• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Când ați văzut prima data o pizda real si la cine?

Discuţii generale
Trebuie să fiţi înregistraţi şi conectaţi pentru a accesa această secţiune

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

Re: Când ați văzut prima data o pizda real si la cine?

Mesajde ddada » Sâm Ian 26, 2019 6:58 am

La 12 ani, o mai urmaream pe mama prin casa, eram curios...
Intr-o zi mi-am facut curaj si m-am uitat prin gaura cheii cand era la baie.... nu am vazut mare lucru ca era din profil.

Dar dupa un dus, s-a pus un scaunel cu picioarele desfacute, s-a dat cu spuma si a inceput sa isi rada parul pubian incet. In timpul asata se mai si freca/ atingea usor... dupa ce a ras-o a desfacut-o un pic... ramasesem masca sa vad acolo o pizda, mai ales ca era a mamei si mai ales ca o vedeam asa desfacuta, cu carnita roz la vedere.

Seara a ajuns tata acasa dupa 3 saptamani. S-au futut toata noaptea aproape.
ddada
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Ian 26, 2019 6:11 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 200

Reclame

Video Chat Forum

Re: Când ați văzut prima data o pizda real si la cine?

Mesajde Zeul Internetului » Lun Ian 28, 2019 4:35 am

Eu am intrat odată la ai mei în dormitor, fără să ciocănesc şi tocmai şi-o trăgeau doggy-style. Tata a început să rîdă ca prostul. După cîteva minute, a veniti după mine şi m-a întrebat ce voiam să îi spun.
Dar asta nu a fost prima oară cînd i-am văzut babardindu-se. M-am uitat pe gaura cheii de la baie în timp ce ei făceau baie dar şi-o şi puneau. I-am arătat şi soră-mii. Ea fiind mică şi prostă le-a zis "v-am văzut cînd făceaţi dragoste". :shock:
Şi ar mai fi un episod. Dar nu îmi dau acuma seama dacă înainte sau după faza cu baia. Eram mic, mic. M-am speriat noaptea şi a venit mama şi m-a luat în pat cu ea şi tata. Numai că un mic amănunt trebuie musai precizat: mama era în ţîţele goale! :shock: Deci nu avea sutien... :whistle:
Avatar utilizator
Zeul Internetului
★administrator★
★administrator★
 
Mesaje: 8439
Membru din: Lun Dec 26, 2016 8:59 am
Localitate: Constanţa
Nume real: Daniel
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Când ați văzut prima data o pizda real si la cine?

Mesajde TheReDeeMeR » Mar Ian 29, 2019 4:42 pm

asmari » Lun Ian 21, 2019 6:12 pm scrie:eu am vazut la 11 ani pizda la sora mea mai mare... cand facea baie in lighean la tara
, crezand ca dorm... am spermat pe mine fara sa ma ating...am si acum in minte faza aia.

Sperma la 11 ani ? :-?? mai pune :))
TheReDeeMeR
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 114
Membru din: Mar Ian 03, 2017 2:36 pm
Puncte de reputaţie: 3977

Re: Când ați văzut prima data o pizda real si la cine?

Mesajde 1decembrie » Mie Ian 30, 2019 2:28 pm

labaibuna » Mie Ian 23, 2019 6:07 pm scrie:
1decembrie » Mie Ian 23, 2019 2:44 pm scrie:La 15 ani am lins prima păsărică. Practic atunci am văzut o pizdă în toată splendoarea ei.

Nu ne povestești un pic mai multe?... :pray: :)


Fătucă de atunci îmi este astăzi soție. Ea a fost persoana care m-a inițiat în tainele dragostei și amorului. Am făcut dragoste peste tot unde s-a putut. Nu a fost pudică niciodată. Și păsărica ei este una de invidiat ... nu se compară cu nici una din cele puține la care am avut acces. Ar fi o jignire grosolană. Ei, la acea vreme, la câte mi-a dat trebuia cumva să o fac să tremure de fericire. Dacă mă gândesc bine, aveam chiar obsesia să îi provoc două orgasme până să am eu una. Ei așa am ajuns să o sărut peste tot. Și mi-a plăcut. Cred că pe mine mă excita mai mult decât pe ea. Cred că are cea mai frumoasă păsărică din lume. Labaibuna, nu știu ce altceva aș putea să mai spun. Nu sunt înzestrat cu taina ”cuvântului” ca tine. :D
1decembrie
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 152
Membru din: Lun Aug 27, 2018 9:57 am
Localitate: Oradea
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Când ați văzut prima data o pizda real si la cine?

