• Reclame
CONCURS: LABAGIUL LUNII MAI

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook

Apăsaţi aici dacă v-aţi uitat parola

Felicitari pt Zeul

Discuţii generale
Trebuie să fiţi înregistraţi şi conectaţi pentru a accesa această secţiune

Moderator: mihai1969

Reguli forum

Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa zeul.internetului@gmail.com

Felicitari pt Zeul

Mesajde wanky666 » Mar Oct 17, 2017 11:20 am

Daca gresesc cu acest topic te rog sa il stergi si imi cer scuze. dar am simtit nevoia sa l felicit public pe Zeul Internetului, pt atitudinea lui si pt inlaturarea user ului Fetishistul. Asa cum a spus si el, se comporta ca un militian, abuziv si dictatorial. Normal ca trebuie sa respectam regului aici dar e normal ca atunci cand cineva greseste sa fie avertizat si sa i se explice, civilizat.
Dar, cum au spus si ei, Fetishistul cred ca se excita si cand dadea ban, pt el era o placere sa poata certa si sa interzica, eu am vrut sa l intreb daca si face laba cand da ban cuiva, ca se vedea ca prea mult ii placea.
Din pacate cam acelasi comportament il are si moderatorul mihai1969, care se bucura si se lauda cu o placere ce parea maladiva, ca mi-a mai dat inca un ban... Nu asta e rolul unui moderator, sa se excite dand ban uri, ci sa modereze forumistii, sa faca o comunitate si sa aiba dialog civilizat cu ei. sper ca Zeul sa i atraga atentia.
wanky666
labagiu avansat
labagiu avansat

Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: -3071

Re: Felicitari pt Zeul

Mesajde fetishistul » Mar Oct 17, 2017 12:00 pm

Tu ai gresit de prea multe ori pe forum,habar nu ai sa folosesti un forum.Ti-am explicat de 2 ori prin mesaj privat cum se posteaza aici si cum trebuie postat,dar nu m-ai ascultat.

Dar degeaba imi bat capul cu voi,defapt cu tine,pentru ca m-ai luat la misto mereu cand ti-am explicat.Tu meritai sa fii interzis mereu aici,esti prea prost.
fetishistul
labagiu expert
labagiu expert

Nume real: Vlad
Puncte de reputaţie: -452

Mesajde mihai1969 » Mar Oct 17, 2017 2:04 pm

wanky666 scrie:...
Din pacate cam acelasi comportament il are si moderatorul mihai1969, care se bucura si se lauda cu o placere ce parea maladiva, ca mi-a mai dat inca un ban... Nu asta e rolul unui moderator, sa se excite dand ban uri, ci sa modereze forumistii, sa faca o comunitate si sa aiba dialog civilizat cu ei. sper ca Zeul sa i atraga atentia.

Nu m-am bucurat și nu m-am lăudat și crede-mă că nu am nicio plăcere să banez. Ți se poate confirma că am dat cele mai puține sancțiuni și mai ușoare pe acest forum, din echipa de moderare.
Dar când te știi cu musca pe căciulă că nu e voie să faci SPAM aici și tu îți faci al „N”-șpelea cont (lucru la fel de interzis) și te apuci să faci SPAM... scuză-mă, la ce te așteptai, la felicitări?!?
mihai1969
★moderator global★
★moderator global★

Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual(ă)
Puncte de reputaţie: 1640

Mesajde wanky666 » Mar Oct 17, 2017 2:55 pm

fetishistul scrie:Tu ai gresit de prea multe ori pe forum,habar nu ai sa folosesti un forum.Ti-am explicat de 2 ori prin mesaj privat cum se posteaza aici si cum trebuie postat,dar nu m-ai ascultat.

Dar degeaba imi bat capul cu voi,defapt cu tine,pentru ca m-ai luat la misto mereu cand ti-am explicat.Tu meritai sa fii interzis mereu aici,esti prea prost.

Hai sa ne vedem de treaba fiecare, nu esti tu in masura sa imi spui ce sa fac si cum sa fac... Ii spuneai tu lui Zeus ca ai decis ca n-am ce cauta aici... Ba esti nebun? Pa bune? si ce ai mai decis tu? Ce decizii mai iei tu asa, ca un om mare? care n-a avut jucarii cand era mic si i place sa se creada important?
wanky666
labagiu avansat
labagiu avansat

Mesajde wanky666 » Mar Oct 17, 2017 2:57 pm

mihai1969 scrie:
wanky666 scrie:...

Nu m-am bucurat și nu m-am lăudat și crede-mă că nu am nicio plăcere să banez. Ți se poate confirma că am dat cele mai puține sancțiuni și mai ușoare pe acest forum, din echipa de moderare.
Dar când te știi cu musca pe căciulă că nu e voie să faci SPAM aici și tu îți faci al „N”-șpelea cont (lucru la fel de interzis) și te apuci să faci SPAM... scuză-mă, la ce te așteptai, la felicitări?!?

