun Dec 26, 2016 8:59 am
Localitate: Constanţa
Nume real: Daniel
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Labe periculoase

Mesajde nicholas9221 » Sâm Oct 06, 2018 9:18 pm

Zeul Internetului » Mie Oct 03, 2018 7:39 pm scrie:
nicholas9221 » Lun Oct 01, 2018 10:08 pm scrie:
mihai1969 » Lun Oct 01, 2018 7:13 pm scrie:
nicholas9221 scrie:Ce ziceti de ideea de a merge intr-un loc ferit, retras in natura apoi dezbracat complet sa va luati pula la laba ?
Ma tenteaza de mult ideea asta

Ideea în sine e tentantă, dar s-a stricat vremea... În plus, trebuie găsit un loc adecvat. Preferabil în curtea cuiva, departe de priviri indiscrete.

Zilele astea daca se mai imbunatateste vremea ma tenteaza sa gasesc o zona de padure cu ceva relief deluros. Odata ajuns acolo, sa raman complet dezbracat si sa mi iau pula la masturbat pana ejaculez ...

La mine, în Constanţa, există un singur parc care poate fi numit cu adevărat parc (celelalte sunt doar spaţii verzi, la ce mici sunt). Am făcut o labă în adolescenţă în acel parc. Este şi un lac. Şi pe lîngă el, era stuf. M-am băgat pe acolo şi mi-am luat pula la labă. Dar gol, deşi sînt sigur că senzaţia e super, încă n-am avut curaj. Mai sunt şi ceva paznici p-acolo şi mi-ar lua ceva timp să mă îmbrac.


Loc calumea mai este in Constanta si in padurea Comorova intre Olimp si Jupiter. Acum depinde de preferintele fiecaruia plus de cat de pudic sau exhibitionist e. In plus e de luat in seama si fanteziile pe care le are fiecare. Eu de exemplu in natura daca vreau sa ies sa imi dau laba, iau pe mine o pereche de colanti mulati de alergat negri din material lycra-spandex fara boxeri pe sub, tricou slim. Asa am fost ultima data la padure, e misto senzatia cu pula in lycra si faptul ca se vede calumea sculata in ei. Dat fiind faptul ca nu era nimeni in zona am ramas in pula goala si am spermat la greu pana mi-am golit coaiele. Cu parterner bi sau gay e misto, mai un supt de pula sau de ce nu si futai.
Avatar utilizator
nicholas9221
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 112
Membru din: Vin Feb 03, 2017 1:44 pm
Localitate: BUCURESTI
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 1621

Re: Labe periculoase

Mesajde 1decembrie » Mar Oct 09, 2018 8:43 am

nicholas9221 - Îmi place inventivitatea ta. Mi-ai stârnit serios curiozitatea. Păcat că nu te-a văzut nimeni, putea fi și mai mișto. E o chestie faină să ”ascunzi la vedere” toată dorința sălbatică. Cine o înțelege chiar o merită.
1decembrie
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 152
Membru din: Lun Aug 27, 2018 9:57 am
Localitate: Oradea
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Labe periculoase

Mesajde Psycho » Mar Oct 16, 2018 10:27 pm

Nu sunt eu, am gasit-o pe minunatul internet si mi se pare destul de interesat, ati incercat asa ceva?

Imagine
Psycho
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 135
Membru din: Dum Oct 22, 2017 7:52 pm
Localitate: Bucuresti
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 1861

Re: Labe periculoase

Mesajde Bivolar » Dum Mar 31, 2019 8:23 pm

Nu am încercat, da pare interesant.
Futerem, non futurum, labam necesarum est!
Bivolar
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 108
Membru din: Mar Feb 13, 2018 3:13 pm
Localitate: Tirgu Mures
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 5232

Re: Labe periculoase

Mesajde tm1313 » Lun Sep 16, 2019 5:12 am

Am dat io una periculoasa la un loc unde se poate sta la plaja si nud. La marginea zonei este o parte mai ferita cu multe tufisuri si m-am dus acolo pentru o descarcare, doar ca uitasem ca zice lumea ca mai sunt clienti care "sar gardul" fix pe-acolo ca sa nu plateasca bilet. Eu maxim relaxat, mi-o dau cu toata pofta ca si cand n-are cine sa ma vada, ejaculez bine-mersi, ma sterg pe mana cum pot, nu trece un minut si intra unul cu gentuta pe la "locul ilegal" si trece pe langa mine catre plaja. Inca 2 minute, mai intra unul. Abia atunci mi-am dat seama in ce ma bagasem, putea sa intre oricare dintre astia si sa ma vada in toata gloria, imbracat numai in sandale, ziua pe lumina, pompand instalatia de zor cu capul pe spate si vopsind cu spor. :mrgreen:
tm1313
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 42
Membru din: Lun Mar 13, 2017 2:10 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 8638

Re: Labe periculoase

Mesajde lbgiul26 » Lun Sep 16, 2019 4:56 pm

cea mai tare laba ever a fost acum ceva ani, eram singur acasa, parintii plecati din oras, m-am hotarat sa profit de situatie si sa ies pe casa scarii gol la o laba, era in jur de 3 noaptea. in timp ce o frecam de zor, mi-am amintit ca in blocul vecin era un nene pantofar ce avea un atelier iar pe un dulap avea ditamai posterul cu o pizda cu sanii goi. fara sa ma gândesc prea mult, am coborat scarile gol pusca cu pula sculata, am iesit in spatele blocului si tiptil m-am dus pana la geam. atelierul luminat ca ziua, nu prea a mai contat ca ma vede cineva, m-am infipt in mijlocul geamului si am inceput sa dau vartos la laba. n-au trecut cred 5 secunde si la cat eram de excitat si speriat am explodat cu 1 litru de sloboz. parte funny a fost ca dupa ce am terminat, au inceput senzatiile de jena, plus ca eram in pula goala la vreo 300 de metrii de casa :)))) am venit din boschet in boschet pana la usa blocului dupa care pe scari pana la usa de la apartament. tremuram ca varga. dupa jreo jumate de ora imi venea sa repet isprava dar m-am calmat, prea periculos.
lbgiul26
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 41
Membru din: Lun Feb 20, 2017 8:33 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -6444