Mesajde Mike_XXX » Mie Ian 30, 2019 3:03 pm

Las' că te-ai descurcat foarte bine!
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2414
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Când ați văzut prima data o pizda real si la cine?

Mesajde labaibuna » Mie Ian 30, 2019 8:08 pm

@Mike_XXX Perfect de acord! :D
@1decembrie Merci (și încă de 2 ori) ! :oops: :)
Laba e-n toate, iar impartasita-i si mai buna...
labaibuna
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 870
Membru din: Sâm Aug 26, 2017 10:27 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -965


Re: Când ați văzut prima data o pizda real si la cine?

Mesajde bossman » Joi Feb 14, 2019 6:25 pm

1decembrie » Mie Ian 30, 2019 3:28 pm scrie:
labaibuna » Mie Ian 23, 2019 6:07 pm scrie:
1decembrie » Mie Ian 23, 2019 2:44 pm scrie:La 15 ani am lins prima păsărică. Practic atunci am văzut o pizdă în toată splendoarea ei.

Nu ne povestești un pic mai multe?... :pray: :)


Fătucă de atunci îmi este astăzi soție. Ea a fost persoana care m-a inițiat în tainele dragostei și amorului. Am făcut dragoste peste tot unde s-a putut. Nu a fost pudică niciodată. Și păsărica ei este una de invidiat ... nu se compară cu nici una din cele puține la care am avut acces. Ar fi o jignire grosolană. Ei, la acea vreme, la câte mi-a dat trebuia cumva să o fac să tremure de fericire. Dacă mă gândesc bine, aveam chiar obsesia să îi provoc două orgasme până să am eu una. Ei așa am ajuns să o sărut peste tot. Și mi-a plăcut. Cred că pe mine mă excita mai mult decât pe ea. Cred că are cea mai frumoasă păsărică din lume. Labaibuna, nu știu ce altceva aș putea să mai spun. Nu sunt înzestrat cu taina ”cuvântului” ca tine. :D

hmmmm...ma faci curios, ar fi frumos daca ai pune o poza sa vedem si noi cum arata acea pasarica...
bossman
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 79
Membru din: Sâm Mar 10, 2018 9:37 am
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -1528

Re: Când ați văzut prima data o pizda real si la cine?

Mesajde Gianimihalache » Sâm Feb 16, 2019 11:27 pm

Pe la 14 ani pe a mamei
Gianimihalache
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 51
Membru din: Sâm Feb 16, 2019 11:22 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -4208


Re: Când ați văzut prima data o pizda real si la cine?

Mesajde cristly » Lun Mai 20, 2019 1:23 am

Pe la 14 ani , locuiam la bloc si in acele timpuri apa calda era ceva rar . De multe ori faceam pande la geamurile de la baie si ne clateam ochii la vecinele ce uitau sa puna ceva in geam .faceam pande cate 5-6 copii si ne imbranceam mai rau ca la coada la portocale.
cristly
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 33
Membru din: Vin Mai 17, 2019 7:28 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: 4972

Re: Când ați văzut prima data o pizda real si la cine?

Mesajde Cummon » Dum Iun 23, 2019 6:43 pm

Prina pasarica am vazut.o la o vecina mai mica. Aveam vreo 7-8 ani si ne strangean in spatele blocului si ne jucam. Era țiganca si nu prea purta chiloti.
Cummon
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 110
Membru din: Dum Apr 14, 2019 3:29 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 5182

Re: Când ați văzut prima data o pizda real si la cine?

Mesajde amic » Joi Oct 31, 2019 3:21 am

sora mea si maica mea, le-am vazut complet goale la baie ()tot tacamul, pizda, tate).. separat
amic
 

Re: Când ați văzut prima data o pizda real si la cine?

Mesajde amic » Joi Oct 31, 2019 3:26 am

tot pe amandoua le-am si auzit in timpul sexului, in mommentul penetrarii.. si acum am gemeteleor lor in minte
amic
 

Re: Când ați văzut prima data o pizda real si la cine?

Mesajde asmari » Dum Noi 24, 2019 4:57 pm

labaibuna » Mar Ian 22, 2019 10:57 am scrie:
asmari » Lun Ian 21, 2019 7:12 pm scrie:eu am vazut la 11 ani pizda la sora mea mai mare... cand facea baie in lighean la tara
, crezand ca dorm... am spermat pe mine fara sa ma ating...am si acum in minte faza aia.

