• Reclame

Forum Video Chat
Pentru a avea acces la toate secțiunile forumului, este necesar un cont PREMIUM
FETELE DE LA SURVIVOR ALL STARS

Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook


RegulamentPrezentareȘtergere cont / mesajeCont PREMIUMVotați cea mai sexy cîntăreață

Masturbare în public

Discuţii generale
Trebuie să fiţi înregistraţi şi conectaţi pentru a accesa această secţiune

Moderatori: deniswinch, rmst, Mike_XXX

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou
Puteţi contacta administratorul la adresa [email protected]

V-aţi masturbat vreodată într-un loc public?

Puteţi selecta 1 opţiune

 
 
Vezi rezultatele

Re: Masturbare în public

Mesajde tm1313 » Joi Oct 24, 2019 11:28 am

Dar asa mai la subiect, am avut niste "succesuri" intr-o tura pe la Costinesti acu cativa ani.

Ieseam noaptea pe holul pensiunii la niste labareala cand eram cu chef, si intr-o noapte cu si mai mult chef am coborat imbracat numai in pantofi pana la parter si am iesit din cladire. Nu in strada, dar cu vedere la strada. Excelent sa ti-o dai complet dezbracat, in picioare, la aer liber. Puteau sa treaca oameni, ca in Costinesti se petrece pana tarziu, dar am zis ca e destul de inaintata ora si pot sa ma risc, si chiar nu m-a vazut nimeni.

In alta noapte am coborat in curtea interioara, iarasi numai in pantofi si cu un prosopel. M-am pus pe sezlong si m-am masturbat pana la ejaculare pe burta, dupa care m-am sters cu prosopul sa nu las urme si am plecat in camera. Putea sa ma vada oricine de la toate camerele de pe partea aia, doar ca era foarte tarziu si lumea dormea, cred, sper.

Si alta in aceleasi zile, am iesit pe promenada noua de pe malul marii, unde era complet bezna, ma rog, cu ceva lumina de la luna. M-am indepartat de statiune si de ultimii indragostiti de pe-acolo pana la o distanta confortabila, si cand am vazut ca nici din directia opusa de la corturi nu pare sa vina nimeni mi-am dat toate hainele jos, le-am bagat in bagaj si am continuat sa ma plimb masturbandu-ma cu pofta. Imi batea inima de traznea :) , ca ma gandeam ca daca vine cineva poate nu apuc sa ma imbrac, plus ca ziua mai vazusem si caini vagabonzi prin zona. La sfarsit am iesit pe pietrele de pe malul marii si m-am frecat pana la ejaculare. Imbracat, intors la cazare, happy ending.
tm1313
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 42
Membru din: Lun Mar 13, 2017 2:10 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 8638

Reclame

Video Chat Forum

Re: Masturbare în public

Mesajde Mike_XXX » Joi Oct 24, 2019 2:20 pm

Asta da, experiență! :wanker:
Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2415
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Masturbare în public

Mesajde labagiu_kinky » Joi Oct 24, 2019 4:12 pm

Misto!
Laba la superlativ!
labagiu_kinky
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 115
Membru din: Mie Ian 02, 2019 4:27 pm
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -4999

Re: Masturbare în public

Mesajde mihaikta » Lun Noi 11, 2019 9:12 am

tm1313 » Joi Oct 24, 2019 12:28 pm scrie:Dar asa mai la subiect, am avut niste "succesuri" intr-o tura pe la Costinesti acu cativa ani.

Ieseam noaptea pe holul pensiunii la niste labareala cand eram cu chef, si intr-o noapte cu si mai mult chef am coborat imbracat numai in pantofi pana la parter si am iesit din cladire. Nu in strada, dar cu vedere la strada. Excelent sa ti-o dai complet dezbracat, in picioare, la aer liber. Puteau sa treaca oameni, ca in Costinesti se petrece pana tarziu, dar am zis ca e destul de inaintata ora si pot sa ma risc, si chiar nu m-a vazut nimeni.

In alta noapte am coborat in curtea interioara, iarasi numai in pantofi si cu un prosopel. M-am pus pe sezlong si m-am masturbat pana la ejaculare pe burta, dupa care m-am sters cu prosopul sa nu las urme si am plecat in camera. Putea sa ma vada oricine de la toate camerele de pe partea aia, doar ca era foarte tarziu si lumea dormea, cred, sper.