Re: Labe periculoase

Mesajde alex.alexandru » Mie Sep 25, 2019 11:52 am

Pe mine m-a prins fratimiu cand dadeam o laba in baie ... nimic periculos in asta
alex.alexandru
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 114
Membru din: Sâm Iun 03, 2017 1:08 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -4188

Re: Labe periculoase

Mesajde Tolulu » Dum Sep 29, 2019 9:13 pm

alex.alexandru » Mie Sep 25, 2019 12:52 pm scrie:Pe mine m-a prins fratimiu cand dadeam o laba in baie ... nimic periculos in asta

Si pe mine. Dar cred ca se intampla des cand cresti cu frati.
Tolulu
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 87
Membru din: Dum Sep 22, 2019 5:30 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 8044

Re: Labe periculoase

Mesajde Zeul Internetului » Mie Dec 04, 2019 6:13 pm

Și fratele tău nu ți-a propus să o frecați reciproc?
Avatar utilizator
Zeul Internetului
★administrator★
★administrator★
 
Mesaje: 8439
Membru din: Lun Dec 26, 2016 8:59 am
Localitate: Constanţa
Nume real: Daniel
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Labe periculoase

Mesajde Tolulu » Dum Dec 08, 2019 9:55 am

Nu. Ni cred ca si-a dat seama ce se intampla.
Tolulu
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 87
Membru din: Dum Sep 22, 2019 5:30 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 8044

Re: Labe periculoase

Mesajde mgep » Dum Dec 08, 2019 7:43 pm

Zeul Internetului » Sâm Sep 29, 2018 10:02 am scrie:Dar în cameră, cu ceilalţi soldaţi, ai dat labă? (pe sub pătură)


ooo si inca cate, aveam cateva reviste in dormitor, le foloseam cu schimbul. Uneori la baie din 4 cabine in 3 ne labuiam, se auzeau doar gemetele de la final.Idem cand eram in garda, odata ne-am labuit la dus in grup cu baieti, din vre-o 40 de insi 20-25 ne-am labuit.
mgep
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 8
Membru din: Vin Feb 24, 2017 3:07 pm
Localitate: Oradea
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 300

Re: Labe periculoase

Mesajde deliveryboyTM » Mar Dec 31, 2019 12:06 am

Am un amic cu care mi-am facut asta vara, seara tarziu, laba in parc pe banca, iar cand trecea cineva continuam sa dam la laba si sa radem ca nebunii. Adevarul e ca eram si cu ceva bere la bord.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Labe periculoase

Mesajde deliveryboyTM » Mar Dec 31, 2019 12:13 am

Este unu care face laba in pula goala in zona caminelor studentesti din Timisoara. Ala tupeu!
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Labe periculoase

Mesajde Zeul Internetului » Mar Feb 04, 2020 5:07 am

Nu știu dacă e bine că spun asta, dar am fost internat o săptămînă la ospiciu, după ce am încercat să mă sinucid cu pastile. Aveam acolo un coleg de salon, care făcea labă pe sub pătură, de față cu noi toți. Erau vreo doi care îi spuneau să se ducă la baie, dacă e. Dar lui nu-i păsa. Și cred că avea peste 60 de ani. Cam așa.
Aș fi încercat și eu, dar n-am atîta curaj. Oricum, cred că era excitant pentru el. Aia da LABĂ PERICULOASĂ!
Avatar utilizator
Zeul Internetului
★administrator★
★administrator★
 
Mesaje: 8439
Membru din: Lun Dec 26, 2016 8:59 am
Localitate: Constanţa
Nume real: Daniel
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Labe periculoase

Mesajde doc » Mie Feb 05, 2020 9:09 pm

am patit acum ceva ani la o masa pe o terasa la mare,eram mai multi cu sotii cu alte tipe si naiba mi sa ridicat pula tot uitandu-ma la tate cu saltau in sus.culmea ca sa mi sa sculat exact intre slip si bermude-pe picior-la fiecare miscare a picorului stang se belea ...se aduna iar se belea...era cumva o laba stealth,o facem numai din miscarea piciorului.era placuta excitanta nu mam terminat acolo.totul a fost super pana cand a trebuit sa plecam toti fiindca trminasem consumatia,cum drq sa ma ridic de acolo ca se ridicasera bermudele pe mine,nu stiam ce sa ma fac cum sa ma mai eschivez,trasesem tricoul in jos aproape sal rup dar degeaba.norocul a venit de la sotie care avea un rucsacel si iar zis ca mai bine il duc eu ca este greu pentru ea.ma fecaem cal tin in brate pe burta sil mai scapam in jos ca sa acopar sculaciunea.
doc
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 27
Membru din: Mar Ian 28, 2020 9:17 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 904

Re: Labe periculoase

Mesajde Zeul Internetului » Mar Mar 17, 2020 12:12 am

Eu în tren, aș vrea să dau o labă de-asta periculoasă.
A încercat careva?
Avatar utilizator
Zeul Internetului
★administrator★
★administrator★
 
Mesaje: 8439
Membru din: Lun Dec 26, 2016 8:59 am
Localitate: Constanţa
Nume real: Daniel
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Cafeneaua labagiilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Moriseiki şi 54 vizitatori

  • Reclame