Experiența priveliștii tre să fi fost, de bună seamă, copleșitoare, cu atât mai mult dacă vederea între cracii ei desfăcuți deasupra ligheanului - pe ciuci? - și spălându-se la pizdă a fost frontală... =P~ :wanker:
Ea câți ani avea la momentul ăla?

ea avea 20
asmari
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 57
Membru din: Lun Ian 02, 2017 10:51 pm
Puncte de reputaţie: -8164

Re: Când ați văzut prima data o pizda real si la cine?

Mesajde asmari » Dum Noi 24, 2019 4:57 pm

Cummon » Dum Iun 23, 2019 6:43 pm scrie:Prina pasarica am vazut.o la o vecina mai mica. Aveam vreo 7-8 ani si ne strangean in spatele blocului si ne jucam. Era țiganca si nu prea purta chiloti.

mie mi-au placut de mic pizdele mai mature...cu floci
asmari
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 57
Membru din: Lun Ian 02, 2017 10:51 pm
Puncte de reputaţie: -8164

Re: Când ați văzut prima data o pizda real si la cine?

Mesajde Zeul Internetului » Mar Dec 31, 2019 5:01 pm

Floci încep să facă fetele prin gimnaziu.
Avatar utilizator
Zeul Internetului
★administrator★
★administrator★
 
Mesaje: 8439
Membru din: Lun Dec 26, 2016 8:59 am
Localitate: Constanţa
Nume real: Daniel
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Când ați văzut prima data o pizda real si la cine?

Mesajde deliveryboyTM » Vin Ian 03, 2020 10:41 am

pulabelita » Mar Feb 27, 2018 1:08 am scrie:Tre sa scrii o carte :))


Cred ca a scris deja. Cand ii citesc postarile lui "labaibuna" parca il citesc pe Cartarescu. :)
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Când ați văzut prima data o pizda real si la cine?

Mesajde deliveryboyTM » Vin Ian 03, 2020 11:34 am

Pasarici de fete am vazut de mic (ca in mod sigur aproape toti), de cand ne jucam de-a aratatul si cand inca nu realizam ce inseamna sexul.
Prima pizda am vazut-o la 12 ani si tot atunci am facut si sex.
Eu in clasa a 6-a aveam deja pula bine dezvoltata si deja cu floci, ca pula unui barbat adult. Corpul inca era subtirel, iar contrastul dintre marimea pulii si corp imi facea pula sa para enorma. Acest aspect mi-a si atras porecla Pulosul si admiratia camarazilor de la bloc, chiar si a celor mult mai mari. Defapt asa am ajuns exhibitionist. :) Ma puneau sa le-o arat, iar eu mi-o expuneam mandru ori de cate ori se cerea. Aveam un vecin mult mai mare decat noi, mai vagabond, el mi-a adus prima tipa la futut. Ii placea sa se uite cum fut si sa faca laba, si dadea indicatii in ce pozitii sa stam. Am futut-o de multe ori. Uneori vecinul mai venea cu cate un coleg de liceu si faceau laba uitandu-se la noi. Tipul este gay, am realizat ulterior ca el era defapt interesat sa vada pule. :)
Nu regret prima data. Era o fata frumoasa, atletica, eleva la liceul sportiv. Imi placea sa o pun capra, sa ma aplec in spatele ei si s-o miros intre picioare. Prima data am dat timid cu limba, iar cand am realizat ca nu am de ce ma abtine, ea fiind acolo pentru mine, am inceput nebuniile. :)
Numai ca eu eram prea mic fata de ea sa umblam impreuna pe vremea aceea... Lasand modestia deoparte, fiind destul de frumusel, cand am ajuns la liceu si avand si un aer mai matur (cica), au inceput sa roiasca fetele in jurul meu.
Avatar utilizator
deliveryboyTM
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 619
Membru din: Sâm Mar 30, 2019 1:27 pm
Localitate: Timisoara
Nume real: Dan
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Când ați văzut prima data o pizda real si la cine?

Mesajde Mike_XXX » Vin Ian 03, 2020 12:30 pm

@deliveryboytm - las' că nici cu tine nu mi-e rușine! Ai avea și tu ce scrie, dacă ai vrea...
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2414
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Cafeneaua labagiilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: airjordan, Labagiu69 şi 81 vizitatori

  • Reclame