Si alta in aceleasi zile, am iesit pe promenada noua de pe malul marii, unde era complet bezna, ma rog, cu ceva lumina de la luna. M-am indepartat de statiune si de ultimii indragostiti de pe-acolo pana la o distanta confortabila, si cand am vazut ca nici din directia opusa de la corturi nu pare sa vina nimeni mi-am dat toate hainele jos, le-am bagat in bagaj si am continuat sa ma plimb masturbandu-ma cu pofta. Imi batea inima de traznea :) , ca ma gandeam ca daca vine cineva poate nu apuc sa ma imbrac, plus ca ziua mai vazusem si caini vagabonzi prin zona. La sfarsit am iesit pe pietrele de pe malul marii si m-am frecat pana la ejaculare. Imbracat, intors la cazare, happy ending.



ce experienta tare :D
mihaikta
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 118
Membru din: Sâm Oct 21, 2017 5:19 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10895

Re: Masturbare în public

Mesajde russianroulette » Vin Dec 06, 2019 11:29 am

M am masturbat in parcuri, in gang uri, in wc public, pe strada, in autobus, in tren, in tramvai, in gara, in muuulte locuri. Dar de departe, laba cea mai tare a fost cu persoana ce ma excita de fata (bineinteles fara ca ea sa stie). Apoi spermam in chiloti, in pantaloni... era o chestie ce nu poate egala nicio senzatie pentru amestecul cu teama de a nu fi descoperit.
Intr o zi a venit la mine o verisoara ce avea niste picioare superbe cu o pedichiura ingrijita si iesita din comun de excitanta. Am invitat o la mine in camera si descaltandu se a ramas in strampi negri transparenti pe sub pantaloni... de la glezne in jos era terorista. Eram tot cu pula sculata si cu ochii la gleznele ei. La un moment dat a plecat pana la baie, eu am stins lumina de la lampadar si am aprins o veioza ce am indreptat o numai pe picioarele ei, dar sa nu fie vizibil tare... a venit, ii vedeam perfect gleznele si simteam ca explodez. Ca a simtit sau nu momentul erotic, nu stiu. Dar si a cocotat calcaiele pe marginea patului, intimzand gleznele atat de excitant incat am explodat in pantaloni... mult de tot!!! Jur ca mirosea a sperma si ei ii placea mirosul si inca mai si misca degetelele ingrijite in mod provocator. A fost ceva ce nu o sa uit niciodata. Am plecat la baie si m am schimbat iar acolo m am mai muls inca o data.
Asta era in urma cu vreo 10 ani.
russianroulette
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 35
Membru din: Vin Noi 08, 2019 2:22 pm
Localitate: Cluj Napoca
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 205

Re: Masturbare în public

Mesajde Mike_XXX » Lun Ian 13, 2020 5:45 pm

Avatar utilizator
Mike_XXX
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 2415
Membru din: Mar Ian 03, 2017 8:40 am
Localitate: Frumușani (CL)
Nume real: Mihai
Orientare sexuală: bisexual

Re: Masturbare în public

Mesajde Zeul Internetului » Joi Feb 06, 2020 5:17 pm

O fi chiar cineva de la noi de pe forum. :)) Mai știi.
Care, unde a mai spermat?
Avatar utilizator
Zeul Internetului
★administrator★
★administrator★
 
Mesaje: 8439
Membru din: Lun Dec 26, 2016 8:59 am
Localitate: Constanţa
Nume real: Daniel
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Re: Masturbare în public