Pai daca tu ca moderator nu raspunzi, ce te astepti? cum pot sa iti scriu sau sa trimit un mesaj daca imi blocai contul... eram nevoit sa fac alt cont ca sa iti pot scrie, dar oricum, nu te-ai obosit sa raspunzi niciodata, da doar un moderator nu-si pierde timpul sa raspunda forumistilor, el e moderator ca sa se bucure ca da ban uri... Uite ca daca raspunzi, nu mai fac conturi spam, ca doar n-am nici un alt motiv...
wanky666
labagiu avansat
labagiu avansat

Mesajde fetishistul » Mar Oct 17, 2017 4:13 pm

Poftim ca si acum,faci dublu post,ti-am zis tu esti prea prost si nu ai ce cauta aici.Habar nu ai ce inseamna un forum,si daca mai eram admin te-as fi banat fara sa ma opresc pentru ca pur si simplu esti extrem de prost si mai esti si tare in gura.
fetishistul
labagiu expert
labagiu expert

Nume real: Vlad
Puncte de reputaţie: -452

Mesajde wanky666 » Mar Oct 17, 2017 4:22 pm

fetishistul scrie:Poftim ca si acum,faci dublu post,ti-am zis tu esti prea prost si nu ai ce cauta aici.Habar nu ai ce inseamna un forum,si daca mai eram admin te-as fi banat fara sa ma opresc pentru ca pur si simplu esti extrem de prost si mai esti si tare in gura.

una la mana, n-am facut nici un dublu post... uita-te mai bine...
doi la mana, hai poate reusim fara jigniri si invective, ca nu avem doar 4 clase, sper... desi la tine, am oarece indoiala in privinta asta...
trei la mana, daca nu te calmezi, cauta prin casa ceva la care sa dai ban, blocheaza ceva ce gasesti la indemana, ca stiu ca asta te linisteste...
wanky666
labagiu avansat
labagiu avansat

Mesajde Zeul Internetului » Mie Oct 18, 2017 2:43 am

Wanky, mă bucur că eşti din nou pe forum. Şi mulţumesc pentru aprecieri.
În privinţa moderatorului Mihai să ştii că greşeşti. El a fost mereu o prezenţă discretă şi decentă, ca moderator.
Zeul Internetului
★administrator★
★administrator★

Nume real: Daniel
Puncte de reputaţie: 2257

Mesajde mihai1969 » Joi Oct 19, 2017 1:13 pm

wanky666 scrie:... nu te-ai obosit sa raspunzi niciodata, da doar un moderator nu-si pierde timpul sa raspunda forumistilor, el e moderator ca sa se bucure ca da ban uri... Uite ca daca raspunzi, nu mai fac conturi spam, ca doar n-am nici un alt motiv...

Nu mi-ai scris mie niciodată ca să pot să-ți răspund. De pe niciun cont de-al tău! Dacă ai probleme de reglat cu alții, fă-o pe cât posibil în privat, dar nu te lua aiurea de mine!
mihai1969
★moderator global★
★moderator global★

Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual(ă)
Puncte de reputaţie: 1640

Mesajde wanky666 » Joi Oct 19, 2017 8:09 pm

mihai1969 scrie:
wanky666 scrie:... nu te-ai obosit sa raspunzi niciodata, da doar un moderator nu-si pierde timpul sa raspunda forumistilor, el e moderator ca sa se bucure ca da ban uri... Uite ca daca raspunzi, nu mai fac conturi spam, ca doar n-am nici un alt motiv...

Nu mi-ai scris mie niciodată ca să pot să-ți răspund. De pe niciun cont de-al tău! Dacă ai probleme de reglat cu alții, fă-o pe cât posibil în privat, dar nu te lua aiurea de mine!

gata , ok, cer scuze, dar stiu ca ti-am dat si tie mesaj cand ma banasera aiurea...
wanky666
labagiu avansat
labagiu avansat

Mesajde Zeul Internetului » Vin Oct 20, 2017 1:16 am

Pe amîndoi vă cheamă Mihai. ;;)
Zeul Internetului
★administrator★
★administrator★

Nume real: Daniel
Puncte de reputaţie: 2257

Mesajde Capulpulii » Mar Oct 24, 2017 10:40 am

De ce nu va puteti intelege ca niste barbati (iesiti la bere si faceti pace).
Parca sunteti niste pizdute.... Ce draq bah..
Capulpulii
labagiu începător
labagiu începător

Puncte de reputaţie: 0

Mesajde wanky666 » Mar Oct 24, 2017 3:33 pm

Capulpulii scrie:De ce nu va puteti intelege ca niste barbati (iesiti la bere si faceti pace).
Parca sunteti niste pizdute.... Ce draq bah..

pai gata ne-am impacat >-)
wanky666
labagiu avansat
labagiu avansat

Mesajde Zeul Internetului » Mie Oct 25, 2017 12:47 am

Suntem aici deoarece avem o pasiune comună. :wanker:
E bine că v-aţi împăcat.
Zeul Internetului
★administrator★