Mesajde Vizitator » Dum Feb 16, 2020 3:17 pm

E super tare s-o freci pe afara si si mai tare este sa faci sex pe afara, asta daca ai norocul sa ai o gagica ca a mea care accepta astfel de nebunii. Ma excita cand stiu ca trage cu ochiul careva si-si face laba uitandu-se la noi in actiune. Iar cand ejaculez ma intorc sa vada cum imi tasneste sperma din puloc. Imi place cand se uita altii cum ejaculez. Frecventez, uneori si cu gagica, o zona cu boscheti din apropierea unui strand (Heaven, Timisoara) pe unde umbla labari si gay. Vara dupa ce iesim de la strand, dupa ce m-am uitat toata ziua la bunaciuni, e cel mai perfect loc pentru un futai. Unii stau si pandesc din boscheti, dar sunt si curajosi care se apropie si se freaca uitandu-se la noi.
Am futut si dat limbi in pizda si in parcarea strandului. Intentionat am ales sa ne schimbam de slipurile ude la masina. Am ramas in pula goala in spatele masinii, cu pula beton si salivand, si cand m-a intrebat ce fac am tras-o in brate si i-am bagat bastonul intre picioare. Si ei ii place in public. Am bagat un futai rapid acolo, in timp ce niste baieti se uitau la noi de la marginea drumului.
De obicei in weekenduri mergem pe acolo, in caz ca sunt doritori sa se uite, sau alte cupluri perverse. :)
Vizitator
 

Re: Masturbare în public

Mesajde Andreirem » Lun Feb 17, 2020 1:43 am

Păcat că ești tocmai în Timișoara.
Avatar utilizator
Andreirem
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 176
Membru din: Joi Dec 19, 2019 1:56 pm
Localitate: Bucuresti
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -4998

Re: Masturbare în public

Mesajde Zeul Internetului » Dum Mar 29, 2020 4:15 pm

Vizitator » Dum Feb 16, 2020 3:17 pm scrie:E super tare s-o freci pe afara si si mai tare este sa faci sex pe afara, asta daca ai norocul sa ai o gagica ca a mea care accepta astfel de nebunii. Ma excita cand stiu ca trage cu ochiul careva si-si face laba uitandu-se la noi in actiune. Iar cand ejaculez ma intorc sa vada cum imi tasneste sperma din puloc. Imi place cand se uita altii cum ejaculez. Frecventez, uneori si cu gagica, o zona cu boscheti din apropierea unui strand (Heaven, Timisoara) pe unde umbla labari si gay. Vara dupa ce iesim de la strand, dupa ce m-am uitat toata ziua la bunaciuni, e cel mai perfect loc pentru un futai. Unii stau si pandesc din boscheti, dar sunt si curajosi care se apropie si se freaca uitandu-se la noi.
Am futut si dat limbi in pizda si in parcarea strandului. Intentionat am ales sa ne schimbam de slipurile ude la masina. Am ramas in pula goala in spatele masinii, cu pula beton si salivand, si cand m-a intrebat ce fac am tras-o in brate si i-am bagat bastonul intre picioare. Si ei ii place in public. Am bagat un futai rapid acolo, in timp ce niste baieti se uitau la noi de la marginea drumului.
De obicei in weekenduri mergem pe acolo, in caz ca sunt doritori sa se uite, sau alte cupluri perverse. :)

Interesantă atît povestea cît și stilul tău narativ. Dar ai postat ca "vizitator". În caz că nu ți-ai făcut îmcă cont, te invit să o faci. Mi-ar face plăcere să mai schimbăm două vorbe.
Avatar utilizator
Zeul Internetului
★administrator★
★administrator★
 
Mesaje: 8439
Membru din: Lun Dec 26, 2016 8:59 am
Localitate: Constanţa
Nume real: Daniel
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 10000

Laba afara sau spatii publice

Mesajde deniswinch » Lun Iun 08, 2020 8:53 am

Cine a facut sau face laba :wanker: afara, prin parcari, parcuri, paduri, poduri, cladiri abandonate, stranduri?
Ceva experiente cu multa adrenalina, intamplari,etc
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Laba afara sau spatii publice

Mesajde frecusulbun » Lun Iun 08, 2020 3:41 pm

Am facut oral in spatii publice, extrem de multa adrenalina. Eu fiind in picioare, cu "ochii liberi" aveam responsabiliate dubla! :) sa fac treaba buna si sa tin de sase. Intens si interesant! Era o persoana cu care am interactionat de mai multe ori, dupa prima oara am avut mai multa incredere, ceea ce probabil a sporit placerea!
frecusulbun
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 31
Membru din: Dum Mai 03, 2020 8:52 pm
Localitate: Bucuresti
Orientare sexuală: bisexual
Puncte de reputaţie: -3368

Re: Laba afara sau spatii publice

Mesajde deniswinch » Mar Iun 09, 2020 9:21 pm

frecusulbun » Lun Iun 08, 2020 3:41 pm scrie:Am facut oral in spatii publice, extrem de multa adrenalina. Eu fiind in picioare, cu "ochii liberi" aveam responsabiliate dubla! :) sa fac treaba buna si sa tin de sase. Intens si interesant! Era o persoana cu care am interactionat de mai multe ori, dupa prima oara am avut mai multa incredere, ceea ce probabil a sporit placerea!


Cool :)]-
Eu am facut si laba :wanker: , fie singur, fie cu altcineva, dar si oral.
Adrenalina este multa si senzatiile amplificate mai ales daca mai lasi din haine prin iarba si simti vantul mangaindu-ti fundul sau coaiele :wink:
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Laba afara sau spatii publice

Mesajde cautp » Mie Iun 10, 2020 3:19 pm

Asa-i cu vantul, coaiele si fundul! :))
cautp
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 227
Membru din: Sâm Feb 11, 2017 1:04 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 22085

Re: Laba afara sau spatii publice

Mesajde cautp » Mie Iun 10, 2020 3:27 pm

In parcuri, cladiri abandonate, la dus la strand ...fain! :)
Si este fain si cand te surprinde cineva. :))
cautp
labagiu premium
labagiu premium
 
Mesaje: 227
Membru din: Sâm Feb 11, 2017 1:04 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 22085

Re: Laba afara sau spatii publice

Mesajde deniswinch » Mie Iun 10, 2020 4:38 pm

cautp » Mie Iun 10, 2020 3:27 pm scrie:In parcuri, cladiri abandonate, la dus la strand ...fain! :)
Si este fain si cand te surprinde cineva. :))

Este fain cand o faci afara, dar trebuie sa ai grija sa nu fii surprins de cineva. Astfel de "iesiri" ar putea afecta unele persoane, asa ca, mai bine sa te feresti cat mai bine.
Acum este foarte cool cand faci laba afara si trece un tip, te vede si ti se alatura :)) :))
O singura data am patitasa ceva si a fost super cool
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Masturbare în public

Mesajde deniswinch » Mar Iun 23, 2020 7:42 pm

Aproape peste tot in natura, mijloace de transport, poduri si podete, ziua sau noaptea, fara limite, fara retineri, doar adrenalina pura.
Dar de fiecare data, la umbra anonimitatii, fara a "leza" posibilii urmaritori.
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Laba afara sau spatii publice

Mesajde 21bubz » Dum Iun 28, 2020 5:21 pm

Salut! Ar vrea cineva sa ne vedem prin Delta Vacaresti la o bere, pe patura, facem si o laba?
21bubz
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 23
Membru din: Dum Iun 28, 2020 4:27 pm
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 500

Re: Laba afara sau spatii publice

Mesajde deniswinch » Joi Iul 02, 2020 5:18 pm

21bubz » Dum Iun 28, 2020 5:21 pm scrie:Salut! Ar vrea cineva sa ne vedem prin Delta Vacaresti la o bere, pe patura, facem si o laba?

Exista topic special pentru Delta-Vacaresti
Avatar utilizator
deniswinch
★moderator global★
★moderator global★
 
Mesaje: 608
Membru din: Dum Iun 07, 2020 8:43 am
Localitate: Prin zona
Nume real: Denis
Orientare sexuală: homo
Puncte de reputaţie: 22395

Re: Laba afara sau spatii publice

Mesajde parshu_pervu » Mar Iul 07, 2020 9:20 pm

Lacul morii, pe canal spre chiajna. In timpul zilei nu e aproape nimeni se poate sta nud si dat laba linistit
Avatar utilizator
parshu_pervu
labagiu vizitator
labagiu vizitator
 
Mesaje: 17
Membru din: Lun Mai 01, 2017 11:16 pm
Orientare sexuală: hetero
Puncte de reputaţie: 100

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Cafeneaua labagiilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Bing [Bot] şi 105 vizitatori

  • Reclame